Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

mt 2009. szeptember 14. 0 hozzászólás 59159.
Válogattam egy csokorra:) -.- Férj így szól a feleségéhez: Drágám csak nem fogsz mosogatni a születésnapodon. Tegyél be mindent a mosogatóba, holnap majd mindent elmosol. -.- Nemzetközi feleség konferencia Téma: "Hogy vegyük férjünket rá a házimunkára?" Pár hónap múlva újra találkoznak megbeszélni, hogy ment az idomítás. Beszámol az amerikai Lady: Alkalmaztam az itt tanultakat és pár hét múlva elkezdtem látni, hogy a férjem leviszi a szemetet. Beszámol az angol Lady: Alkalmaztam az itt tanultakat, és pár hét múlva elkezdtem látni, hogy a férjem mosogat. Beszámol a székely feleség: Alkalmaztam az itt tanultakat, és két hét multán el kezdtem látni a jobb szemmel. -.- -Maga nõs? -Nem azért vagyok szomorú, mert ellopták a biciklimet. -.- Tesi tanár utolsó mondata? ?? Minden gerelyt ide! -.- Hogy született meg az angol nyelv? ?? Két részeg indián közül az egyik beszélt, a másik meg írta, amit halott. -.- Apa tudod, mennyi fogkrém van a tubusban? ?? Megnéztem, pont 5 méter. -.- -Móricka a héten ötödször késel el. Mit jelentsen ez? -Azt hogy péntek van. -.- -Mondd, Béla, láttad te az anyósomat? -Volt szerencsém... -Aha, szóval nem láttad még! -.- -Mondtam Julcsinak legyen az enyém? -Mit felelt? -Feltételes módot használt háromszor. -Hogyhogy? -Azt felelte: ha-ha-ha -.- Két ember beszáll a vonatfülkébe. Az egyik elköp a másik füle mellett 5mm-rel és megszólal: -Engedje meg hogy bemutatkozzam, Kiss a köpõ bajnok. Mire a másik arcul köpi Kisst, és megszólal -Kovács a a kezdõ. -.- ( Ezt a kettõt biztos nagyon sokan ismeritek, de nagy-nagyok : Bálban -Asszonyom van partnere a következõ táncra? -Nincs, csillog fel a szeme. -Nagyszerû, akkor vigyázna a sörömre? -.- A skót egy üveg whiskyt kap ajándékba. Hazafelé a kabátzsebbe teszi. Elvágódik és azt érzi, hogy nagyon nedves a kabátja. -Istenem add, hogy vér legyen! ) -.- Az öreg halász kifogja az aranyhalat, mire az rögtön elõhozakodik azzal, hogy teljesíti egy kívánságát. Mivel az öreg már unja, hogy a hírekben mindig ugyanazok a dolgok ismétlõdnek, így szól: -Szeretném, ha Európa és Dél-Amerika helyet cserélne, Oroszország pedig az Antarktisz mellé kerülne. Az aranyhal gondolkodik, majd megszólal: -Nem tudnál valami mást kívánni, ezt nagyon nehéz véghezvinni. -Jó, belelátom. Halld hát az új kívánságom! Van egy nagyon csúf, öreg feleségem. Szeretném, ha fiatal, kívánatos menyecskét varázsolnál belõle. Az aranyhal elfogadja. Megegyeznek, hogy a halász elhozza a feleségét a tópartra. Amikor odaérnek, megszólal az aranyhal: -Te öreg, hogy is volt azokkal a kontinensekkel? -.- A székely paraszt bácsi Pestre utazik, és felkeresi a bordélyházat. Az mondja a madámnak, azt a lányt adja nekem, amelyik olyan fekete, mint a korom. Meglepõdik a madám a székely paraszton, de aztán hozzá vezeti a szép csoki csajt. Fizetés után megy szobára a székely meg a gyönyörû negró lány. Mondja az öreg határozott hangon a vetkõzõ lánynak -Húzd le a bugyid, állj a falhoz terpeszbe! Most hajolj elõre, támaszkodj így a falnak. A lány már izgatottan várja a következõ lépést, de nem történik semmi, majd azt mondja az öreg -Felöltözhetsz. Kérdezi meglepõdve a néger lány -Nem lesz semmi? -Nem. Csak kíváncsi voltam, hogy megy a rózsaszín fuga a fekete csempéhez.
Amit ma elhalaszthatsz, azt ne halaszd holnapra!
Revolution 2009. szeptember 13. 971 hozzászólás 374.
Cigány ember haza megy 3 kiló lopott hússal. - Gyerünk Gazsi,gyorsan süssük meg,süssük meg!- mondja az asszony. - Jó,jó,de elõbb igyál meg egy liter vizet! Cigány asszony megissza,majd újra rá kezd. -Gyorsan süssük mán meg,hát éhes vagyok! - Igyál meg még egy liter vizet.-mondja Gazsi. Cigány asszony már 4. liter víznél tart. - Na asszony,süssük meg azt a húst! - Gazsi,megbolondultál,egy falat se fér belém a sok víztõl!- mondja az asszony.Mire Gazsi: - Látod,szomjas voltál te,nem éhes.
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Nadril 2009. szeptember 2. 1032 hozzászólás 344.
[url=http://kreten.hu/images/blog9042_1.jpg]http://kreten.hu/images/blog9042_1.jpg[/url] :D
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
SosMogyi 2009. augusztus 31. 3354 hozzászólás 54.
Válasz nagyi üzenetére (#13566): az a lényeg, hogy ha egy állat el van altatva, azt jelenti hogy meg van halva, míg ha csak simán az állatot bedrogozzák hogy aludjon arra már nem ezt mondják :D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
nagyi 2009. augusztus 29. 4567 hozzászólás 27.
Válasz rambo6 üzenetére (#13561): Válasz rambo6 üzenetére (#13564): nemvágom :D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Bludger 2009. augusztus 28. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#13564): szerintem biztos, hogy megmondja a doki, hogy ez azt jelenti, hogy kinyírja, mert õ vonható felelõségre utána, ami szerintem ma már elég komoly büntetéssel jár...
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
rambo6 2009. augusztus 28. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Bludger üzenetére (#13563): hat jo de most kepzelj egy egy tök sötet csaladot akik mondjuk nincsenek tisztaban a szo szakmai jelentesevel "-Doktor ur, elkellene altatni a kutyankat! -Miert, megharapott valakit? -Jaj nem, csak nagyon eröszakos es sokat mozog. -Ertem, ahogy akarjak, 7000 Forint lesz" Sztem sima sor :D de kitudja....
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Bludger 2009. augusztus 26. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#13561): jó, mondjuk az nem valószínû, hogy igaz :)
Kasas 2009. augusztus 26. 860 hozzászólás 428.
XD hát ez lol :D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
rambo6 2009. augusztus 25. 203 hozzászólás 1713.
jaj geci ezen meg most is sirok: bash: Márk üzenete: ezt figy ezen besírsz Márk üzenete: megtörtént eset Márk üzenete: barcson van egy család és nekik van egy kutyájuk Márk üzenete: a kutyának már nagy volt a szõre és le akarták vágni, de a kutya nem hagyja magát Márk üzenete: és gondolták kihívják az orvost h altassa el és akkor le tudják vágni a szõrét Márk üzenete: kijön az orvos, elaltatja, levágják a kutya szõrét. eddig oké minden Márk üzenete: de látják h a kutya csak csak nem kel fõl Márk üzenete: gondolják fõlhívják az orvost és megkérdezik h mi van a kutyával Márk üzenete: mondják az orvosnak h nem kel fõl a kutya Márk üzenete: erre az orvos Márk üzenete: az bebaszna mert elaltattam : DDDDD
SosMogyi 2009. augusztus 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Kairi üzenetére (#13559): ha neked jólesik. node egybõl rshu? az már túlzás
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Kairi 2009. augusztus 12. 0 hozzászólás 58826.
Válasz SosMogyi üzenetére (#13557): akkor keltem te tunya
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
smudgeee 2009. augusztus 12. 2 hozzászólás 15704.
ez hülyeség, hiszen teis láthatod, hogy kommentet írt
SosMogyi 2009. augusztus 12. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Kairi üzenetére (#13556): nekem csak egy találós kérdésem van :) mit csinálsz rshu-n fél 6kor?
még mindig nem értem akkor viszont!!! de kitaláltam egy jót amit mindenki érteni fog: Miért nem tud sosmogyi olvasni? mert wd-s :))))))
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
ja össze kevertem woody alennel
SosMogyi 2009. augusztus 11. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Destrojer üzenetére (#13552): [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Stevie_Wonder]http://en.wikipedia.org/wiki/Stevie_Wonder[/url]
Kairi 2009. augusztus 11. 0 hozzászólás 58826.
Válasz Destrojer üzenetére (#13552): az azért vicces szerintem mert volt az a kurva aki nem tudta hogy stevie wonder férfi és akkor biztos más se tudja és simán elhiszik hogy néger és ha a viccmesélõ röhög õk is röhögnek de az is röhög aki tudja hogy az egész viccnek ez volt az értelme de õ azokon röhög akik nem tudják min röhögnek így ez az egyetlen vicc amin mindenki röhögni fog
Destrojer 2009. augusztus 11. 57 hozzászólás 3910.
Válasz SosMogyi üzenetére (#13547): mivel nem tudom ki az a stevie wonder ezér azt nem értem, az elsõ meg faja :kira
Aláírás: (max 200 karakter)
PhArAo 2009. augusztus 9. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Mate üzenetére (#13550): 1. szar 2. szar 3. szar
RIP Ödi
Mate 2009. augusztus 9. 229 hozzászólás 1566.
Mit mond a pedofil mikor felszáll a buszra? -Egy diákot kérek Pestig. Miért kék a pedofil farka? Mert rácsapódott az inkubátorajtó. Úgy vigyorogsz mint pedofil a babazsúron.
Goglhffl
Kasas 2009. augusztus 9. 860 hozzászólás 428.
Mit mond a pedofil karácsonykor? - Hol van a kis Jézus?
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
WannaB 2009. augusztus 8. 236 hozzászólás 1534.
jézsusost én is 2x olvastam :D
Anti Global Retardator A.K.A CALEBMACI
SosMogyi 2009. augusztus 8. 3354 hozzászólás 54.
Jézus miért nem szereti a TicTac-ot? Mert kiesik a kezébõl. Miért nem tud Stevie Wonder olvasni? Mert néger. Meglepõdnétek mennyire sok embernek nem esett le ez a két vicc egybõl...
Nadril 2009. augusztus 8. 1032 hozzászólás 344.
Válasz deekin üzenetére (#13544): írjál viccet matyesz!
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Kasas 2009. augusztus 8. 860 hozzászólás 428.
Válasz deekin üzenetére (#13544): mindig is imádtalak, csak az a baj hogy sose terpesztettél :D jártál már Tokajban? :D
deekin 2009. augusztus 7. 337 hozzászólás 1141.
[quote=Kasas írta(#13543)]Válasz SzuL üzenetére (#13542): én inkább úgy mondanám hogy ismerek belõle egy párat(azaz keveset nem ismerek :D)[/quote] Grat ;)
life is balanced L2P @];-Ð
Kasas 2009. augusztus 7. 860 hozzászólás 428.
Válasz SzuL üzenetére (#13542): én inkább úgy mondanám hogy ismerek belõle egy párat(azaz keveset nem ismerek :D)
SzuL 2009. augusztus 7. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Dominator üzenetére (#13540): van pár jó benne (úgy is mondhatnám, hogy nagyon kevés benne a jó :D)
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Ketten jönnek kifelé az erdõbõl. Az egyik futva, a másik medve. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LÉL
kabeeeee
Dominator 2009. augusztus 3. 1010 hozzászólás 356.
http://tapolcaszoba.uw.hu/sokminden/Mondasok.htm
Ketrecet épits or ban!
ezt meg most olvastam: -Mi volt Pinokkió gyerekkorában? -Faragatlan tuskó
kabeeeee
Háziállatok versenyeznek, hogy melyikük a legfélelmetesebb. Azt mondja a disznó: - Belehempergek a sárba, visítva rohangálok körbe, az összes baromfi megijed tõlem. Mondja a bika: - Felszegem a fejem, fújtatok egy kicsit, rohangálok a réten, az összes tehén, birka szerteszéjjel fut. Mondja a csirke: - Úgy teszek, mintha döglött lennék, a fél ország befosik a félelemtõl
kabeeeee
te jó isten :DDDD Sweeping ez nagyon szar:D:D
kabeeeee
Revolution 2009. július 21. 971 hozzászólás 374.
Ez nem vicc, csak röhejes, hogy így próbálnak ismerkedni az emo-sok :D Merielle üzenete: egyszer egy spicces állapotban vegetáló emósrác odajött és aztmondta ha én lennék a halál angyala akkor õ 100 életet kívánna és mind a 100szor megõlné magát hogy én menjek érte. olyan megható volt...
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
TreZ 2009. július 21. 0 hozzászólás 59242.
Hitler a koncentrációs táborban sorakozáskor odamegy a Kínaihoz: -Ne hunyorogj Zsidó! ß)
BakeriT 2009. július 18. 0 hozzászólás 59229.
1,A cigánynak megtetszett a skinhead viselet, így elhatározza õ is az lesz. átöltözik bakancs fel, minden, oda megy az apjához: Na? hogy tetszem?**** mi lett belõled.. Jól össze veri. Oké oda megy az annyához:Na, mit gondolsz? az is össze veri. Magában...: Hát bazdmeg 10 perce vagyok skinhead de már kurvára utálom a cigányokat!! 2, Egy társaság a cigány családot elviszi a tóra. Mondják nekik: -Ha át ússzák ezt a tavat, akkor fehérek lesznek! Úsznak-úsznak egy kisgyerek le marad, mindenki át ér. az anya így szól férjéhez: -Te, le maradt a fiúnk!! -Hagyjad má,nem látod hogy cigány.. Próbálkozom-próbálkozom ^^ O_O
ide világíccsá má bazmeg
Bludger 2009. július 17. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Mate üzenetére (#13532): ezt tényleg jó vicc ^^ (najó, annyira nem)
Mate 2009. július 16. 229 hozzászólás 1566.
Elvertem Storkot 1v1ben ^^
Goglhffl
Válasz BakeriT üzenetére (#13530): itt nem,de minden más viccoldalon 1998 és 2005 között igen :)
kabeeeee
BakeriT 2009. július 15. 0 hozzászólás 59229.
Etiópok bújócskáznak... -Háhá, megtaláltalak, ott vagy a tû mögött. -Ez nem ér, a többiek kilöktek! Tudjátok hogy halt meg Hitler?? -Meglátta a gázszámlát. bocsi ha elõfordult már ez itt :$
ide világíccsá má bazmeg
- Mi az abszolút rasszizmus? - Amikor a kopasz barack veri a cigánymeggyet.
kabeeeee
Szenya 2009. július 10. 539 hozzászólás 728.
Windows biblia 1. Kezdetben teremté az Úr a Bitet és a Byte-ot. És teremté ezekbõl a Szó-t. 2. És a Szó-ban két Byte volt, és nem létezett semmi más. És az Úr elválasztotta az Egyet a Nullától. És látá az Úr, hogy ez jó. 3. És mondá az Úr: Legyen Adat. És így történt. És mondá az Úr: Foglalja el az Adat a megfelelõ helyet. És megteremté az Úr a floppy diszkeket, a hard diszkeket és a kompakt diszkeket. És látá az Úr, hogy ez jó. 4. És mondá az Úr: Legyen Számitógép, ahova a floppy diszkeket, hard diszkeket és kompakt diszkeket be lehet helyezni, és elnevezte Hardvernek. És látá az Úr, hogy ez jó. 5. És Szoftver még nem létezett akkor. De az Úr megteremtette a Programokat, nagyokat és kicsiket az fajtájuk szerint. És mondá az Úr: szaporodjatok és sokasodjatok, és töltsétek meg a Memóriát. 6. És mondá az Úr: Teremtsünk Programozót, és alkosson a Programozó új Programokat, és irányítsa a Számítógépeket, a Programokat és az Adatokat. 7. És megteremté az Úr a Programozót, és elhelyezte a Számítóközpontban. És megmutatta neki az Úr a Könyvtárszerkezetet, és mondá neki az Úr: Használhatsz minden Könyvtárat és Alkönyvtárat, de NE HASZNÁLD a Windows-t. 8. És mondá az Úr: Nem jó a Programozónak egyedül. Álmot bocsátott rá, és kivette egyik oldalbordáját, és másik lényt teremtett belõle, aki felnéz a Programozóra, aki szereti azt, amit a Programozó csinál, és elnevezte az Úr ezt a lényt Felhasználónak. 9. És ott volt a Programozó és a Felhasználó a csupasz DOS alatt, és látá az Úr, hogy ez jó. 10. De Bill okosabb volt az Úr minden más teremtményénél. És Bill megkérdezte a Felhasznalót: Mondta-e az Úr, hogy ne futass egyetlen programot sem? 11. És a Felhasználó válaszolt: Azt mondta az Úr, hogy használhatunk minden Programot, minden Adatot, de mondta, hogy soha se használjuk a Windowst, különben meghalunk. 12. És mondá Bill a Felhasználónak: Hogyan beszélhetsz olyasmirõl, amit még ki sem probáltál? Abban a pillanatban, hogy a Windows-t futtatod, olyan leszel, mint az Úr. Képes leszel bármit létrehozni egy egyszerû egérkattintással! 13. És a Felhasznaló látá, hogy a Windows gyümölcsei szebbek és könnyebb õket használni. És látá a Felhasználó, hogy minden tudás haszontalan, mert a Windows képes azokat helyettesíteni. 14. És a Felhasználó installálta számítógépén a Windowst, és mondta a Programozónak, hogy ez jó. 15. És a Programozó azonnal elkezdte keresni az új drivereket. És megkérdezte õt az Ú r: Mit keresel? És a Programozó válaszolt: új drivereket keresek, mert nem találom õket a DOS-ban. És mondá az Úr: Ki mondta neked, hogy új driverekre van szükséged? Futtattad a Windowst? És a programozó válaszolt: Bill mondta nekünk! 16. És mondá az r Billnek: Azért, amit tettél, gyûlölt leszel minden teremtmény elõtt. És a Felhasználó boldogtalan lesz miattad. És örökké a Windowst kell árulnod. 17. És mondá az Úr a Felhasználónak: Azért, amit tettél, csalódni fogsz a Windowsban, és az megeszi minden Erõforrásodat, és lassú programokat kell majd használnod, és örökkön örökké a Programozó segítségére fogsz szorulni. 18. És mondá az Úr a Programozónak: Azért, mert hallgattál a Felhasználóra, soha sem leszel boldog. Programjaidban hemzsegni fognak a hibák, és ki kell javítanod õket, és újra ki kell javítanod õket az idõk végezetéig. 19. És az Úr kiûzte õket a Számítóközpontból, az ajtót bezárta, és jelszóval levédte. 20. GENERAL PROTECTION FAULT
Death Note :kira
rambo6 2009. július 10. 203 hozzászólás 1713.
hopp gecco mit talaltam: Mit érzel amikor csókolózol? Két nyelv játéka, sok nyál, még több nyál, a csaj feneke a kezemben, elindul a fantázia... erekció... "jo de ez arra is igaz mikor ketten cumiznak teged" Hogy kéne egy cigi "felhuzott a nyelve?" Feláll ":D" Két nyelvet a számban. "egyszerre 2vel smarolni bonyolult" vajon a rántottába kell kolbász? "meg hagyma is" - Jó, de mikor dugunk? "valaki vegre erti" Vajon tényleg egy érett 14 éves ahogy mondja, vagy csak egy hazug éretlen 13 éves "uristen es vajon be van poloskazva???" Heves reakciókat tapasztalok "ha nem vagy benne biztos, mindig vedd a tököd" meleget alul "huzz pelenkat ha ennyire felizgat" Attól függ, éppen kivel teszem. Ha lánnyal, kellemes melegség tölti el szívemet, míg ha pasival az kicsit bizsergetõ érzés " ^^fö a tapasztalat :D" Azt érzem hogy lassan jo volna kijozanodni. ÉS eltöprengek kinek a nyelve van a számba "forditva ajanlanam"
Mate 2009. július 2. 229 hozzászólás 1566.
Válasz mt üzenetére (#13525): Jajj... :D
Goglhffl
mt 2009. július 1. 0 hozzászólás 59159.
mi a fasz
Amit ma elhalaszthatsz, azt ne halaszd holnapra!
rambo6 2009. július 1. 203 hozzászólás 1713.
Válasz deekin üzenetére (#13522): pedig minden rendes tanárnéni megkérdezi, hmmm.... bezzeg kukit mindeggyikõtök látott már !!! :ehh szerk. : meleg szakos osztály :D
Kairi 2009. június 30. 0 hozzászólás 58826.
Válasz GTK_HUN üzenetére (#13515): sztem jó az elsõ meg a néger gyapotos is dj pézsmapatkánytól
deekin 2009. június 30. 337 hozzászólás 1141.
nálunk soha nem kérdezte meg egyik tanárnéni se hogy ki látott már pinát
life is balanced L2P @];-Ð
Kasas 2009. június 26. 860 hozzászólás 428.
Két rendõr civilben az út szélén lát egy kurvát. Mind a 2 nagyon kanos, így odamennek a csajhoz. Megkérdik tõle hogy mennyi a tarifa, de egyiküknél sincs elég pénz. Egyikük elõhúzza a flekót és mondja hogy prostitúcióért most beviszi a rendõrségre. A kurvának tátva marad a szája, aztán felajánlkozik ingyen nekik, csak hogy ne vigyék be. Aki elõhúzta a flekót az mondja a társának hogy kezdjen õ. Bemennek egy WC-be, aztán elkezdi a rendõr szúrni a csajt és hevesen megy a szex. Megszólal a csaj: - Vigyázz a gecit be ne engedd !!! Erre a rendõr: - Dehogy engedem, erõsen fogom a kilincset !! 3 bika áll a hegytetõn. A völgyben egy hatalmas nagy tehéncsorda áll. A legfiatalabb bika megszólal: - Menjünk és dugjunk meg egy tehenet ! Azt mondja a kicsit korosabb bika: - Dehogy ! Menjünk és dugjuk meg az összeset !!! Azt mondja a legvénebb bika: - Dehogy ! Aki baszni akar az jöjjön fel ! Az órán a tanárnõ azt mondja a gyerekeknek, hogy aki látott már pinát az álljon bal oldalra, aki nem, az jobb oldalra. Móricka érdekes módon ide-oda rohangál. A tanárnõ megkérdi: Móricka, neked meg mi bajod?? Azt mondja Móricka: azt nem mondta a tanárnõ, hogy aki baszott már, az hova álljon?