Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Antares 2007. október 16. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Mokamester üzenetére (#12715): öregszel HK, nincs mese :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
2007. október 16. hozzászólás .
oké a rumot értem de amúgy tényleg nem valaki magyarázza el (tényleg néznem kellett vagy 10 másodpercig mi az a grum, szóval légyszi figyeljetek már oda miket gépeltek el, mert másodperceket vesztek el emberek százainak életébõl)
Gyurmi 2007. október 16. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Mokamester üzenetére (#12713): az öreg Mókamester ismét nem hazuttolta meg önmagát Válasz rambo6 üzenetére (#12704): Hírtv...neee..csak azt ne....:D
vaktabletta kapható , receptér'!
2007. október 15. hozzászólás .
mi az a grum? ezt nem értem
kösz:D
... És most az emberiség összes ellenségének üzenem , hogy ne keresztezzétek az utunkat , mert nyerni fogunk , nem számít mibe kerül !
SzuL 2007. október 15. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Ellentengernagy üzenetére (#12710): viszont jó látni hogy fejlõdsz, ez legalább nem olyan szar mint a többi :D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
akkor bocs :)
... És most az emberiség összes ellenségének üzenem , hogy ne keresztezzétek az utunkat , mert nyerni fogunk , nem számít mibe kerül !
SzuL 2007. október 15. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Ellentengernagy üzenetére (#12708): volt már
A gályrabokhoz lemegy az egyik felügyelõ, és azt mondja : - Na barmok, van egy jó és egy rossz hírem ! A jó az,hogy ma dupla ada grumot kap mindenki! - És mi a rossz ?? - A kapitány vízisízni akar. :kocka
DonnieDarko 2007. október 14. 106 hozzászólás 2748.
Válasz rambo6 üzenetére (#12704): Válasz Bludger üzenetére (#12705): pwned
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
rambo6 2007. október 14. 203 hozzászólás 1714.
Válasz Bludger üzenetére (#12705): jaja, az is kemeny, emlekszem :kira
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Bludger 2007. október 14. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#12704): az sokkal jobb volt, mikor a rendõrt kérdezték, van e nála vipera, erre azt mondja, nem hord magánál kígyókat ^^
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
rambo6 2007. október 14. 203 hozzászólás 1714.
...a rendõrök durván támadják a békés kõdobálókat... HírTV, 2006.09.20
DaVkOv 2007. október 13. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Bludger üzenetére (#12701): neeeeeeee
this is FleSs YES?
SzuL 2007. október 13. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Bludger üzenetére (#12701): áu..
Bludger 2007. október 13. 2524 hozzászólás 97.
-Pistike, menj ki apádnak segíteni a kertbe, hátul van és ás! -Én B-s vok... x|
DonnieDarko 2007. október 13. 106 hozzászólás 2748.
Válasz VOoRTex üzenetére (#12698): Második vicces ^^, de az ilyen versikéket nem komálom :noo
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
rambo6 2007. október 13. 203 hozzászólás 1714.
Két amerikai turista Walesben kirándulgat kocsival. Megállnak ebédelni Llanfacwyrnirbwlantyslioggich-ban és egyikük azt kéri a pincérlánytól: - Mielõtt rendelünk, segítene eldönteni a vitánkat? Megtenné, hogy lassan, tagoltan kimondaná a hely nevét, ahol vagyunk? A lány odahajol, és szótagolva elmondja: - Bööör-ger-kiiiiing. ---------------------------- - Kérem Aranka, jöjjön be, diktálok! - Hagyományosan, igazgató úr, vagy hátulról?
VOoRTex 2007. október 12. 308 hozzászólás 1234.
Óda napjaink karrierista hölgyeihez... Nyirkos lett a cicim a pusáp alatt, Mer az ofiszban a mítingen nem éri a nap, Pedig, asz'ondják, a szilikonnak jót tesz az úvé, Mint hó végén a számlámnak az aputól jött lóvé. A nonfigi a derekamon marha jól mutat, Tolatáskor jelzi az agyamhoz az utat, Bár szolcsiban a csajok szerint egész jó a mellem, De nem nyerhetnék vele még a légzsákom ellen. Kígyóbõr csizmám, kicsit több volt, mint hetven, Külsõm, mint egy statisztáé a LeniKrevic klipben. Mango szatyor, telcsi, szájfény felken, Fontos az összhang, a trendem rendben. Karrierem építése nem egyszerû feladat, Gyakran kell térdelnem, az asztalok alatt. A píáros szakma nem könnyû kenyér, A háton fekvõ egértõl kérges lesz a tenyér. De hagyjuk is a munkát, mert sietek éppen, Talizunk a csajokkal a Liszt Ferenc téren. Péntek esti "Szex és Nyújork" paródia túra Ez a nagyvárosi, kozmo, trendi kultúra. Egy negyvenes ügyvéd, álmaim lovagja, Bájos az a poci, ha fakormányra rakja, Nem minden a külsõ, tartja a mondás, Dzsípiesz és klíma nélkül hiába vagy Hondás. Ha eltûnnek a pasik, az ágyjelenet után, Hogy miért történik veled, te csak nézel bután, Fõzni azt nem tudsz, és nem akarsz gyereket, Egy liter tejért meg nem tartunk tehenet. Húspiaci értéked, ahogy konvergál a nullához, Sorsod, mint a folyó, mely olvadáskor hullát hoz. Macskát tartasz gyerek helyett, beszélsz a kutyádhoz. A vénlányok klubja lassan téged is elátkoz. Nem az élet ver, hanem Te szívatod magad, Kicsit sokat néztél tévét, átmosta az agyad. Bármit is mond anyukád, és tömi fejed a média, Az az út, amit jársz, az nem vezet sehova. Családod az nem lesz, igaz lóvé, mint a pelyva. De a temetõben tudod, nincs menedzser fejfa, Az önmegvalósítás, meg a karrier a fõ cél, Te döntöttél, cicám, eszed, amit fõztél!" _____________________________________ a radiológus magához hívatja a beteget: -uram, van egy jó, és egy rossz hírem, melyikkel kezdjem? -essünk túl rajta, kezdje a rosszal.. -a röntgenfelvételén egy hatalmas tumor látszik. -és mi a jó? -photoshoppal el tudom tüntetni.. __________________________________ Két kismama beszélget az utcán: - Kati, te mit vársz? - Kislányt drágám, és te? - Én bizony kisfiút. Egy hat év körüli gyerek, aki mellettük ácsorog, megunja a csevegést és odébb megy. Meglát egy nagypocakú férfit. - Bácsi, maga mit vár? - kérdezi tõle a gyerkõc. - Autóbuszt - hangzik a felelet. A gyereknek elkerekedik a szeme: - Azannyát!
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
Shirak! Válasz SouLbacsi üzenetére (#12696): régebben nem kaptam sok emailt és megkértem a haverokat, ismerõsöket, hogy minden hülyeséget küldjenek a mailcímemre:) Azóta 2000 levelem van gmailen és 48% on van a tárhely a 2911 MB-ból :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
SzuL 2007. október 11. 1411 hozzászólás 235.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12695): azért furcsa, mert én szóban hallottam, és kiegészítettem, és így lett ugyanaz, de ha nem, hát nem, bocsi ^^
Shirak! Válasz SouLbacsi üzenetére (#12683): nem szokásom, a vitzeket emailekbõl veszem :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
DonnieDarko 2007. október 10. 106 hozzászólás 2748.
Válasz rambo6 üzenetére (#12690): nyüff nyüff :] sírva röhögtem
Bludger 2007. október 10. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#12690): Knézy: Zidane utánozhatatlanúl cselez... most letámo, ez nem is Zidane... Hatalmasak ezek a bolgárá játékosok, alig férnek a képbe. Tipikus svéd kapus, beáll a kapuba s véd. Ezek még jók szerintem, bár nem biztos, hogy szószerint így vannak :)
DaVkOv 2007. október 10. 2174 hozzászólás 125.
Válasz rambo6 üzenetére (#12690): jók :) bár akad old dehát nemaz a lényeg :)
this is FleSs YES?
SzuL 2007. október 10. 1411 hozzászólás 235.
Válasz rambo6 üzenetére (#12690): ja, van pár jó :kira
rambo6 2007. október 10. 203 hozzászólás 1714.
Es akkor megint, csak azert mert nekem volt benne egyket uj: Egy szurkoló: ---------------- "Ha Bill Shankly élne, forogna a sírjában" Egy betelefonáló megjegyzése a Liverpool FC Burnley elleni kupavereségét követõen. Shefki Kuqi: -------------- "Nem lehet mindig szépen játszva nyerni, néha a csúnya gyõzelem is megteszi - és ezt most nagyon csúnya volt, mert eltörtem az orrom" - A finn Shefki Kuqi egy gyõztes összecsapás után. Hajdú B. István: ------------------- Szép volt, fiúk!... És önök is láthatnak szépfiúkat, de legalább egyet biztosan! Kapcsolunk a stúdióba. Vitár Róbert: --------------- És most kiállították az egész csapatot!... Ja nem, sorcsere. (egy hoki meccsen) Egy kezdõ sportriporter: ---------------------------- Liverpool - Ipswich 2:0. Ha az eredmény nem változik a meccs végéig, azt hiszem, a Liverpoolnak komoly esélye van a gyõzelemre. Gundel Takács Gábor: ------------------------- Taffarel nem volt lesen. (a brazil kapusról) Gundel Takács Gábor: -------------------------- Zamorano kicsit késõn tette be és nem is volt jó. Gulyás László: ----------------- Az embernek tátva marad a szeme! Vitár Róbert: --------------- Hátulról, ahogy a férje szokta. (a Bjelova-Bjelov röplabdaházaspár nõtagjáról) Faragó Richárd: ------------------ A görög versenyzõnõt láthatjuk, amint a rúdjával babrál... Zelinka Ildikó: ----------------- És még egy kicsi kielégí...,ööö...kiegészítés!! Faragó Richárd: ------------------ Hát ez olyannyira nem jó, hogy rossz. (férfi kalapácsvetés, döntõ) Rokob Péter: ---------------- Te Szabolcs, és tudtál hárítani a gól elõtt? Knézy Jenõ: -------------- Elszállt Andersson lába, most hozzák vissza a stadionba. Hajdú B. István: ------------------- Belemártja a vízbe, mint német turista a virslit a Balatonon. Gyulai István: ----------------- Hogy tud egy nõ ilyen okosan futni! Vitár Róbert: --------------- Az ellenfél egyszerûen nem tud eljutni a Porto kapujáig. Pontosabban el tud, csak labda nélkül. Vass István Z.: ----------------- Milyen jól el lehetne adni ezeket a játékosokat, ha gépkocsik lennének. Az eladónak csak annyit kellene mondania: ezt nézze uram, alig futott. Vitray Tamás: ---------------- A gól nélküli döntetlen végeredménye nulla-nulla. Csisztu Zsuzsa: ------------------ Ez a futó, aki most az olimpiai lánggal fut, nem a szülõföldjén látta meg a napvilágot, oda csak 21 évesen települt vissza. Faragó Richárd: ------------------ Elnézést, csak leesett a mikrofonom és felnyomtam magamnak. Szántó Dávid: ---------------- Délelõtt Kovács Áginak volt a legjobb melle. (úszás) Siklós Erik: ------------- De nagy gólt lõttél Preisinger! Mondhatnám, hogy ez a Bélák napja, de hát õ nem is Béla, hanem Sándor. Vass István Z.: ------------------ A Vasas kapusa, Kakas dobja ki a labdát, amely Farkashoz kerül, aki jól passzol Nyúlhoz. Ha hozzáteszem, hogy a játékvezetõ Maczkó, akkor itt az egész állatkert. Hajdú B. István: ------------------- Azt kell mondanom, amit már Dobó István is mondott 1566-ban az egri vár védése közben: feljöttek a törökök. Vitray Tamás: ---------------- Elsõ perc, még mindig nincs gól.
DaVkOv 2007. október 9. 2174 hozzászólás 125.
Válasz SosMogyi üzenetére (#12688): jó nemszámit félreolvastam
this is FleSs YES?
SosMogyi 2007. október 9. 3354 hozzászólás 54.
Válasz DaVkOv üzenetére (#12687): biztos ;)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DaVkOv 2007. október 9. 2174 hozzászólás 125.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#12686): de lehet :$
this is FleSs YES?
SzuL 2007. október 8. 1411 hozzászólás 235.
Válasz DaVkOv üzenetére (#12685): antares nem ezt mondta?
DaVkOv 2007. október 8. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Antares üzenetére (#12684): kb 20 kommenttel elõtte asszem pont soul elevenitette fel :D
this is FleSs YES?
Antares 2007. október 8. 4109 hozzászólás 35.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#12683): ahelyett, hogy örülnél, hogy ezt a régi szar viccedet még valaki feleveníti :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
SzuL 2007. október 8. 1411 hozzászólás 235.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12681): legalább ne rshu-ról idézz viccet pls ^^
dexkill 2007. október 8. 1403 hozzászólás 240.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12681): tényleg nagyon komoly vicc, de azért annyira nem régi...;) (#12659)
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
Shirak! -Hogy tudsz házilag mûanyagot elõállítani? -??? -Lemész a TESCO-ba, veszel egy csomag ropit. Beáztatod, ráraksz egy polipot, és kész lesz a polipropilén. elég régi, de annál fárasztóbbb :) Dumak!
2007. október 7. hozzászólás .
Válasz leo25 üzenetére (#12675): Szerintem meg nagyon jók voltak, nem is kell foglalkozni az ilyen davkov-félékkel, azt hiszik hogy benne vannak a vt-ben és már mindent szabad nekik :noo
Válasz leo25 üzenetére (#12675): nem volt störnyû. az uccsóelõttit ismertem. kicsit másghogy, de elmegy, a másodikon pedik egyenesen mosolyogtam. ^^
DaVkOv 2007. október 7. 2174 hozzászólás 125.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#12677): számbol vetted ki a szot :$
this is FleSs YES?
SzuL 2007. október 7. 1411 hozzászólás 235.
Válasz leo25 üzenetére (#12675): még szerencse :dread
armithis 2007. október 7. 5151 hozzászólás 21.
a tizparancsolatos tetszik :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
leo25 2007. október 7. 0 hozzászólás 85227.
A nagyságos asszony kocsikázásra készül, de olyan szerencsétlenül száll fel a lovaskocsira, hogy hanyatt esik, és a szoknyája a nyakába borul. Mondja a kocsisnak: - Látja, Jóska, mekkora pechem van! Erre a kocsis: - Látom én, csak mi ezt itt vidéken pinának hívjuk! Hangulatos vacsora az étteremben, gyertyafény, cigányzene. Egyszercsak az egyik vendég odaszól az egyik hegedûsnek, akinek lehúzódott a slicce: -Hé, Gazsi! Kilóg a pöcsöd a nadrágból! -Dúdoljad, megpróbálom eljátszani! Paraszt bácsi megy a szekéren, egyszer csak megállítja egy rendõr. - Mit visz az üvegekben, bátyám? - Banánlevet - felelte a bácsi. - Na ne mondja, hadd kóstoljam meg. A bácsi ad a rendõrnek egy üveget, az meghúzza, majd kiköpi és int a bácsinak, hogy mehet tovább. Erre így szól a bácsi: - Gyíí Banán! Hittanból vizsgázik a diák. Mondja a tanár: - Sorolja fel a 10 parancsolatot tetszés szerinti sorrendben! - 3, 6, 1, 8, 4, 5, 9, 2, 10, 7. több nincs
SosMogyi 2007. október 4. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Nadril üzenetére (#12671): jáj, ez milyen már :D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
2007. október 4. hozzászólás .
hát kell nektek negyedik rész. ok: a föld nevû bolygón elhatalmasot a pánik és káorsz, mert a patkányok szuper intelligensek lettek, és patkánygyárakat építettek nekik a szörnyé alakult tudós-szörnyek. aztán mindenki beleesett a gyárban egy nagy savba és õ is lassan de biztosan szörnyek csak már nem csak 1 szája volt mert a gyomrából is fogak áltak ki azaz továbbfejlõdött.. közben lezuhant egy kémmûhold az oroszország felett és aaz oroszok megyanúsították amerikát hogy bíztosan az idegenek irányítják már õket, és belül rothad mindenki. az orosz federáció ion cannont épített hogy azzal támadja meg az egyesült államok nyugati részét. már ki akarták lõni a puszító lövedéket de nem vették észre az oroszok hogy a reaktorba beszorult egy kis patkány szörny, és visszafelé sült el az ágyú, szétrobbant minden és ehez képest csernobil csak kis tábortüznek tûnt. endre azt mondta hogy tegyük bele az ûrkalózok részt, de én nem akarom bár leírom azt is, és ha tetszik akkor azon a szálon fut végig tovább a történet, csak kérlek hogy szavazzatok róla [sweeping(endre) megkert, hogy szerkesszem ki ezt a reszt, mert neki az egeszhez semmi koze, de azert bent hagyom:) - nad] megjelent az ûr fölött egy nagy ûrhajó, és protoszok voltak rajta, és ekkor hirtelen egy eszes hatalmas powerful hõs megjelent, és azt mondta hogy az idõbõl jött vissza hogy megmentse a világot.. párhuzamos dimenziókból, mert az õ világával is ez történt csak õ élte túl. átsuhant biciklivel a dimenzió kapun, és beült egy közeli teaházba, de már a CIÉ (ci áj é) rajta volt az ügyön. azt hitték hogy földönkívüli megszálló mert elesett a bringával és nem vérzett sehol pedig nagyot esett és még az autók is elütötték. hát rájöttek hogy sebezhetetlen, (nem tudták hogy dimenzió páncél van rajta) minden domage ami õtet éri az kisugárzódik és egy fekete lyuk vagy mi elnyeli az ütés erejét. úgy hívják hogy Abszorbe-kinetikus erõpajzs. Ez a szuperhõs elárulta hogy a protoszok szabaították rá a földre a martallócokat, mert adon valóságsót akart nézni a földön, de gyengébbre sikerült mint hitte volna, ezért eljött hogy megadja a kegyelemdöfést a föld nevû bolygónak. A dimenzió utazó bringás sebezhetetlen szuperhõs nem más volt mint Kurázsi. Szilver szörfdeszkája is volt, és azzal akar majd felmenni a világûrbe hogy végre rendet tegyen a protosz anyahajón és kiszabadítsa rambo zsoltot, aki a protoszok stratégiai fogja. rambo zsoltot annyira sikeres földi egyednek tartották, hogy új fajokat szeretnének belõle kitenyészteni. egyelõre ennyi, ha ki akarjátok hagyni Kurázsit mint szuperhõst, akkor úgy folytatódjék a történet ahogy eredetileg is terveztem, vagyis Tosan király keze alatt egyedül majd minden ember ! na ennyi lenne egy kis ízelítõ a 4. részbõl még nem végleges, nemsoká jön a trailer, rambo zsolt homemade videóiból összevágva c s á
Revolution 2007. október 4. 971 hozzászólás 375.
Válasz Nadril üzenetére (#12671): Ehh? Ezt meg hol találtad? Elõször azt hittem, hogy te írtad :D De aztán rájöttem, hogy nem mivel a szerzõkhöz más van írva. Egyébként nekem ehhez semmi közöm sincs, itt minden érdem Higginst illeti, én ezt most olvastam elõször, illetve még végig se olvastam, de ami késik, nem múlik ^^
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Nadril 2007. október 4. 1032 hozzászólás 345.
Horrol regény 3 életû martallóc 1. rész Egy csillagrobbanáskor kezdõdött az egész történet. A földrõl négy fényre lévõ L-Kentauri naprendszer XVV bólygolyának nekiütközött egy meteorid. Ez kb. az õskorban történt, amikor megjelent az elsõ ember a Földön. A csillagon úgynevezett martallócok éltek, visszont ennél a robbanásnál megsemisültek, de csak részben, mert a szörnyek váladékai kivágódtak a világürbe és több mint 3997000 évig keringett a naprendszerben és 3000-be került a Földre Borneóban egy Csendes-óceáni szigeten. Véletlen szerûleg egy Szalamandra beleugrott a trutymóba és ez 1 másodperc alatt az állat testébe szívódott, ennek következménye az lett hogy egy nap alatt szervezete és külseje különösen megváltozott, egy ártatlannak látszó ember nagyságú lénnyé alakult. Egy nap Borneóból hatalmas hajórakomány indult az USA-ba. A legénység nem is sejtette, hogy az a kis ártalmatlan lény az egyik üres ládába belebújt és bebábozódott. Amikor partra szálltak, észrevették a látszólak élettelen lényt, és az egyik kutató laboratóriumba szállították. A vizsgálat alatt a gubóból kibújt egy vérengzõ lény. Nekiugrott az orvosnak elharapta a torkát, és kitépte a gyomrát. Mire a biztonságiak megérkeztek minden orvos vérben fekütt. Addig a szörny leszökött a vészkijáraton keresztül, és bemászott egy szürke mercédesz csomagtartójába. Mikor a kocsi tulajdonosa hazaért és felment a családjához azalatt a szörny a pincébe surrant és ott átváltozott alvás közben az eredeti kiindulási alakjára egy ártalmatlan szörnyé. A tulaj kisfia miközben a szemetet vitte le a sötét és jéghideg vérfagyasztó pincébe rátalált a lényre. Elõször nagyon megijedt, de utána barátságosnak vélte. Este, amikor már mindenki elaludt, a fiú lelopódzott és felcsalogatta a martallócot a szobájába és bebújtatta az ágy alá. Reggelre a lény rettenetes szörnyé változott és a fiú belét alvás közben kitépte és kiszakította az agyád, a család többi tagjára váladékot lövelt, és ugyanolyan martalloccá változtak mint a szörny. Egy szörnyet elkapott a rendõrség. VÉGE AZ 1. résznek 2. rész A szörnyet úgy fogták el, hogy aludt. Az elfogottszörnyet magánzárkába dugták és kísérleteztek rajta minden nap a kutatók, hogy milyen fegyverrel lehet kinyírni. A magnum és más automata fegyverek hatása nem használt, sõt a lény még meg is duplázódott! Rájöttek arra, hogy a szörny egy külön kis tasakban, savtartályban tárolja a savat, pont a szíve mellett. Arra is rájöttek, hogy hogyan kell megölni a szörnyet. Csak 1 módon lehet megfékezni a lényt, hogy egy olyan puskát találtak fel, hogy egy kis vas szigonyt lõ ki és pont a tasakba kell bele célozni, ettõl kilyukad a tartály és saját savja pusztítja el. Azért nem lehetett egyszerûen a szívébe lõnni, mert a szíve az páncélozott. Másnap egy õrült tudóst vonszoltak be a szörny magánzárkájába. A szörny nem bántotta, mert ugyanolyan vadállatnak látta, mint õ maga volt. A tudósnak saját felszerelése volt. Kísérletezett a szörnyön, és egy nap rátámatt, a lényre a kezét és egy vasrudat belevágta a martallóc méregzsákjába és magára fröcskölte a mérges savat. Ettõl a méregtõl megrepedezett és levedlette a bõrét átváltozott egy vérengzõ mutáns lényé. Amikor hozták a tudosnak az ebédet, a mutáns az étel hozónak nekiugrott, belemart a fejébe, marcangolta és ketté tépte. Egy ijjesztõ, sötét, büdös csatornában rejtõzött meg. Minden éjszaka felkúszott minden WC-be és az emberekbe belebújt, és megette a belsõ szerveket majd ketté vágta belülrõl az embereket. A csatornába az összes patkányból verfagyasztó, vérengzõ vadállatot csinált. Ezek a patkányok voltak az alattvalói. Összehívta az összes szörnyet a városból, õ lett az idegenek császára. A patkányokra savas trutymót lövellt, és ugyanakkora patkány-nagyságú, de vérengzõ szörnyecskékké változtatta õket. Ezek a kis szörnyecskék az alattvalói voltak a mutáns Martallócnak. Nem volt közöttük hím vagy nõstény mindegyik ugyanolyan kicsi tojást rakott. A nagy szörny felküldött egy-egy kicsit a WC-kbe, azok belebújtak az emberekbe. A belükkel táplálkoztak. Az ember akibe belebújt vért hányt és amikor már béldarabokat is okádott akkor már csak három perce volt az életbõl. Amikor már nagyon szenvedet, akkor már megnõtt a szörny és fölment a fejéig harapdálva és belülrõl ketté szelte. Több mint 50.000 öltek meg így. A nagy szörny fölment az egyik WC-be, de nem ült rajta senki. Bebujt a kamrába. VÉGE A 2. résznek. 3. rész Az õrült tudósszörny beleköpöt a savas váladékkal az egyik sajtba, és bebújt a hálószobába. Csodállatosan amit egyik Martallóc se tudta volna megcsinálni: két énre bontotta a férjet és a feleséget. Az egyikübe a jó ének ott voltak a konyhában, a másik két gonosz én ott volt a hálószobában. A gonosz énekben szörny lakozott, csak ember alakjuk volt. A jó ének agyára pedig sav telepedett. A gyerek meglátta hogy 2 apja és 2 anyja van.Nagyon megijedt. Közben a kamrában egyik egér megette a sajtott elkeszdett átalakuni. A szülei a jó ének mutatták a gyereknek hogy fusson el, de nem értette. Úgyis késõ volt mert abban a pillanatban egybeszálltak a rosz ének a jókkal és két vérengzõ szörnyé alakultak. A gyerek bemenekült a WC-be. 1 órával késõbb - Egy patkányszörny belebújt a gyerekbe. Szerzõk: Higgins (gyakacc) , és Endre (sweeping) aaaa:D 4. reszt akarok!^^
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
DaVkOv 2007. október 3. 2174 hozzászólás 125.
páff :D
this is FleSs YES?
LOL XD
HÓDOLJATOK BE TOSAN HERCEG ELÖTT!!!
756Zogya 2007. október 3. 573 hozzászólás 693.
me hulyevagy
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
ezt nem értem :dread
HÓDOLJATOK BE TOSAN HERCEG ELÖTT!!!