Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Cumi 2007. május 24. 3114 hozzászólás 66.
Válasz dada007 üzenetére (#11954): Unokatesomnak is sikerult ezt megjatszani. Mondjuk o kicsit tobbet tett bele. Portugaliaban volt, ahol a "gasolino" (vagy valami ilyesmi) a benzin, o meg azt gondolta gazolaj. :) A kutas kiabalt neki (latta hogy nem lesz jo, furgonnal volt :D), dehat ugyebar nem ertette, aztan odament, kihuzta a kezebol a toltopisztolyt es az orrahoz nyomta. Na akkor kurvaanyazott egyet az unokatesom, de aztan megtoltotte gazolajjal, es azt mondta hogy ugy ment a gep mint elotte meg soha. :D
tényleg, de legalább volt egy haha :kira :D
"A harcos számára a legnehezebb a gyõzelem órája." Hell, it's about them.
Spelp 2007. május 24. 14691 hozzászólás 1.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#11956): Az:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Megy a bakter a sínek mellett, mikor megszólal egy hang: - Térj meg, fiam! - Mi a fene! - tovább megy. Hang: - Fiam, térj meg hozzám! - Ki az? Észreveszi, hogy a közeli váltóból jön a HANG. - Mi az, ki vagy te? - Én vagyok Jézus Krisztus, Isten fia. Khmm. Meg váltó. deszar :D
rambo6 2007. május 24. 203 hozzászólás 1713.
Válasz C0ld_fusion üzenetére (#11949): egyszer mar bizti, mert en is irtam kb 1-2 honapja ß) Válasz Ry0K3N üzenetére (#11950): ott lettem volna :D
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
dada007 2007. május 23. 194 hozzászólás 1781.
Én egyszer dizel teherautoba tankoltam 15l 95öst, mert megszoktam hogy benzines kocsival járok, aztán telenyomtam gázolajjal (60l-es a tank) és simán mentem vele, miután felhivtam autoszerelö havert és azt mondta hogy sokan mindig tankolnak benzint a gázolaj mellé(10%-90%-eloszlásban), föleg télen.
756Zogya 2007. május 23. 573 hozzászólás 690.
raadasul ocskaszar
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Gumikacsa 2007. május 23. 5422 hozzászólás 15.
Válasz dexkill üzenetére (#11951): 1ik ismerosom omvnel melozik es o mondta h tenyleg volt vmi balfasz aki kepes volt elkurni fel omv vezetoseg ezen rohogott szerk: amugy szvsz nemkene bashut vagy qdbt masolgatni...
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
dexkill 2007. május 23. 1403 hozzászólás 240.
Válasz Ry0K3N üzenetére (#11950): nem tudni, hogy ez valóság-e, de bash.hu egyik gyöngyszeme... az viszont igaz, hogy én tegnap tankoltam (ugye megint drágul a nafta) és szegény proli megtöltötte a kombi wartburgot full 98-al...:) Szidta az öreg a "Mestert" is, a termetõt is...:)
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
Ry0K3N 2007. május 22. 76 hozzászólás 3345.
14:37 < leto> Tegnap tanultam egy-két új káromkodást. 14:37 < leto> A benzinkúton mellettem egy kamionosnak sikerült 200 liter 95-ost tankolnia
They stand on the front lines of the final war, sacrificing themselves to buy their race a few more days or hours. Soon none will remain. /Immortals/ Avatar: Baby Toss :P
Válasz Dominator üzenetére (#11948): ezt nem értem? a vicc van 10ikszer itt v mi?
az még hagyján, de 10x van már itt :D
Ketrecet épits or ban!
nem is reméltem volna h ilyen "'ovációt" tudok kiváltani ezzel a gyenge viccel :D
DaVkOv 2007. május 22. 2174 hozzászólás 125.
Válasz C0ld_fusion üzenetére (#11944): bazzz xDD
this is FleSs YES?
Scarface 2007. május 22. 657 hozzászólás 567.
Válasz C0ld_fusion üzenetére (#11944): ez jó vót :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
figy ezt: Egy taxis egyfolytában 16 órát vezetett, és elfáradt. Ezért a város határában az erdõ szélén leállítja a kocsiját, és kényelmesen elhelyezkedik, hogy aludjon. Félóra múlva egy kocogó kopogtat az ajtaján: - Elnézést kérek, nem tudja hány óra? - Fél öt - válaszolja a taxis. A kocogó megköszöni és elmegy. Tíz perc múlva újabb kocogó érkezik, és õ is ezután érdeklõdik. A taxis neki is megmondja. Mikor már tízedszerre verik fel a taxist, az mérgében kirak egy táblát a szélvédõjére az alábbi felirattal: "Nem tudom hány óra van!" Kisvártatva egy kocogó kopog a szélvédõjén. - Negyed nyolc múlt tíz perccel. :kira
Scarface 2007. május 22. 657 hozzászólás 567.
Válasz rambo6 üzenetére (#11941): azhát, milyen jogon használják fel az rshu tartalmát már :D Válasz C0ld_fusion üzenetére (#11940): elõször én is azt hittem hogy valami komolyba csöppentem ^^
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
haha Hülye aki nem ünnepel, erre azt reagálta, hogy idézem: Buzi akinek nincs plazma TV je(amúgy ez tényleg eléghgé agressziv reklám) :noo
rambo6 2007. május 22. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Scarface üzenetére (#11939): ja vagom! Be kellene perelni a fabry-ekat hogy nyuljak a vicceinket a replays-röl :D
lol, egészen az utolsó párbeszédik meg mertem volna rá esküödni, hogy ez nem vicc...de tényleg jó(patetikus hangnem vs általános) :kira
Scarface 2007. május 21. 657 hozzászólás 567.
Válasz rambo6 üzenetére (#11938): épp azt mondom, amit ide beírnak hétfõn azt csütörtökön szoktam hallani az Rtl-en ^^
rambo6 2007. május 21. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Scarface üzenetére (#11933): en mashonnan szedem, münchenben nem igazan tudom fogni az rtl klub-ot ^^
armithis 2007. május 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Scarface üzenetére (#11933): lesz lesz
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Nadril 2007. május 20. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Scarface üzenetére (#11935): volt mar itt parszor, de en szeretem. :)
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Scarface 2007. május 20. 657 hozzászólás 567.
Válasz Obnoxious üzenetére (#11934): :O Egy filozófiaprofesszor az elõadását úgy kezdte, hogy fogott egy befõttesüveget és feltöltötte kb. öt cm átmérõjû kövekkel, majd rákérdezett, hogy tele van-e az üveg? - Igen - volt a válasz. Ezután elõvett egy dobozt, tele apró kavicsokkal és elkezdte bele szórni azokat az üvegbe. Miután a kavicsok kitöltötték a kövek közötti üres helyeket, megint megállapították, hogy az üveg tele van. A professzor ezután elõvett egy dobozt homokkal, és azt kezdte beletölteni az üvegbe. A homok természetesen minden kis rést kitöltött. - És most - mondta a professzor -, vegyétek észre, hogy ez a ti életetek. A kövek a fontos dolgok (a családod, a partnered, az egészséged, a gyerekeid). Ha minden mást elveszítenél, az életed akkor is teljes maradna. A kavicsok azok a dolgok, amelyek még számítanak, mint a barátaid, a munkád, a kollégáid. A homok az összes többi: az apróságok. Ha a homokot töltöd be elõször, nem marad hely a kavicsoknak és a köveknek. Ugyanez történik az életeddel. Ha minden idõdet és energiádat az apróságokra fordítod, nem marad hely azoknak a dolgoknak, amik igazán fontosak a boldogságod érdekében. Játssz tehát a gyerekeiddel, szakíts idõt orvosi vizsgálatokra, vidd el a párodat táncolni. Dolgozni, takarítani, vendégeket hívni mindig lesz idõd. Ezért elõször a kövekre figyelj, azokra a dolgokra, amik igazán számítanak. A többi csak homok. Az egyik diák megkérdezte: -És most már valóban tele van-e az üveg? Mire a prof azt válaszolta, hogy igen, tele van. Erre a diák elõvett egy dobozos sört, kinyitotta, s beletöltötte az üvegbe. A sört a homok elnyelte, és térfogatváltozás nem következett be. Azt mondta erre a diák: - Nos, bármennyire is úgy érezzük, hogy az életünk teljes, a fenti példából jól látszik: egy sör azért mindig belefér.
Obnoxious 2007. május 20. 781 hozzászólás 481.
Válasz karatebajnok üzenetére (#11922): :D en rohogtem rajta ^^
Scarface 2007. május 20. 657 hozzászólás 567.
Válasz rambo6 üzenetére (#11930): gyááá az elsõ :D (érdekes, azt veszem észre hogy ami vicc itt van azt hallom csütörtökönként a fábry humorbonbonjai között...^^) Válasz armithis üzenetére (#11932): armi vicc nincs? ;)
armithis 2007. május 20. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#11930): az iratmegsemmisitos vic egy eletre megjegyezve ^^^^
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
lol az utolsó kettõ nagyon ottvan! :D :D
rambo6 2007. május 20. 203 hozzászólás 1713.
szovjet kerdöiv: 1. Ki a példeképed? 2. Miért pont Lenin? --------------------------------- Az Autókereskedõ a legújabb modellt mutatja az újgazdagnak. - Ha ezt a gombot nyomja meg, akkor lemegy az ablak, ha ezt, kinyílik a poggyásztér. Ha ezt nyomja meg, kinyílik a tetõ. Ha pedig esik az esõ, ezt kell megnyomni. - És akkor záródik a tetõ? - Naná, majd eláll az esõ!? --------------------- Unod a szürke hétköznapokat a munkahelyeden, és szeretnél egy kis változatosságot? Önts néhány bögre mûvért az iratmegsemmisítõbe! ------------------- - Doktor úr, nagyon sárgák a fogaim. Mit ajánl? - Barna nyakkendõt.
Válasz C0ld_fusion üzenetére (#11924): nem
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
rambo6 2007. május 20. 203 hozzászólás 1713.
Válasz dada007 üzenetére (#11927): ja,de mondjuk ja :D meg kicsit old
dada007 2007. május 20. 194 hozzászólás 1781.
[quote=C0ld_fusion írta(#11926)]látom senki sem ir sztereótipiás(pl. szõkenõ) vicceket, sem sexizmusos viceket, hát megragadom az alkalmat egy kis gyenge vicc erejéig (talán van majd akinek tetszik): Mi az, amikor a férfi lemászik a fáról? - Evolúció. És ha a nõ lemászik a fáról? - Tévedés. ^^[/quote] Gravitációval jobb sztem :$
látom senki sem ir sztereótipiás(pl. szõkenõ) vicceket, sem sexizmusos viceket, hát megragadom az alkalmat egy kis gyenge vicc erejéig (talán van majd akinek tetszik): Mi az, amikor a férfi lemászik a fáról? - Evolúció. És ha a nõ lemászik a fáról? - Tévedés. ^^
DaVkOv 2007. május 20. 2174 hozzászólás 125.
Válasz karatebajnok üzenetére (#11922): köszi
this is FleSs YES?
ebben nem az a vicc hogy nincs is vicc, és nevetünk azon hogy azon nevetünk h nincs vicc?
SzuL 2007. május 20. 1411 hozzászólás 235.
Válasz karatebajnok üzenetére (#11922): HÛ DE VICCES, ASZTA!! :O :kira
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
ezt most olvastam a vicckirályban :kira peti: anyú én annyira utálom a sajtot anyú: tudom kisfiam peti: anyú mit hoztál vacsorára??? anyú: sajtot kisfiam sajtot
Vektor13 2007. május 19. 1178 hozzászólás 298.
Válasz rambo6 üzenetére (#11918): ezaz bébi :D:D végre megin rambo viccek :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
nagyon jó :kira
SzuL 2007. május 19. 1411 hozzászólás 235.
Válasz rambo6 üzenetére (#11918): összes old, de az utolsóból legalább van még pár száz :)
rambo6 2007. május 19. 203 hozzászólás 1713.
Egy CSEH ember elmegy szemorvoshoz. Az orvos elé teszi az egyik szokásos táblát a következi betûkkel: C V K P N W X S C Z Y - El tudja olvasni? - kérdezi a szemész. - Még hogy olvasni? ...... Ismerem is a pasast! ----------------------- Kifogja a halász az aranyhalat. - Teljesítem egy kívánságodat, ha visszadobsz. - Hát legyen! Mindig gazdag, szép, fiatal herceg szerettem volna lenni, akit szeret a nép. - Hunyd be a szemed, és mire felébredsz, kívánságod teljesül. ... - Felség, ébredjen, mindjárt Szarajevóba érünk. (remelem erthetö) :kira--------------- legrövidebb könyv: Filippo Inzaghi - Góljaim az ötösön kívûlrõl (csak a BL döntö miatt :D)
armithis 2007. május 19. 5151 hozzászólás 21.
Válasz C0ld_fusion üzenetére (#11916): nem, nem azzal vna baj hogy nem lehet erteni hanem hogy picit eroltetett.
ezt nem értem :confused
Narrer 2007. május 19. 51 hozzászólás 4158.
-Hogyan hívja a skinhead a macskát amikor dühös rá? -??? -Cit, cit, cit, cit, CIGÁNY!
:D jóez, láttátok múl csütörtökön galvölgyit az 1936 memóverseny--komogjam le még mindig jó a memóm--kiaz?
Cedric 2007. május 19. 8720 hozzászólás 5.
bumerangba volt tegnap -nem jön a 77es troli? -nem, mert áramszünet van. -és jön helyette másik? :)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
hm... :hey
SzuL 2007. május 19. 1411 hozzászólás 235.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#11910): háááát nem is tudom :confused
Shirak! Email: Dr. HORVÁTH ÁGNES EGÉSZSÉGÜGYI MINISZTER BUDAPEST Tárgy: Közvélemény-kutatás Mélyen tisztelt Hölgyem/ Mélyen tisztelt Uram! Engedje meg, hogy AZ általam vezetett Minisztérium nevében megkérjem Önt néhány milliliternyi vérének és legalább 5 dkg székletének elküldésére. Sürgõsen meg kell tudni, hogy Önnek a munka a vérében van-e, vagy szarik rá. Tisztelettel: Dr. Horváth Ágnes egészségügyi miniszter (még mindig) Címzettek: Magyarország állampolgárai Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném