Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Dylan 2007. április 10. 2494 hozzászólás 101.
[b]Mindenki figyelmébe:[/b] Ha nem moderáljátok magatokat, és nem ragaszkodtok a topic témájához, valamint egyfolytában ilyen szinvonalon aluli flamelés fog menni, akkor le fogom zárni a viccek topicot. Ezt fejezzétek be itt és most! ~| Miért nem lehet rendes vicceket írni? Senkit sem érdekelnek a közönséges commentek... :ehh
DEATHGUN 2007. április 10. 422 hozzászólás 952.
(jólvan, elég lesz az ilyen commentekbõl...)
Szeretet és Béékee!!
Vektor13 2007. április 10. 1178 hozzászólás 299.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#11561): en egyszer fejbebasztam egy lányt fakanállal mert nem adta át a helyét :D:D (oviban még)
If i can make scars, do i have the power to heal them?
DEATHGUN 2007. április 10. 422 hozzászólás 952.
Válasz armithis üzenetére (#11560) : naja fõleg amikor fogdostuk a kisribancokat ^^
Szeretet és Béékee!!
armithis 2007. április 10. 5151 hozzászólás 21.
Válasz RHCPgergo üzenetére (#11559): jaja mondok egy viccet, huzd le a slicced meg perverzek is voltunk :]
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
RHCPgergo 2007. április 9. 809 hozzászólás 463.
Az oviban voltak a legjobb viccek.
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
Antares 2007. április 9. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Dominator üzenetére (#11554): nem amiatt baszta el :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
DaVkOv 2007. április 9. 2174 hozzászólás 125.
Válasz SiTe üzenetére (#11544): jééézusom ez nagyon nagy :D Válasz Mate009 üzenetére (#11550): nem igy van, igy szar :P
this is FleSs YES?
Aradebil 2007. április 9. 860 hozzászólás 432.
Válasz Attila üzenetére (#11546): én még nem ismertem,tök jó :kira
SosMogyi 2007. április 9. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Bludger üzenetére (#11552): Válasz Antares üzenetére (#11553): nevárjatok tõle sokat, hiszen õ még ezt oviban hallotta, vagyis nem a legidõsebb korosztály :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Dominator 2007. április 9. 1010 hozzászólás 357.
Nem tök mind1? Én ceausescu val olvastam.
Ketrecet épits or ban!
Antares 2007. április 9. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Mate009 üzenetére (#11550): kegyetlenül elbasztad gratulálok. régen bill géccel volt.
Bludger 2007. április 9. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Mate009 üzenetére (#11550): valszeg nem régebbi, mert Bush kevesebb mint 7 éve elnök :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
opr 2007. április 9. 77 hozzászólás 3315.
Válasz Mate009 üzenetére (#11550): Látszik h régen hallottad mert nem így van :D De mind1, szerintem ez nem régebbi, sõt...
Mate009 2007. április 9. 470 hozzászólás 833.
En tok regebbit: a Papa, Bush es a Magyar utazik a repulon, a pilota bemondja h lefognak zuhanni decsak 3 ejtoernyo van a gepen, es neki van 2 gyereke, kiugrik. Bush aztmondja : Hát en vagyok az Amerikaiak feje engem illet a 2. Ernyo megfogja kiugrik, MAgyar aztmondja, Uram ugorjon on, Magat illeti Mire a papa: NE felj fiam ugorhatunk 1utt Bush az elobb az uzsonnastaskammal ugrott ki (oviban hallottam ß))
SosMogyi 2007. április 9. 3354 hozzászólás 54.
Válasz opr üzenetére (#11547): Válasz DEATHGUN üzenetére (#11548): kb egyindõsek k?
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DEATHGUN 2007. április 9. 422 hozzászólás 952.
Válasz opr üzenetére (#11547): Mondjak egy viccet? lentvan a slicced! (szteem ez régebbi :D )
Szeretet és Béékee!!
opr 2007. április 9. 77 hozzászólás 3315.
Válasz Attila üzenetére (#11546): Barátom gratulálok, nem jut eszembe ennél régebbi vicc :kira
Attila 2007. április 9. 15 hozzászólás 7434.
-Milyen a hallása? -Római katolikus!
SosMogyi 2007. április 8. 3354 hozzászólás 54.
Válasz SiTe üzenetére (#11544): jáj, ez a vicc üt :D egyébként sztem az átlagéletkor nem 13, csak a szellemi színvonal az sok felhasználó miatt :(
SiTe 2007. április 7. 505 hozzászólás 779.
Válasz Mate009 üzenetére (#11541): neeeeem, az a válasz jön rá, hogy ezt így nem kéne folytatni. Tudom, tudom Smoke, moderálatlan topic meg miegymás, de az ilyesmi 'elvek' kifejtését sosem, egyik fórumban sem tolerálta egyik moderátor/admin sem. Ezután sem fogjuk. Vannak politikával foglalkozó oldalak, vannak fajgyûlöléssel foglalkozó oldalak, vannak buzi oldalak. Nem hiszem, hogy az átlag 13 éves felhasználó gárdánknak ilyesfajta táptalajt kellene adni. Ha 'specializálódni' szeretnének, hajrá oda! ON: Mi a hasonlosag a spenot es az analszex kozott? Egy eletre megutalja az ember, ha eroltetik az oviban.
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Vektor13 2007. április 7. 1178 hozzászólás 299.
[quote=esox írta(#11539)]Válasz BrianBishop üzenetére (#11537): De Zsidó 1 van tudtommal, Sziky mert megspórolja a részvételeket a lanokon :D )[/quote] :D:D:D:ASDASD
SosMogyi 2007. április 7. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Antares üzenetére (#11535): vesszünk már ezen össze :P
Mate009 2007. április 7. 470 hozzászólás 833.
En regen aztmondtam h persze van olyan cigány aki dolgozik rendesen, de mivel a 8 kerben elek 5 es fel eve es meg 1 et se lattam sehol nos kezdek enis eloiteletes lenni... De inkabb azt utalom bennuk h leakasztanak az allamrol evi tobb szazezer forintot fejenkent mert ok ciganyok es EU ban nekunk szallast meg etelt kell biztositanunk nekik vmilyen minimalis szinten, es nem azert kap penzt mert raszorul hanem mert kisebbseg, En miertnem kapok penzt azert mert Magyarvok? Persze erre jon a valasz h fajgyulolo vok...
Bludger 2007. április 7. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Vektor13 üzenetére (#11538): lol ez geci nagy volt :D
esox 2007. április 7. 855 hozzászólás 435.
Válasz BrianBishop üzenetére (#11537): Van benne valami. De most ne értsetek félre, de a cigányokkal nagyon elõítéletes vagyok, míg a "románokkal" nem. És akkor még finom voltam :S De amúgy értem mire gondolsz. (de szvsz azért írtuk ezt amit írtunk mert tudjuk, hogy van 1-2 régi bw-s arc aki erdélyi és Õket nem akarjuk megsérteni, míg cigányt nem ismer senki. Zsidó 1 van tudtommal, Sziky mert megspórolja a részvételeket a lanokon :D )
"Ezért inkább 1-est adok, inkább maradnál csengben." (nem merem ide írni...)
Vektor13 2007. április 7. 1178 hozzászólás 299.
Válasz BrianBishop üzenetére (#11537): cigányokat mindenki utalja, romaniai magyarokkal meg törödni kene :)
Válasz triAz^ üzenetére (#11536): Ehh. Ha ilyet nem kéne írni, mert erdélyi magyarok látogatják az oldalt, akkor mi van a cigányos ill. a zsidós (+minden kisebséges viccekkel)? Télleg nem azért írtam hogy kötözködjek, de ha már itt tartunk. :hey amúgy szvsz ha pl vki beírná, hogy õt zavarják ezek a viccek, akkor még megértem hogy mellõzzük õket, de taán mindenkinek van annyi humorérzéke, hogy tudjon "magán" nevetni egy jót. Persze azért nem is kell megsérteni egymást. Válasz Antares üzenetére (#11529): ... x|... Gondoltam veszem a fáradtságot, hogy elolvassam, de hogy semmi poén nem volt a vicc végén az nagyon fájt. sry, majd máskor!
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
triAz_ 2007. április 7. 1069 hozzászólás 328.
Válasz esox üzenetére (#11532): Pontosan, nemkéne ilyeneket ide irni....amugy is majdnem fejletebbek mint mi!! hogy ne legyen off: - Doktor úr, komoly baj van a feleségemmel. Mostanában állandóan magában beszél. - Ne aggódjon, az enyém is. De õ azt hiszi, hogy odafigyelek. :o
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
Antares 2007. április 7. 4109 hozzászólás 35.
Válasz SosMogyi üzenetére (#11534): nem mert esoxnál :)
SosMogyi 2007. április 6. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Bludger üzenetére (#11532): ott a pont.
esox 2007. április 6. 855 hozzászólás 435.
Válasz Bludger üzenetére (#11532): Sõt! Amúgy meg amíg erdélyi magyarok is látogatják az oldalt, ezeket a vicceket lehet mellõzni kéne, lehet nem esik jól egyeseknek... De amúgy különben is kurvavicces x|
"Ezért inkább 1-est adok, inkább maradnál csengben." (nem merem ide írni...)
Bludger 2007. április 6. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Mate009 üzenetére (#11528): ejhaly, te aztán ismered a világot (csak hogy tudd Románi azért nem Libanon..., sõt lassan már nem olyan nagy a különbsé köztünk és köztük...)
DaVkOv 2007. április 6. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Scarface üzenetére (#11520): utolso nagyon beteg :D
this is FleSs YES?
opr 2007. április 6. 77 hozzászólás 3315.
Válasz Antares üzenetére (#11529): ez nagyon szar és túl van spirázva sry... Még az elsõ 10 sorban talán hihetõnek is tûnik, de a sokadik megijedt/leütötte már fárasztó :noo
Antares 2007. április 6. 4109 hozzászólás 35.
[quote=Mate009 írta(#11528)]Válasz DEATHGUN üzenetére (#11526): Mert annyi eszed van mint 1 9 eves ovodas kislanynak, amugy Bashun is ezt irtak ra xD[/quote] GG ------ de, hogy ne csak offolás legyen ---- A sikló a legveszedelmesebb kígyó a világon. Igen, a sikló, nem a csörgõkígyó, nem a kobra, hanem a sikló. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az alábbi megtörtént eset. Volt egyszer egy család Texasban, és rengeteg cserepes palántájuk volt. Egyik nap hûvösre fordult az idõ, és hogy meg ne fagyjanak a növények, a feleség kezdte behordani õket a házba. A palánták egyikén egy pici kis sikló bújt meg. Ahogy a szobában megmelegedett, hirtelen csúszni-mászni kezdett, aztán a heverõ alá menekült. A feleség mindezt látta, sikolya pedig velõtrázó volt. A férj a zuhanyzóból anyaszült meztelenül rohant be a szobába. Hitvese reszketve közölte vele, hogy kígyó van a heverõ alatt, mire õ négykézlábra ereszkedett, és körülnézett. Ugyanekkor jött be a szobába a család kedvenc kutyája, aki játékból, vagy talán köszönésképpen hideg és nedves orrával megbökte emberünk csupasz hátsóját. A férj azonnal elájult, azt hitte ugyanis, hogy megmarta a kígyó. Szegény asszony szentül meg volt gyõzõdve róla, hogy férje szívinfarktust kapott. Azon nyomban kihívta a mentõket. Az ájult embert hordágyra tették, és éppen vitték volna ki a szobából, amikor a kígyó ismét elõbújt. Ezt látva az egyik mentõsegéd elsõ ijedtségében hirtelen elengedte a hordágy fogantyúját. Nos, akkor tört el a férfi lába, kórházba kellett vinni. Viszont a kígyó még mindig bent volt a lakásban, a feleség tehát áthívta a szomszédot, hogy segítsen. A hõs szomszéd megígérte, hogy elkapja a siklót. Hozzáértésérõl így adván tanúbizonyságot, egy összecsavart újságpapírral felfegyverkezett, és elkezdett bõszen össze-vissza csapkodni a heverõ alatt. Rövid idõ elteltével úgy döntött, hogy a kígyó már nincs a szobában, és ezt közölte is a háziasszonnyal, aki végre megnyugodva, de fáradtan roskadt le a heverõre. Viszont alighogy keze a párnák mögé csúszott, érezte, hogy ott bizony egy kígyó ficánkol! Sikolya ismét velõtrázó volt, de ezúttal el is ájult, a sikló pedig rutinosan újra a heverõ alá menekült. A szomszéd az ájult nõn azonnal elkezdte a szájból-szájba lélegeztetést. Eközben érkezett meg bevásárló körútjáról hõs szomszédunk felesége, aki a látványtól - miszerint férje a fekvõ szomszédasszonyt csókolgatja - rettenetesen felbõszült, és egy szatyor konzervdobozzal hátulról úgy fejbevágta hitvesét, hogy az rögtön elájult. Szétrepedt fejbõrét késobb több öltéssel kellett összevarrni. Újra mentõt hívtak, akik megállapították, hogy a sérültet kórházba kell szállítani, és kimentek a hordágyért. Közben a zajra magához tért az ájult háziasszony, és amikor meglátta a földön fekvõ, eszméletlen szomszédot, szentül hitte, hogy õt is megmarta a kígyó. Kiment tehát a konyhába, fogott egy üveg pálinkát, és jóindulatúlag kezdte beletölteni az emberbe. Közben megjöttek a rendõrök. A pálinkától bûzlõ, ájult ember láttán részeges családi verekedésre gyanakodtak. Mindenkit le akartak tartóztatni, miközben a két asszony hevesen próbálta elmagyarázni, hogy az egész felfordulás egy rohadt kígyó miatt van. A még mindig ájult férfi és megszeppent felesége a mentõkkel távozott. A kis sikló közben kimászott a heverõ alól. Erre az egyik rendõr fegyvert rántott, és lõtt. A kígyót ugyan nem találta el, de az eltévedt golyó kitörte a heverõ mellet álló dohányzóasztal lábát. Az asztal felborult, a lámpa lecsúszott róla, az izzó eltört és felgyújtotta a függönyt. Erre a másik rendõr - hogy a tüzet eloltsa - hevesen csapkodni kezdte az égõ függönyt, de olyan ügyetlenül, hogy kiesett az ablakon a hátsó udvarra. Ott ráesett a család kedvenc kutyájára, az meg a nagy ijedtségtõl úgy megvadult, hogy elkezdett össze-vissza ugrálni, végül kirohant az utcára, ahol egy autós ugyan kikerülte, de emiatt nekiütközött a parkoló rendõrautónak, és az rögtön ki is gyulladt. Eközben az égõ függönyrõl a tûz átterjedt az egész házra. A szomszédok hívták a tûzoltókat. Jöttek is, sõt annyira siettek, hogy már útközben elkezdték kitolni, emelni a létrájukat. Le is szakítottak vele minden létezõ elektromos vezetékeket, az egész környék órákig villanyáram és telefon nélkül maradt. Hosszú hetek, hónapok teltek el. Mindenkit hazaengedtek a kórházból, a házat újjáépítették, a rendõrök új autót kaptak, az élet újra visszazökkent a rendes kerékvágásba. Körülbelül egy év múlva a család otthon TV-t nézett, az idõjárás jelentésben pedig éppen hideg éjszakát jósoltak. A férj megkérdezte a feleségét, mit gondol, nem kellene-e behozniuk a palántákat éjszakára. Az asszony erre szó nélkül lelõtte.
Mate009 2007. április 6. 470 hozzászólás 833.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#11526): Mert annyi eszed van mint 1 9 eves ovodas kislanynak, amugy Bashun is ezt irtak ra xD, Bakker a romannak vannak szekelyeik meg van nagy erdelyuk meg nagyobb orszaguk csak eppen eheznek mint a szar :sleep
Scarface 2007. április 6. 657 hozzászólás 570.
Válasz Mate009 üzenetére (#11525): loool gyerek :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
DEATHGUN 2007. április 6. 422 hozzászólás 952.
Válasz Mate009 üzenetére (#11525): ezt dekurvára nemértem?
Szeretet és Béékee!!
Mate009 2007. április 6. 470 hozzászólás 833.
roman es magyar kisgyerek ul a hataron. megszolala a roman gyerek: Bibibiii, nekunk vannak szekelyeink. Par perc mulva megint megszolal: Bibibii, nekunk van Erdelyunk. Par perc mulva megszolala a magyar gyerek: Na, jo, en megyek [b]ENNI[/b]
Vektor13 2007. április 6. 1178 hozzászólás 299.
Válasz Scarface üzenetére (#11520): Mikulás?... Hát a szán :D
RHCPgergo 2007. április 6. 809 hozzászólás 463.
Válasz 756Zogya üzenetére (#11521): azért a mosómedvés jó volt..
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
Shirak! Nézegetem a youtube-ot és mi derül ki ????? Madonna azt énekli, hogy Nem Breach az apja !!!!! [url=http://youtube.com/watch?v=TgnmHbPR3ps]Madonna - Papa Dont Breach[/url] :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
756Zogya 2007. április 5. 573 hozzászólás 693.
ocska
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Scarface 2007. április 5. 657 hozzászólás 570.
Csöng a telefon, a férj veszi fel. Bólogat, majd éktelen röhögésbe kezd. Feleség: - Ki volt az? - A kórházból telefonáltak, az anyádat baleset érte! - És te ezen röhögsz, te tuskó?! - Tudod mi a baja? - Mi, te állat? - Becsípte a mellét a biciklilánc!! Az ifjú férj hazaérkezésekor benyit a fürdõszobába. Látja, hogy az asszony mélyen behajolva a fürdõkádba öblögeti a ruhákat. Megkívánja, és hátulról tüstént magáévá teszi. Ezután kimegy a konyhába. Ott fõz a felesége. Megkérdezi: - Ki van a fürdõszobában? - A mama. Megrökönyödik, de tiszteségesen bevallja: - Drágám meg kell mondanom, hazaérkezésemkor azt hittem, hogy te hajolsz be a füdõkádba, megkívántalak és véletlenül megdugtam hátulról az anyádat! Erre az asszony elkezd visítva nevetni. A férj nem érti. - Mi ebben a nevetséges? - Az, hogy a te anyád mos a fürdõszobában! mindent visz: - Mikor mos a mosómedve? - Nem, a kémény.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Mate009 2007. április 5. 470 hozzászólás 833.
Vicceket oo most eppen Balu vicceit olvasom
armithis 2007. április 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Hide_in_shadows üzenetére (#11517): szerintem tobbre is kepes, ne becsuld ala a sracot
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Úristen Máté! Te képes vagy visszaolvasni 500 kommentet? :o
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
SzuL 2007. április 4. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Antares üzenetére (#11515): de segített és ez a lényeg! borulj le elõte és szolgáld a Mestert, hisz ilyen nemes módon cselekedett, segített egyetlen szolgáján. boruljunk le elõtte :kira :leborul
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Antares 2007. április 4. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Mate009 üzenetére (#11514): köszönöm, már idõtlen idõk óta nyomasztott a gondolat, nem hittem, hogy valaki valaha egyáltalán képes segíteni rajtam.