Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

DonnieDarko 2007. február 19. 106 hozzászólás 2740.
Válasz RHCPgergo üzenetére (-2): Válasz DaVkOv üzenetére (-1): Ehhm, amugy nem viccbõl írtam, csak kitörltem véletlen a számokat és ez maradt :$. És egy ilyen válaszra most komolyan mit válaszoljak? ~|
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
jovoktom 2007. február 19. 3227 hozzászólás 60.
Válasz WerszomjasVagyok üzenetére (#11124): ááá ez kész:D
RHCPgergo 2007. február 19. 809 hozzászólás 463.
Válasz DaVkOv üzenetére (#11160): haha ez jó
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
PhArAo 2007. február 19. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Antares üzenetére (#11157): súlyos anorák anyád:D nem is olvastam tovább ennyi elég volt:D:D
RIP Ödi
DaVkOv 2007. február 19. 2174 hozzászólás 125.
Válasz BrianBishop üzenetére (#0): hahaha de kurva vicces vagy (én zárojelben az IQ-dat tüntettem fel)
this is FleSs YES?
DonnieDarko 2007. február 19. 106 hozzászólás 2740.
Válasz Dominator üzenetére (#99999999): Nem, csak átírtam. (Ez is egy vicc tudod ) :]
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Cedric 2007. február 19. 8720 hozzászólás 5.
Válasz Scarface üzenetére (#11151): ez nekem megvan gálvölgyi elõadásába ^^ feltölthetem ha kell
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Antares 2007. február 18. 4109 hozzászólás 35.
[quote=iwiw:] Ha olvasás nélkül kitörlöd ezt az e-mailt, akkor neked tényleg nincs szíved! Küldd tovább, de aztán tényleg! Ugyanis Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 114 éves, szõke, tõsgyökeres stockholmi kislány, többszörösen áttételes, súlyos anorákban szenved. Ezért apukája, Björn Allah bin Vejnemöjnen egyezséget kötött a Világkereskedelmi Kamarával, hogy ha valaki elolvassa ezt az e-mailt, és nem törli ki, hanem kinyomtatja, és zöld szövegkiemelõ filccel megjelöli a szövegben szereplõ összes olyan határozatlan nevelõt, amely jambikus pentameterben íródott és fõnévi igenév elõtt áll, továbbá ezen kinyomtatott példány felmutatása mellett a karancsi ABC-ben három darab friss vajas zsemlét vásárol, akkor az egyik zsemle árát a Világkereskedelmi Kamara arra fogja fordítani, hogy minden tavaszi napéjegyenlõségtõl számított elsõ holdtölte után született vörös harántcsíkos kiscica fényképét elküldi Fatimának, ezzel járulva hozzá, hogy a kislány megnyerhesse az iskolai papírgyûjtõ versenyt. > Ha van szíved - márpedig miért ne lenne -, ne törlöd ki ezt az e-mailt, hanem küldd tovább legalább harmincnégy barátodnak!!! > >Ugyanis például: > - Monica Lewinsky nem küldte tovább, ezért másnap orálisan ki kellett elégítenie Bill Clintont. - Kovács István csepeli öntõmunkás továbbküldte, ezért másnap nyert a céllövöldén egy piros alapon fehér pöttyös vattamacit. - Szaddám Huszein nem küldte tovább, le is rohanták Irakot. - Kovács Hajnalka erotikus egyéni vállalkozó és szellemi szabadúszó sem küldte tovább, másnap HIV-et, Hepatitis C-t és szifiliszt kapott egyszerre, ráadásul az öngyújtójával tök véletlenül leégette a haját, majd elesett és eltört huszonhárom csontja, késõbb pedig levágta a lábát a villamos, fél szemét kicsapta a saját melltartópántja, mire az egyik mellébõl kiesett a szilikon. > >Úgyhogy ne törölj, küldj! Köszi a segítségeteket![/quote] ezért jó iwiwre járni xD
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Antares 2007. február 18. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Dominator üzenetére (#11154): és ha még scarface írta volna... :)
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Obnoxious 2007. február 18. 781 hozzászólás 485.
itt nemmegy:
Dominator 2007. február 18. 1010 hozzászólás 357.
#1 ?:D kicsit messze járunk már
Ketrecet épits or ban!
DonnieDarko 2007. február 18. 106 hozzászólás 2740.
Válasz Scarface üzenetére (#1): :] :] :] faja
armithis 2007. február 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Scarface üzenetére (#11151): aadebetg
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Scarface 2007. február 18. 657 hozzászólás 570.
Hogyan készítsük el a pulykát? 1. Vegyünk egy pulykát! 2. Egy pohár unicum. 3. Tegyük a pulykát a sütobe! 4. Még két unicum. 5. Állítsuk a hofokot 190 sütore! 6. 3 unicum további. 7. Süssük a kapcsot be! 8. Most még tovum 4 univáb. 9. Pulykázzuk meg a zsírt! 10. Unicumot a másik palackot még. 11. Dugjunk pulykákat a homérumba! 12. Poharazzunk még egy unicumot az öntbe! 13. Süssük az unicumot még egy óráig! 13+1. "Gyöngyvirágos kék ibolya-a-a-a!..." 14. Pulykáljuk meg az puha unicumját! 15. Vegyük ki a pulyákot az unicumból! 16. "Édes anyám, sirhalmomra-a-a-a!..." 17. "Kiskút, kerekes kút..." 18. Szeletum a pulyák darabbal többe! 19 . Pusztuljunk tásztátum 20 . Palackoljunk még egy unicum vevétet! 21. "Nyílára uccásik a krocsmrasumity!..." 22. Állítsuk meg a teritumot és pulykoljunk még egy terítéket! 23. Leterít az unipulyák, és fogyjunk el! [url=http://index.hu/franko/fuckoff/]F*ck[/url] és most kuss van :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
LightBringer 2007. február 18. 44 hozzászólás 4486.
Az orosz a magyar és a cigány feljutnak a menyországba. Azt mondja nekik Szent Péter: - Na fiaim, amennyit hazudtatok életetekben, annyi tûszúrást kaptok. Bemegy az orosz, kap 5 tûszúrást. Kijön, bemegy a magyar, kap 50 tûszúrást. Jön ki röhögve, erre az orosz megkérdi: - Neked 50 tûszúrás után van kedved röhögni? Mire a magyar: - Persze, mert a cigánynak már a varrógépet készítik. Hívjuk be az összes cigányt katonának! Támadjuk meg velül Romániát! Ha nyerünk, miénk Erdély! Ha veszítünk, miénk Magyarország! Két cigány utazik a szekéren. Egyszer csak elmegy mellettük egy fej nélküli motoros. Nyugodtan mennek tovább... Megint jön egy fej nélküli motoros. Még mindig semmi... A harmadik fej nélküli motoros után az egyik cigány megszólal: -Nem kéne beljebbhúzni azt a kaszát, Zsiga??? Mi határozza meg az etióp népeloszlást? - A széljárás. Miért esik fejjel lefelé az etióp a fáról? - Mert tömés van a fogában. Meghal a roma, odafent találkozik Kádár elvtárssal. Kádár megkérdi: - Te roma, mikor volt jobb élni? Mostanában vagy az én idõmben? Roma feleli: - A te idõdben a politikusok politizáltak, a munkások dolgoztak a romák meg loptak. Mostanában meg a politikusok lopnak, a munkások politizálnak és bazzzeg azt akarják, hogy én dolgozzak!!!!! Egy cigány pecázik a folyó egyik oldalán, a skinhead a másik oldalán. A skinhead kifoglya az aranyhalat, a hal pedig mondja neki, hogy vigyázzon a három kívánsággal, mert a cigány a dupláját kapja. - Elsõ kívánságom : legyen tízmillió Forintom. Megkapja, de a cigány huszat kapott. - Második kívánságom: legyen egy balatoni nyaralóm. Ezt is megkapja, de a cigánynak Malibun lesz ugyanez. - Harmadik kívánságom: legyen 150 izmos skinhead a hátam mögött! A németet, a magyart és a cigányt felhívatja magához Isten. Elsõként a némettel beszél: - Te, német, ha még egyszer fajgyülõsködsz, akkor ezzel a piros gombbal kiírtom az egész népedet. Kiszalad sírva a német, bemegy a magyar. Ugyanaz történik vele is. Harmadiknak behívatja Isten a cigányt: - Ha még egyszer lopsz, ezzel a piros gombbal kiírtom a népedet. Jön ki röhögve a cigány, a magyar és a német rácsodálkozik: - Mit röhögsz, te cigány? - Elloptam a piros gombot! höhhhöhhhhööö:D
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
rambo6 2007. február 18. 203 hozzászólás 1713.
Irodalomból vizsgázik a rendõr, de megbukik. - Mit kérdeztek? - kérdezi tõle a társa. - Azt, hogy ki írta a Himnuszt. - Mi sem egyszerûbb! Valószinûleg a pótvizsgán is ezt fogják kérdezni. A legjobb módszer, hogy írd fel a választ a cipõd talpára. A rendõr megfogadja a tanácsot, és bemegy a pótvizsgára. - Ki írta a Himnuszt? - kérdezik tõle. A rendõr keresztbe teszi a lábát, megnézi a cipõje talpát, és így szól: - Adidas.
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
DaVkOv 2007. február 17. 2174 hozzászólás 125.
Válasz rambo6 üzenetére (#11135): ez fáj
this is FleSs YES?
armithis 2007. február 17. 5151 hozzászólás 21.
regiek de az elso azert odabasz :kira
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Dominator 2007. február 17. 1010 hozzászólás 357.
Válasz rambo6 üzenetére (#11143): nagyon old mind ~|
Ketrecet épits or ban!
Siriam 2007. február 17. 1018 hozzászólás 354.
Válasz opr üzenetére (#11142): lol téleg kiscit korán volt még nekem azelsö kávé elõtt:D
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
PhArAo 2007. február 17. 2737 hozzászólás 85.
Válasz opr üzenetére (#11138): uuuuuuajh
RIP Ödi
rambo6 2007. február 17. 203 hozzászólás 1713.
Hogy kell udvarolni a kancsal lánynak? - Szemeid kereszttüzében égek. --------------------- Mi a három legjobb dolog a világon? - Elõtte egy konyak, utána egy cigaretta. ------------------ Az állatorvos elmegy az emberorvoshoz. Az megkérdezi: - Mesélj, mi a panaszod? Mire az állatorvos: - Hja, így könnyû! --------------- Egy férfinek amputálni kell az egyik lábát. Mûtét után bemegy hozzá az orvos, és azt mondja: - Van magának egy jó, és egy rossz hírem. Melyiket mondjam elõször? - A rosszat. - Az a rossz hír, hogy tévedésbõl a jó lábát vágtuk le. - Na és mi a jó hír? - Gyógyul a rossz. ---------------- Szulejmán és Brezsnyev találkozik a túlvilágon. Brezsnyev panaszkodni kezd: - Az hogy lehet, hogy ti, törökök 150 évig uralkodtatok Magyarországon, és mégis szerettek benneteket. Mi csak 40 évig voltunk ott, de mindenki utált. Mire Szulejmán: - Mi nem követtünk el két nagy hibát. Elõször is nem tettük kötelezõvé az iskolákban a török nyelvet, másodszor nem kellett a magyaroknak megünnepelniük a mohácsi csata összes évfordulóját.
opr 2007. február 17. 77 hozzászólás 3296.
Válasz Siriam üzenetére (#11139): ööö ki beszélt itt vakarásról? :DDD
Scarface 2007. február 17. 657 hozzászólás 570.
-kiszerkesztve bocs-
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Scarface 2007. február 17. 657 hozzászólás 570.
Válasz rambo6 üzenetére (#11135): nagyi póver ^^ Válasz opr üzenetére (#11138): ezt sürgõsen fejezd abba:D Jancsi és Júliska úszik a tóban . Júliska megszólal: Aaaaaaaaaaa Jancsi, a aaaaaaaaaaaaaa , ha kihúzod az ujjad elsüllyedek????? x|
Siriam 2007. február 17. 1018 hozzászólás 354.
Válasz opr üzenetére (#11138): inkább mitz töröl. mer a port én törölni szoktam nem vakarni:)
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
opr 2007. február 17. 77 hozzászólás 3296.
Most találtam ki egy nagyon szart :$ -Mit kavar a motorola idõgép? -??? -Timeport x| bocs, megyek :DDD
armithis 2007. február 17. 5151 hozzászólás 21.
cuminator ritkan jersz ide de akkoris minek? :)
Cpt_Marci 2007. február 17. 99 hozzászólás 2865.
Válasz Cuminator üzenetére (#11131): áááááá ezt neeee :)
rambo6 2007. február 16. 203 hozzászólás 1713.
Bocs mara nem volt jobb: :pussz Piroska és a nagymama az erdõen sétálnak,amikor megtámadják õket a rablók. A rablóvezér azt mondja Piroskának: -Piroska! Mi rablók vagyunk, és most elvesszük mindeneteket. Vedd le az ékszereidet! Piroska megszeppenve: - A nagymama is? Rablóvezér: - Kuss a nagymama is! És most vetkõzz meztelenre! Piroska megszeppenve: - A nagymama is? Rablóvezér: Kuss,a nagymama is! És most, Piroska, meg fogunk erõszakolni! Piroska reszketve kérdi: - A nagymamát is? Nagymama: - Kuss, engem is!
DaVkOv 2007. február 16. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Cuminator üzenetére (#11131): gyökér :D
this is FleSs YES?
Scarface 2007. február 16. 657 hozzászólás 570.
Válasz Dominator üzenetére (#11132): tiedet meg Cumiét is :D
Dominator 2007. február 16. 1010 hozzászólás 357.
most postolták elõtted 3 posttal te gyík, a nevemrõl meg kopj le, vagy mit tudom én.
Ketrecet épits or ban!
Cuminator 2007. február 16. 91 hozzászólás 2999.
Pápa utazik vhova és megkérdezi a sofõrjét hogy vezethet-e, sofõr persze nem mer ellenkezni hisz õ a pápa, megy össze vissza a KRESZ-t nem ismerve, egyirányu utcaba szembe stb. Megállítja õket a rendõr, látja hogy fontos emberrõl van szó, így felhívja a fõnökét. -Fõnök, itt van 1 fontos ember és nem tudom, hogy megbüntessem-e. -Ki az, a polgármester? -Nem, fontosabb. -De hát ki a Miniszter elnök? -Hát én azt nem tudom de nagyon fontos ember lehet mer a Pápa a sofõrje : DDDDD (ha már volt bocs ritkán járok ide)
Spelp 2007. február 16. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Cpt.Marci üzenetére (#11129): Cedric csak ritkán látogatja az oldalt elnézzük neki ^^
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Cpt_Marci 2007. február 16. 99 hozzászólás 2865.
Válasz Cedric üzenetére (#11128): ez ugyanaz: EasyRider üzenete (#11050)
Cedric 2007. február 16. 8720 hozzászólás 5.
Pápa utazik vhova és megkérdezi a sofõrjét hogy vezethet-e, sofõr persze nem mer ellenkezni hisz õ a pápa, megy össze vissza a KRESZ-t nem ismerve, egyirányu utcaba szembe stb. Megállítja õket a rendõr, látja hogy fontos emberrõl van szó, így felhívja a fõnökét. -Fõnök, itt van 1 fontos ember és nem tudom, hogy megbüntessem-e. -Ki az, a polgármester? -Nem, fontosabb. -De hát ki a Miniszter elnök? -Hát én azt nem tudom de nagyon fontos ember lehet mer a Pápa a sofõrje ^^
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
DaVkOv 2006. december 29. 2174 hozzászólás 125.
Válasz zellapr üzenetére (#10734): ezek nagyon szarok Válasz Aradebil üzenetére (#10731): ezis :D
this is FleSs YES?
zellapr 2006. december 29. 92 hozzászólás 2982.
best of dolgozatok: A Föld elsõ élõlényei a kék maszatok voltak. Amerikában a Sziklás-hegységben rengetek Gizimedve él. A tengerszint emelkedését apálynak, a süllyedését apámnak nevezzük. A költõk csak akkor tudnak verseket írni, ha homlokon csókolja õket egy mázsa. Caesar utolsó szavai így hangoztak: Te is fiam, Brumi? Juhász Attila egyik legszebb szerelmes verse az Anna ökör. Dugovits Titusz a hátsóját a falnak támasztotta és a azon fölmászott. Egész Európa rettegett a magyarok nyulaitól. Az opera végén Othello ledöfte Desdemonát, aki erre énekelni kezdett. Gagarin volt az elsõ földönkívüli. Síkidomok a négyzet, a kör, a háromszög és a palalelógó gamma
A speed nem CSAK kup formájában létezik? Amit hát hmm 1értelmu h hova kell helyezni (Faketoss) :D
SosMogyi 2006. december 29. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Aradebil üzenetére (#10731): áh x|
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
756Zogya 2006. december 29. 573 hozzászólás 693.
ocska de BUÉK
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Aradebil 2006. december 29. 860 hozzászólás 432.
Székely szekérrel megy az országúton. Egy diák megszólítja: - Messze van Kolozsvár? A székely: - Nem. A diák: - Elvinne? Székely: - El. Mennek, mennek, már több óra eltelik, mire megkérdi a diák: - Messze van még Kolozsvár? Székely: - Most már messze.
armithis 2006. december 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz EasyRider üzenetére (#10727): az a baj, hogy ez a kottonbocs szar
Bludger 2006. december 29. 2524 hozzászólás 97.
Válasz EasyRider üzenetére (#10727): azert van meg par, nem tom mennyire igazak, de jok :D Tennessee - Egy Knoxville-i tinédzser azt olvasta a szexújságban, hogy ha egy marhaszívbe lukat fúr és ráköt egy laposelemet, nagyon kellemes organikus szexuális segédeszközt faraghat magának. Gondolván, hogy továbbfejleszti az eredeti modellt, egyenesen rákötötte a szívet a hálózatra. A próbaüzemnél az áram azonnal agyoncsapta a fiút, sõt még a házat is felgyújtotta. Egy hasonló eset 1997-ben megtörtént Olaszországban is San Francisco, California: Egy 49 éves tõzsdeügynök, aki felesége szerint "teljesen el van szállva, amikor kocog", véletlenül lekocogott egy 200 láb (60 méter) magas szikláról. Selbyville, Del. - Ifjabb Sylvester Briddell (26) megnyert egy fogadást, de elvesztette az életét. Arra fogadott barátaival, hogy szájába mer venni egy négy golyóval töltött revolvert, és meg meri húzni a ravaszt. na van meg de azt majd kesobb :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
opr 2006. december 29. 77 hozzászólás 3296.
Válasz EasyRider üzenetére (#10727): x|
EasyRider 2006. december 29. 1237 hozzászólás 281.
Válasz Bludger üzenetére (#10714): ez 1 megtörtént dolog, de ez kicsit horibilisan át van írva. pontosan tudjuk h mennyi léggömböt használt, és kiszámolták h maximum 450 m-magasra emelkedhetett vele. (ki is próbálták, ez a fazon is segített benne) végül a mítoszvadász aki kipróbálta, 350ig emelkedett, majd kilõtt párat és leereszkedett. megjegyzem az eredeti ember valóban megsértette a légteret, kapott is érte egy 1500$-os büntetést, de csak mert 1 tv-s helikopter kiszúrta és leadta a tv-ben. nézzetek állítólagot discoveryn! :) gumimaci másnéven? Kottonbocs.
armithis 2006. december 28. 5151 hozzászólás 21.
az amputálóst már hallottam 10 féle verzióban de ez is vicces :)
Bludger 2006. december 28. 2524 hozzászólás 97.
Válasz kisdd üzenetére (#10718): lehet, hogy kitalalt, de akkor is jo ^^
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Cpt_Marci 2006. december 27. 99 hozzászólás 2865.
elsõ 3at már ismertem de azért jók :kira csak így tovább!
SosMogyi 2006. december 27. 3354 hozzászólás 54.
Válasz DaVkOv üzenetére (#10721): és télleg
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com