Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Mate 2007. július 13. 229 hozzászólás 1566.
nah irok már vmit hátha más is kap kedvet viccet irni. Cigány gyerek elhatározza, h belölle szkinhed lesz. Hazamegy beállit a konyhába anyukájához, és azt mondja. -Anya, Én mátol szkinhed leszek! DUR kap 1 pofont. Letörli az arcát, és továbbmegy a nappaliba az apjához és azt mondja. -Apa, Én mátol szkinhed leszek! DUR tölle is kap 1 pofont. Megint letörli az arcát és bemegy a báttya szobájába és neki is azt mondja: -Báttyám Én mátol szkinhed leszek! DUR tölle is kap 1 pofont. Letörli az arcát, és azt mondja. -Uhh 10 perce vagyok skinhed de már gyûlölöm a cigányokat :@ :)
Goglhffl
DEATHGUN 2007. július 13. 422 hozzászólás 949.
Csatlakozom a Morvai Zsolt vélemén'éhez!
Szeretet és Béékee!!
Scarface 2007. július 13. 657 hozzászólás 567.
Csatlakozom a Fucskár Roland vélemény'éhez!
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Dominator 2007. július 13. 1010 hozzászólás 356.
Csatlakozom Lukács Péter véleményé'ez!
Ketrecet épits or ban!
Csatlakozom Bíró Gergely véleményéh'z! ;)
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Naib 2007. július 12. 5216 hozzászólás 19.
Csatlakozom a Fucskár Roland véleményéhe'!
Every man lives - not every man truly dies!
Dominator 2007. július 12. 1010 hozzászólás 356.
Válasz Vektor13 üzenetére (#12302): mibõl gondolod, hogy csak neki esett le ? T.T 100 éves vicc, nem írtam rá semmit.
Ketrecet épits or ban!
Vektor13 2007. július 12. 1178 hozzászólás 298.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12300): bazzeg végre leesett vkinek :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Két skót járja az erdõt. Az egyikre rájön a szükség, elvonul egy fa mögé. Pár perc múlva kiszól a társának: -Te, van nálad egy kis papír? -Ugyan már, hagyd ott!
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
Válasz Vektor13 üzenetére (#12290): Hát ezen gondolkoznom kellett, de megérte :D
SosMogyi 2007. július 11. 3354 hozzászólás 54.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12288): a második nagy üt ^^
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
rambo6 2007. július 11. 203 hozzászólás 1713.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12288): az elsö az zsiiir! :kiraa masik megvolt mar
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
SosMogyi 2007. július 11. 3354 hozzászólás 54.
Válasz RHCPgergo üzenetére (#12294): :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
armithis 2007. július 11. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Hendrix88 üzenetére (#12295): :kira ehehe
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Hendrix88 2007. július 11. 18 hozzászólás 6972.
Vidéki vendéglõben: - Cigánypecsenye van? - Van, de akkor zene nincs...
RHCPgergo 2007. július 11. 809 hozzászólás 460.
A lakásavatón a háziasszony elhûlve olvassa az egyik csokron a feliratot: "Nyugodjék békében". Amikor másnap reklamálva felhívja a virágboltot, a boltos próbálja nyugtatni: - Elnézést kérünk a hiba miatt, elcseréltük a csokrokat. De képzelje magát a másik fél helyébe, aki a temetésen azt olvassa: "Gratulálunk az új otthonodhoz". :] szerk.: ezt BrianBishop írta (sry, csak gege elfelejtett kijelentkzeni^^)
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
esox 2007. július 11. 855 hozzászólás 432.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12288): Régesrégen, ált. iskolában hiányoztam egy hetet és töri órán egybõl dolgozatot írtunk. Én persze nem pótoltam be semmit. Kérdés: "-Mi az eretnek?" eSox válasz: "-Aratnak régies szóval!" :kira GG
"Ezért inkább 1-est adok, inkább maradnál csengben." (nem merem ide írni...)
DaVkOv 2007. július 11. 2174 hozzászólás 125.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12288): :kira
this is FleSs YES?
Scarface 2007. július 10. 657 hozzászólás 567.
És azt ismerik, amikor a feledékeny és nagyothalló férj már hatodszor megy vissza a házba fûrésszel a kezében, és kérdezi meg a feleségét: "Mit is mondtál, szívem, mi az az izé, amit a gyerekek úgy szeretnének a kertbe?", aki erre mérgesen ráripakodik, hogy "Mászóka, te IDIÓTA!" ...Na, azt el se mesélem, akkora favicc. Mostanában kicsit ritkábban hangsúlyozzuk, de attól még kétségbevonhatatlan tény: a szivárvány tövében KINCS VAN! [url=http://www.kreten.hu/images/blog6256_1.jpg]Tõ[/url]
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Vektor13 2007. július 10. 1178 hozzászólás 298.
öregemberhez ellátogat tanyára az onokája, gondlja megtréfálja a gyereket: -fiam itt 1 giliszta, ha vissza tudod dugni a földbe kapsz 1 ötvenest gyerek gondolkozik, majd leveszi a hajlakkot a polcról, befújja vele a gilisztát, megvárja mire megkeméynedik és visszanyomja a földbe. tatája ámul hogy megoldotta a kölök. másnap megy ki mondja a gyereknek: -tessék fiam itt az 50es...ezt a 100ast meg a nagyanyád küldi :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
bOcA 2007. július 10. 5 hozzászólás 11598.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12288): az elsõ naon teccik a másodikat ismertem de az is jó megéri az 5-öst :kira
Shirak! A férj szomorúan megy az orvoshoz. Amikor rákerül a sor, az orvos megkérdezi a szokásos szöveget:. - Mi a panasza? - Doktor úr, a legnagyobb problémám az, hogy a feleségem idõtlen-idõk óta nem szeretkezik velem. Az orvos behívja a feleséget másnapra, aki meg is jelenik. - Doktor úr, lehetek õszinte? Azért nem szeretkezem a férjemmel, mert reggel mindig elalszok, mert fáradt vagyok, ezért kénytelen vagyok taxit hívni. Persze a pénzt mindig otthon hagyom, és a taxis megkérdezi: rendõrt hívjon, vagy megoldjuk másképp? Megoldjuk másképp, ezért késve érek be az irodába, ahol a fõnök megkérdezi, kirúgjon vagy megoldjuk másképp? Megoldjuk másképp, és mivel a fõnök csak este ér rá, ezért kénytelen vagyok megint taxit hívni, de pénzem az még mindig nincs. Ezért megkérdezi a taxis, rendõrt hívjon, vagy megoldjuk másképp? Természetesen megoldjuk másképp. Mire aztán hazaérek, hulla fáradt vagyok, és csak aludni tudok. Erre az orvos: - Elmondjam mindezt a férjének, vagy megoldjuk másképp? > Egy 85 éves férfi elmegy az orvoshoz a szokásos éves felülvizsgálatra. Az > orvos sperma vizsgálatot is elõír, és átad a férfinak egy üveget, hogy > vigye haza, és másnap hozzon benne sperma mintát. > > > A 85 éves férfi másnap visszamegy az orvoshoz, odaadja neki az üveget, > éppen olyan tisztán és üresen, mint ahogy elõzõ nap elvitte. Az orvos > megkérdi, mi történt. A férfi mesélni kezdi: "Hát doki, a következõ > történt. Elõször megpróbáltam a jobb kezemmel - semmi. Aztán megpróbáltam > a bal kezemmel, még mindig semmi. > > > Akkor megkértem a feleségemet, hogy segítsen. Õ is megpróbálta a jobb > kezével, aztán a bal kezével, még mindig eredménytelenül. Aztán > megpróbálta a szájával, elõször úgy, hogy bent volt a protézise, aztán > úgy is, hogy kivette a fogsorát - még mindig semmi. > > > Még Julist is áthívtuk a szomszédból, és Õ is megpróbálta. Elõször két > kézzel, aztán a hóna alá fogva, sõt, még a térde közé szorítva is > próbálkozott." > > > Az orvos döbbenten kérdezi: "Megkérte a szomszédasszonyát?" > "Igen" - feleli az öreg. "De egyikünk se tudta lecsavarni az üveg > fedelét." Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
Válasz Mate üzenetére (#12286): ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ^^ súlyos, de nekem pont ilyen kell :]
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Mate 2007. július 9. 229 hozzászólás 1566.
Meddig bírja a teve a sivatagban?? Élete végéig...
Goglhffl
Crosby 2007. július 9. 31 hozzászólás 5372.
Nekem is tetszettek :kira ^^
bOcA 2007. július 9. 5 hozzászólás 11598.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12283): tom h van közte oan ami eléggé sz*r de lusta vtam kiválogatni :D
Válasz bOcA üzenetére (#12281): yoO! volt pár nagyon vicces, amirõl el tudom képzelni, hogy télleg leírták, de egy-kettõ elég necces. :] (összességében tetszett ;))
SosMogyi 2007. július 9. 3354 hozzászólás 54.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12277): leírva télleg elég gyér.
Részletek gyerekdolgozatokból eredeti helyesírással és fogalmazással Jellemezd a vidrát! Teste: formás. Melyek hazánk természetes életközösségei? Magyar, német, finn. Jellemezd röviden kedvenc hõsödet utazókról, felfedezõkrõl olvasott könyv alapján! Nekem Jean-Claude van Damme, mert bátran viselkedik és jó a mozgása. Hogyan keletkeznek a barlangok? A víznyelõ elnyeli a vizet és ami lerakódik a víz kap okszigént és lepetyeg és pár évenként növekszik és így keletkezik a mészkõ barlang. Milyen a gyékény gyökérzete? Csavargó. Milyen a férgek testének alakja? - Hengeregyenes. - Görnyet, fére van. Ismerd fel rajzról az állatokat! - Pézsmapocsék - Mocsári patkány Írj magyarországi halakat! - Potty, pngy, jégér, szálszalóka, légy, gólya. Milyen betegséget lehet kapni a parlagfûtõl? - Energiát. Az oroszlán jellemzése. - hangja: vastag, kitörõ - látása: gonosz A cápa jellemzése: - Embert nem eszik, de nem lehet benne bízni. Milyen tápanyagokat ismersz? - Sósav, színsav. Egy kis közlekedéstörténet: - A gõzmozdony nem sokáig maradt ringben, mert kiütötte a dízelmozdony ami motorjában robbanás történt. - A lóvasutat az ember is tudta húzni. - A villamost úgy különbözetjük meg, hogy sárgára festik. - 1970-ben feltalálták a vonatot és így már könnyû elutazni bárhová. Csak fizetni kell a jegyért. Harmadikosak a csapadékképzõdésrõl: - Ha a hideg levegõ összeütközik a meleg levegõvel abból lehelet lesz. - Ha hajnalban kimegyünk, vizes lesz a papucsunk. - A hódara káros, mert feldönti a kocsikat. - Csapadékfajta: lisztharmat. A baktériumokról: - Van mikroszkopikus, ami kicsit nagyobb, mint ami mikroszkóppal látható. - A középkorú lovagok a lovagi tornákon mindig egy hölgyet tûztek maguk elé. - A nemzetiségi iskolákba több ajkú diákok járnak. - Nyáron nõ a kalapos gomba, télen a kucsmagomba. - Villon fõ mûve az Ótestamentum. - A görög ábécé kezdete: alfa, béta, céda... - II. József, a vaskalapos király Mária és Terézia fia volt. - A fecske egy költözõ madár olyan, mint a gólya, csak sokkal kisebb és nem hasonlít rá. - Barbarosa seregében kitört a pestis, amely elõl maga a császár is csak álruhában tudott menekülni. - Ady Boncza Bertalant vette feleségül. - Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak. - A Toldi olyan mû, amelyben a fõhõst feldolgozzák. - A kõolajat kövekbõl sajtolták. - Eötvös József többek között Budán született. - A XVIII. századi fõurak palotakertjei tele voltak szépen nyírt szökõkutakkal. - Anonymus III. Béla névtelen jegyese volt. - A Bibliát Guttenberg találta fel. - A kutatók az õshazában megtaláltak az õsmagyarok hátrahagyott részeit. - A Magna Charta Libertatum kimondta, hogy ugyanazért a bûnért senkit nem lehet kétszer megölni. - Egyiptom oslakói a múmiák. - Julius Ceasart a márciusi Idusok ölték meg. - És akkor a költõ megírta Szundi két apródja címu verset. - Lincoln anyja már csecsemõ korában meghalt. - Az éhen halt sereg kitakarodott az országból. - A harangvirág a bimbambuszok családjába tartozik. - A végek vitézei többnyire nem éltek haláluk napjáig, mert már korábban elestek. - Shakespeare víg nõkkel élt Windsorban és tévedésbol vígjátékokat írt. - Zrínyit a bécsi kamarilla által felbérelt ólmozott vadkan ölte meg. - Az õserdõ olyan terület, ahova emberi kéz meg nem tette be a lábat. - A zsidó egyházi zene legismertebb tekintélye Palesztina volt. - Kolombusz háromszor indult útnak, bár a második útján meghalt. - Szulimánt a szigeti ostromnál megölték, ezért egyelõre felhagyott azzal a szándékával, hogy Magyarországot meghódítsa.
Tanári beírások: "Szellemessége és feltûnési viszketegsége a pofátlanság határait súrolja." "Fia a szünetben sztrájkot szervezett. Letörtük." "Nem elég, hogy a szünetekben állandóan krétacsatákat vív osztálytársaival, ráadásul mindig veszít." "Tûvel látta el barátait, hogy osztálytársait szúrkálják." "Gyermeke azt mondta, hogy szerinte jó gondolat lenne az egyik osztálytársát bántalmazni, ezért figyelmeztetem. " "T. szülõ, a gyereke állandóan tõlem kér tollat. Lássa el otthon írószerrel." "Tájékoztatom, hogy gyerekének egy ideje átható kénszaga van."
756Zogya 2007. július 9. 573 hozzászólás 690.
meg ocska
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Antares 2007. július 9. 4109 hozzászólás 35.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12277): há jó, de ez is olyan dolog, hogy leírva szar :)
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Haverom McDonaldsbe eljátszotta: Kérdezte a csaj: -Itt fogyasztod? -Nem, ott hátul az asztaloknál :$
armithis 2007. július 8. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#12272): de szemet :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Naib 2007. július 8. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Dominator üzenetére (#12274): Ezeket nem ismerted? Pedig szakállasak:) Mondjuk ettõl még persze jók is:D
Every man lives - not every man truly dies!
Válasz bOcA üzenetére (#12270): ez jó :D megér 1 5öst :D
Ketrecet épits or ban!
Spelp 2007. július 8. 14691 hozzászólás 1.
Válasz bOcA üzenetére (#12270): Jók :kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
rambo6 2007. július 8. 203 hozzászólás 1713.
- Most azonnal szeretnék szeretkezni veled! - Jó, drágám! Vetközzek?? - Felesleges. Inkább köpd ki a rágógumit... Válasz bOcA üzenetére (#12270): Jooo
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Válasz bOcA üzenetére (#12270): faja :]
bOcA 2007. július 8. 5 hozzászólás 11598.
"Fia az órán szöllõt (így!!!) evett." "Kedves tanárnõ, október van, mit egyen a gyerek, banánt?""Kedves szülõ, tájékoztatom, hogy Péter az étkezdében többször is kézzel evett evõeszköz helyett." "Köszönöm a tájékoztatást, már tanul lábbal is." "A fiú túl sokat foglalkozik a lányokkal." "Tanárnõ, kövezzen meg, de én ennek inkább örülök!" "Jancsika rendszeresen nem issza meg az iskolatejet." "Kivégzésérõl gondoskodom." "Fia az órán állandóan beszél!" "Szerintem az anyjától tanulta. Mindkettõnek ellátom a baját!" "Értesítem a T. szülõket, hogy fiuk történelemkönyve lapokból áll." "Ellenõriztük, valóban." "Katika nem tud olvasni!" "Ha tudna, nem járatnám iskolába." "T. Szülõ! Leánya irodalomórán vihogott. Tanárnõ" "Megdorgáltam. Akkor is vihogott." "T. szülõ, fia órán neveletlenül beszélt. Figyelmeztetem." Szülõi válasz: "Engem?" "Megkérném önöket, hogy ismertessék meg gyerekükkel a kulturált vécéhasználat alapjait!" Szülõi válasz: "Laci szerint ezt ön neki kevésbé cizelláltan mondta: "Ne sz*rj az ülõkére, te hülye!" Ez kulturált viselkedés???"
Bludger 2007. július 7. 2524 hozzászólás 97.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12268): hehe, ez aranyos :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
A férj késõn ér haza. Az asszony egybõl nekiugrik: - Hol tekeregtél mostanáig? - Drágám, azért késtem, mert horgászni voltam. Kifogtam egy keszeget, kifogtam öt pontyot, kifogtam... - Nem érdekelnek a kifogások! :]
kaspovics 2007. július 7. 52 hozzászólás 4138.
régen írószerüzlet volt és nem néztem meg hogy most mi van kiírva
Obnoxious 2007. július 7. 781 hozzászólás 481.
Válasz kaspovics üzenetére (#12265): minek mentel be?:D:D:D
kaspovics 2007. július 7. 52 hozzászólás 4138.
egyszer bementem egy ragasztó boltba ^^ és és és kérdeztem hogy van e toll :D azt mondta nincs mert ez egy ragasztó üzlet [értelmesen és lehet kacagni^^]
Crosby 2007. július 6. 31 hozzászólás 5372.
Válasz Kasas üzenetére (#12260): Ez jó :D
- Mi az abszolút tragédia? - Amikor a tiszavirágnak peches napja van. (bocs, csak nagyon régen nem írt senki ^^)
Walkman_ 2007. július 5. 1289 hozzászólás 266.
És végül mit írtak fel ? ^^ (agybajra :P)
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
Válasz Walkman_ üzenetére (#12259): Én egyszer az írószerüzlet helyett véletlen a gyógyszertárba mentem be :D Valahogy nem tartottak mm papírt :D
Ketrecet épits or ban!
Kasas 2007. július 4. 860 hozzászólás 428.
Megy az erdész az erdõben és kiabálást hall. - Segítség!!!!! Odasiet, hát látja, hogy egy krapek meztelenül van a fához kötözve. - Segítsen erdész úr! Két buzi erre járt, megkötöztek és megerõszakoltak! Erre az erdész letolja a gatyáját: - Hát öcsém, ma nincs szerencséd!!! :D :D A vak anyóka gombászik az erdõben. A földet a kezével tapogatja, ha talál valamit, azt a szájával ellenörzi: - Jé, vargánya........hmmm.....nem, Csiperke.......nem... Kutyakaka, még jó hogy nem léptem bele.... :D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)