Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

DEATHGUN 2007. június 24. 422 hozzászólás 949.
Válasz Siriam üzenetére (#12208): azért irtam ki és szerintem igen mivelhogy ezisádám azisádádm de nem fogok rá semmit :)
Szeretet és Béékee!!
Siriam 2007. június 24. 1018 hozzászólás 353.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#12206): ebbe aza durva h vajona mi rshu-s triaz unkrol van-e benne szó:D
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
SzuL 2007. június 24. 1411 hozzászólás 235.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#12206): LOOL :D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
DEATHGUN 2007. június 24. 422 hozzászólás 949.
bashponthu: #19644 maki-kaki üzenete: csá m8! nem akarsz nekem segíteni imba Warlockoddal felmenni lvl70ig? [-* triAz^ *-] üzenete: ??? maki-kaki üzenete: Igazad van, ne wowozzunk inkabb menjünk aztan huzzunk meg néhány sunát:) [-* triAz^ *-] üzenete: Igazából, nekem feleségem van! maki-kaki üzenete: jaj bazzeg öcsém hagyjad már ezt a kurva dumát már nem vicces h mindig szerelmes vagy valakibe :P [-* triAz^ *-] üzenete: Jó, akkor menjünk. maki-kaki üzenete: nah ez a beszed, de vmi seggbedugos forma kéne... [-* triAz^ *-] üzenete: Jó, azt én is szeretem!:) maki-kaki üzenete: Helyes akkor mikor tal? [-* triAz^ *-] üzenete: Nemtudom, mert Ádám elvitte most kocsit valahová! maki-kaki üzenete: ????mivan haver????ittál? :D [-* triAz^ *-] üzenete: Nem, én az Ádám apukája vagyok!de azért mehetünk:)! maki-kaki üzenete: uhh... maki-kaki üzenete: Elézést Uram, akkor megmondaná az Ádámnak hogy át kén jönnie tanulni ZHra? báger ez igaz?! :D
Szeretet és Béékee!!
C0ld_fusion 2007. június 24. 80 hozzászólás 3216.
nem ismerem de nagyon jó :kira
"A harcos számára a legnehezebb a gyõzelem órája." Hell, it's about them.
leo25 2007. június 24. 0 hozzászólás 56908.
lehet hogy old! Rabszállító buszon kitör a verekedés a négerek és a fehérek között! A vezetõ tûri egy darabig majd hirtelen lefékez és leszállít mindenkit a buszról! - Nafiúk! Mostantól abbahagyjátok a verekedést!Nincs többé fehér ember meg néger! Képzeljétek el, hogy mindannyian kékek vagytok! Mindenki összenéz , majd megnyugszik. Látván a buszvezetõ milyen eredményesen megoldotta dolgot megszólal: Na akkor lehet visszaszállni a buszra elõbb a világoskékek, majd a sötétkékek! ha old akkor sry , dehát ugyis le lesz fikázva! :kocka
Siriam 2007. június 24. 1018 hozzászólás 353.
ezt mgekell veletk osztanom:) csak ugy nemtom mien indittatásbol de küldöttnekem a matzko user egy levelet: Feladó: matzko Dátum: 2007-06-23 14:59 Cím: ide figyelj te kis vakarcs! beleverem a fejed a falba ha nem kusszoltatod be magad te kis gané!!! nemtudom miér kaptam:D de röhögtem rajta egy jot:D:D:D:D
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
Kasas 2007. június 24. 860 hozzászólás 428.
haverom szerint a legjobb csajozos szöveg: "szevasz te DÖG, ADJÁL BELET" :D :D :D egyik haverom mesélte tegnap este és ez megtörtént eset ^^ (estire járt, és tavaly érettségizett). éppen töribõl volt szóbeli õ éppen dolgozta ki a tételt, miközben bajtársát éppen szóbeliztetik: Tanár: Milyen gázt használtak a II. világháborúban? (a gyerek néz mint borju az uj kapura) a tanár segiteni probál: "mivel eszed a virslit?? De nehogy azt mond hogy kechuppal!!! Erre a gyerek: " majonéz ???" :D :D :D (ez tényleg megtörtént eset) :D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Crosby 2007. június 24. 31 hozzászólás 5372.
Válasz rambo6 üzenetére (#12200): ez jó ^^
rambo6 2007. június 23. 203 hozzászólás 1713.
két barát beszélget: -Te, én olyan jo vagyok az ágyban hogy a feleségem imába foglalja a nevem. -Az semmi, az enyém még sikit is mikor kihuzom! -Nem mondod. Ezt hogy csinálod?` -Ráverem a függönyre
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
matzko 2007. június 23. 106 hozzászólás 2742.
Válasz Bludger üzenetére (#12193): Válasz Kasas üzenetére (#12194): old old old...
http://zelot.uw.hu
rambo6 2007. június 23. 203 hozzászólás 1713.
- Hogy mennek az arabok Amerikába? - ??? - Toronyirányt. :)
Válasz Bludger üzenetére (#12193): HAHA elég jók! ^^
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
SosMogyi 2007. június 23. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Bludger üzenetére (#12192): elég jó az elsõ :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
C0ld_fusion 2007. június 23. 80 hozzászólás 3216.
haha :D:D :kira
Kasas 2007. június 23. 860 hozzászólás 428.
Anya, anya!! Apának miért olyan rövid a haja?? - Azért kisfiam, mert apa okos! Anya, de akkor neked miért olyan hosszúú???:D -Kusssolljj:@ Három csávó ül a szaunában. Az egyik a füléhez kap és elkezd beszélni. Odaszolnak neki a többiek. -Hé te meg mit csináltál?? - Be van épitve a fülembe egy telefon, épp telefonáltam. A másik csávó elkezdi pötyögtetni a térdét. - hé te meg mit pötyögtetsz? - Be van épitve a lábamba egy chip, internetezek. :-O:-O A 3. csávóka, nem tudja mit kezdjen magával, mert neki nincs semmilye. Gondolkodik, kimegy és 20 perc mulva visszajön. Mondják neki, hogy: neked meg miért log ki a seggedbõl budipapir??? -Bocs fiuk, épp faxom kaptam. :D:D a 2.on én beszartam
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Bludger 2007. június 23. 2524 hozzászólás 97.
Magyar sportriporterek best of: 1. Hatalmasak ezek a belga játékosok, betöltik az egész képernyõt. (Knézy) 2. Elszállt Andersson lába, most hozzák vissza a stadionba. (Knézy) 3. Az angolok szokás szerint meglepõen agresszívan kezdtek. (Hajdú B.) 4. Azt kell mondanom, amit már Dobó István is mondott 1566-ban az egri vár védése közben: feljöttek a törökök. (Hajdú B.) 5. Tipikus svéd kapus: beállt a kapuba, s véd. 6. A kapusnak komolyan kell összpontosítania, hogy ne dõljön el addig, amíg a labda odaér. (Hajdú B. ) 7. Abdullah próbálta meghúzni, ehelyett õt húzták meg. (Faragó) 8. Mint egy romboló, odakúszik. (Knézy) 9. A gól nélküli döntetlen végeredménye nulla-nulla (Vitray) 10. A pálya nem esik messze a stadiontól. (Szonyi) 11. Mezõ rúgja ki a labdát a róla elnevezett mezõnybe. (Vass István Z.) 12. Most pontot tehetett volna a továbbjutás kérdõjelére. (Hajdú B.) 13. Az ellenfél egyszerûen nem tud eljutni a Porto kapujáig. Pontosabban el tud, csak labda nélkül. (Vitár) 14. Hrutka, jó lövés, bedobás. (Knézy) 15. Elnézést, csak leesett a mikrofonom és flnyomtam magamnak. (Faragó) 16. És most 22-es számmal beáll a 22-es játékos. (Vitár) 17. De nagy gólt lõttél Preisinger! Mondhatnám, hogy ez a Bélák napja, de hát õ nem is Béla, hanem Sándor. (Siklós Erik) 18. Dzurják a felsõ sarokba gurított. (Gulyás) 19. Tizenegyes, érdekes döntés. De lássuk csak, az argentinok újabb támadást vezetnek, szinte lekopírozzák az elózó akciót és tizenegyes újra. Azaz bocsánat, az elõzõ ismétlése volt. (Vitár) 20. Nem mondom a játékos nevét, mert nem látom mi van a hátára írva. (Vitár) 21. Most látom, nem is Daszajev állt a kapuban. (Knézy a meccs végén) 22. És most következzék a meccs! A riporter Fara..., de hisz az én vagyok. A mérkõzést Hajdú B. közvetíti. (Faragó) 23. És szenzációs gól!..Lett volna, ha kapura megy. (Gundel Takács) 24. Most nem akarok beleszólni, mert gyásszünet van. (Knézy) 25. Lássuk, Somogyi vajon el tudja-e végezni a bedobást? (Knézy) 26. Szegény Koszta, biztos elátkoszta ezt a pillanatot. (Gundel egy öngólról) 27. Taffarel nem volt lesen. (Gundel a brazil kapusról) 28. A Vasas kapusa, Kakas dobja ki a labdát, amely Farkashoz kerül, aki jól passzol Nyúlhoz. Ha hozzáteszem, hogy a játékvezetõ Maczkó, akkor itt az egész állatkert. (Vass István Z.) 29. És góóóól, nem oldalháló, góóóól, oldalháló. (Gundel) 30. Milyen jól el lehetne adni ezeket a játékosokat, ha gépkocsik lennének. Az eladónak csak annyit kellene mondania: ezt nézze uram, alig futott. (Vass István Z.) 31. A kapuban Király, Sebõk, Mátyus, Fehér. (Rokob P.) 32. Zamorano kicsit késõn tette be és nem is volt jó. (Gundel) 33. Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom ez nem is Zidane (Knézy) 34. És igen, itt jön a magyar zászló! A felsõ szín piros, a középsõ fehér, az alsót nem látom. (Knézy az olimpián) 35. Belemártja a vízbe, mint német turista a virslit a Balatonon. (Hajdú B.) 36. Hogy tud egy nõ ilyen okosan futni! (Gyulai) 37. Kobaljov megvárja, míg ki áll a pattogás a labdából. (Gulyás) 38. Négyes pályán a jónevû görög: Szteliosz Bizbasz. (Fülöp) 39. 11:11 a Fotex javára. (Gulyás) 40. Hátulról, ahogy a férje szokta. (Vitár a Bjelova-Bjelov röplabdaházaspár nõtagjáról) 41. A pilóta kiszalad. Az autó elég. A szerelõk szomorúak. (Palik egy boxtûzrõl) 42. És most kiállították az egész csapatot!... Ja nem, sorcsere. (Vitár egy hokimeccsen) 43. Az embernek tátva marad a szeme (Gulyás)
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Bludger 2007. június 23. 2524 hozzászólás 97.
Kovács táviratot kap a felesége vidéki rokonaitól: "Anyósod nagyon beteg. Az orvosok már feladták." Kovács válaszol: "Remélem, nem a mi címünkre." :D Sétálnak a cigányok a járdán, arra megy a rendõr is, rájuk förmed: - Hova-hova Gazsikáim? - Hát moziba kezitcsókolom, tábornokuram! - Moziba, és mit játszanak? - Hát, a Milliomos cigányok, címû filmet. - Mértnem nézitek meg a Cigányok dolgoznak címût? - Ja kérem alássan tekintetes tábornokom, mi a fantasztikus filmeket nem szeressük! Old, biztos mindenki ismeri, de azért beírom :): A cigány rendõrnek jelentkezik. A személyzetis sandán néz rá és megkérdezi: - Érettségije van? - Há' persze, mit képzel rúlam. Csak hirtelen nem találtam meg otthon a bizonyítványt. - Hm. Tudja például, ki Babits Mihály? - Nem ismerem kérem, ilyen nem lakik az utcánkba'. - Na cigány, akkor menj haza az érettségi bizonyítványodért és járj utána, ki is az a Babits Mihály! A cigány hazaér, kérdik a többiek: - Na Gazsi, felvettek rendõrnek? - Mi az hogy! Már ügyem is van! HF!
dexkill 2007. június 22. 1403 hozzászólás 240.
...csak old... nekem öregapám mesélte ezt a viccet... lol:D
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
Scarface 2007. június 22. 657 hozzászólás 567.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#12189): mér, az utolsó elég jó :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
SzuL 2007. június 22. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Crosby üzenetére (#12188): ha a tetejére írod, hogy rossz, megspórolsz az életembõl pár másodpercet.. ~|
Crosby 2007. június 22. 31 hozzászólás 5372.
- A feleségem tiszta fõnyeremény! - Meg is ütöttem... -Mi az egészség ellentéte? -A feleség. Miért tudnak a nõk jobban spárgázni, mint a férfiak? A könyv is ott nyílik, ahol a legtöbbet használják. Nagyon rosszak.. :)
Crosby 2007. június 22. 31 hozzászólás 5372.
Válasz dHz.nOisiA- üzenetére (#12184): Jópofa :D
SosMogyi 2007. június 21. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Obnoxious üzenetére (#12169): Válasz netizen üzenetére (#12175): jaj, de rosszak :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
C0ld_fusion 2007. június 21. 80 hozzászólás 3216.
Válasz Cpt.Marci üzenetére (#12181): jajj dejó, ezt bitom irónia :D :kira
dHz_nOisiA- 2007. június 21. 34 hozzászólás 5125.
Zsidó kissrác a kádban..: tralala tralala miértnem habzol nagypapa? :$ :dread:D
"..Még egy joe-t akarok, mindössze csak ennyit Még egy szót, ami a fájdalmakon enyhít Még egy társat, ki követhet halálon túlig Még egy barátságot, ami soha el nem múlik..."
Dominator 2007. június 21. 1010 hozzászólás 356.
annyi winem lenne ahányszor már láttam :D
Ketrecet épits or ban!
armithis 2007. június 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Ferris üzenetére (#12176): háháháh :D D: ejo
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Cpt_Marci 2007. június 21. 99 hozzászólás 2867.
Voltam osztálykiránduláson, a buszsófõr elég rendesen káromkodott, amit nekünk nem volt ugye szabad, fõleg a tanár elõtt, így egyik üzenetét pl. így adtuk át: "A sófõr bácsi aszonta hogy: azok az örömlány parkolóõrök szeretkeztetni fognak ha nem viszem el az örömlány buszt abból az örömlány kiszeretkezett parkolóból."
haha :D :kira ezt nem ismerem:D
ArcsiBald6 2007. június 21. 808 hozzászólás 464.
Az iskolában olyan mondatot kell mondani amiben benne vannak azok a szavak, hogy MENNYI, ENNYI, ANNYI. Pistike megszólal: - Tanár néni, én tudom! - Mondjad Pistike! - Mikor anyukámék nem voltak otthon, gondoltam, hogy ki kéne MENNYI a disznóknak ENNYI, ANNYI.
Válasz netizen üzenetére (#12175):Höhö :] faja. Válasz Ferris üzenetére (#12176): Ismertem, de nagy kedvenc ^^
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Válasz netizen üzenetére (#12175): na ez már jobb mint a hentes vs. szemüveges Válasz Ferris üzenetére (#12176): jó, én nem simerem :D:D :kira
Ferris 2007. június 21. 509 hozzászólás 768.
egy nagyon old vicc, de hátha valaki nem ismeri: Két nõ a bennszülöttek fogságába esik. Megkötözik õket, odamegy hozzájuk a törzsfõnök, és ezt kérdezi: - Halál, vagy ungabunga? A két nõ egymásra néz, nemértik mi a második lehetõség. Majd így szól az egyik: - Ungabunga... Kioldozzák a nõt, majd az egész törzs végigbassza, aztán elengedik. A másik nõ hosszasan gondolkodik. - Inkább a halál! - Najó... - mondja a törzsfõnök- De elõtte egy kis ungabunga.
I'm tired, so don't make me insane...
netizen 2007. június 20. 374 hozzászólás 1047.
Férfi bemegy a szemorvosi rendelõbe, találkozik egy régi cimborájával: - Ehj, régen láttam! - Hát, régen én is! :D:D ezen feküdtem amikor havom mesélte :)
szeretsz? igen. arra gondolsz amire én? igen. oké, akkor hozz nekem is egy üveggel!
Bludger 2007. június 20. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#12172): omfg 10 percig feküdtem :D:kira
C0ld_fusion 2007. június 20. 80 hozzászólás 3216.
jóóóóóóóóó :D:D nekem csak 10 mp ig sikerült :kira
rambo6 2007. június 20. 203 hozzászólás 1713.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12165): hat nemtom, sokat vagtam mar! De a vegetarianustol 20 mp-ig röhögtem :kira A Magyar Tudományos Akadémia összehasonlító tanulmányt készített arról, hogy milyen fejlõdés várható a magyar, illetve a nemzetközi tudomány és technika területén 2050-ig:-) 2010 A Világ: Teljes mértékben gyógyítható lesz a rák. Magyarország: A tüdõszûrõ-állomásokat eladják egy cipõbolthálózatnak. 2015 A Világ: Az elsõ agyátültetés az USA-ban. Magyarország: Horn Gyula ismét miniszterelnök. 2020 AVilág: Mágneses levitációval mûködõ jármûvek elterjedése. Magyarország: Új parkolási rend a belvárosban. 2025 A Világ: Az elsõ ember a Marson. Magyarország: Az elsõ ember a 4-es metrón. 2030 A Világ: Elkészül a New York - London alagút. Magyarország: Átadják a magyar sztrádaprogram 2007-re ígért ütemét. 2035 A Világ: Világköztársaság. Magyarország: Az ellenzék vezérének gyújtó hangú beszéde Magyarország csatlakozása ellen. 2040 A Világ: Az elsõ lakótelep a Holdon. Magyarország: Már csak 43 évet kell várnunk, hogy megtudjuk, mi történt Sándor "papával". 2045 A Világ: Megtalálják az öregedés génjét, és semlegesítik. Magyarország: Kulcsár Attilát kiadják Magyarországnak, majd megszökik. 2050 A Világ: Kapcsolatfelvétel az elsõ földönkívüliekkel. Magyarország: Az elsõ ÁFA-csalások földönkívüliekkel.
SzuL 2007. június 20. 1411 hozzászólás 235.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12165): pár elég old, de attólmég olvashtók ^^
^^ jó a szellemi párbajos! :kira
Obnoxious 2007. június 20. 781 hozzászólás 481.
elnézést doktor úr, szemüvegre lenne szükségem. az biztos, mert ez egy hentesuzlet.
Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: "béna vadász". Nem vagyok hajlandó szellemi párbajra egy fegyvertelen emberrel! Ezek nagyon ott vannak (már megint) :kira A többi is jó, de ezeke a námbörván ok!!!! (5)
dexkill 2007. június 20. 1403 hozzászólás 240.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12165): csak a szám kedvéért, kérlek 3-4 nap múlva írd be ide, hogy hány címet kaptál:D:D:D
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
honnan szeded ezeket? nemrosszak, sõt! :kira
Shirak! Válasz Vertigo üzenetére (#12163): Válasz armithis üzenetére (#12164): olvassátok el z elõzõ kommerntemet van még pár ütös :) Nah de hogy ne unatkozzatok: >>- Annyira gyötör az álmatlanság, hogy már a munkahelyemen se tudok >>aludni. >> >>- Megöregedtél, ha a szombat esti láz helyett már csak szombat esti >>hõhullámok jönnek. >> >>- A memóriám már nem a régi. És ráadásul még a memóriám sem a régi. >> >>- Még csak 23 vagyok. Plusz áfa. >> >>- Dudálj nyugodtan, éppen tárat cserélek... >> >>- Hogy titokzatoskodó lennék? Talán igen, talán nem. >> >>- Egy szép napon az én hajóm is befut! Amilyen szerencsés vagyok épp >>a reptéren leszek! >> >>- Andersen meghalt. Nincs mese. >> >>- Mikor hagyják már abba a költõi kérdéseket? >> >>- Ritka, mint a fehér Zorro. >> >>- Az öregkor legbiztosabb jele az, ha a gyertyák többe kerülnek, mint a >>születésnapi torta. >> >>- A véleménycsere az, amikor bemész a fõnöködhöz a véleményeddel >>és az övével jössz ki. >> >>- Egyenként a lavina hópelyhei is ártatlanok... >> >>- Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés. >> >>- Hová teszik ki a figylemeztetést, ha majd rájönnek arra, hogy az >>anyatej rákkeltõ? >> >>- A WORD elszáll, az írás megmarad. >> >>- Mindig elfelejtem névelõt. >> >>- Azt nevezzük pajtásnak, akinek pajtája van? >> >>- Nem vagyok hajlandó szellemi párbajra egy fegyvertelen emberrel! >> >>- Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a >>másiknak vannak barátai. >> >>- Hogy van ez? Mindenki szeretne a mennybe jutni, de senki sem akar >>meghalni!? >> >>- Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: "béna vadász". >> >>- A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is >>aludtál. >> >>- Olvastam a minap egy könyvet a levitációról. Alig tudtam letenni. >> >>- Imádom az iratmegsemmisítõmet. Azt az érzést kelti bennem, hogy >>még a szemetem is fontos dolog. >> >>- A sláger az a zene, ami a füleden megy be és a könyöködön jön ki. >> >>- Ki korán kel, ne nézd a fogát. >> >>- A negyedik Martini után a férjem gusztustalan állattá válik. Az ötödik >>után elájulok. >> >>- Van aki füvezik, van aki fázik. >> >>- Egy emberbõl kettõ skizofrén. >> >>- A nõk két problémával küzdenek: nincs mit felvenniük és nincs >>elegendõ helyük, ahol ezt a semmit tárolhatják. >> >>- A tévé sosem helyettesítheti a jó öreg kulcslyukat. >> >>- A kivégzéseken a méreginjekciót miért steril tûvel adják be? >> >>- Az agysejtek folyamatosan elhalnak. Bezzeg a zsírsejtek... >> >>- Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak õk képviselik a kultúrát. van egy szép tablóm kollégista csajokról, csak kicsit xxx hangulata van:) ha vkit érdekel pm et dobjon amailcímmel :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
armithis 2007. június 20. 5151 hozzászólás 21.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12160): ez nagyon jo ;)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Vertigo 2007. június 20. 1776 hozzászólás 173.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12160): ez jóóó ^^
DaVkOv 2007. június 20. 2174 hozzászólás 125.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12156): van 1 pár amit ismertem, de jók :kira
this is FleSs YES?
C0ld_fusion 2007. június 19. 80 hozzászólás 3216.
:D nemrossz, nemrossz :D
Igazi Úriembernek csak az nevezhetõ, aki macskának nevezi a macskát még azután is, hogy megbotlott benne, és hasraesett. Ez nagyon ott van :]