Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

kaspovics 2007. július 7. 52 hozzászólás 4134.
egyszer bementem egy ragasztó boltba ^^ és és és kérdeztem hogy van e toll :D azt mondta nincs mert ez egy ragasztó üzlet [értelmesen és lehet kacagni^^]
Crosby 2007. július 6. 31 hozzászólás 5359.
Válasz Kasas üzenetére (#12260): Ez jó :D
- Mi az abszolút tragédia? - Amikor a tiszavirágnak peches napja van. (bocs, csak nagyon régen nem írt senki ^^)
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Walkman_ 2007. július 5. 1289 hozzászólás 267.
És végül mit írtak fel ? ^^ (agybajra :P)
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
Válasz Walkman_ üzenetére (#12259): Én egyszer az írószerüzlet helyett véletlen a gyógyszertárba mentem be :D Valahogy nem tartottak mm papírt :D
Ketrecet épits or ban!
Kasas 2007. július 4. 860 hozzászólás 431.
Megy az erdész az erdõben és kiabálást hall. - Segítség!!!!! Odasiet, hát látja, hogy egy krapek meztelenül van a fához kötözve. - Segítsen erdész úr! Két buzi erre járt, megkötöztek és megerõszakoltak! Erre az erdész letolja a gatyáját: - Hát öcsém, ma nincs szerencséd!!! :D :D A vak anyóka gombászik az erdõben. A földet a kezével tapogatja, ha talál valamit, azt a szájával ellenörzi: - Jé, vargánya........hmmm.....nem, Csiperke.......nem... Kutyakaka, még jó hogy nem léptem bele.... :D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Walkman_ 2007. július 4. 1289 hozzászólás 267.
[quote=Obnoxious írta(#12169)]elnézést doktor úr, szemüvegre lenne szükségem. az biztos, mert ez egy hentesuzlet.[/quote] Egyszer a tesóm szemüvegét kellett hazavinnem, és haverral mentünk, beszélgettünk közben nagyon, aztán egyszer szól hogy "nem ez az ?" és csak felpillantok (de nagyon el vagyok kalandozva, talán valami játék volt a téma, esetleg Diablo II vagy StarCraft) annyit látok hogy optikus, bemegyek. Kicsit fura volt mert fehér függönyök voltak, meg székek, de a nõ köpenyben volt, mondom fura de azért kérem, nyújtom oda neki a papírt hogy ezért a szemüvegért jöttem, erre azt mondja "jól van csillagom, de az a másik ajtó lesz!". Mikor kijöttem, ez a hülye csak röhögött, nem szólt volna egy szót se hogy ne oda te barom :) A kozmetikushoz mentem be :)
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
756Zogya 2007. július 3. 573 hozzászólás 693.
ocska
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Alextrusk 2007. július 3. 0 hozzászólás 25299.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12256): Nem jártál túl az eszemen :] :)
Shirak! Válasz Alextrusk üzenetére (#12255): igen ez a Spenót :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
Alextrusk 2007. július 3. 0 hozzászólás 25299.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12254): Valami zöldség amit megeszel, utána kiszarsz? :)
Shirak! Mi az ? Nyelve zöld szarva barna ? (pár komment után elárulom :) ) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
SosMogyi 2007. július 3. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Bludger üzenetére (#12236): az elsõ jó :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DaVkOv 2007. július 3. 2174 hozzászólás 125.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12248): bazmeg, ez már kicsit beteg :D Válasz esox üzenetére (#12251): ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ NEEEEEEEEE meghaltam
this is FleSs YES?
esox 2007. július 2. 855 hozzászólás 435.
Magyar szó mellé dobta ki lyútúb. http://www.youtube.com/watch?v=bQO_BMQlWc0&mode=related&search=
"Ezért inkább 1-est adok, inkább maradnál csengben." (nem merem ide írni...)
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12248): neeeee :] kinek jut ilyen eszébe?! ;)
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Vektor13 2007. július 1. 1178 hozzászólás 299.
Válasz Kasas üzenetére (#12246): HAJJ de hülye vicceid vannak :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Shirak! Kicsit old de: Figyelem, új adatátviteli rekord: 1. Az emberi sejtmag 75MB-nyi genetikai információt tartalmaz. 2. Egy spermium így 37.5 MB-ot 3. Egy milliliterben 100 millió spermium van. Gondolatmenet: Általánosságban egy alkalommal 2.25 ml-t lövünk ki 5 mp alatt. Így a fütyi sávszélessége: (37.5MB x 100M x 2,25)/5 = (37.500.000 x 100.000.000 x 2.25)/5 = 1 687 500 000 000 000 tehát: 1687,5 TeraByte/s ugy kbra :) +- pár giga :) haha Dumak!
Scarface 2007. július 1. 657 hozzászólás 570.
Válasz Kasas üzenetére (#12246): jaaaj ez de rossz:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Kasas 2007. július 1. 860 hozzászólás 431.
lehet régi: Étteremben egy néger a farkával dagasztja a tésztát. Ezt meglátja a többi szakács és odaszólnak neki: "Mivan Kuntakinte, nincs fakanál?" Erre a néger: "Fakanál még csak csak van, DE TÚRÓ?!" :D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Neszivassatok, nem voltam itthon két napot, leülök itt nagy reményeket táplálva, hogy jobbnál jobb vicceket fogok itt olvasni, mire egysincs :dread nasebaj, azért gogo ne álljon le a viccgyár! :)
Crosby 2007. június 28. 31 hozzászólás 5359.
Válasz Bludger üzenetére (#12236): Ez tetszik !!! :D
Válasz AnyTime üzenetére (#12242): ????????????????? :dread
AnyTime 2007. június 28. 75 hozzászólás 3354.
Válasz DaVkOv üzenetére (#12241): Na ne mondd...
DaVkOv 2007. június 28. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Bludger üzenetére (#12236): 1. mekkora lol :D
this is FleSs YES?
rambo6 2007. június 26. 203 hozzászólás 1713.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12238): 2 könnyü tetel volt a 38-bol, en behuztam az egyiket! ß) kicsit voltam happy!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Cuminator 2007. június 26. 91 hozzászólás 2999.
Válasz bOcA üzenetére (#12227): ez tetszik jó sztori
Válasz rambo6 üzenetére (#12234): grat! mi volt a tétel amit húztál? :D
Válasz Bludger üzenetére (#12236): az elsõ vicces, a második.... hát vicceske, de nem értek vele teljesen egyet. :)
Bludger 2007. június 26. 2524 hozzászólás 97.
Ezen is beszartam: Sgt.Malarkee: na most olyat mondok hogy beszarsz Sgt.Malarkee: kandikamerába illõ az eset Sgt.Malarkee: hallok kint szirénát gondolom történt valami és azért jöttek a rendõrök... Sgt.Malarkee: jó le is szartam Sgt.Malarkee: majd egy 10 perc után csönget valaki hogy rendõrség legyenszaves kinyitni Sgt.Malarkee: én aszthittem hogy faterom az és szórakozik .. gyorsan kinyomtam a gépet mivel ugye tanulok.... :D Sgt.Malarkee: ok kinyitom az ajtót Sgt.Malarkee: majd aztmondja a rendõr : Sgt.Malarkee: elnézést tudnál segíteni .. Sgt.Malarkee: (kurvára beszartam) Sgt.Malarkee: tudnál hozni egy ollót,... mondja a rendõr... Sgt.Malarkee: ok megyek le a rendõrrel .... Sgt.Malarkee: jaj közbe azt is mondta hogy hozzak kulcsot is Sgt.Malarkee: na Sgt.Malarkee: aztán lemegyünk Sgt.Malarkee: mit csinál a másik faszfej....û Sgt.Malarkee: beleakadt az ajtóba az egyenruhája bazdmeg.... Sgt.Malarkee: elkezdtem izomból röhögni Sgt.Malarkee: õkis röhögtek :D Sgt.Malarkee: kurva nagy lol volt Ezzel meg biztos páran egyetértenek :D: 2007.05.06 Single-Player játékkal játszani olyan mint egyedül baszni... Jó-jó meg minden, de meg se közelíti a Multi-Playert...
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
dexkill 2007. június 26. 1403 hozzászólás 240.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12223): :kira 5-ös megy!:D
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
rambo6 2007. június 26. 203 hozzászólás 1713.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12233): szerintem meg ezt se hallottad: En a zarovizsgamra ugy mentem hogy azt se tudtam hogy lesznek gyakorlati tetelek! A többiek mind rajtam röhögtek, es ki kapta a legkobb jegyet gyakorlatibol?? Ide az idegenforgalmi nobel dijjal! Vagy nincs ilyen, bass Most felvagtam? ^^
Válasz bOcA üzenetére (#12227): nem hallottam még, nagyon tetszik a sztori, annak ellenére, hogy nem vicc :].
Vektor13 2007. június 25. 1178 hozzászólás 299.
Válasz bOcA üzenetére (#12230): de attól még voltak (old, ocska) :D
DaVkOv 2007. június 25. 2174 hozzászólás 125.
Válasz bOcA üzenetére (#12230): jó, csak mondom :D
this is FleSs YES?
bOcA 2007. június 25. 5 hozzászólás 11354.
Válasz DaVkOv üzenetére (#12229): oksa akkor bocs csak nem olvastam végig mind a 12230 hozzászólást
DaVkOv 2007. június 25. 2174 hozzászólás 125.
Válasz bOcA üzenetére (#12228): voltak már
this is FleSs YES?
Angolok magyarul What can there (Vadkender) Hole one a wait say? (Hol van a WC?) One Kate Lee bumm (Van két libám) All cut race (Alkatrész) Hot show race (Hátsórész) Kitchen get neck (Kicsengetnek) New see one up road? (Nyuszi van apród?) Me of us one? (Mi a fasz van?) One hut one Kate catch came (Van hatvankét kecském) Hut are row Zoe saw (Határozószó) Sun cow (Szánkó) Sir one a you come on (Szõr van a lyukamon) This no all (Disznóól) Kate no mud touch cow one a bock Ron tool. (Két nomád tacskó van a bokron túl.) Beer luck! (Bírlak!) Soul a new! (Szól anyu!) Tap ate a. (Tapéta.) Fog peace call low. (Fogpiszkáló.) Tape at war you one a fun. (Tépett varjú van a fán.)
> Az alábbi történet a Koppenhágai Egyetemen esett meg, egy fizika > vizsgán: > A kérdés így hangzott: > "Írja le, hogyan mérhetõ meg egy felhõkarcoló magassága egy barométer > segítségével!" > Az egyik hallgató válasza: > "Fogsz egy hosszú zsinórt, rákötöd a barométer tetejére, majd a > barométert lelógatod a földig. A zsinór hosszúságának és a > barométer magasságának összege megegyezik a felhõkarcoló > magasságával. " > > Ez az eredeti magyarázat azonban a vizsgáztatót meglehetõsen > feldühítette, > így a vizsga nem sikerült. A diák azonban nem hagyta magát, mivel > szerinte > a válasza abszolút helyes volt. Az egyetem vezetõsége így kijelölt egy > független bírát, aki megállapította, hogy bár a válasz helyes volt, ám > semmiféle fizikai ismeretet nem tükrözött. > A probléma megoldására behívatta magához a hallgatót és hat > percet adott neki arra, hogy szóban bebizonyítsa, a fizikai > alapismeretek > birtokában van. A diák öt percig szótlanul ült, a homlokát ráncolva > gondolkodott. A vizsgabiztos figyelmeztette, hogy vészesen fogy az > idõ. A diák ekkor megszólalt, és megjegyezte, hogy annyiféle > magyarázatot tud, hogy nem tudja kiválasztani, melyiket is adja elõ. > A biztos nógatására aztán belekezdett: > "Nos, az elsõ ötletem az, hogy megfogjuk a barométert, felmegyünk > a felhõkarcoló tetejére, és ledobjuk onnan. Mérjük a földet éréséig > eltelt idõt, majd a kérdéses magasságot kiszámítjuk a > H = 0.5g x t négyzet > képlettel. Viszont ez a módszer nem túl szerencsés a barométer > szempontjából. Vagy pedig abban az esetben, ha süt a nap, > megmérhetjük a barométer magasságát és az árnyékát. > Ezután megmérjük a felhõkarcoló árnyékának hosszát, és aránypárok > segítségével kiszámíthatjuk a magasságát is. De ha nagyon tudományosak > akarunk lenni, akkor egy rövid zsinórt kötve a barométerre, ingaként > használhatjuk azt. A földön és a tetõn megmérve a gravitációs erõt, > a 'T= 2 pi * négyzetgyök(1 / g)' képlettel kiszámíthatjuk a kért > magasság > értékét. > Vagy, ha esetleg a felhõkarcoló rendelkezik tûzlétrával, akkor > megmérhetjük, > a barométer hosszánál hányszor magasabb egy foka, majd a barométert > megmérve egyszerû szorzással megkapjuk a kívánt eredményt. > De ha Ön az unalmas, bevett módszerre kíváncsi, akkor a barométert a > légnyomás mérésére használva, a földön és a tetõn mérhetõ nyomás > különbözetébõl is megállapítható a felhõkarcoló magassága. > Egy millibar légnyomás különbség egy láb magasságnak felel meg. > > Itt az egyetemen mindig arra buzdítanak bennünket, hogy próbáljunk > eredeti > módszereket kidolgozni, ezért kétségtelenül a legjobb módszer a > felhõkarcoló magasságának megállapítására az, ha a hónunk alá csapjuk a > barométert, > bekopogunk a portáshoz, és azt mondjuk neki: > "Ha megmondod, milyen magas ez az épület, neked adom ezt a szép új > barométert." > A történet csattanója, hogy ezt a renitens diákot Niels Bohr-nak hívták > és õ a mai napig az egyetlen fizikai Nobel-díjas dán fizikus. > >
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12223): nagykirály
Vektor13 2007. június 25. 1178 hozzászólás 299.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#12215): HARRR ez nagyon nagy :D
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12223): hehe, jófajta ^^
Shirak! Marketing: Így kell a marketinget oktatni: > > Látsz egy fantasztikus lányt egy partin. Odamész hozzá és azt > mondod: > "Fantasztikus vagyok az ágyban". > Ez a Direct Marketing. > > Látsz egy fantasztikus lányt egy partin. Odamész hozzá és > megszerzed a telefonszámát. Másnap felhívod és azt mondod: "Szia, > fantasztikus vagyok az ágyban". > Ez a Telemarketing. > > Barátaiddal vagy egy partin és meglátsz egy fantasztikus lányt. Egyik > barátod odamegy hozzá és rád mutatva így szól: "Õ fantasztikus az > ágyban". > Ez a Reklám. > > Beülsz az autódba, lassan hajtasz a városban és a nyitott ablakon át > minden járókelõnek odakiáltod: "Fantasztikus vagyok az ágyban!" > Ez a Spam (kéretlen reklámküldemény). > > Látsz egy fantasztikus lányt egy partin. Fölállsz, megigazítod a > nyakkendõdet, odamész hozzá és töltesz neki egy italt. Kinyitod neki > az ajtót, fölveszed a táskáját miután õ elejtette. Felajánlod, hogy > hazaviszed, majd ezt mondod: > "Mellesleg, fantasztikus vagyok az ágyban". > Ez Public Relations (PR). > > ÉS ITT A LÉNYEG ! > Látsz egy fantasztikus lányt egy partin. Õ odamegy hozzád és így szól: > "Hallom, fantasztikus vagy az ágyban". > Ez a Brand Recognition (Márkafelismerés). > > És ha az aktus után azt mondja: "Hááát, tényleg fantasztikus vagy az > ágyban!" > Akkor az a vásárlói elégedettség. > > És ha hozzádmegy, akkor az a márkahûség! Dumak!
Bludger 2007. június 25. 2524 hozzászólás 97.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#12215): ja, az a hosszú egyszer volt már itt úgy 2 éve, de jó volt újra olvasni :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Válasz DEATHGUN üzenetére (#12215): BÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ A fiú lányos, az brutális :] :] :] nagyon rossz, 3hétig rosszat fogok álmodni. ^^
matzko 2007. június 24. 106 hozzászólás 2754.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12210): lol már az is baj ha valakinek az anyukája szereti a prosecturat
http://zelot.uw.hu
DEATHGUN 2007. június 24. 422 hozzászólás 952.
Válasz rambo6 üzenetére (#12218): aserossz xD
Szeretet és Béékee!!
rambo6 2007. június 24. 203 hozzászólás 1713.
Na nemtom, en amin besz"rtam az a: "Mindenki magabol indul ki te buzi"
DEATHGUN 2007. június 24. 422 hozzászólás 952.
Válasz Gumikacsa üzenetére (#12216): judas priest azjó! :kira
Szeretet és Béékee!!
Gumikacsa 2007. június 24. 5422 hozzászólás 15.
( judas_priest): viszont ( judas_priest): pektor 1 darts tehetseg ( judas_priest): senki nem tor el 3 dobasbol 2 nyilat 20:25 <~crome> jp van ma itt valami szarhazi haverod? 20:25 < judas_priest> hat pl te pofatlan modon sajatok:D
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"