Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Kasas 2009. június 26. 860 hozzászólás 428.
Két rendõr civilben az út szélén lát egy kurvát. Mind a 2 nagyon kanos, így odamennek a csajhoz. Megkérdik tõle hogy mennyi a tarifa, de egyiküknél sincs elég pénz. Egyikük elõhúzza a flekót és mondja hogy prostitúcióért most beviszi a rendõrségre. A kurvának tátva marad a szája, aztán felajánlkozik ingyen nekik, csak hogy ne vigyék be. Aki elõhúzta a flekót az mondja a társának hogy kezdjen õ. Bemennek egy WC-be, aztán elkezdi a rendõr szúrni a csajt és hevesen megy a szex. Megszólal a csaj: - Vigyázz a gecit be ne engedd !!! Erre a rendõr: - Dehogy engedem, erõsen fogom a kilincset !! 3 bika áll a hegytetõn. A völgyben egy hatalmas nagy tehéncsorda áll. A legfiatalabb bika megszólal: - Menjünk és dugjunk meg egy tehenet ! Azt mondja a kicsit korosabb bika: - Dehogy ! Menjünk és dugjuk meg az összeset !!! Azt mondja a legvénebb bika: - Dehogy ! Aki baszni akar az jöjjön fel ! Az órán a tanárnõ azt mondja a gyerekeknek, hogy aki látott már pinát az álljon bal oldalra, aki nem, az jobb oldalra. Móricka érdekes módon ide-oda rohangál. A tanárnõ megkérdi: Móricka, neked meg mi bajod?? Azt mondja Móricka: azt nem mondta a tanárnõ, hogy aki baszott már, az hova álljon?
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
SosMogyi 2009. június 26. 3354 hozzászólás 54.
Ha még valaki nem látta ezt a viccet, nem mai találmány :) Hogyan készítsük el a pulykát? 1. Vegyünk egy pulykát! 2. Egy pohár unicum. 3. Tegyük a pulykát a sütobe! 4. Még két unicum. 5. Állítsuk a hofokot 190 sütore! 6. 3 unicum további. 7. Süssük a kapcsot be! 8. Most még tovum 4 univáb. 9. Pulykázzuk meg a zsírt! 10. Unicumot a másik palackot még. 11. Dugjunk pulykákat a homérumba! 12. Poharazzunk még egy unicumot az öntbe! 13. Süssük az unicumot még egy óráig! 13+1. "Gyöngyvirágos kék ibolya-a-a-a!..." 14. Pulykáljuk meg az puha unicumját! 15. Vegyük ki a pulyákot az unicumból! 16. "Édes anyám, sirhalmomra-a-a-a!..." 17. "Kiskút, kerekes kút..." 18. Szeletum a pulyák darabbal többe! 19 . Pusztuljunk tásztátum 20 . Palackoljunk még egy unicum vevétet! 21. "Nyílára uccásik a krocsmrasumity!..." 22. Állítsuk meg a teritumot és pulykoljunk még egy terítéket! 23. Leterít az unipulyák, és fogyjunk el!
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
-Mi lesz abból, ha egy koreait keresztezünk egy polippal? -??? -Nem tudom, de kurva jól StarCraftozik!!! Saját találmány :kocka Ez ihlette: -Mi lesz abból, ha egy négert keresztezünk egy polippal? -??? -Nem tudom, de kurva gyorsan szedi a gyapotot!!!
A nõ mint webszerver. Hibaüzenetek és értelmezésük: -400 Bad Request - a férfi a randira virág nélkül érkezett -401 Unauthorized - férjnél van -402 Payment Required - gyertyafényes vacsora -403 Forbidden - El a kezekkel! -404 Not Found - Ma a barátnõimmel bulizok! -405 Method Not Allowed - Hátulról nem engedem! -406 Method Not Acceptable - Nem veszem a számba! -407 Proxy Auth. Required - Meg kell kérdezni anyámat! -408 Request Timeout - Tudod, hogy mióta nem hívtál??? -409 Conflict - Ki volt az a szõke nõ, akivel tegnap láttalak? -410 Document Removed - El akarok válni! -411 Length Required - Miii? Ezt nevezed te hosszúnak??? -412 Precondition Failed - Miiii? Nincs nálad óvszer??? -413 Request Entity Too Large - EKKORA nekem be nem fér! -415 Unsupported Media Type - Neeem, négyesben szó sem lehet róla! -500 Internal Server Error - menstruál -501 Not Implemented - még sosem feküdt le senkivel -502 Bad Gateway - ... fúúúúj, sós! -503 Service Unavailable - Fáj a fejem! -504 Gateway Timeout - Ennyi?
kabeeeee
SosMogyi 2009. június 24. 3354 hozzászólás 54.
Válasz GTK_HUN üzenetére (#13515): Válasz TeRRan_FoR_EvEr üzenetére (#13516): a 2. egész jó, az összes többi old és még ráadásul szar is :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Két anyuka beszélget: - Te, milyen jól break-el a fiad. - Nem break-el, csak a tolószékét keresi... :DDDDDDDDD ez nagyon morbid DE NEKEM TECCIK :D
kabeeeee
GTK_HUN 2009. június 24. 2 hozzászólás 15711.
George Bush amerikai elnök bemegy egy általános iskolába hogy kérdezzenek tõle. Az elsõ órán egy fiú áll fel elsõnek kérdezni: - Elnök Úr, engem Bobnak hívnak és lenne Önhöz 3 kérdésem. - Rendben - feleli Bush - nyugodtan. - Az elsõ kérdésem: Miért mondja mindenre azt hogy terrorizmus? A második, hogy miért mondja hogy mi vagyunk az erkölcs mikor mi dobtunk le két atombombát, és a harmadik, hogy miért csak a szavazatok újraszámlálása után lett elnök? Bush csak áll, de a következõ pillanatban kicsöngetnek. A szünet után visszajön az egész osztály. Egy másik gyerek áll fel kérdezni. - Elnök Úr, nekem 5 kérdésem lenne. - Jó - feleli Bush. - Az elsõ három ugyanaz mint Bobé. A negyedik, hogy miért csöngettek ki 20 perccel elõbb az elõzõ óráról. Az ötödik pedig, hogy hova tûnt Bob? Egy házaspár elmegy az orvoshoz. A férfi idegösszeomlás gyanús. A vizsgálat végén az orvos félrehívja a feleséget egy négyszemközti beszélgetésre. - Hölgyem, az ön férje kimerült, és pihenésre van szüksége. Fölírok egy doboz altatót. - És mikor adjam be a férjemnek? - Az altatót önnek írom föl. - Pistike, mit jelent az, hogy egoista? - Az egoista olyasvalaki, aki sosem gondol rám. Két szõke nõ ül a moziban: - Figyelj! Most jön a happy end! - Remélem nem elénk ül. Két rendõr ácsorog a hidegben. Azt mondja az egyik: - Nagyon fázik a kezem! - Dugd a zsebedbe! - Nem fér bele, mert ott a kesztyûm!
a marina az nem kerül gázba
SosMogyi 2009. június 23. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#13513): :kira
rambo6 2009. június 23. 203 hozzászólás 1713.
bash: haverom mesélte, megint bebaszott valami buliban, és összeszedett egy csajt kivitte kertbe, csaj le akarta kapni, az meg elrántotta a fejét harcolt a hûség meg az élvezet :D csaj erre mélyrepülésbe kezdett, haver meg ezzel már nem tudott mit kezdeni :D munkálkodás közben csaj mondta, hogy "majd szólj, ha mész" pár perc múlva haver beterítette a csajt, aztán megszólalt, hogy "na, akkor én megyek" :D a fenébe is, ezt én is megjátszom ez tetszik:D
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Kasas 2009. június 22. 860 hozzászólás 428.
Válasz TeRRan_FoR_EvEr üzenetére (#13511): az elsõ sztem kurva jó :D :kira
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
- Halló, számítógépszervíz? Kérem, küldjenek ki valakit, mert elromlott a monitor! - CGA monitor? - Nem, saját. Külföldi sportriporterek érdekes mondásai: És itt jön Moses Kiptanui, a 19 éves kenyai, aki pár hete töltötte be huszadik életévét. (David Coleman) Nagy elõnyt jelent neki, hogy a gátat mindkét lábával képes átugrani. (David Coleman) És most pont ugyanaz a sorrend mint a startnál, csak a versenyzõk mások. (Murray Walker) Esélytelen helyzetben voltam, így büszke vagyok hogy nyertem, ahelyett hogy vesztettem volna. (Frank Bruno) Ott van Brendan Foster egyedül, 20000 emberrel. (David Coleman) Szeretném megköszönni a szüleimnek, különösen anyámnak és apámnak. (Greg Norman) Elõfordulnak sérülések és halálesetek a boxban, de egyik sem súlyos. (Alan Minter) Figyeld az idõt. Ez visszajelzést ad, hogy milyen gyorsan futsz. (Ron Pickering) Csak centikre volt attól, hogy milliméterre pontos legyen. (Ted Lowe) A Queen's Park oválpálya, mint a neve is sugallja, teljesen kerek. (Tony Crozier)
kabeeeee
Az indián ül a tóparton és nézi, ahogy a felesége mossa a ruhákat a vízesésnél. Egyszercsak egy nagy kõ esik rá az asszonyra és agyonüti. - A fenébe! - mondja az indián. - A vízkõ már megint tönkretette a mosógépemet! Utazik egy nõ és egy férfi a vonaton, és egymással szemben ülnek csendben egy kupéban. Egyszer a nõ pillantást tesz a férfi himvesszõjére mely nagyon kidudorodik a nadrágban és megszólal. - Uram! Tudta hogy az indiánoknak van a leghosszabb, és a cigányoknak a legvastagabb farkuk? Drága hölgyem had mutatkozzam be, Lakatos Vinetu vagyok! najo ,ezt nektek kockák : Pistikét irodalomórán a tanárnéni megszólítja: - Pistike! A Mikszáth-ot véletlenül X-szel írtad! - Dehogyis Tanárnõ! Az DirectX.
kabeeeee
Bludger 2009. június 20. 2524 hozzászólás 97.
Válasz mt üzenetére (#13508): szeretem, amikor egy tanárnak van humorérzéke...
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
mt 2009. június 20. 0 hozzászólás 59175.
[quote=GTK_HUN írta(#13506)] -Mi az, cukros és szobahõmérsékleten köt? -Nagymama a nappaliban. [/quote] 8.-ban haverom órán elmondta a kémiatanárnak. Utána olyan durván leb*szta a tanár a nagyszülõ iránti tiszteletlensége miatt szegény gyereket, hogy heteken át amikor újra felidéztük ezt a történetet, a térdünkkel csapkodtuk a padlót a röhögéstõl. "Sanyi mi az? Cukros..." :D
Amit ma elhalaszthatsz, azt ne halaszd holnapra!
Bludger 2009. június 20. 2524 hozzászólás 97.
az uccsó kettõ jó :kira
GTK_HUN 2009. június 19. 2 hozzászólás 15711.
Potyázó vendég az étteremben a fizetõpincérnek: -Kérem írja fel ezt az összeget a számlámra! -Nálunk már nincs felírás! -Jó, akkor tartsa fejben! Nagyszerû ez a gombapörkölt, szívecském! - dicséri a férj a felesége fõztjét -Honnan vetted a receptet? -Egy krimibõl. Két barát beszélget: -Én havonta kétszer hálok a feleségemmel -Én meg nyolcszor! -Mért beszélsz hülyeségeket, nincs is feleséged. -Ja, azt hittem a tiédrõl beszélünk. -Képzeljétek, tegnap leestem egy tízméteres létráról - újságolja Pistike az osztálytársainak -Na és hhogy nem történt semmi bajod? -Úgy, h a létrának csak az elsõ fokán álltam. -Mi az, cukros és szobahõmérsékleten köt? -Nagymama a nappaliban. Fuldoklik valaki a tóban. Kétségbeesve néz körül és megpillantja a közelben halászókat. Segítségért kiabál: -Halászok! Halászok!!! -Mi is - válaszolja az egyikük a hajón - de mi nem csinálunk belõle nagy ügyet.
a marina az nem kerül gázba
Kasas 2009. június 19. 860 hozzászólás 428.
Válasz Mate üzenetére (#13501): Ha már a kötözködésrõl van szó, pont te kezdted. Na de mind1, le van szarva. Elég nekem Flesscica, akinek szívhatom a vérét olykor-olykor :D.
ez meg :DDDDDD Amerikai katona õrt áll az erõd tetején. Egyszercsak lekiabál a parancsnoknak: - Parancsnok úr, jön két indián! - Barátok, vagy ellenségek? - Valószinüleg barátok, mert együtt jönnek! - Hogy lehet felismerni a kezdõ tûzoltót? - ??? - ELÉG könnyen...
kabeeeee
ez meg eég fárasztó :D Sherlock Holmes és dr. Watson túrázni mennek, felállítják a sátrukat, és elalszanak. Néhány óra múlva Holmes felébreszti hûséges társát: - Watson, nézzen fel az égre és mondja meg, mit lát! - Millió csillagot látok. - És mit mond ez önnek? Watson eltöpreng egy darabig. - Asztronómiai szempontból ez azt jelenti, hogy milliónyi galaxis létezik, és potenciálisan milliárdnyi bolygó. Asztrológiailag ez azt jelenti, hogy a Szaturnusz az Oroszlánban áll. Az idõ tekintetében ez azt jelenti, hogy körülbelül negyed négy van. Teológiai szempontból ez a bizonyiték arra, hogy az Úr mindenható és hogy mi kicsinyek és jelentéktelenek vagyunk. Meteorológiai nézõpontból ez arra enged következtetni, hogy holnap gyönyörû napunk lesz. És Önnek mit mond ez? - Watson, maga idióta! Valaki ellopta a sátrunkat!
kabeeeee
Vicces megoldások diákok dolgozataiban: - II. József Mária és Terézia fia volt. - Amikor kitört a Vezúv, pompája teljesen elpusztult. - A valós szám az, amelyik tényleg annyi, amennyi. - Trójában falovakkal oldották meg a tömegközlekedést. - Az Árpád Ház nem sokáig volt üres, mert az Anjouk rögtön beköltöztek. - A baktériumokról: Van mikroszkópikus, ami kicsit nagyobb, mint ami mikroszkóppal látható. - A görög ábécé kezdete: alfa, béta, céda... - A fecske egy költözõ madár, olyan mint a gólya, csak sokkal kisebb és nem hasonlít rá. - Barbarosa seregében kitört a pestis, amely elõl maga a király is csak álruhában tudott menekülni. - Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak. - Eötvös József többek között Budán született. - A Magna Charta Libertatum kimondta, hogy ugyanazért a bûnért senkit sem lehet kétszer megölni. - Az éhenhalt sereg kitakarodott az országból. - Az õserdõ olyan terület, ahová emberi kéz még nem tette be a lábát. - Szulimánt a szigeti ostromnál megölték, ezért egyelõre felhagyott azzal a szándékával, hogy Magyarországot meghódítsa. - Szegény árva kislány volt Marika, sem apja, sem anyja, a nagynénje is csak úgy könyörületbõl hozta világra. - A macska igen szívós állat, mert ha agyonverik még sokáig él, mielõtt megdögölne. - A magyar vitézek többnyire nem éltek haláluk napjáig, mert már elõbb elestek.
kabeeeee
Mate 2009. június 18. 229 hozzászólás 1566.
Válasz Kasas üzenetére (#13492): Hát mit ne mondjak igazat is adnék neked ha lettél volna olyan okos hogy azt az utso mondatot nem irtad volna oda... amugy értelem szerûen arra a poénra gondoltam ami után irtad a kommentet ami kerek 1 nappal az elött lett irva. vagyis erre: "Hány fórumozó kell egy villanykörte kicseréléséhez?" Remélem meg tudod érteni :O Várj megnézem még1-szer hogy jóll olvastam-e a dátumokat... bocs nem is kerek 1 nap, másfél nap. Mielõtt belekötnél mert szokás ezen a honlapon... Elismerem elötte télleg ritkán volt jó poén szoval ha nem láttad azt a poént amire én gondoltam, akkor olvasd vissza az 1. mondatomat. és az eredeti hozzászólás végéhez érve 3 másodperc múlva, újraolvassa az egészet.
Goglhffl
Bludger 2009. június 17. 2524 hozzászólás 97.
Válasz TeRRan_FoR_EvEr üzenetére (#13498): ez fájt :D
VOoRTex 2009. június 17. 308 hozzászólás 1225.
Válasz TeRRan_FoR_EvEr üzenetére (#13497): ez jó:D
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
Rádiós kivánságmûsorban: - "Anyósom bent égett a házban, ennek emlékére szeretném kérni a Romantic együttestõl a "Szeretem a bõröd illatát..." címû számot!
kabeeeee
Nyuszika fut az erdõben, találkozik a medvével, aki a fának dõlve lövi be magát: - Dehát medve, miért rontod az egészséged ezen a gyönyörû napon? Gyere inkább fuss velem! Már ketten futnak, mikor meglátják a rókát szipuzni: - Róka! Miért rontod az egészséged ezen a szép, tavaszi napon? Gyere fuss velünk! Már hárman futnak, amikor meglátják a farkast cigizni. - Farkas koma! - mondja a róka, - Hát te nem tudod, hogy a dohányzás káros az egészségre? Miért nem futsz inkább velünk? Mire a farkas: - Menjetek a fenébe! Minden egyes alkalommal, amikor a Nyuszika bevesz egy speedet, nekünk futnunk kell?
kabeeeee
alburnus 2009. június 17. 0 hozzászólás 59081.
http://modoros.blog.hu/2009/06/16/az_osztalytalalkozo_1
Bludger 2009. június 16. 2524 hozzászólás 97.
jól van na, elírtam... :D
mt 2009. június 16. 0 hozzászólás 59175.
Válasz deekin üzenetére (#13493): csülökhöz meg cs*cshöz:)
deekin 2009. június 16. 337 hozzászólás 1141.
[quote=Bludger írta(#13491)]Válasz Breach üzenetére (#13490): persze, jobban mint a többieknek (ez volt a lényeg, õk hozzájutottak olyan dolgohoz amihez mások nem, pl csomó mediterrán [b]csümölcshöz[/b], stb...)[/quote] :DDDDDDDDDDDDDddddd
life is balanced L2P @];-Ð
Kasas 2009. június 16. 860 hozzászólás 428.
Válasz Mate üzenetére (#13464): itt nem tudom melyik viccre gondoltál, mert én speciel egyre sem, csak amikor azt a kommentet írtam, már jó ideje nem volt új vicc. Szóval nem tudom te melyik fogyatékos iskolába jártál, de a top 10-ben benne lehet MO-on.
Bludger 2009. június 16. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Breach üzenetére (#13490): persze, jobban mint a többieknek (ez volt a lényeg, õk hozzájutottak olyan dolgohoz amihez mások nem, pl csomó mediterrán csümölcshöz, stb...)
Breach 2009. június 15. 1798 hozzászólás 170.
Válasz Bludger üzenetére (#13487): és minden párttagnak jól ment? náasdéasdnáá
Give thanks and praise! Bring closer Ethiopia to Budapest ~~ yo chant fi dat!
Bludger 2009. június 13. 2524 hozzászólás 97.
szerk. mind1 :)
SosMogyi 2009. június 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Bludger üzenetére (#13487): és az szerinted hány éve volt? :)
Bludger 2009. június 12. 2524 hozzászólás 97.
Válasz RHCPgergo üzenetére (#13483): nem vicc, de a rendszerváltozáskor 800 ezer párt tag volt (jó mondjuk ebbõl nyilván már meghalt pár, de voltak nekik családtagjaik is)...
Válasz Zozoo üzenetére (#13485): Bele :pussz
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
Zozoo 2009. június 11. 5 hozzászólás 11403.
Ha már politika (remélem még belefér): - Te kire szavaztál? - Az SZDSZ-re. - Ááá, szóval te voltál az.
"A világ a szolgám / Az én szívem szabad..."
SosMogyi 2009. június 11. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Bludger üzenetére (#13482): és még szar is mellette ^^
RHCPgergo 2009. június 11. 809 hozzászólás 460.
Válasz Bludger üzenetére (#13482): szép is lenne ha minden volt párttagnak jól menne :D A viccet értettem, csak nem tudtam miért pont egy millió volt aki nem bõg.
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
Bludger 2009. június 11. 2524 hozzászólás 97.
Válasz RHCPgergo üzenetére (#13480): ha egy viccet el kell magyarázni, már rég baj van :) : gordonka (egy hangszer, cselló fajta egész konkrétan) = Bajnai Gordon, bõgõ (nagybõgõ, szintén vonós hangszer) = azzal a 9 m emberrel, akikkel kibasz a mostani kormány, a maradék kevesebb mint egy milla, annak vagy jó, mert párt tag (volt/van), vagy mert milliomos, vagy pedig úgyis mind1 ki van hatalmon... (persze mielõtt gond lenne belõle, ez egy vicc, még nem feltétlen igaz...)
DaVkOv 2009. június 11. 2174 hozzászólás 125.
szerintem sehogy sem jó mert 1, mi az a gondonka? 2, milyen hangszer az a bõgõ? amugysem mondhatnám viccesnek, bár ez a politikai viccekrõl általánosan elmondható
this is FleSs YES?
RHCPgergo 2009. június 10. 809 hozzászólás 460.
Válasz Bludger üzenetére (#13479): a népesség egytizede "csellózik". (Miért pont 9 M?)
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
Bludger 2009. június 10. 2524 hozzászólás 97.
[quote=Bludger írta(#13426)]Új zenekar alakult Magyarországon, van benne egy gordonka és 9 millió bõgõ...[/quote] szerintem így jobb :P
Mate 2009. június 10. 229 hozzászólás 1566.
Miböl áll össze az MSZP szimfónikus zenekar? 1 gondonka, 10 millió nagybõgõ.
Goglhffl
mt 2009. június 10. 0 hozzászólás 59175.
Mi a legjobb tojásfesték? A rúzs.
Bludger 2009. június 10. 2524 hozzászólás 97.
Két székely barkochbázik: - Sündörödik? - Lá. - Hümdörödik? - Lá. - Penderedik? - Lá. - Akkor DNS molekula!
RHCPgergo 2009. június 10. 809 hozzászólás 460.
[quote=deekin írta(#13474)] punci[/quote] QFT
deekin 2009. június 9. 337 hozzászólás 1141.
bármelyiket kiszeded helyes lesz bár a mondat ígyis úgyis értelmetlen végülis nem baj, értjük mit akar jelenteni punci
Válasz Mate üzenetére (#13471): szerintem a "már"-t is nyugodtan ki lehet hagyni belõle.
Ketrecet épits or ban!
deekin 2009. június 9. 337 hozzászólás 1141.