Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Shirak! Válasz Vertigo üzenetére (#12163): Válasz armithis üzenetére (#12164): olvassátok el z elõzõ kommerntemet van még pár ütös :) Nah de hogy ne unatkozzatok: >>- Annyira gyötör az álmatlanság, hogy már a munkahelyemen se tudok >>aludni. >> >>- Megöregedtél, ha a szombat esti láz helyett már csak szombat esti >>hõhullámok jönnek. >> >>- A memóriám már nem a régi. És ráadásul még a memóriám sem a régi. >> >>- Még csak 23 vagyok. Plusz áfa. >> >>- Dudálj nyugodtan, éppen tárat cserélek... >> >>- Hogy titokzatoskodó lennék? Talán igen, talán nem. >> >>- Egy szép napon az én hajóm is befut! Amilyen szerencsés vagyok épp >>a reptéren leszek! >> >>- Andersen meghalt. Nincs mese. >> >>- Mikor hagyják már abba a költõi kérdéseket? >> >>- Ritka, mint a fehér Zorro. >> >>- Az öregkor legbiztosabb jele az, ha a gyertyák többe kerülnek, mint a >>születésnapi torta. >> >>- A véleménycsere az, amikor bemész a fõnöködhöz a véleményeddel >>és az övével jössz ki. >> >>- Egyenként a lavina hópelyhei is ártatlanok... >> >>- Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés. >> >>- Hová teszik ki a figylemeztetést, ha majd rájönnek arra, hogy az >>anyatej rákkeltõ? >> >>- A WORD elszáll, az írás megmarad. >> >>- Mindig elfelejtem névelõt. >> >>- Azt nevezzük pajtásnak, akinek pajtája van? >> >>- Nem vagyok hajlandó szellemi párbajra egy fegyvertelen emberrel! >> >>- Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a >>másiknak vannak barátai. >> >>- Hogy van ez? Mindenki szeretne a mennybe jutni, de senki sem akar >>meghalni!? >> >>- Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: "béna vadász". >> >>- A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is >>aludtál. >> >>- Olvastam a minap egy könyvet a levitációról. Alig tudtam letenni. >> >>- Imádom az iratmegsemmisítõmet. Azt az érzést kelti bennem, hogy >>még a szemetem is fontos dolog. >> >>- A sláger az a zene, ami a füleden megy be és a könyöködön jön ki. >> >>- Ki korán kel, ne nézd a fogát. >> >>- A negyedik Martini után a férjem gusztustalan állattá válik. Az ötödik >>után elájulok. >> >>- Van aki füvezik, van aki fázik. >> >>- Egy emberbõl kettõ skizofrén. >> >>- A nõk két problémával küzdenek: nincs mit felvenniük és nincs >>elegendõ helyük, ahol ezt a semmit tárolhatják. >> >>- A tévé sosem helyettesítheti a jó öreg kulcslyukat. >> >>- A kivégzéseken a méreginjekciót miért steril tûvel adják be? >> >>- Az agysejtek folyamatosan elhalnak. Bezzeg a zsírsejtek... >> >>- Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak õk képviselik a kultúrát. van egy szép tablóm kollégista csajokról, csak kicsit xxx hangulata van:) ha vkit érdekel pm et dobjon amailcímmel :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
armithis 2007. június 20. 5151 hozzászólás 21.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12160): ez nagyon jo ;)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Vertigo 2007. június 20. 1776 hozzászólás 173.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12160): ez jóóó ^^
DaVkOv 2007. június 20. 2174 hozzászólás 125.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12156): van 1 pár amit ismertem, de jók :kira
this is FleSs YES?
C0ld_fusion 2007. június 19. 80 hozzászólás 3234.
:D nemrossz, nemrossz :D
"A harcos számára a legnehezebb a gyõzelem órája." Hell, it's about them.
Igazi Úriembernek csak az nevezhetõ, aki macskának nevezi a macskát még azután is, hogy megbotlott benne, és hasraesett. Ez nagyon ott van :]
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12156): sok a jó :kira
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
SzuL 2007. június 19. 1411 hozzászólás 235.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12156): nem rosszak :kira
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
C0ld_fusion 2007. június 19. 80 hozzászólás 3234.
:O hát feles, ezek viccek?
Shirak! Nagy igazságok és pénos kijelentések : A bûnözõ olyan, rablóösztönnel rendelkezõ személy, akinek nincs elég > pénze, hogy alapítson egy vállalkozást. > > A doktorok nagyon hasonlóak az ügyvédekhez. Az egyetlen különbség, hogy az > ügyvédek egyszerûen kirabolnak, míg a doktorok utána meg is ölnek. > > A katonai behívó azt jelenti, hogy a fehér ember elküldi a feketét a sárga > ellen harcolni azért a földért, amit a vörösbõrûtõl lopott el. > > A kocogás azoknak való, akik nem elég intelligensek a tévénézéshez. > > A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az > az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk. > > A modern mûvészet azt példázza, hogy mi történik akkor, ha a mûvészek többé > nem a csinos nõket nézik, hanem azt hiszik, hogy van egy jobb elképzelésük. > > A templom egy hely, ahol olyan emberek prédikálnak a mennyországról, akik > még nem jártak ott, olyanoknak, akik soha sem fognak eljutni oda. > > Annak, hogy ne tapadjanak össze a rizsszemek fõzés közben, az a titka, > hogy egyenként kell megfõzni õket. > > Az a legszebb a kopaszságban, hogy az ember hallja a hópelyheket. > > Az egészséges élet a lehetõ leglassabb módja a halálnak > > Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod, mikor végeztél. > > Az ember a legnagyszerûbb komputer amit egy ûrhajóba tehetünk... és az > egyedüli amit szériában gyárthatunk képzetlen munkaerõvel. > > Az ember átlagos alvásigénye csak még öt perc. > > Az embert azért áldotta meg Isten képzelõerõvel, hogy lássa, milyen > lehetne, és azért áldotta meg humorérzékkel, hogy el tudja viselni, amilyen. > > Az opera az, amikor egy fickót hátbaszúrnak, és az nem vérzik, hanem > énekel. > > Az orvostudomány abból áll, hogy szórakoztatják a beteget, mialatt a > természet meggyógyítja. > > Diplomata az, aki úgy tud elküldeni a fenébe, hogy szinte várod, hogy > indulhass. > > Ha nem akarsz alkoholmérgezést kapni, ne igyál mérgezett alkoholt! > > Ha úgy nézel ki, mint az útlevélképeden, minden bizonnyal szükséged van a > nyaralásra. > > Igazi Úriembernek csak az nevezhetõ, aki macskának nevezi a macskát még > azután is, hogy megbotlott benne, és hasraesett. > > Jósolni nagyon nehéz. Különösen a jövõre nézve. > > Kórustag voltam, amíg rá nem jöttek, hogy honnan jön a zaj. > > Nem azt mondtam, hogy rágós a hús. Csak azt mondtam, hogy nem látom a > lovat, ami odakint szokott állni. > > Nem tudunk nyerni otthon, Nem tudunk nyerni idegenben. És nekem, mint a > csapat vezetõjének elképzelésem sincs, hogy hol játszhatnánk még. > > Olyan gonosz, hogy sírva fakad, ha lát egy üres mentõt. > > Reggel nem azért kelek fel az ágyból, mert nem érzem jól magam benne, > hanem azért, mert kényelmetlen lenne egész nap a hátamon cipelni. > > Sok férfi az elsõ feleségének köszönheti karrierjét, s karrierjének > köszönheti második feleségét. > > Szúnyogháló: az ajtón betévedt rovarok ablakon történõ távozását > megakadályozó szerkezet. Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
DaVkOv 2007. június 18. 2174 hozzászólás 125.
Válasz rambo6 üzenetére (#12144): 3. hatalmas :D
this is FleSs YES?
C0ld_fusion 2007. június 18. 80 hozzászólás 3234.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#12151): nemrég(hát azért ne lapozzatok, vissza) volt, asszem más külsõvel... :confused
DuKe 2007. június 18. 341 hozzászólás 1128.
Válasz Vertigo üzenetére (#12134): Lyézusom!!
SzuL 2007. június 18. 1411 hozzászólás 235.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#12151): volt már
Közvélemény kutatás Címzettek: Cégünk munkavállalói Tárgy: Közvélemény kutatás Mélyen tisztelt Hölgyem / Mélyen tisztelt Uram! Engedje meg, hogy az általam vezetett cég nevében megkérjem Önt, néhány milliliternyi vérének és legalább 5 dkg székletének elküldésére. Sürgõsen meg kell tudni, hogy Önnek a munka a vérében van-e, vagy szarik rá. Tisztelettel: Dr. Kispataki Béla HR igazgató
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
armithis 2007. június 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#12144): az utolso allat :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
C0ld_fusion 2007. június 18. 80 hozzászólás 3234.
haha :kira vmi pénzes dologra számitottam, dehát új fejlemény :D
dHz_nOisiA- 2007. június 17. 34 hozzászólás 5116.
Mi a külömbség egy vagon átlag ember, és egy vagon zsidó között? -2 kiló fityma.. :kocka
"..Még egy joe-t akarok, mindössze csak ennyit Még egy szót, ami a fájdalmakon enyhít Még egy társat, ki követhet halálon túlig Még egy barátságot, ami soha el nem múlik..."
C0ld_fusion 2007. június 17. 80 hozzászólás 3234.
Válasz rambo6 üzenetére (#12144): elsõ megvolt, második nem jött be...
SosMogyi 2007. június 17. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#12144): elsõ és harmadik jó :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
SzuL 2007. június 17. 1411 hozzászólás 235.
Válasz rambo6 üzenetére (#12144): 3. :kira, többi volt
rambo6 2007. június 17. 203 hozzászólás 1713.
Két szõke nõ beszélget a konyhában. - Tudod hova bújik a fény ha leoltod a lámpát? - Nem - Hát akkor figyelj!!! Lekapcsolja a villanyt, és ki nyitja a hûtõt. - Hát ide!!! --------------------- Két szõkeség beszélget: - Te, aszt hiszem megcsal a férjem. - A kurv@ annyát! - És ráadusul a legjobb barátnõmmel. - A kurv@ annyát! - De, jól kib@sztam vele! - Hogyan? - Kilyukasztottam az összes kotonját! - A KURV@ ANYÁD!!! -------------------- Nóé a bárkán, félúton: "Ba***a meg a harkályt otthagyhattuk volna!"
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Válasz Crosby üzenetére (#12137): jófajta :]
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Cuminator 2007. június 17. 91 hozzászólás 2999.
Válasz Crosby üzenetére (#12137): ez nagyon szr vol
SosMogyi 2007. június 16. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Crosby üzenetére (#12137): haha :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DaVkOv 2007. június 16. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Crosby üzenetére (#12137): old de jo
this is FleSs YES?
C0ld_fusion 2007. június 16. 80 hozzászólás 3234.
Válasz Crosby üzenetére (#12137): jóez :D
Lacaj 2007. június 16. 58 hozzászólás 3897.
Válasz Crosby üzenetére (#12137): teccik :kira
"Peace cannot be kept by force. It can only be achieved by understanding."
Crosby 2007. június 16. 31 hozzászólás 5359.
Egyik nap megy haza a férj munkából és mondja neki a felesége, hogy elromlott a villanykapcsoló. Erre a férj: Hát aztán, mi vagyok én, villanyszerelõ? Második nap szintén megy haza a férj a munkából mondja neki a felesége, hogy nem jó a csap, állandóan csöpög a víz. Férj: Hát aztán, mi vagyok én vízvezeték szerelõ? Harmadik nap ismét megy haza a férj és látja, hogy jó a csap a kapcsoló. Megkérdezi a feleségét, hogy mi történt. Hát, azt mondta a szomszéd, hogy õ szívesen megcsinálja, de csak egy feltétellel. Vagy sütök neki valami finomat, vagy lefekszem vele. Férj: És? Feleség: Mi vagyok én cukrász?
Válasz Dromedar üzenetére (#12135): Sry sry, télleg nem akarom mentegetni magam, de 2órát nem aludtam. :$
Dromedar 2007. június 16. 1571 hozzászólás 210.
a lyegesmedve így még ilyesztõbb!
A lónak négy lába van mégse Dromedár!
Vertigo 2007. június 16. 1776 hozzászólás 173.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12132): i[b]ly[/b]esztõ OMG OMG :hey
SzuL 2007. június 16. 1411 hozzászólás 235.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12132): nem egy van errõl :)
Válasz Crosby üzenetére (#12127): ÁÁÁ a 2. a kedvenc jeanos viccem ^^ Válasz Scarface üzenetére (#12124): Errõl van egy vicc: Két csávó beszélget: -Képzeld bementem tenap a közértbe és vettem egy kiló kolbászt. De tudod mi az ilyesztõ? -Jah egy jegesmedve :kocka
Scarface 2007. június 15. 657 hozzászólás 570.
Válasz Crosby üzenetére (#12127): 1. jó a többi már megvolt :) Válasz Kasas üzenetére (#12125): ezt ismertem de ilyen : :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
756Zogya 2007. június 15. 573 hozzászólás 693.
ocska
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
DaVkOv 2007. június 15. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Crosby üzenetére (#12127): 2. jo ^^
this is FleSs YES?
C0ld_fusion 2007. június 15. 80 hozzászólás 3234.
:D jó létrás-Jean os
Crosby 2007. június 15. 31 hozzászólás 5359.
-Mivel lehet a Trabant gyorsulását lemérni? -Naptárral !! - Jean, bezárta a méheket a padlásra? - Nem, uram, de a létrát elvettem. -Mi volt a terminátor utolsó bejegyzése? -Nézzd má Gazsi színesfém !!
VOoRTex 2007. június 15. 308 hozzászólás 1235.
Válasz Kasas üzenetére (#12125): wtf :dread
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
Kasas 2007. június 15. 860 hozzászólás 431.
MI az?? Minden reggel korán kell, fehér ruhában dolgozik, kenyeret süt és nem pék. ??? - De pék. ^^
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Scarface 2007. június 14. 657 hozzászólás 570.
Válasz KingTom üzenetére (#12123): Az ijesztõ :O
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
KingTom 2007. június 14. 1220 hozzászólás 286.
Válasz karatebajnok üzenetére (#12122): sztem például egy medve
A titok az, hogy rosszul játssz a megfelelõ idõben.
tudod mi a vicces? a fejed! na az vicces!
DorianGray 2007. június 13. 335 hozzászólás 1145.
amit el is cseszel azzal h ideirtal meg h valaszolni fogsz erre... kulonbenisbaromsag
Orulet, hogy milyen kreativ sracok ezek az adminok ;)
DaVkOv 2007. június 13. 2174 hozzászólás 125.
uccso 4 komment irojának köszi, megsporoltatok 5 percet az életembõl :kira
this is FleSs YES?
Vektor13 2007. június 13. 1178 hozzászólás 299.
Válasz Cuminator üzenetére (#12115): www.butavok.hu/forumhulyeknek.php <-ide írd
If i can make scars, do i have the power to heal them?
SzuL 2007. június 13. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Cuminator üzenetére (#12115): tyûû, ez nagyon jó, még sosem hallottam, megy az egyes :kira
armithis 2007. június 13. 5151 hozzászólás 21.
ez tenyleg el tudja rontani az ember kedvet
dexkill 2007. június 13. 1403 hozzászólás 240.
Válasz Cuminator üzenetére (#12115): begépelni is felesleges volt :ehh
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."