Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Narrer 2007. május 19. 51 hozzászólás 4162.
-Hogyan hívja a skinhead a macskát amikor dühös rá? -??? -Cit, cit, cit, cit, CIGÁNY!
:D jóez, láttátok múl csütörtökön galvölgyit az 1936 memóverseny--komogjam le még mindig jó a memóm--kiaz?
"A harcos számára a legnehezebb a gyõzelem órája." Hell, it's about them.
Cedric 2007. május 19. 8720 hozzászólás 5.
bumerangba volt tegnap -nem jön a 77es troli? -nem, mert áramszünet van. -és jön helyette másik? :)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
hm... :hey
SzuL 2007. május 19. 1411 hozzászólás 235.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#11910): háááát nem is tudom :confused
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Shirak! Email: Dr. HORVÁTH ÁGNES EGÉSZSÉGÜGYI MINISZTER BUDAPEST Tárgy: Közvélemény-kutatás Mélyen tisztelt Hölgyem/ Mélyen tisztelt Uram! Engedje meg, hogy AZ általam vezetett Minisztérium nevében megkérjem Önt néhány milliliternyi vérének és legalább 5 dkg székletének elküldésére. Sürgõsen meg kell tudni, hogy Önnek a munka a vérében van-e, vagy szarik rá. Tisztelettel: Dr. Horváth Ágnes egészségügyi miniszter (még mindig) Címzettek: Magyarország állampolgárai Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
:D kellemes volt olvasni, nem rossz
Obnoxious 2007. május 18. 781 hozzászólás 485.
bash.hu kedvenc: (magasan a kedvenc) szopjon le a bkv egy taliga aprómajmot miért aprót aken? mert abból több fér egy taligára
én nem is irok ide viccet(nem tok jól elõadni), vagy bejön vagy nem:D
armithis 2007. május 18. 5151 hozzászólás 21.
en is csak egy ilyen Hohh-öt nyomtam :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
:kira bár nem nevettem rajta :D
rambo6 2007. május 18. 203 hozzászólás 1714.
Mikor vágta pofon Mari Antoanett XVI. Lajost? Amikor Lajos így szólt: - Drágám, gyerünk verszájba!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
opr 2007. május 18. 77 hozzászólás 3315.
Két pásztor áll a hegytetõn. Eltelik egy év, két év. A harmadik év nyarán megjelenik egy bomba jó nõ a völgyben, kiteregeti a pokrócát, leveszi a ruháját és elkezd napozni. A két paraszt lerohan a völgybe, és ráveti magát a nõre. Erre ez megszólal: - Oké, fiuk, jöhettek, csak elõbb húzzátok fel ezt az óvszert, mert nem akarok gyereket tõletek. A két juhász megkettyinti a nõt, majd visszamennek a hegyre. Eltelik egy év, két év, s a harmadik év nyarán megszólal az egyik juhász: - Te, Lajos, nagyon zavarna, ha ennek a nõnek gyereke lenne tõlünk? - Nem. - Akkor gyere vegyük le ezt az izét a farkunkól... Ez a vicc így buli után reggel gyalu másnaposan nekem nagyon nagyot ütött ^^
azt meg hogyan? esetleg félre büntetnek(más büntiket is kiszabnak)?
Most hallom, a rendõrök követik el szinte a legtöbb bûntényt magyarországon. És ez nem vicc :D
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
jóvicc, 12000 kommentet nem olvasok végig mi volt mi nem :$
rejoke:D amúgy ismerõs vkinek az enyém?
armithis 2007. május 17. 5151 hozzászólás 21.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#11896): latom visszakoszonnek a joviccek ;)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
:o , nebassz:D :kira na és akkor most jöjjön egy szökenõs(sztem ez csak sztereotipia) vicc: Szõke nõ bekerült a Legyen Ön ismilliomos játékába. A 40 milliós kérdésnél a telefonos segítséget választja. Fel is hívják alegjobb barátnõjét. A szõke el is kezdi: Melyik madár nem rak fészket az alábbiak közül? A: gólya B: kakukk C: veréb D: fecske. A barátnõ a B választ javasolja és ezzel aválasszal a szõke megnyeri a 40milliót. Másnap elkezdi a barátnõjének: Honnan tudtad a helyesválaszt? Erre a barátnõje: -Te hülye! Ezt mindenki tudta volna, hisz a kakukk az órában lakik! :kira
-Mit vesznek a hullák a boltban? -??? -Élesztõt.
imádom az ilyesfajta megforditros poénokat(nem annyira általános)nekem van a telómon egy 6sör elõtt/6sör után öreg néni/királylány:D :kira
LaWyEr 2007. május 16. 31 hozzászólás 5416.
Válasz dexkill üzenetére (#11893): Hát nem is tudom, akkor inkább a gumicsizmáról szedd a vicceket, mint fejbõl... :D
dexkill 2007. május 16. 1403 hozzászólás 240.
Válasz Siriam üzenetére (#11891): nem akartam plagizálni, majd rakok be helyette másikat du. ^^ Jah nem, mert nem tudom szerkeszteni... Akkor a korrekció: A férj és a feleség veszekszik.Végül a feleség azt mondja: -Te gyõztél. Ma a tiéd az utolsó szó. Kérj bocsánatot! Válasz DaVkOv üzenetére (#11892): jókussmá :[
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
DaVkOv 2007. május 16. 2174 hozzászólás 125.
Válasz dexkill üzenetére (#11880): kb 10 kommentel ezelõtt volt de np
this is FleSs YES?
Siriam 2007. május 16. 1018 hozzászólás 354.
Válasz dexkill üzenetére (#11889): akkor a gumicsizmára is vki innen nyulta másolás beillesztéssel mer ezt én irtam a 2 kis kacsommal ide be:D/a viccet neméen találtamki de annak az esélya h 2 ember ugyanugy fogalmazzon meg egy viccet..../
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
rambo6 2007. május 16. 203 hozzászólás 1714.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#11883): tetszik, trükkös :kira
ok, ez lol, gumicsizmáról vettem, én kérek elnézést :pussz
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
Nadril 2007. május 16. 1032 hozzászólás 345.
Válasz Siriam üzenetére (#11887): hehe tenyleg. ^^
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Siriam 2007. május 16. 1018 hozzászólás 354.
Válasz dexkill üzenetére (#11880): baze h lenyulod másolás beillesztéssel méeghozzá a 20 kommentel eljebb lévö viccem!!!+!!!!444!!!!!!
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
Válasz armithis üzenetére (#11885): nekem tök új volt na :$
armithis 2007. május 16. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#11879): koszi ezjoo :) Válasz dexkill üzenetére (#11880): koszi csak ez mar tenyleg nagyon "old" ^^
Shirak! Hogy mondják angolul: "Ma este a megbeszéltek ellenére sajnos nem jön vacsorára az anyósom"? - "YYYESSSS!!!" Feleség nagyon szomorú és aggódik, mert az anyja súlyos betegen fekszik a kórházban. Míg dolgozik, elküldi a férjét, hogy nézzen utána, hogy van az anyja. Alig egy óra múlva hívja a férje telefonon, kérdi a feleség: - Hogy van a mama? - Anyádat bármelyik pillanatban hazaengedhetik. - Micsoda? A mama már jobban van? És hazaengedik az intenzív osztályról? Mi történt, mesélj! - Nem tudom, még csak be sem engedtek hozzá. Ebben az állapotban tilos a látogatása. Részleteket sem közöltek, de az foorvos azt mondta, hogy készüljek fel a legrosszabbra. Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
Shirak! esküvõ elõtt... fiú: Hurrá! Végre! Már nagyon várom! lány: Elköltözzek? fiú: Nem, ne is gondolj rá! lány: Szeretsz? fiú: Természetesen! lány: Megcsaltál valaha is? fiú: Nem, hogy juthat ilyen az eszedbe? lány: Adsz egy csókot? fiú: IGEN! lány: Fogsz verni? fiú: Soha! lány: Hihetek neked? esküvõ után... olvassátok el lentrõl felfele a beszélgetést. :) Dumak!
PhArAo 2007. május 16. 2737 hozzászólás 85.
[quote=armithis írta(#11877)]- Hogy hívják a részeg fáraót? - ??? - Rumszesz.[/quote] :kira
RIP Ödi
:kocka társadalombiztositás:Dlol
armithis-nek szerettel: lim és lom mennek az erdöbe egy egy ásóval. lom megáll egy fánál elkezd ásni. lim késöbb észreveszi h barátja lom lemaradt. elindul visszafelé és 2 turista jön vele szembe. megkérdezi öket: -elnézést nemláttál a társamat, lomot ugyanilyen ásó van nála -társadalombiztositás.
rambo6 2007. május 15. 203 hozzászólás 1714.
Válasz armithis üzenetére (#11877): - Hogy hívják a fázós kutyát? - ??? - Coldrex! :pussz------------------ Néhány jól sikerült válasz a baleseti kárbejelentõkrõl, a "Baleset oka" rublikában: 1. Hazafelé tartva véletlenül rossz házba álltam be és összeütköztem egy fának, ami az én kertemben nem volt. 2. A másik autó nekem ütközött anélkül, hogy ezt a szándékát elõre jelezte volna. 3. Azt hittem, hogy az ablakom le van húzva, de aztán rájöttem, hogy nem, amikor kidugtam a kezem rajta. 4. Ütköztem egy álló kamionnal, ami a szembejövõ sávban közeledett. 5. A teherautó a szélvédõn keresztül a feleségem arcába tolatott. 6. Egy gyalogos nekem jött, és az autó alá feküdt 7. A fickó elfoglalta az egész úttestet, jónéhányszor kikerültem mielõtt elütöttem. 8. Lehúzódtam az út szélére, megláttam az anyósomat, és nekimentem a vasúti töltesnek. 9. Abbéli igyekezetemben, hogy agyonüssek egy legyet, nekimentem egy telefonpóznának. 10. Egész nap növényeket vásároltam, majd hazaindultam. Amikor egy keresztezõdéshez értem, egy sövény ugrott elõ és megzavarta a látásomat, így nem vettem észre a másik autót, ami felém közeledett. 11. Negyven éve vezetem az autómat, de most elaludtam a kormány mellett és balesetet szenvedtem. 12. Végveszélyben az orvoshoz siettem, amikor a csuklóm kificamodása balesetet okozott. 13. Amikor a keresztezõdéshez értem egy stop tábla jelent meg az úton, ahol eddig semmilyen tábla sem volt. Nem tudtam elég gyorsan fékezni és így elkerülni a balesetet. 14. Hogy elkerüljem az autóm elsõ lökhárítójának sérülését, elütöttem egy gyalogost. 15. Az autóm szabályosan parkolt, miközben beletolatott egy másik autóba. 16. Egy láthatatlan autó elõtûnt a semmibõl, nekiment az enyémnek, majd eltûnt. 17. Bár azt mondtam a rendõröknek, hogy semmi bajom, amikor levettem a kalapomat, azt vettem észre, hogy koponyasérülést szenvedtem. 18. Biztos vagyok benne, hogy az az öregember nem is akart átmenni a másik oldalra, amikor elütöttem. 19. A gyalogos csak bóklászott, nem tudta, merre menjen, így hát elütöttem. 20. Láttam egy lassan mozgó, szomorú arcú öregembert, amint lepattan az autóm motorháztetõjérõl. 21. A baleset közvetett okozója egy kiscsávó volt egy kis autóban, nagy szájjal. 22. Kirepültem az autóból, amikor az leszaladt az útról. Késõbb talált meg néhány kóbor macska. 23. A telefonpózna nagyon gyorsan mozgott. Megpróbáltam kitérni az útjából, amikor nekem ütközött. -------------- - Mi hiányzik egy cigányokkal teli buszról? - ??? - Minden, ami mozdítható!
:kira köteg favicc :D:Dlol
armithis 2007. május 15. 5151 hozzászólás 21.
- Mondjak egy köteg faviccet? - Ja. - Rõzse. - Mi a különbség az üvegtál és a véletlen között? - ??? - Az, hogy a véletlen lehet fatális. - Hogy hívják a részeg fáraót? - ??? - Rumszesz. :kirajoreggeltvietnam
:D, de ez nem is vicc:D:D(na jó ápr 1es:D)
eX 2007. május 15. 4277 hozzászólás 32.
Nõgyógyász mûszak után bemegy egy szórakozóhelyre, majd így szól: -VÉÉÉÉGRE, ARCOK!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
SzuL 2007. május 14. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Antares üzenetére (#11872): :kira király, megy az ötös
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
DaVkOv 2007. május 14. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Antares üzenetére (#11872): :kira jó vicc :kira
this is FleSs YES?
Antares 2007. május 14. 4109 hozzászólás 35.
marhajó most hallottam: a starcraftot lecserélték egy újabb c&c fogyiságra
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Válasz DEATHGUN üzenetére (#11868): és télleg :D
this is FleSs YES?
opr 2007. május 14. 77 hozzászólás 3315.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#11868): kabbe :D:D:D
ez nem annyira jó... :)
DEATHGUN 2007. május 14. 422 hozzászólás 952.
Válasz opr üzenetére (#11865): ez sem új mivel 2004.06.14, 08:32-kor #1917hozzászólásában ezt már említete Gumikacsa (hehe :D )
Szeretet és Béékee!!
Válasz opr üzenetére (#11863): báz :D
this is FleSs YES?
Scarface 2007. május 14. 657 hozzászólás 570.
Válasz Smoke üzenetére (#11862): de kedves :D :kira Válasz opr üzenetére (#11863): az kész van,jó ^^
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.