Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

freelander 2007. június 12. 1999 hozzászólás 145.
:D
Pez: "születtek nagy deffek"
Vertigo 2007. június 11. 1776 hozzászólás 173.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#12106): heh? :O
Két kupak beszélget. -Te mióta vagy Lékó Péter fan? -Hentes
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
Antares 2007. június 11. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Bludger üzenetére (#12101): jahát, aki nem 100-at jelenít meg egyszerre :) Válasz BrianBishop üzenetére (#12100): ténnyleg szar :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
paradoX 2007. június 11. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Vertigo üzenetére (#12103): akkor neked lehet nem annyi a 20 centi :pussz
MinD You!
Vertigo 2007. június 11. 1776 hozzászólás 173.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12100): wtf retard vagyok, nem értem :hey
C0ld_fusion 2007. június 10. 80 hozzászólás 3216.
:D, de jó amúgy :kira
"A harcos számára a legnehezebb a gyõzelem órája." Hell, it's about them.
Bludger 2007. június 9. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Vertigo üzenetére (#12097): az már nem ezen a lapon van :D:D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Fiúknak nem nagyon szokott tetszeni: Miért nem tudnak a nõk parkolni???? Mert a fiúk azt mondják, hogy enny: |---------------------------------------------| 20 centi (tudom élõben jobb, remélem azért így is érthetõ) ^^
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Vektor13 2007. június 9. 1178 hozzászólás 298.
Válasz armithis üzenetére (#12094): elismerhetnéd hogy egyéni a viccvilágod :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
SosMogyi 2007. június 9. 3354 hozzászólás 54.
Válasz LightBringer üzenetére (#12093): derossz :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Vertigo 2007. június 9. 1776 hozzászólás 173.
Válasz Bludger üzenetére (#12096): amúgy sztem nézd meg még ezen a lapon a # 12023 Cedric kommentet ^^
Bludger 2007. június 9. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Dennis1980 üzenetére (#12084): télleg úgy van, hogy nõ áll a wc elõtt, csak elkurtam :)
Válasz LightBringer üzenetére (#12093): nemá, ez sem vicc :D
armithis 2007. június 9. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Vektor13 üzenetére (#12083): de bun gonosz vagy! :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
-Miért nincs több Zámbó Jimmys vicc? -Mert lelõtték a poént. x|
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
Scarface 2007. június 8. 657 hozzászólás 567.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#12091): koedukált :]
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
SzuL 2007. június 8. 1411 hozzászólás 235.
Válasz SosMogyi üzenetére (#12089): fõleg, hogy milyen WC ez, ahova nõ is, férfi is bemegy egyszerre? :O
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Válasz SosMogyi üzenetére (#12089): 1etértek
SosMogyi 2007. június 8. 3354 hozzászólás 54.
szvsz mindenképp elég gyenge a vicc, akárhogy variáljuk :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Elvileg én úgy hallottam hogy: Egy nõ bemegy egy WC-be. Az egyik fülkébõl kiép egy férfi.Nõ megkérdi: -Elnézést, koedukált? -Nem, szartam.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz Siriam üzenetére (#12086): de így nincs értelme a viccnek. képzeld el, egy pasi látja hogy egy másik pasi jön ki... miért kérdezné meg h koedukált-e? nincs értelme a kérdésnek. és sztem egy nõ szájából sokkal jobb ez a stílus, h "nem, szartam" :) gg
Siriam 2007. június 8. 1018 hozzászólás 353.
Válasz Dennis1980 üzenetére (#12084): nem nönek kell elötte állnia mer egy nötöl nemhangzik még viccben sem jol egyien válasz h "nem, szartam"
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
Válasz toma üzenetére (#12076): csípõs :D Válasz DJWindsurfer üzenetére (#12079): ezmekkora :kira Válasz Bludger üzenetére (#12082): ez meg már uncsi, bocs :)
Válasz Bludger üzenetére (#12082): legalább akkor egy nõ jöjjön már ki abból a wcbõl:)
Vektor13 2007. június 8. 1178 hozzászólás 298.
Válasz Bludger üzenetére (#12082): ez nem armi vicc ez nekem is teccik :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Bludger 2007. június 8. 2524 hozzászólás 97.
arminak: Egy férfi kijön a WC-bõl és elõtte áll egy másik, aki kérdi: -Elnézést, koedukált? -Nem, szartam... :kira
én méég nem hallottam :kira :kira
dexkill 2007. június 8. 1403 hozzászólás 240.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#12079): nem szoktam ilyet írni, de ez kb 25 x volt itt:) nagyon old :$
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
A nõ vegyelemzése ELEM NEVE: NÕ VEGYJELE: Fm FELTALÁLÓ: Ádám TÖMEG: Optimálisan 54 kg, de változó 40-200 kg között FELLELHETõSÉG :Nagy mennyiségben található urbánus környezetben Fizikai tulajdonságai: a) felülete általában színes mázzal van bevonva; b) azonnal forr és ok nélkül fagy; c) megfelelõ eljárás alkalmazásával olvad; d) rossz ízû, ha téves helyen kóstoljuk; e) ritkán lelhetõ fel szûziesen tiszta állapotában; f) erõs hangokat hallat, ha a megfelelõ; helyre nyomást gyakorlunk; Vegyi tulajdonságai: a) könnyen vegyül az arannyal, ezüsttel és más nemesfémekkel, valamint a drágakövekkel; b) nagy mennyiségû értékes anyagot tud abszorbálni; c) könnyedén felrobbanhat, minden elõzetes figyelmeztetõ jel és világosan látható ok nélkül; d) vízben nem oldódik, viszont vegyülésre való hajlama nagymértékben növelhetõ alkohol adagolásával; e) az ember által ismert leghatékonyabb anyag a pénz mennyiségének csökkentésére; Leggyakoribb felhasználásai: a) leginkább mint díszítõ elem, fõként drága sportkocsikban; b) kitünõen alkalmazható relaxációs célokra; c) nagyon hatékony tisztítóeszköz; Elvégzett kísérletek: a) színét gyakran vörösre váltja, ha csomagolás nélkül tálaljuk; b) színét zöldre váltja, ha egy jobb minta mellé kerül; Veszélyek: a) nagyon veszélyes elem, csak szakemberek tudnak bánni vele; b) illegális több minta tulajdonosának lenni, de tartható több is belõlük, azzal a feltétellel, hogy különbözõ helyeken tároljuk õket, egyébként katasztrofális következményekkel kell számolnunk. :D :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
dexkill 2007. június 8. 1403 hozzászólás 240.
Válasz toma üzenetére (#12076): ez kemény:D
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
DEATHGUN 2007. június 8. 422 hozzászólás 949.
Válasz toma üzenetére (#12076): ááá Xd ez jó...
Szeretet és Béékee!!
toma 2007. június 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz dexkill üzenetére (#12067): -Meddig cipeli a cigány a szemetet? -Kilenc hónapig.
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz armithis üzenetére (#12074): ütött mi? :)
armithis 2007. június 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Aradebil üzenetére (#12072): gyaaaa
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz Aradebil üzenetére (#12072): 1et értek: x| x| x|
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Aradebil 2007. június 7. 860 hozzászólás 429.
-mibõl lett shongoku? -dragonból x|
DEATHGUN 2007. június 7. 422 hozzászólás 949.
Válasz dexkill üzenetére (#12065): hollandiából azért nem lehet füvet szállítani mert a legtöbb helyen illegális és gondolom nem akarták h baszakodjanak velük meg a sok hollandot lecsukják x| a vasárnapos dolgoknak egyszerû oka van mégpedig amit higgins mondott is hogy nem törölték el a régi törvényeket és a középrkorban a sok vallásos ember abszulúte köteles volt templomba járni vasárnaponkét és tilos volt a erõfeszítéses munka :P ^^
Szeretet és Béékee!!
jóez :D :kira
Shirak! "Ez egy ideális válás volt: a feleség a gyereket kapta meg, a férj meg a szobalányt." (J. Rivers) "Teljesen mentes vagyok mindenféle elõítélettõl. Mindenkit egyformán utálok." (W. Fields) "Mire végre sorra kerültem, elfogyott a jó minõségû pacemaker. Azóta amikor megölelem a feleségem, kinyílik a garázsajtó. (M. Pearl) "A vérfertõzés szégyelni való, úgyhogy maradjon a családban." (graffiti) "A nyelvhasználatot egyesek úgy értelmezik, hogy másoknak a talpát nyalják." (graffiti) "A mákos bab egy étel, ami úgy készül, hogy kettõt lapozunk a szakácskönyvben." (graffiti) "A gyászmenet hossza nem attól függ, hogy milyen voltál életed során, hanem hogy esik-e az esõ." (R. Clooney) "Olyan csúnya voltam mikor megszülettem, hogy a szülész a méhlepényt próbálta életre pofozni." (J. Rivers) "Ha a második jelenetben is még rajtam van az alsónadrágom, kételkedni kezdek, hogy jó forgatókönyvet kaptam-e." (M.Gibson) "Több férfi hagyná el otthonát, ha tudná hogyan kell összecsomagolni." (graffiti) "A szél a levegõ azon része, amelyik siet." (graffiti) "A mobiltelefon az egyetlen olyan dolog, aminél a férfiak azzal dicsekednek,hogy kié a kisebb." (graffiti) "Ha egy szinkronúszó megfullad, a többieknek is meg kell?" (graffiti) "Micimackó az egyetlen olyan agglegény, aki egyfolytában a mézesheteit tölti." (graffiti) "A legénylakást arról lehet felismerni, hogy a szobanövények mindig kipusztulnak, a hûtõszekrényben meg valami csírázik." (J Swift) "New Yorkban a felhõk össze vannak karcolva" (graffiti) "Rendetlennek mondanak, pedig minden nap tiszta fehérnemût húzok. Péntekre már öt van rajtam." (P. Stephenson) "Biztos lehetsz abban, hogy Kaliforniában vagy, ha azt látod, hogy az emberek a szélvédõre fagyott jeget a hitelkártyájukkal kaparják le." (W. Bercovich) "Csak szép nõt szabad feleségül venni. A csúnya a nyakunkon marad." (D.Kaye) "A kutya az ember legjobb barátja lenne, ha tudna kölcsön adni." (B. Vaughan) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
Két rendõr bemegy a gyorsbüfébe. - Két hamburgert kérünk. - Pechetek van, nincsen hamburger. - Akkor kérünk két pecheteket.
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
dexkill 2007. június 6. 1403 hozzászólás 240.
Nah egy adag rasszizmus: - Egy cigányokkal teli busz lezuhan a szakadákba és mindenki meghal, mi ez? - Tömegszerencse. - Melyik a legjobb cigány? - Amelyik a párját ritkítja. - Hogy hívják a cigány taknyát? - ??? - Orrszósz ...
rambo6 2007. június 6. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Higgins üzenetére (#12064): a javorszarvas miota csunya szo? ^^
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
dexkill 2007. június 6. 1403 hozzászólás 240.
Válasz Higgins üzenetére (#12064): - Tilos franciául káromkodni pedig ez a legszebb:( - Gyerekek nem vásárolhatnak cigarettát. Szívniuk viszont szabad. - Hollandia, fû. Tartani, szívni szabad, de szállítani nem... Amúgy a legtöbbnek van racionális alapja, vagy gyakorlati, vagy történelmi szempontból... Ma megnézitek Szingapurt, Thaiföldet, vagy Maiaziát nincs se szemét, se rágó, se cigicsikk az utcákon. Ilyen kellene nálunk is! Bár amíg egy Kulcsár eltûnhet a ködben, addig egy rágóért 100 ft-t bírságot sem lehet kiszabni...:S A fûnyírós dolgokat nem értem egyébként, a többire lehet magyarázatot találni, de ezekre...
2007. június 6. hozzászólás .
Válasz rambo6 üzenetére (#12060): na ja, viccesek :) ezeknek a javarésze elavult, akár több száz évvel ezelõtti törvény, csak teljesen megfeledkeztek róla, ezért elméletben még hatályos. A napokban olvastam ezeket a beteges amcsi törvényeket valahol, a legelképesztõbbek: - Elvállt nõk nem ejtõernyõzhetnek vasárnaponként - Bostonban tilos kecskeszakállat viselni :O - valamelyik megyében tilos az orális szex :o - Két férfi vasárnaponként nem cipelhet fürdõkádat a zöld övezetben :D (két nõ és egy férfi igen?) - Tilos aludni a hûtõszekrényben / tilos sajtgyárban aludni - Lasszóval halat fogni - Kidobni egy jávorszarvas a repülõgépbõl alaszkában A svédeknek ezenkívül van még két furcsa törvénye amirõl régebben hallottam: - a király nem fogható perbe emberölés vádjával - élõ állatot tilos elajándékozni, eladni viszont szabad (a legkevesebb érte kiadható pénzegység az 50 öre = kb 14 Ft) :dread szingapúrban amúgy rágózást a metrón tényleg komolyan veszik, még akkor is csúnyán megbüntetnek a turista vagy és fogalmad sem volt róla, vagy nézzétek meg a Return to paradise (visszatérés a paradicsomba) c. drámát, ahol halálraítélnek egy nyaralót füvezésért malajziában. :noo Összefoglalva nem árt szétnézni mielõtt elutazunk, de nagy valószínûséggel nem a svéd király fog headshotokat osztogatni a fák mögül :D
2007. június 6. hozzászólás .
S4KI és Tosan beszélget: - Hallom S4KI, meghalt a barátod, butavok. Hogyan történt? - Tudod, tegnap össze vissza vagdosta magát mert csak 1 hûségpontot kapott. - És abba belehalt? - Nem, de lelõttem, hogy ne szenvedjen.
Válasz rambo6 üzenetére (#12060): Hát nekem ebben a törvényes dologban valami bûzlik, szal ez a: Minden 14 évesnél idõsebb férfinek a megyei pap vezetésével napi 2 óra íjászatot kell gyakorolnia. Kicsit erõs, de amúgy vicceske :) van pár elképzelhetõ idiótaság benne nem mondom ^^
Válasz rambo6 üzenetére (#12060): bázz épp most ettem a 2.-at nem kellett volna :)
rambo6 2007. június 5. 203 hozzászólás 1713.
A nõ bemegy a butikba: - Felpróbálhatom azt a ruhát, ott a kirakatban? - Igen, de van próbafülkénk is! -------------------------- Megy két vándor az erdõben, éhesek, fáznak, minden bajuk van. Egyszercsak látnak egy kis kunyhót, hát bekopognak. Kijön egy öreg nyanyóka, attól kérnek szállást meg kaját. Mondja az anyóka, hogy jó, de csak akkor, ha megajándékozzák õt egy szép éjszakával. Az egyik belemegy, a másik azt mondja, hogy õ inkább megfagy és éhenhal. Hát, bemegy az elsõ, kap enni-inni finomakat, aztán a vén banya sürgeti, hogy itt az idõ lefeküdni. A fickónak sem ment el az esze, és a farka helyett egy csõ kukoricát dug fel a néninek. Aztán a végén gyorsan kidobja az ablakon, nehogy a boszi megsejtsen valamit. Elbúcsúznak, megy ki, mondja a barátjának: - Hát, látod, milyen hülye vagy, hogy nem jöttél be! Olyan jókat ettem! - Azért láttam, nem feledkeztél meg rólam, amikor kidobtad azt a finom vajaskukoricát! --------------------------- Rendhagyó angol szótár Beaver Field Sale Place - Hódmezõvásárhely Pacific Csaba - Békéscsaba Your Angle - Szeged Saturday Place - Szombathely Have Six - Hatvan Cut One House - Nyíregyháza Hey Water - Hévíz He Would Push You - Tolna Castlecastle - Várpalota Noble Customs - Nemesvámos Shit Iron - Szarvas Legless - Lábatlan Mizs Of Louis - Lajosmizse Saint S - Szentes Nutty D - Diósd Turkish Valentine -Törökbálint Girlvillage - Leányfalu Froggy Goes R - Békásmegyer Saxon Pile Fucked It - Szászhalombatta Eugene Nutty - Diósjeno Her Lip - Ajka Reach It - Érd Your Peanut - Mogyoród Big Smithy - Nagykovácsi Veered Grass - Martfu He Wolud Steal - Csorna His Problem - Baja Archbishop Wild Garden - Érsekvadkert My Big Problem - Nagybajom Red One House - Veresegyház Wish Of Balaton - Balatonakarattya Little Hold It - Kistarcsa -------------------------------------- Nem csak amerikában vannak hülye törvények Németország: - Egy párna fegyvernek minõsül Franciaország: - Tilos a vasúton csókolózni - Senki sem keresztelhet egy malacot Napóleon névre - Reggel és este 8 között a rádión játszott zenemûvek 70 százalékának francia szerzõktõl kell származnia Anglia: - Minden 14 évesnél idõsebb férfinek a megyei pap vezetésével napi 2 óra íjászatot kell gyakorolnia - Minden londoni bérkocsinak (taxinak) hordania kell egy bála szalmát és egy zacskó zabot - Két felnõttnek tilos szeretkeznie egy olyan házban, amelyben egy harmadik is tartózkodik - Tilos egy ágyat kilógatni az ablakon. - Nõk nem ehetnek csokoládét tömegközlekedési jármûvön - Egy 10 év alatti fiú nem láthat meztelen kirakatbabát - Elhagyott poggyászt felvenni terrorizmusnak minõsül - A televízió csak hatósági engedéllyel nézhetõ - Egy férfi kisdolgozhat nyilvános helyen, ha jármûve hátsó kerekén áll, és jobb kezét a kocsin tartja - Chester megyei törvény: A walesieket csak a város falain belül és éjfél után szabad lenyilazni - Hereford megyei törvény: A walesieket egész héten le szabad nyilazni a városban, de a katedrálisban csak vasárnap - York megyei törvény: A skótok egész héten lenyilazhatók, csak vasárnap nem Dánia: - Az autó elindítása elõtt a vezetõ köteles meggyõzõdni hogy a fények, fékek, a kormány és a duda mûködik. Ezután ellenõriznie kell hogy nincs e gyerek a kocsi alatt. Ha egy lovaskocsi elõzni próbálja az autót, és a ló megbokrosodik a gépjármûtõl, annak vezetõje köteles megállni, megnyugtatni a lovat a kocsit pedig letakarni hogy ne látsszon. Vezetés közben valakinek egy zászlóval kell haladnia a kocsi elõtt, hogy figyelmeztesse a lovaskocsikat a közelgõ veszélyre. - A börtönbõl szökni nem tilos. Ha azonban elfogják az embert köteles letölteni hátramaradt büntetését. Kína: - Csak okos embernek szabad egyetemre járnia. Szaúd-Arábia: - Tilos egy idegent megcsókolni - Nõk nem vezethetnek kocsit Norvégia: - Tilos egy nõsténymacskát ivartalanítani. Hímet szabad. Olaszország: - A sarlatáni foglalkozás ûzése tilos - Egy férfi letartóztatás terhe mellett nem viselhet szoknyát Kanada: - Minden ötödik rádión játszott zeneszámnak kanadai állampolgártól kell származnia - Tilos ragtapaszt leszedni nyilvános helyen. - Alberta állami törvény: Tilos farönköket befesteni - Minden börtönbõl szabadult rab egy töltött revolvert és egy lovat kap, hogy kilovagolhasson a városból - New Brunswick állami törvény: Tilos a vezetés - Nova Scotia állami törvény: Esõ alatt tilos a gyepet öntözni - Etobicoke városi törvény: Egy fürdõkádban csak 7 centi víz engedélyezett. - Guelph városi törvény: A városban tilos a kisdolgozás - Oshawa városi törvény: Fára mászni tilos - Toronto városi törvény: Egy döglött lovat tilos végighúzni vasárnap a fõutcán -Uxbridge városi törvény: Az 56K-nél gyorsabb Internet kapcsolat tilos - Wava városi törvény: Tilos egy létrát befesteni, mert akkor csúszik - Beaconsfield városi törvény: Tilos egy házat két színnél többre festeni - Montréal városi törvény: A Queen Elizabeth Hotel köteles a szállóvendég lovát ingyen megabrakoltatni - Tilos kocsit utcán mosni. - Tilos elállni a saját garázsbehajtót a saját kocsival - Tilos franciául káromkodni Ausztrália: - Egy életfogytiglani büntetés 25 év. - Gyerekek nem vásárolhatnak cigarettát. Szívniuk viszont szabad. - A kártyajóslás büntetendõ cselekedet - Az Australian Communications Authority szerint egy modemnek nem szabad elsõ csörgésre válaszolnia. Ha mégis megteszi akkor hibás és 12,000 dollár büntetés jár utána - A taxik kötelesek egy köteg szalmát viselni a csomagtartójukban - Victoria állami törvény: Csak hitelesített villanyszerelõ cserélhet villanykörtét, egyéb esetben a büntetés 10 font - Vasárnap délután tilos tarka rózsaszín nadrágot viselni Skócia: - Tilos vasárnap horgászni - Tilos tehenet ittasan hajtani - Ha valaki kopogtat az ajtón, hogy a budit szeretne használi, a házigazda köteles beengedni Szingapúr: - Tilos a metrón rágógumit rágni. A büntetés pénzbírság, börtön vagy mindkettõ - Homoszexuálisok nem élhetnek az országban - Tilos a pornográfia - Az ember nem járkálhat meztelenül otthonában, mert ez pornográfia Svédország: - Tilos befesteni az ember házát kormányengedély nélkül - Prostitúciót árulni tilos, venni szabad Svájc: - Tilos vasárnap kocsit mosni vagy füvet vágni - Tilos este 10 után lehúzni a toalettet, vagy állva könnyíteni magunkon - Abszintot gyártani, tárolni, árulni és forgalmazni tilos, fogyasztani szabad - Minden hóláncos kocsinak matricát kell viselnie a mûszerfalán mely emlékezteti a vezetõt, hogy ne vezessen 160 km/h-nál gyorsabban Thaiföld: - Tilos alsónemû nélkül elmenni otthonról - Vezetés közben kötelezõ az ing viselése - Egy elrágott rágó járdára dobása $600 büntetést, vagy börtönt érdemel - Tilos rálépni a nemzeti pénzre
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
hm????ez vicc? másold már ki egészen pls :D:D