Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12156): sok a jó :kira
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
SzuL 2007. június 19. 1411 hozzászólás 235.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12156): nem rosszak :kira
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
C0ld_fusion 2007. június 19. 80 hozzászólás 3216.
:O hát feles, ezek viccek?
"A harcos számára a legnehezebb a gyõzelem órája." Hell, it's about them.
Shirak! Nagy igazságok és pénos kijelentések : A bûnözõ olyan, rablóösztönnel rendelkezõ személy, akinek nincs elég > pénze, hogy alapítson egy vállalkozást. > > A doktorok nagyon hasonlóak az ügyvédekhez. Az egyetlen különbség, hogy az > ügyvédek egyszerûen kirabolnak, míg a doktorok utána meg is ölnek. > > A katonai behívó azt jelenti, hogy a fehér ember elküldi a feketét a sárga > ellen harcolni azért a földért, amit a vörösbõrûtõl lopott el. > > A kocogás azoknak való, akik nem elég intelligensek a tévénézéshez. > > A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az > az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk. > > A modern mûvészet azt példázza, hogy mi történik akkor, ha a mûvészek többé > nem a csinos nõket nézik, hanem azt hiszik, hogy van egy jobb elképzelésük. > > A templom egy hely, ahol olyan emberek prédikálnak a mennyországról, akik > még nem jártak ott, olyanoknak, akik soha sem fognak eljutni oda. > > Annak, hogy ne tapadjanak össze a rizsszemek fõzés közben, az a titka, > hogy egyenként kell megfõzni õket. > > Az a legszebb a kopaszságban, hogy az ember hallja a hópelyheket. > > Az egészséges élet a lehetõ leglassabb módja a halálnak > > Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod, mikor végeztél. > > Az ember a legnagyszerûbb komputer amit egy ûrhajóba tehetünk... és az > egyedüli amit szériában gyárthatunk képzetlen munkaerõvel. > > Az ember átlagos alvásigénye csak még öt perc. > > Az embert azért áldotta meg Isten képzelõerõvel, hogy lássa, milyen > lehetne, és azért áldotta meg humorérzékkel, hogy el tudja viselni, amilyen. > > Az opera az, amikor egy fickót hátbaszúrnak, és az nem vérzik, hanem > énekel. > > Az orvostudomány abból áll, hogy szórakoztatják a beteget, mialatt a > természet meggyógyítja. > > Diplomata az, aki úgy tud elküldeni a fenébe, hogy szinte várod, hogy > indulhass. > > Ha nem akarsz alkoholmérgezést kapni, ne igyál mérgezett alkoholt! > > Ha úgy nézel ki, mint az útlevélképeden, minden bizonnyal szükséged van a > nyaralásra. > > Igazi Úriembernek csak az nevezhetõ, aki macskának nevezi a macskát még > azután is, hogy megbotlott benne, és hasraesett. > > Jósolni nagyon nehéz. Különösen a jövõre nézve. > > Kórustag voltam, amíg rá nem jöttek, hogy honnan jön a zaj. > > Nem azt mondtam, hogy rágós a hús. Csak azt mondtam, hogy nem látom a > lovat, ami odakint szokott állni. > > Nem tudunk nyerni otthon, Nem tudunk nyerni idegenben. És nekem, mint a > csapat vezetõjének elképzelésem sincs, hogy hol játszhatnánk még. > > Olyan gonosz, hogy sírva fakad, ha lát egy üres mentõt. > > Reggel nem azért kelek fel az ágyból, mert nem érzem jól magam benne, > hanem azért, mert kényelmetlen lenne egész nap a hátamon cipelni. > > Sok férfi az elsõ feleségének köszönheti karrierjét, s karrierjének > köszönheti második feleségét. > > Szúnyogháló: az ajtón betévedt rovarok ablakon történõ távozását > megakadályozó szerkezet. Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
DaVkOv 2007. június 18. 2174 hozzászólás 125.
Válasz rambo6 üzenetére (#12144): 3. hatalmas :D
this is FleSs YES?
C0ld_fusion 2007. június 18. 80 hozzászólás 3216.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#12151): nemrég(hát azért ne lapozzatok, vissza) volt, asszem más külsõvel... :confused
DuKe 2007. június 18. 341 hozzászólás 1124.
Válasz Vertigo üzenetére (#12134): Lyézusom!!
SzuL 2007. június 18. 1411 hozzászólás 235.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#12151): volt már
Közvélemény kutatás Címzettek: Cégünk munkavállalói Tárgy: Közvélemény kutatás Mélyen tisztelt Hölgyem / Mélyen tisztelt Uram! Engedje meg, hogy az általam vezetett cég nevében megkérjem Önt, néhány milliliternyi vérének és legalább 5 dkg székletének elküldésére. Sürgõsen meg kell tudni, hogy Önnek a munka a vérében van-e, vagy szarik rá. Tisztelettel: Dr. Kispataki Béla HR igazgató
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
armithis 2007. június 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#12144): az utolso allat :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
C0ld_fusion 2007. június 18. 80 hozzászólás 3216.
haha :kira vmi pénzes dologra számitottam, dehát új fejlemény :D
dHz_nOisiA- 2007. június 17. 34 hozzászólás 5125.
Mi a külömbség egy vagon átlag ember, és egy vagon zsidó között? -2 kiló fityma.. :kocka
"..Még egy joe-t akarok, mindössze csak ennyit Még egy szót, ami a fájdalmakon enyhít Még egy társat, ki követhet halálon túlig Még egy barátságot, ami soha el nem múlik..."
C0ld_fusion 2007. június 17. 80 hozzászólás 3216.
Válasz rambo6 üzenetére (#12144): elsõ megvolt, második nem jött be...
SosMogyi 2007. június 17. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#12144): elsõ és harmadik jó :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
SzuL 2007. június 17. 1411 hozzászólás 235.
Válasz rambo6 üzenetére (#12144): 3. :kira, többi volt
rambo6 2007. június 17. 203 hozzászólás 1713.
Két szõke nõ beszélget a konyhában. - Tudod hova bújik a fény ha leoltod a lámpát? - Nem - Hát akkor figyelj!!! Lekapcsolja a villanyt, és ki nyitja a hûtõt. - Hát ide!!! --------------------- Két szõkeség beszélget: - Te, aszt hiszem megcsal a férjem. - A kurv@ annyát! - És ráadusul a legjobb barátnõmmel. - A kurv@ annyát! - De, jól kib@sztam vele! - Hogyan? - Kilyukasztottam az összes kotonját! - A KURV@ ANYÁD!!! -------------------- Nóé a bárkán, félúton: "Ba***a meg a harkályt otthagyhattuk volna!"
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Válasz Crosby üzenetére (#12137): jófajta :]
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Cuminator 2007. június 17. 91 hozzászólás 3008.
Válasz Crosby üzenetére (#12137): ez nagyon szr vol
SosMogyi 2007. június 16. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Crosby üzenetére (#12137): haha :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DaVkOv 2007. június 16. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Crosby üzenetére (#12137): old de jo
this is FleSs YES?
C0ld_fusion 2007. június 16. 80 hozzászólás 3216.
Válasz Crosby üzenetére (#12137): jóez :D
Lacaj 2007. június 16. 58 hozzászólás 3866.
Válasz Crosby üzenetére (#12137): teccik :kira
"Peace cannot be kept by force. It can only be achieved by understanding."
Crosby 2007. június 16. 31 hozzászólás 5372.
Egyik nap megy haza a férj munkából és mondja neki a felesége, hogy elromlott a villanykapcsoló. Erre a férj: Hát aztán, mi vagyok én, villanyszerelõ? Második nap szintén megy haza a férj a munkából mondja neki a felesége, hogy nem jó a csap, állandóan csöpög a víz. Férj: Hát aztán, mi vagyok én vízvezeték szerelõ? Harmadik nap ismét megy haza a férj és látja, hogy jó a csap a kapcsoló. Megkérdezi a feleségét, hogy mi történt. Hát, azt mondta a szomszéd, hogy õ szívesen megcsinálja, de csak egy feltétellel. Vagy sütök neki valami finomat, vagy lefekszem vele. Férj: És? Feleség: Mi vagyok én cukrász?
Válasz Dromedar üzenetére (#12135): Sry sry, télleg nem akarom mentegetni magam, de 2órát nem aludtam. :$
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Dromedar 2007. június 16. 1571 hozzászólás 210.
a lyegesmedve így még ilyesztõbb!
A lónak négy lába van mégse Dromedár!
Vertigo 2007. június 16. 1776 hozzászólás 173.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12132): i[b]ly[/b]esztõ OMG OMG :hey
SzuL 2007. június 16. 1411 hozzászólás 235.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12132): nem egy van errõl :)
Válasz Crosby üzenetére (#12127): ÁÁÁ a 2. a kedvenc jeanos viccem ^^ Válasz Scarface üzenetére (#12124): Errõl van egy vicc: Két csávó beszélget: -Képzeld bementem tenap a közértbe és vettem egy kiló kolbászt. De tudod mi az ilyesztõ? -Jah egy jegesmedve :kocka
Scarface 2007. június 15. 657 hozzászólás 567.
Válasz Crosby üzenetére (#12127): 1. jó a többi már megvolt :) Válasz Kasas üzenetére (#12125): ezt ismertem de ilyen : :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
756Zogya 2007. június 15. 573 hozzászólás 690.
ocska
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
DaVkOv 2007. június 15. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Crosby üzenetére (#12127): 2. jo ^^
this is FleSs YES?
C0ld_fusion 2007. június 15. 80 hozzászólás 3216.
:D jó létrás-Jean os
Crosby 2007. június 15. 31 hozzászólás 5372.
-Mivel lehet a Trabant gyorsulását lemérni? -Naptárral !! - Jean, bezárta a méheket a padlásra? - Nem, uram, de a létrát elvettem. -Mi volt a terminátor utolsó bejegyzése? -Nézzd má Gazsi színesfém !!
VOoRTex 2007. június 15. 308 hozzászólás 1225.
Válasz Kasas üzenetére (#12125): wtf :dread
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
Kasas 2007. június 15. 860 hozzászólás 428.
MI az?? Minden reggel korán kell, fehér ruhában dolgozik, kenyeret süt és nem pék. ??? - De pék. ^^
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Scarface 2007. június 14. 657 hozzászólás 567.
Válasz KingTom üzenetére (#12123): Az ijesztõ :O
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
KingTom 2007. június 14. 1220 hozzászólás 285.
Válasz karatebajnok üzenetére (#12122): sztem például egy medve
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
tudod mi a vicces? a fejed! na az vicces!
DorianGray 2007. június 13. 335 hozzászólás 1143.
amit el is cseszel azzal h ideirtal meg h valaszolni fogsz erre... kulonbenisbaromsag
Orulet, hogy milyen kreativ sracok ezek az adminok ;)
DaVkOv 2007. június 13. 2174 hozzászólás 125.
uccso 4 komment irojának köszi, megsporoltatok 5 percet az életembõl :kira
this is FleSs YES?
Vektor13 2007. június 13. 1178 hozzászólás 298.
Válasz Cuminator üzenetére (#12115): www.butavok.hu/forumhulyeknek.php <-ide írd
If i can make scars, do i have the power to heal them?
SzuL 2007. június 13. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Cuminator üzenetére (#12115): tyûû, ez nagyon jó, még sosem hallottam, megy az egyes :kira
armithis 2007. június 13. 5151 hozzászólás 21.
ez tenyleg el tudja rontani az ember kedvet
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
dexkill 2007. június 13. 1403 hozzászólás 240.
Válasz Cuminator üzenetére (#12115): begépelni is felesleges volt :ehh
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
Cuminator 2007. június 13. 91 hozzászólás 3008.
Két vonatbaleset beszélget. -Te hogy történtél? -Kérdezi az egyik. - Hát jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. És te? - Hát jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. - Hát ez remek! Elmeséljem én hogy történtem? - Igen légyszi de addig elmondom az én sztorimat: Jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. - Oké na szóval az enyém is hasonló, jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. - Oké szevasz, majd még találkozunk! - Csá! Holnap ismét összefut a két vonatbaleset. - Nem fogod elhinni jóízûen kajáltam, erre jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba! -Szól az egyik! - Na ne! Hiszi a piszi, ugyanis velem is pont a következõ eset történt: jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. - Én egyszer felgyújtottam egy szénakazalt és utána sültkrumplit dugdostam fel az orromba! - Hmm ezt már mondtad egy párszor elég uncsi, beszélgessünk inkább valami másról! Oké? - Jó, mi legyen a téma? - Elmesélhetnéd mi történt veled tegnap! - Oké na szóval hát jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba! - Micsoda véletlen egybeesés! Velem is pont ez történt! És ma mi történt veled? - Hát jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. - Oh.. az kellemetlen lehetett, velem még sosem fordult elõ ilyesmi.. hál istennek. - Egye fene, holnap jönni fog a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba! - Ezt hogy látod így elõre? - Fordítsd el a fejed 90 fokkal jobbra, épp jön a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. Minden nap ez történik. - Milyen kár hogy mi nem tudunk mozdulni, mert csak vonatbalesetek vagyunk, és nincs lábunk! - Jaja, megint végig kell nézni ezt a dögunalmas baromságot! De figyelj addig mondok egy viccet amíg ideér! - Hát jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. - LOL, ez nagy volt! Tudsz még ilyet? - Naná hogy tudok, ezt kapd ki: hát jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. - Na elég mert megfulladok a nevetéstõl! Te! Mi lenne ha most jönne a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba? - Akkor meghalnánk, te nagyon okos! - Jó bevallom, ez hülye kérdés vo... ÁÁÁ VIGYÁZZ, jön a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakaza... tûtûûûûûtt !!!! zakazakzakzaa akak Trcsszs bpfpffrr rmbmbb placcs szjjjjû! :kocka
Válasz rambo6 üzenetére (#12112): 2.,3. faja, bár az elsõt sem ismertem. GJ! ^^
Válasz Siriam üzenetére (#12110): Válasz Vertigo üzenetére (#12107): ne keressetek értelmet :O
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
rambo6 2007. június 12. 203 hozzászólás 1713.
Vonatbalesethez kijöttek a riporterek, hogy mégis mi történt. Kérdezték a szomszédokat. Azt mondta a parasztbácsi: - Hát jött a vonat, ugyanúgy mint ahogy szokott, egyszer csak le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. Hát ezzel nem lettek okosabbak a riporterek. Megkérdeztek másokat is, azok is ezt mondták. Már kezdett ébredezni a mozdonyvezetõ, megkérdezték mi történt? - Hát jöttem, úgy ahogy szoktam, de megláttam hogy a cigány megy a sínen. - És nem lett volna egyszerûbb azt az egy embert elütni, mint több száz utasnak az életét veszélyeztetni? - De azt akartam, de egyszer csak elkezdett szaladni a cigány, le a sínrõl, át a mezõn, át az erdõn, be a szénakazalba. /tom hogy ennek van taxis skinheades verzioja/ ------------------------------------- Az ifjú anya sorban áll a mozi pénztára elõtt, karján a fiacskája, aki egy kiflit rág. Odaérnek az ablakhoz, a fiúcska benyújtja a kifli maradványát a pénztárosnak. Az anya szabadkozik: - Bocsásson meg, kérem! Az állatkertbõl jövünk... -------------------------- Rendõr nézegeti a jogosítványt: - Ember, magának szemüvegben kellene vezetnie! - Biztos úr, tudja az úgy van, hogy ebben a kocsiban dioptriás a szélvédõ. A rendõr hosszan nézegeti az üveget aztán megszólal: - Na és a hátsó?
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Ez kb olyan, mint: Két mákszem sétál az erdõben. Megállítja õket a biliárdasztal: - Mit adtok egy tányér? -- kérdi. Mire a mákszemek: - Sajt! Szerk.: mármint a hentesssss.....
Siriam 2007. június 12. 1018 hozzászólás 353.
Válasz C0ld_fusion üzenetére (#12109): hát énis 3x ra értettem meg de ha jol gondolom az egyik kupak egy sakkbábu alja amit levágotta hentes. legalábbis ez az egyetlen magyarázat errea viccer amit eddig találtam. aztán lehet h nincs igazam és tökmásbenne a poén...
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...