Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2007. március 2. 5151 hozzászólás 21.
szar is valami, amugy meg tenyleg allatvicc, szemelyisegemhez illik ^^
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Woodoo 2007. március 1. 2351 hozzászólás 111.
Válasz DaVkOv üzenetére (#11254): armi még a szart is értékeli :D
"Az élet szar játék de jó a grafikája"
ther 2007. március 1. 3121 hozzászólás 65.
Válasz DaVkOv üzenetére (#11254): mer csökött ^^
o_O
DaVkOv 2007. március 1. 2174 hozzászólás 125.
azért látszik egyedül armi tudja értékelni a legszarabb poénokat is :D
this is FleSs YES?
armithis 2007. március 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Mate üzenetére (#11249): az azott jo! na majd holnap haverokan k:D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
PhArAo 2007. március 1. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Mate üzenetére (#11249): aucs^^
RIP Ödi
SzuL 2007. március 1. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Mate üzenetére (#11249): hát ez télleg nagyon szar :/
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Dromedar 2007. március 1. 1571 hozzászólás 210.
x| x| x|
A lónak négy lába van mégse Dromedár!
Mate 2007. március 1. 229 hozzászólás 1566.
irok 1 jo öreg poént :D Egyszer és mégegyszer felszáll a vonatra. Egyszer leszáll. Ki marad fent? Válasz: Mégegyszer Egyszer és mégegyszer felszáll a vonatra. Egyszer leszáll. Ki marad fent? válasz: Mégegyszer! Egyszer és mégegyszer felszáll a vonatra. Egyszer leszáll. Ki marad fent? ez igy leirva elég sz*r de ha megjáccod vmelyik haverral ki fogja idegelni ha nem jön rá a trükkre :D amikor még kicsi voltam bátyám megjáccota velem én meg egy idö után már orditottam neki h MÉGEGYSZER (marad fent a vonaton) és ö meg monta ujra meg ujra az idegösszeomlás szélére vezetve :$ :D:D
Goglhffl
DaVkOv 2007. március 1. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Scarface üzenetére (#11245): komoly ^^
this is FleSs YES?
SzuL 2007. március 1. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Scarface üzenetére (#11245): pff :kira
Válasz Scarface üzenetére (#11245): zsír ^^
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
Scarface 2007. február 28. 657 hozzászólás 567.
Válasz rambo6 üzenetére (#11244): elsõ üt :D most kaptam Kedves Szüleim! Az õrsvezetõnk azt mondta, hogy írhatnánk végre nektek, mert bizonyára láttátok az árvizet a TV-ben, és nagyon aggódtok. Semmi bajunk. A víz csak egy sátrunkat és két hálózsákot vitt el. Közülünk senkit, mert az árvíz idõpontjában valamennyien a hegyekben voltunk, és Kristófot kerestük, aki elveszett. Kérlek, hívjátok fel Kristóf anyukáját, és mondjátok meg neki, hogy már minden rendben, és hogy megkerült. Kristóf nem tud neki írni, mert eltörte mindkét kezét, amikor lezuhant egy szikláról. Kristóf keresésére az õrsvezetõ terepjárójával indultunk el. Az igen komoly volt. Soha nem találtuk volna meg Kristófot abban a sötétben, ha nem villámlik annyira. Az õrsvezetõ rohadtul begurult, hogy Kristóf elment a hegyekbe, anélkül, hogy bárkinek is szólt volna. Kristóf mondta, hogy hiszen szólt, csak ez a tûzvész idején volt, és biztos nem hallotta meg. Tényleg, tudtátok, hogy ha beledobunk egy benzines palackot a tûzbe, felrobbanhat? A nedves erdõ nem égett le, de egy sátrunk igen, meg még néhány ruha. Na meg szegény Pisti is érdekesen fog kinézni, mire újra kinõ a haja. Szombatra otthon leszünk, ha az õrsvezetõ megjavítja addig az autót. Az a baleset tényleg nem az õ hibája volt! A fékek még jók voltak, amikor elindultunk. Az õrsvezetõ azt mondta, hogy az autó már annyira öreg, hogy joga volt tönkremenni. Valószínû ezért nem akarta senki sem biztosítani. De összességében azt hiszem, ez az autó tök jó. Akárcsak az õrsvezetõ. Nem szól be, ha összekoszítjuk a kocsit, és ha nagyon meleg van bent, megengedi, hogy kiüljünk a tetejére. És hogyne lenne meleg bent, ha tízen ülünk az autóban. De mióta megállított minket a rendõr az autópályán, azóta nem hagyja, hogy kint utazzunk. Mondtam-e már, hogy az õrsvezetõ tök jó sofõr? A baleset elõtt tanította Ricsit vezetni. De nyugi, gyorsan menni csak a hegyi utakon hagyta, ahol nincs forgalom, csak néhány teherautó. Ma reggel a srácok a szikláról ugráltak a vízbe, és a tóban fürödtek. Az õrsvezetõ nekem nem engedte meg, mert nem tudok úszni, és Kristófnak, a kezei miatt. Mi ezalatt kajakoztunk. Szép tó. És mély. Bár néhány fa csúcsa kilátszik a vízbõl. Az õrsvezetõ nem olyan ideges, mint a többiek. Azon se akadt ki, hogy nem húztunk mentõmellényt. Tudjuk, hogy nagyon el van foglalva az autó szerelésével, nem akarjuk húzni az agyát. Megszereztük az elsõ életmentõ-kitüntetéseket. Amikor Dávid búvárkodott, és elvágta mindkét kezét, mi raktuk fel neki a szorítókötéseket. Márk és én elhánytuk magunkat, de az õrsvezetõ azt mondja, ez ételmérgezés lehet, azoktól a csirkemaradványoktól, amiket tegnap ettünk. Azt mondta, õ is ugyanígy hányt a kajától, amit a börtönben kapott. Nagyon örülünk, hogy kijött a börtönbõl, és a mi õrsvezetõnk lett. Azt mondta, hogy most már sokkal okosabb, és teljesen máshogy csinálná AZT, amit akkor. Nem nagyon tudom, mirõl lehet szó. De most be kell fejeznem. Indulunk a városba, hogy feladjuk a leveleket, és hogy töltényeket vegyünk. Ne aggódjatok miattam. Minden OK. Üdv.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
rambo6 2007. február 28. 203 hozzászólás 1713.
Jaj istenem, esik a szinvonal :[ Kirándul a család, a papa odaszól a fiának: - Vigyáz kisfaia! Szakadék! - Tudóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóm! - PUFFF! Odaszaladnak a szakadék szélére és lekiabálnak: - Jaj, kisfiam! Ledobunk egy kötelet! Kapaszkodj meg a kezecskéddel! - Nem tudok! Kitört a kezem! - Akkor a lábacskáddal! - Nem tudok! A lábam is kitört! - Akkor a fogaddal! - Jó! Húzzák felfelé, húzzák, húzzák. Egyszercsak a papa: - Kisfiam! Már csak egy méter van hátra! Birod még? - IGEEEEEEEEEEEEN!!! ----------------- Szõke nõ szívátültetés után levelet ír: - Kedves donor!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
DonnieDarko 2007. február 28. 106 hozzászólás 2743.
Válasz Scarface üzenetére (#11242): uhhh..... x|
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Scarface 2007. február 27. 657 hozzászólás 567.
Találjátok ki magatok...:) (kicsit el vagyok maradva de csak ma küldték) Valcsi napcsi ajcsi Valcsi napcsi reggelén kipattant a szemcsim, Ráébredtem ezredszer hogy lemerült a telcsim. Hogy újra feltöltõdjön már nagyon is várom, Mert biztosan hívott párszor, micimaci párom. Egybõl arra gondoltam milyen jó lesz nekem. Ajcsiját a szerelmemnek a Plázában veszem. Nézek neki vörös lufcsit, plüssöt s finom csokikát, Kapok én is virágot, meg vastag számra csókicát. Szemöldököm tetkós ívét kihúzom majd erõsen, Csinálok egy fincsi pacalt, kenyérrel és velõsen. Felveszem a legszebb toppom szilikon cickómra, Hogy mit kezd vele vacsi után, rábízom fickómra. Persze csak úgy kaphat bebocsájtást testembe, Ha némi kis ajándékot csempészik az estembe. Egy kicsike ékszer, vagy szolcsi, spinning bérlet, Aztán ha ez mind meglesz, már hozzám is érhet. Nem is tudom miért imádom a Valentin napot, Talán mert a faszimtól jó sok mindent kapok? Be kellene vezetni még sok-sok Amcsi ünnepet, Ha lesz ilyen megmozdulás, én mellette tüntetek. Na de most sietek, mert ajcsikát kell vennem, Estére még apucinak tipp-toppnak is lennem.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
opr 2007. február 27. 77 hozzászólás 3311.
Válasz armithis üzenetére (#11238): nice :kira
Scarface 2007. február 26. 657 hozzászólás 567.
Két cigány találkozik. Mondja az egyik: - Te, há' képzeld, tegnap megtámadott egy puma! - Nem mondod! Oszt mit csináltál? - Há' elkezdtem futni! - De Gazsi! A puma is tud futni! - Jó jó, de én átugrottam a patakot is! - Menj má' Gazsi, há' a puma is átugorja a patakot! - Na de én utána felmásztam a fára! - De Gazsi! A puma is mászik fára! - Há' de én átugrottam egy másik fára! - Jaj, Gazsi! A puma is simán átugrik a másik fára! - Jó van má'! Há' most kinek drukkolsz, a pumának? Rendõri beszólások: Vegye le a kezét az autóról, mert különben olyat teszek, hogy a születési anyakönyvi kivonata érvénytelen lesz. Szóval nem tudja, mennyivel ment? Akkor azt írhatok a feljelentésbe, amit csak akarok? A következõ kérdésre adott válasza alapján fogom eldönteni, hogy részeg-e vagy sem. Miki egér macska volt vagy kutya? Nyugi, a bilincs csak azért szoros, mert új. Ha viseli egy darabig, kitágul. Igen, meg van szabva, hogy mennyit kell bírságolnunk naponta. Még két feljelentés, és kapok egy kenyérpirítót. Két pontosan mekkora sört? Szóval azt hallotta, hogy a szép nõket nem bírságoljuk meg? Hát ez így is van... 10 000 Ft.lesz!
armithis 2007. február 26. 5151 hozzászólás 21.
Válasz mosika üzenetére (#11233): ha atgondolod ennek nincs ertelme
armithis 2007. február 26. 5151 hozzászólás 21.
3 denever csung egymas mellett egy faagon. Hirtelen az egyik megfordul fejjel az egnek. megszolal a mellette levo. - Te! Nezd ma' ez elajult! :Dkekek gyongyszem szagu
Cpt_Marci 2007. február 26. 99 hozzászólás 2867.
Válasz Mate üzenetére (#11236): hát látod gyakrabban kell viccet olvasni :) na hogy annyira mégse legyen off: ma irodalomórán elõjöttek a lovagi szerelmi költészettel kapcsolatban az ilyen... - Hazakisérhetlek? - Meg hát! ...os dogok, illetve egyik gyerek elkezdte mondani, tanár meg nem is nagyon szólt semmit...
Mate 2007. február 26. 229 hozzászólás 1566.
Válasz Cpt.Marci üzenetére (#11235): jovanna igy hallotam variálni meg nem akartam:D tuttam h beleköt vki :P a 2.-ra meg sry csak az utolso 100 hozzászolást olvastam át de még azt se rendesen ^^
Goglhffl
Cpt_Marci 2007. február 26. 99 hozzászólás 2867.
Válasz Mate üzenetére (#11234): 1. igaz :) 2. már volt, 3. meg nem folyó, mert azért azt macerás megoldani hogy sav follyon benne, hanem vmi medence....
Mate 2007. február 26. 229 hozzászólás 1566.
nah én is irok ide vmit :) Kicsi a bors ,de õrõlve még kisseb! nah közmondásbol nem tellet több. :D Mi a külömbség Hitler és Gyurcsány közt?? Hitler ingyen atta a gáz-t... Hitler kivisz a folyópartra 3 zsidot és azt mondja nekik. -Ha átusszátok ezt a folyot, akkor szabadon elmehettek. A zsidok éljeneznek örülnek. 1. zsido nekiáll uszni a negyedénél megfullad. 2. is uszik a felénél megfullad. 3. belemegy a vízbe és már a folyó felénél tart. uszik tovább már a 3/4-énél tart. már majdnem eléri a partot mikor elmerül. Ekkor hitler megkönnyebülve mondja. -Huh már azt hittem savállo... :D
Goglhffl
mosika 2007. február 26. 85 hozzászólás 3103.
-hány okos szõke nõ fér be egy liftbe? - az összes! xD
armithis 2007. február 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Dominator üzenetére (#11230): :) ja
rambo6 2007. február 25. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Siriam üzenetére (#11228): ok Válasz armithis üzenetére (#11229): ezt nem hallottam idaig :kira Válasz Dominator üzenetére (#11230): ez pedig igy igaz ß)
Dominator 2007. február 25. 1010 hozzászólás 356.
Válasz armithis üzenetére (#11229): szerintem meg nem 1 párja van, hanem egész családja:)
Ketrecet épits or ban!
armithis 2007. február 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#11225): a viccnek van egy parja is, rettentoen hasonlit :) ez tipikusan ezen nottem fel kategoria de orokzold tehat: Hitler osszecsoditi a zsidokat, mondja: - Van egy jo es egy rossz hirem! - Melyikkel kezdjem? - A joval - A tabor fele elmehet! - És mi a rossz? - Igy felezunk (vizszintesen) tudom, hogy ezt mutatni kell de megertheto ^^
Siriam 2007. február 25. 1018 hozzászólás 353.
a gorogoknél voltak szabadok. roszul fogalmaztam. a romaiak meg a spanyolok téleg rabszolgákkal hajtották a gályát. de a görögök szabd emberek voltak.
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
Válasz Siriam üzenetére (#11226): Ok, a galyakon tenyleg nem volt rum! :D Igazad van maradjunk a realitasnal, meg ha vicc is! De a galyakon a romaiknal meg stb. rabszolgak szolgaltak, vagy szerinted miert voltak lebilincselve, ha annyira szabadok voltak??! Ezek az elet nagy kerdesei! ^^
Siriam 2007. február 25. 1018 hozzászólás 353.
Válasz rambo6 üzenetére (#11225): gályákon nemis volt rum:P az angol itóka gályát pedig a romaiak meg görögök de ök szabad emberek voltak nem rabok késöbb meg a spanyolok hazsnáltak gályát.
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
A gályaraboknak lekiabál a hajcsár: - Fiúk, van egy jó hírem, meg egy rossz, melyiket mondjam? - A jót! - A kapitány a duplájára emelte a napi rumadagot. Hatalmas éljenzés tör ki. - Viszont a rossz hír: a kapitány vízisíelni akar. Old de Fun ^^
DJWindsurfer 2007. február 25. 914 hozzászólás 403.
Válasz Cedric üzenetére (#11222): ez kb olyan mint a Belga - Belga c. száma! :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
ther 2007. február 25. 3121 hozzászólás 65.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#11217): ja aha. rémlett. de ígyis úgyis szar.
o_O
Cedric 2007. február 25. 8720 hozzászólás 5.
[url=http://www.replays.hu/ced/galvolgyi-palinkaspulyka.mp3]Palinkas Pulyka[/url]
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Scarface 2007. február 24. 657 hozzászólás 567.
- Szomszédasszony, elment már a postás? - Még nem, de már nagyon liheg! :pussz
rambo6 2007. február 24. 203 hozzászólás 1713.
Korda papa: - Gyurikám, tudsz már számolni? - Tudok hát! - Hadd halljuk! - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, bubi, dáma, király, ász ;)
armithis 2007. február 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#11218): orulok :]
DJWindsurfer 2007. február 24. 914 hozzászólás 403.
Válasz armithis üzenetére (#11209): nem csalódtam! :kira
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
SzuL 2007. február 24. 1411 hozzászólás 235.
Válasz ther üzenetére (#11215): ez úgy van h: -jól hallottam, öt év? -NEEEM, KÖTÉL!
DaVkOv 2007. február 24. 2174 hozzászólás 125.
Válasz ther üzenetére (#11215): hát igen ez szar :kira
this is FleSs YES?
ther 2007. február 24. 3121 hozzászólás 65.
Ez régi, de szar: Nagyothalló vádlott a bíróságon: - Bocsánat azt mondja, hogy mikorra kell visszajönnöm? - Mondom BITÓFA! Szerk: pfujh ez tényleg szar. De eszembe jutott valamiért, úgyhogy beírtam ide, hogy örömet fakasszak (vagy nem).
o_O
PhArAo 2007. február 24. 2737 hozzászólás 85.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#11213): jajj :]
RIP Ödi
ArcsiBald6 2007. február 24. 808 hozzászólás 464.
-Hogy lehet a kákán csomót keresni? -??? -Megveszed olcsón és eladod drágán. :kira
Gyurmi 2007. február 24. 3646 hozzászólás 47.
Válasz armithis üzenetére (#11209): neeeeeeee :D
vaktabletta kapható , receptér'!
756Zogya 2007. február 23. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#11209): 4 president!
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
DaVkOv 2007. február 23. 2174 hozzászólás 125.
Válasz ther üzenetére (#11203): :kira Válasz Scarface üzenetére (#11204): :kira Válasz rambo6 üzenetére (#11208): x| Válasz armithis üzenetére (#11209): x| gg :D
this is FleSs YES?
armithis 2007. február 23. 5151 hozzászólás 21.
ket kigyo megyegymas mellett melyik kozoluk a boxolo? ??? a bal boa
rambo6 2007. február 23. 203 hozzászólás 1713.
Isten megszólal: - Osama, itt vagy? - Igen uram. - Osama... hallottál a tsunamiról? - Igen. - Na azt körözd le, te gyökér. ------------------------------ Két ujszülott beszélget a csecsemõ osztáyon megszolal az egyik: - Hé, te fiú vagy, vagy lány? - Hát... én... nem tudom, miért te? - Én fiú vagyok, meg nézzem, hogy te mi vagy? - Hát... igen. Hirtelen lehúzza a kisfiú a lányról a takarót, és hirtelen felkiállt: - ÁHHÁHH, te lány vagy! - Igen? Köszi szépen, de honnan tudtad? Mire a kisfiú: - Rózsaszínû szandál van rajtad! -------------------------- - Hogy hívják a mexikói rigót? - ??? - Rodrigó! ennyi telt :hey