Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Válasz 62SherifF62 üzenetére (#13469): ???????????
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Egy férfi rohan a kikötõben a hajó már csak néhány méterre van a parttól. A koma gyorsan beugrik a vízbe felmászik a horgonyláncon majd csurom vizesen ezt mondja az ott álló kapitánynak: -Huh, hát ez sikerült! :) -Valóban uram de miért nem várta meg amíg kikötünk?
Defeat your enemies with CYBERs!
Bludger 2009. június 9. 2524 hozzászólás 97.
ez kimaradt: - Itt volt a barátod, kislányom? - Igen. - Megkínáltad egy kis üdítõvel? - Igen, meg. - És kétszersülttel? - Nem, háromszor. :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Bludger 2009. június 9. 2524 hozzászólás 97.
Védõügyvéd: Elárulná a korát? Kicsi idõs hölgy: 76 éves vagyok. Védõügyvéd: Elmondaná, kérem, a saját szavaival, mi történt április elsején éjszaka? Idõs hölgy: Ahogy szoktam, a verandán üldögéltem hintaszékemben a langyos tavaszi estén, mikor egy fiatalember lopakodott oda és leült mellém. Védõügyvéd: Ismerte õt? Idõs hölgy: Nem, de barátságosnak tûnt. Idõs hölgy: Elkezdte dörzsölgetni a combomat. Védõügyvéd: Megállította? Idõs hölgy: Nem. Védõügyvéd: Miért nem? Idõs hölgy: Jó érzés volt. Senki nem tett ilyet velem, mióta az én Albertem húsz éve meghalt. Védõügyvéd: Mi történt utána? Idõs hölgy: Elkezdte fogdosni a melleimet. Védõügyvéd: Ekkor leállította? Idõs hölgy: Nem, természetesen nem! Védõügyvéd: De miért nem? Idõs hölgy: Az érintésétõl élõnek és izgatottnak éreztem magam. Évek óta nem éreztem ennyire jól magam! Védõügyvéd: És mi történt ezután? Idõs hölgy: Ó, hát hanyatt dõltem és mondtam neki, hogy tegyen magáévá, most! Védõügyvéd: És megtette? Idõs hölgy: A pokolba is, nem! Felkiáltott: "Április bolondja!" És ekkor én lelõttem a kis szarházit... - Mit csinál a matematikus õrmesternõ a kebleivel a laktanyában? - Két tizedesre kerekíti. Amikor a fiam betöltötte a 15-öt, elékezettnek láttam az idõt, hogy felvilágosítsam a nemi életrõl. Épp kapóra jött, hogy elutaztunk kettesben síelni. Elsõ nap, amint ültünk a sífelvonón, óvatosan szóba hoztam a dolgot: - Fiam, gondolkodtál már rajta, hogy mi a helyzet a lányokkal, és hogyan lesz a gyerek? Õ gyorsan félbeszakított, és hallani sem akart semmirõl. Másnap megint megemlítettem a témát, mikor négyszemközt voltunk, de elfordult tõlem. Harmadnap megint próbálkoztam: - Kisfiam, nem akarsz beszélgetni a szexrõl? Mire a gyerek így válaszolt: - Jaj, apu, neked állandóan csak ezen jár az eszed? (o)(o) tökéletes mell (+)(+) szilikonmell (*)(*) magasan ülõ mellbimbók (@)(@) nagy mellbimbók (oYo) felnyomott mellek (^)(^) fázó mell (:o)(o) Drakula által megharapott mell \o/\o/ nagymama lógó mellei (-)(-) a zuhanyzó ajtajára nyomott mell ()() Kate Moss mellei (o Y o) a Playboy középsõ oldaláról való mell Egy nõ elmegy a kutyájával az állatorvoshoz, mert a kutya éjjelente irgalmatlanul horkol. Mondja az orvos: - Kedves asszonyom, kössön a kutya farkára néhány babérlevelet, s nem horkol többet a kutya. A nõ - bár nem hiszi - kipróbálja a módszert, s a kutya tényleg horkolás nélkül végigaludta az éjszakát. Elmeséli a barátnõjének, aki magában ezt gondolja: - Ha a kutyánál bevált ez a módszer, kipróbálom a férjemen is. Így is tesz a következõ éjszaka. Reggel a férj bemegy a fürdõszobába, bepillant a tükörbe és megijed. Azonnal felhívja a haverját: - Te Karcsi, tegnap este kuglizni voltunk és kicsit berúgtunk ugye? - Igen. - Utána meg elmentünk a kupiba, igaz? - Igaz. - Mondd, emlékszel te ott valamiféle díjkiosztó ünnepségre? Miután megalkotta Isten Ádámot és Évát, azt mondta nekik: - Még két adományom maradt. Az egyik, az állva pisilés mûvészete, és..... - Én! Én! Én!!! Én akarom, Istenem, kérlek, kérlek, kérlek!!! - szakította félbe azonnal Ádám - Ez annyira leegyszerûsítené az életemet.... Éva beleegyezett, neki nem volt fontos ez. Isten Ádámnak adta az elsõ adományt. Ádám kiáltozott örömében, szaladgált az édenkertben, minden fa mellett megállt pisilni, kiszaladt a tengerpartra, pisilve rajzolt a homokba.... Isten és Éva nézték egy darabig a boldog férfit, aztán Éva a Teremtõ felé fordult és megkérdezte : - Melyik a másik ? - A multiorgazmus képessége....
Bludger 2009. június 8. 2524 hozzászólás 97.
Válasz DACA üzenetére (#13465): ez nagyon szar :D
Egy férfi és egy nõ szerelmeskedik az ágyban, amikor meghallják, hogy megnyikordul a bejárati ajtó. - Ó, gyorsan tûnj el, ez biztosan a férjem! - suttogja a nõ. A férfi felugrik, felkapja a ruháit és már indulna az ablak felé, amikor megáll és így szól: - Hé, álljon meg a menet! ÉN vagyok a férjed!
Tell me, why I shouldn't kill you, right now? Because I can offer you, what you've always wanted.
Mate 2009. június 8. 229 hozzászólás 1566.
Válasz Kasas üzenetére (#13463): sztem a vicc az jo csak az ízlésed nem :P
Goglhffl
Kasas 2009. június 8. 860 hozzászólás 428.
vki vmi értelmes jó viccet írhatna igazán
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
SosMogyi 2009. június 7. 3354 hozzászólás 54.
[quote=exjustkillme írta(#13459)] 2 gyártásban jártas mérnök, aki felvilágosítja a csoportot, hogy a helyes kifejezés a lámpa. 17 mindent tudó aki azt állítja, hogy dolgozott az iparágban, és a villanykörte kifejezés teljesen korrekt. [/quote] sg fóruma :D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Bludger 2009. június 7. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Kairi üzenetére (#13460): lol, nekem is ez tetszett a legjobban :D
Kairi 2009. június 7. 0 hozzászólás 58826.
4 aki belinkeli az összes hozzászólást, az összeset idézõjel közé véve odaírja, hogy "szerintem is". :DDDDD
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
Hány fórumozó kell egy villanykörte kicseréléséhez? 1 aki kicseréli a villanykörtét és beírja, hogy ki lett cserélve. 12 aki megosztja hasonló tapasztalatait a villanykörte cserélésrõl, és hogy hogyan lehet más módon is kicserélni. 6 aki figyelmeztet a villanykörte cserélés veszélyeire. 1 aki az egészet átrakja a világítás topicba. 2 aki nem ért egyet ezzel és átrakja az elektromosság topicba. 5 aki felhívja a figyelmet a nyelvtani hibákra a villanykörte cserélésrõl szóló hozzászólásokban. 4 aki flame-eli a nyelvtanárokat. 3 aki kijavítja a nyelvtani hibákat a flame-ekben. 6 aki vitázik azon, hogy "villanykörte" vagy "villany körte" és másik 6 aki hülyének ítéli ezt a 6-ot. 2 gyártásban jártas mérnök, aki felvilágosítja a csoportot, hogy a helyes kifejezés a lámpa. 17 mindent tudó aki azt állítja, hogy dolgozott az iparágban, és a villanykörte kifejezés teljesen korrekt. 19 hozzászóló, aki azt mondja, hogy ez a topic nem a villanykörtékrõl szól és legyenek szívesek a beszélgetést egy villanykörtés topicban folytatni. 11 aki megvédi a hozzászólásokat, mert mindannyian használunk villanykörtét ezért a hozzászólások idevágóak a fórumba. 36 vitázik azon, hogy melyik módszer a legtökéletesebb a villanykörte kicserélésére, hol lehet megvenni a legjobb villanykörtéket, melyik márkájú villanykörte a legjobb ehhez a technikához, és melyik márka hibás. 7 aki hivatkozásokat ír be, ahol különbözõ villanykörtékrõl lehet látni példákat. 3 aki megállapítja, hogy az elõzõ hivatkozások nem jók, és beírja a jó hivatkozást. 5 aki olyan hivatkozásokat ír be amiket a beírt hivatkozások alapján talált. 4 aki belinkeli az összes hozzászólást, az összeset idézõjel közé véve odaírja, hogy "szerintem is". 13 aki azt mondja, hogy "csinálj inkább egy Google keresést a villanykörtékre, mielõtt kérdezel a villanykörtékrõl". 1 aki az eredeti hozzászólásra válaszol mától 6 hónap múlva, így újrakezdi az egészet.
Aradebil 2009. június 5. 860 hozzászólás 429.
Válasz 62SherifF62 üzenetére (#13448): nálunk a Szeress Kolénáh! szenes kulimázként futott xD
SzuL 2009. június 2. 1411 hozzászólás 235.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13456): ez baromi régi
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
A Mozilla a gyengék útja, az igazi férfi Internet Explorert használ...kaland, veszély, kockázat!
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
Kairi 2009. június 1. 0 hozzászólás 58826.
szerintem meg az az old, meg a köszönjük aki mondja :noo
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
TheGoSu 2009. június 1. 17 hozzászólás 7034.
Válasz mt üzenetére (#13450): old, és nem is így van, de azért köszönjük.
deekin 2009. május 29. 337 hozzászólás 1141.
Válasz 62SherifF62 üzenetére (#13448): a tankom azt kérdezi mi a malfunkciód
life is balanced L2P @];-Ð
Mate 2009. május 29. 229 hozzászólás 1566.
Válasz Kasas üzenetére (#13449): Probe: Künn tosz!
Goglhffl
Kairi 2009. május 28. 0 hozzászólás 58826.
Válasz 62SherifF62 üzenetére (#13448): A:SD:Af a scout is mond csulát asszem a büdösség is completenél nagyon belehettél szívva :kira
mt 2009. május 28. 0 hozzászólás 59159.
Válasz 62SherifF62 üzenetére (#13448): a kedvencem "ciao baby" _A szõke nõ visszavág_ Egy csinos szõke nõ és egy jóképû fickó utazik a repülõgépen A jóképû fickó - hogy elüsse az idõt - azt ajánlja a szõkének, hogy játszanak valamit. Õ azonban fáradt, ezért azt feleli, hogy nincs kedve, majd elfordul aludni. De a fickót nem lehet ilyen könnyen lerázni. Így fordul a nõhöz: "Figyelj csak! Felteszek egy kérdést. Ha nem tudsz válaszolni, adsz nekem 5 eurót, aztán te teszel fel egy kérdést, s ha én nem tudok válaszolni, 500 eurót adok neked." Végül, a szõke nõ elfogadja az alkut és várja az elsõ kérdést. A jóképû fickó elsõ kérdése: "Milyen messze van a Hold a Földtõl?" A szõke gondolkodás nélkül nyúl a tárcájáért, kivesz egy 5 eurós bankjegyet és odaadja a fickónak. Az persze nagyon megörül, zsebre vágja az 5 euróst és várja a kérdést... A szõke kérdése: "Mi az? Hegynek felfelé három lába van, lefelé meg négy?" Ezzel fogja magát, s befordul aludni. A jóképû fickó erõsen gondolkodik, diszkréten megkérdezi a körülötte ülõket, kér egy enciklopédiát a légi kísérõtõl, majd telefonál egy barátjának is, azonban elfogadható választ nem kap... ...de még egy jó tippet sem. Vagy kétórás töprengés után végül is felkelti a szõkét és ad neki egy 500 euróst. A szõke - még félálomban - szó nélkül elrakja a bankjegyet, majd ismét megpróbál aludni. A fickó azonban - eléggé frusztráltan - nekiesik: „Na várj csak! És mi a helyes válasz?!" A szõke megfordul és odalök neki egy 5 euróst...
Amit ma elhalaszthatsz, azt ne halaszd holnapra!
Kasas 2009. május 27. 860 hozzászólás 428.
Válasz 62SherifF62 üzenetére (#13448): a probe még azt is mondja hogy "mijáú"
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Válasz Kairi üzenetére (#13443): Nemcsak a protossok hanem sok 1ség! Néhény furcsán beszélõ egység: (Van ami félig magyar az nagybetûvel van írva) SCV: -orvosi szív! Vulture: -no PÁVA! Siege-tank: -Amikor kijön a factoryból: Veri a ló nyál! -do you like a TYÚKSZ*R? -ez csak nudli! Dropship: -Pakolom! Battlecruiser: -Jonny Cage! (ez nem magyar de a cruiser vezetõje mortal kombat fan!) :) Vessel: Komázz még! Probe: -Gondolsz! -Csokolom! -Csá Bébi! -Anatóm! Zealot: -Iszákus! (tájszólásosan: iszákos.) -Sír Ausz! (talán ausz 1 szomorú templar? :D) Dragon: -Micsoda? -Komázz még! Dark Templar: -Szeress Kolénáh! (Kolénáh a csaja?) -Nemáh! (Nemár! tájszólásosan.) High templar: -Séta! Archon: Amikor kész az archon fejlõdése: -the BÜDÖSSÉG is complete! Dark archon: -HASZNÁLT energy! Carrier: -Koszos csula! -Komázz még!(sokan szeretik ezt mondani!:)) Arbiter: -Csatlakozol! És a zergek is beszélnek! :) Overlord: mikor rákattansz, ha jól figyelsz: Gyühühülölsz? (dadogva: Gyûlölsz?) Hydra: Ellenáll! Bocs ha kicsit hosszú. :$ ^^
smudgeee 2009. május 26. 2 hozzászólás 15704.
"Dt: -Ne ráss Kulió..." :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mate 2009. május 26. 229 hozzászólás 1566.
Válasz Kairi üzenetére (#13445): ÁÁÁ xD Archon: -Az utolsó káp -Bolygóért Dt: -Ne ráss Kulió...
Goglhffl
Kairi 2009. május 25. 0 hozzászólás 58826.
Válasz 62SherifF62 üzenetére (#13442): és a protossok meg magyarul beszélnek tassadar: törik a láb dragoon: micsoda
alburnus 2009. május 25. 0 hozzászólás 59065.
A nagyságos asszony kocsikázásra készül, de olyan szerencsétlenül száll fel a lovaskocsira, hogy hanyatt esik, és a szoknyája a nyakába borul. Mondja a kocsisnak: - Látja, Jóska, mekkora pechem van! Erre a kocsis: - Látom én, csak mi ezt itt vidéken máshogy hívjuk!
Kairi 2009. május 25. 0 hozzászólás 58826.
Válasz alburnus üzenetére (#13440): de édes egyemmeg :DDD
Válasz Mate üzenetére (#13436): Egyik haverom is talált ki jópofa zergneveket: - Buldózerg - Százezerg :)
Bludger 2009. május 22. 2524 hozzászólás 97.
Válasz alburnus üzenetére (#13440): ennyire tetszel magadnak? :D:D
alburnus 2009. május 22. 0 hozzászólás 59065.
Válasz alburnus üzenetére (#13437): :DDDDDD
alburnus 2009. május 22. 0 hozzászólás 59065.
Válasz Mate üzenetére (#13438): Cam a toss - tól. Miért nem zeratul?
Mate 2009. május 22. 229 hozzászólás 1566.
Hogyan fizeti vissza a protoss a pénzedet?? Kamatosstul... Ez anno volt valakinek bneten nikneve :D
Goglhffl
alburnus 2009. május 21. 0 hozzászólás 59065.
Nõ a férfitól: -Ugye bennem is van valami szép? Férfi: -Igen! -Most veszem ki.
Shirak! Válasz 62SherifF62 üzenetére (#13435): de Medi zerg nem ? :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
Én kitaláltam 1et! ß) - Milyen a StarCraftos éghajlat? - ??? - MediTERRAN ! :]
Az optimista angolul tanul.A pesszimista kínaiul.A realista lõni...
SosMogyi 2009. május 16. 3354 hozzászólás 54.
Két régi barát találkozik. Kérdi egyik a másiktól: - Na, hogy tetszik a házasság? - Nagyszerû, újra 16 évesnek érzem magam! - Tényleg? - Ja, a wc-ben dohányzom, és titokban iszom.
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Kasas 2009. május 10. 860 hozzászólás 428.
Válasz alburnus üzenetére (#13431): akkor a hiba az ön készülékében van :P
alburnus 2009. május 9. 0 hozzászólás 59065.
Válasz Kasas üzenetére (#13416): [quote=Kasas írta(#13416)]a székely meg a fia kint vannak az udvaron, és épp arra megy egy sündisznó, kérdi a fiu: "apám, hát ez meg micsoda?" az apja megböki a lábával és azt mondja: "hát ez vagy valami, vagy megy valahova"[/quote] Ez nem is vicces.
Kairi 2009. május 9. 0 hozzászólás 58826.
mindig kioszt mindenkit.. _D pedig a falas sztem is zsírabb ß)
[quote=Kairi írta(#13099)]Kõmûves Kelemen vacsoránál a fiának: - Egyél fiam, anyád már fal![/quote] [quote=Bludger írta(#13104)]Válasz Kairi üzenetére (#13099): A Kõmûves Kelemenes másképp: Szólnak Kõmûves Kelemenné fiának: -Gyere fiam, anyád már vár...[/quote] ^^
Bludger 2009. május 8. 2524 hozzászólás 97.
Válasz LegendZ üzenetére (#13427): az eredeti szerint, gyere fiam haza, anyád már vár...
LegendZ 2009. május 8. 0 hozzászólás 58858.
Vacsora van kömüves kelemenéknél,az apa látja h fia nem akar enni erre ránézz és mondja neki : "Egyél fiam,anyád már fal" :D
de engem kasztrálnak mert élvezem a gombákat de szobrot emelnek annak ki ledobta a bombákat!
Bludger 2009. május 7. 2524 hozzászólás 97.
Új zenekar alakult Magyarországon, van benne egy gordonka és 9 millió bõgõ...
Bludger 2009. május 7. 2524 hozzászólás 97.
Két német kémet a II. Vh-ban több év kiképzés és profi nyelvtanfolyam után ledobnak angliában, hogy kémkedjenek, elsõ utuk a kocsmába vezet, hogy szerezzenek pár infót, az elsõ tökéletes angolsággal megszólal: -Two Whiskey pls Mire a csapos: -Dry? -Nicht drei, zwei!!! Egy orratlan férfi boltjába bemegy egy olasz mûvész: -Mi kell Angelo? -Máj kell Jackson...
Bludger 2009. április 20. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#13423): nekem az a terrorista is tetszett, aki feladta a levél bombát, de nem rakott rá elég bélyeget visszaküldték neki és kinyitotta...
rambo6 2009. április 19. 203 hozzászólás 1713.
Darwin dij Észak-Ghana-ban a törzsi harcok során idõnként varázslathoz is folyamodnak. Nemrégiben 16 elszánt harcos egy orvosságos embertõl olyan varázskeveréket vásárolt, amely sebezhetetlenné tesz a golyóval szemben. Miután bekenték testüket a keverékkel, egy bátor önkéntesen kipróbáltak a mágia hatékonyságát...a hibásan mûködõ varázslat áruba bocsátójával még aznap leszámolt...az életben maradt 15 harcos. Forrás: Reuters, New Zeland Press /nemkene annyit szivni/ A világ legtöbb országában az órák átállítása a tél, illetve a nyár beköszöntével nem okoz különösebb problémát. Nem így volt ez 1999 szeptemberében, mikoris néhány megkavarodott palesztin terrorista önmagát robbantotta fel. A dolog úgy esett, hogy Izrael régóta ragaszkodik az órák korai átállításához, hogy az ne okozzon fennakadást a napkelte elõtti imák menetében. A palesztinok viszont persze nem hajlandóak az úgymond Cionista idõ szerint élni, így aztán a két hetes ütemezés mindenkit megbolondít. Történt tehát, hogy egy vasárnap reggelen, izraeli idõ szerint 5:30-kor két különbözõ városban, teljesen egyidõben felrobbant két bomba, megölve három terroristát akik a helyszínre szállították azokat. A hatóságok eleinte azt hitték, hogy az idõ elõtti robbanás oka a bombák amatõr kivitelezése volt, ám az alaposabb vizsgálat fényt derített az igazságra. A bombákat palesztin területen készítették elõ, ahol még a nyári idõszámítás volt érvényben. A szerkezeteket szállító sofõrök órája már elõre volt állítva, azt azonban elfelejtették megtudakolni, hogy a bombák idõzítõjét kinek az órája szerint állították be. A feledékenységüknek nagy ára volt, még útközben felrobbant velük mindkét pokolgép. Megérdemelték az 1999-es Darwin-díjat. /hiaba, a timing fontos/
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
rambo6 2009. április 13. 203 hozzászólás 1713.
Bíróságon: - Vádlott! Mivel tudja magyarázni, hogy mellbe lõtte az anyósát? - Aláhordott a puskám. ----------------------- Kutyás hirdetés: "Kedves, aranyos bulldogot cserélnék mûkézre."
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Válasz Bludger üzenetére (#13419): negydik komoly ß)