Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

756Zogya 2006. december 27. 573 hozzászólás 693.
nembaj friss hús, belefer
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
DaVkOv 2006. december 27. 2174 hozzászólás 125.
Válasz zellapr üzenetére (#10720): hát elég régiek :)
this is FleSs YES?
zellapr 2006. december 27. 92 hozzászólás 2982.
Elõször dobok be vicceket, ha már voltak sry :$ Lepusztult, neandervölgyi kinézetû csöves száll fel a 7-es buszra. A sofõr kiszól a tolóajtón, jó hangosan: - Mi újság az õserdõben, öreg! A válasz gyors és meglepõ: -Anyád nem üzent semmit! - Hogy hívják a kövér kínai kisfiút? - ??? - Laj Csí. Doktor a fekvõ beteghez: -Van egy jó és egy rossz hírem. -Mi a rossz hír, doktor úr? -A másik lábát kellett volna amputálnunk. -És mi a jó? -Van vevõ a papucsára Olyan sötét vagy, hogyha eldobnak melletted egy lapát szenet, akkor azt hiszed villámlott! Hát egyenlõre ennyi ß)
A speed nem CSAK kup formájában létezik? Amit hát hmm 1értelmu h hova kell helyezni (Faketoss) :D
Válasz Bludger üzenetére (#10715): Ez honnan való?
VIGYÁZAT!! Ha az idõutazást valaha felfedezik, akkor már most is van! Rám csak egyessel szabad szavazni!!, de én is csak egyessel fogok. Célom hogy elérjem az egy csillagot!!!
kisdd 2006. december 27. 1553 hozzászólás 212.
Válasz Bludger üzenetére (#10715): olvasgattam abból a könyvbõl, én is tudok illyeneket kitalálni
Vektor13 2006. december 27. 1178 hozzászólás 299.
Válasz Bludger üzenetére (#10715): omg :D:D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
armithis 2006. december 27. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Bludger üzenetére (#10715): szép vers csak még nem tudom, hogy vicces. Majd elolvasom ha lesz rá idõm :) lesz
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Bludger 2006. december 27. 2524 hozzászólás 97.
Egy Darwin dijjas aki tulelte: Larry Waters Los Angelesbol: Larry gyermekkori alma a repules volt. Mikor befejezte a kozepiskolat, a legierohoz csatlakozott abban a remenyben, hogy pilota lehet belole. Sajnos rovidlato volt, igy nem sikerult almat valora valtania. Elbocsatottak, es kenytelen volt megelegedni azzal, hogy a kertbol figyeli a fent elhuzo gepeket. Egy napon Larrynek pompas otlete tamadt. Elhatarozta, hogy megis repulni fog. Elment hat a helyi katonai boltba es vasarolt 45 meteorologiai leggombot es tobb kanna heliumot. A helyesen felfujt ballonok tobb mint egy meter atmerojuek. Otthon Larry szorosan odakotozte a leggomboket vaskos napozoszekehez. A szeket dzsipje utkozojehez erositette, a leggomboket pedig heliummal felfujta. Beult, hogy kiprobalja, a szek a dzsiphez kotve lebegett. Larry elegedett volt, hogy a szerkezet mukodik, igy becsomagolt maganak par szendvicset, nemi uditot, majd magahoz vette soretes puskajat - gondolvan nehany leggombot majd kilo, ha le akar jonni - es felkeszult a repulesre. Az volt a terve, hogy lassan fellebeg olyan 10 meteres magassagba a kert folott, es ha megunja szepen leereszkedik. A dolgok vegul nem egeszen igy sultek el. Amikor elvagta a kotelet, ami a szeket a dzsiphez erositette, nemhogy szep lassan felemelkedett par meteres magassagba, hanem agyugolyokent lott ki a los angelesi egboltba, csak emelkedett, emelkedett, egeszen 3300 meteres magassagig. Ilyen magasan mar nem merte megkockaztatni, hogy kilojje a leggomboket. Ezert hat fonnmaradt, felt es fazott 14 oran keresztul. Aztan tenyleg bajba kerult. A legaramlatok a Los Angelesi Nemzetkozi Repuloter fo legifolyosojaba tereltek ot. Eloszor egy pilota vette eszre, aki jelezte a toronynak, hogy latott egy embert napozoszekben, puskaval repulni. A radar is megerositette, hogy egy targy lebeg 3300 meter magasan a repter folott. Riadoztattak a kulonleges alakulatokat, akik egy helikoptert kuldtek ki, hogy nezze meg mirol is van szo. Kozben sotetedni kezdett es a legaramlatok tovabb vittek Larryt ki az ocean fole, a helikopter a nyomaban. Az ocean folott a helikopter utolerte Larryt. Amint a szemelyzet meggyozodott rola, hogy Larry nem veszelyes, megprobaltak kozelebb menni, hogy kimentsek, de akarhanyszor kozelitettek, a propellerek keltette szel mindig odebb fujta a leggomboket. Vegul is a helikopter magasan Larry fole emelkedett es egy kotelet logattak le neki, amin sikerult felhuzniuk. A nehez manovert ugyesen vegrehajtottak. Amint foldetertek, Larryt letartoztatta a rendorseg a legter megserteseert. Amint elvezettek egy ujsagiro megkerdezte, miert csinalta, mire Larry kozombosen azt felelte: - Az ember nem ulhet otthon tetlenul.
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
SosMogyi 2006. december 25. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Scarface üzenetére (#10707): az utcsó kettõ üt :D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DaVkOv 2006. december 25. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Scarface üzenetére (#10707): jók bár van 1-2 old :)
this is FleSs YES?
DJWindsurfer 2006. december 24. 914 hozzászólás 405.
Válasz Scarface üzenetére (#10707): jajjj istenem! még jó,h ma megyek éjféli misére! ^^ :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Scarface 2006. december 24. 657 hozzászólás 570.
Válasz rambo6 üzenetére (#10709): old Válasz Ezekiell üzenetére (#10710): ja az jó:)
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Ezekiell 2006. december 24. 2392 hozzászólás 108.
Válasz Scarface üzenetére (#10707): Az utolsó elõttin leestem a székrõl :D:D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
rambo6 2006. december 24. 203 hozzászólás 1713.
Story (nem tölem) Autóval utaztam Montreálból Quebec Citybe, a 20-as országúton, amikor megálltam egy pihenõnél, hogy használjam a "kisfiúk szobáját". Az elsõ fülke használatban volt, betértem a másodikba. Alig ültem le, amikor a szomszédból egy hang megkérdezi: - Halló, hogy vagy? Nem tartozom azok közé, akik beszélgetésbe elegyednek egy férfi WC-ben mindenkivel, de ez alkalommal nem tudtam megállni, kissé zavartan válaszoltam: - Elég jól! Mire a szomszédos férfi megkérdezi: - Mijáratban vagy? Micsoda kérdés! Arra gondoltam, ez a beszélgetés határozottan kezd bizarr lenni, ezért csak annyit mondtam: - Mint ön is, kelet felé utazom! A szomszéd idegesen megszólal újra: - Te, ide figyelj! Vissza foglak hívni, a szomszéd fülkében van egy hülye, aki minden kérdésemre válaszol, - szia!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
LightBringer 2006. december 24. 44 hozzászólás 4486.
Válasz Scarface üzenetére (#10707): 2. és 3. jó :kira
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
Scarface 2006. december 24. 657 hozzászólás 570.
Három emeletes égõ ház legfelsõ emeletén egy anya tartózkodik pár hetes gyerekével és kétségbeesetten kiabál segítségért. A tömegbõl egyszer csak egy erõteljes hang: - Dobja csak le hölgyem, tudja, én válogatott focikapus vagyok. A nõ így is tesz, mire a tömeg egyszerre kiált fel: - Góóóóóóóóóóóóól!!! Két leprás össze van láncolva a börtönben. Az egyiknek elõször leesik a mutatóujja és kidobja az ablakon, aztán leesik a gyûrûsujja is, és azzal is ugyanígy tesz, végül az egész keze leesik, és azt is kidobja az ablakon. A másik gyanakodva megkérdezi: - Mi van? Szöksz, haver? Egy férfi ül az étteremben és újságot olvas. Elõtte van egy tál leves. Leül mellé egy másik ember és nagyon bámulja a tányért. Fél óra múlva úgy gondolja, hogy elveszi a levest, mert már 3 napja nem evett. Jóízûen kanalazgatja, majd amikor a végére ér, megpillant az alján egy fésût tele hajszálakkal és visszahányja az egészet a tányérba. Óvatosan visszacsúsztatja, mintha mi sem történt volna. Erre az újságot olvasó ember megszólal: - Maga is látta a fésût? Egy autós az országúton haladva megpillant egy autót, ami nekiszaladt egy fának, és az egyik barátját, aki az út mellett sírva ül a földön. Megáll és odamegy a barátjához: - Öregem, mi történt? Az rámutat a roncsra: - Nézd! - Ugyan már, ne sajnáld azt az autót, veszel majd egy másikat, a fõ hogy élsz! - Nem, nézz a kocsiba! - Ugyan már, tényleg nagyon sajnálom haver, de találsz majd egy másik szõkét is! A barát egyre jobban sír: - Nézz a szájába Egy ember egyszer elmondta a fiának a hosszú élet titkát: minden reggel meg kell szórni egy kis puskaporral a kukoricapelyhet, amit reggelire eszik. A fiú ezt folyamatosan csinálta, és 93 éves koráig élt. Mikor meghalt, 14 gyermeket, 28 unokát, 35 dédunokát hagyott hátra, és egy 15 láb átmérõjû lyukat a krematórium falában... - Miért adnak a kórházban, esténként forró kakaót és viagrát az idõs férfibetegeknek? - Mert a kakaótól jobban alszanak és a viagrátol nem gurulnak le az ágyról. :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
armithis 2006. december 24. 5151 hozzászólás 21.
rembó az utolsó iszonyat jooo :) :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Cpt_Marci 2006. december 23. 99 hozzászólás 2865.
Válasz rambo6 üzenetére (#10699): old
SosMogyi 2006. december 23. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#10699): lol az utcsó egyszerûen fáj :D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DJWindsurfer 2006. december 23. 914 hozzászólás 405.
Válasz rambo6 üzenetére (#10699): áááááááááááááááá a 3.nagyon de nagyon üt! :D :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Válasz rambo6 üzenetére (#10699): LoL az elsõ elég jó ^^ 2. ÉS ezt sztem a ''nõ csábítás'' programból szedted ki :D, a mit ne mondj mert hülyének néznek, részbõl olvastam én is ^^ 3. Hát ez :D xD Válasz Scarface üzenetére (#10694): Ehh :D az elsõ nagyon ott van!
Kezdj minden reggelt, mint az utolsódat, így este megbánás nélkûl halhatsz meg. Ride a bike 4ever! ThiS iS the wAy I wAnT t0 Be! Im a perfect warrior, cold and ruthless, Im straigh alone
Scarface 2006. december 23. 657 hozzászólás 570.
Válasz rambo6 üzenetére (#10699): áááá a 3.!!:D:D
zellapr 2006. december 23. 92 hozzászólás 2982.
Válasz rambo6 üzenetére (#10698): jók, de az uccsó naon odavág :kira
A speed nem CSAK kup formájában létezik? Amit hát hmm 1értelmu h hova kell helyezni (Faketoss) :D
rambo6 2006. december 23. 203 hozzászólás 1713.
Remelem van közte joo :kira Egy férfi áll az utcán, mobiltelefonnal a fülén. Egyszercsak elmegy mellette egy fiatal nõ, mire a férfi megszólítja: - Ne haragudjon hölgyem, de a feleségemnek ma van a születésnapja és éppen parfümöt rendelnék neki ajándékba és megéreztem az ön illatát. Megmondaná milyen parfümöt használ? - Latros-t - válaszolja a nõ büszkén. A férfi ismét a füléhez emeli a telefont és beleszól: - Oké! Bármi lehet csak ne Latros, mert az rohadt büdös. --------------------- Férfidumák - (villámgyorsan) Helló! Van barátod? Akarsz egy jobbat? Elõször a második kérdésre válaszolj! - Menjünk el hozzám, rendeljünk pizzát, és keféljünk! [POFON] Na jó, tõlem rendelhetünk kínai kaját is! - Nagyon jó cipõd van. Akarsz dugni? - Nem akarlak sürgetni, és nem jó dolog anélkül szexelni, hogy mindketten akarnánk. Miattam ne aggódj, én akarom! - Menjünk el hozzám, és csináljunk olyan dolgokat, amiket holnap úgyis úgy adok elõ mindenkinek, mintha csináltuk volna! - Tényleg ilyen meleg van idebenn, vagy csak tõled forr a levegõ? - Segítenél? Pisilnem kell, de a doktor azt mondta, nem emelhetek nehezet. - Annyira szépek a lábaid, hogy el kell nevezzem õket. Ez Karácsony, ez pedig Újév lesz. Láthatnálak a két ünnep között is? - Hiszel a szerelemben elsõ látásra...vagy sétáljak el elõtted még egyszer? - Elnézést, elvesztettem a telefonszámomat. Kölcsönkérhetem a tiédet? - Ha megkérdezném, hogy van-e kedved szeretkezni, akkor ugyanaz lenne a válaszod arra a kérdésre, mint erre? - (ahogy elsétálsz mellette, és megfordulsz) Ne haragudj, te fogtad meg a hátsó felemet? Nem? A fenébe! - Tudod mi a különbség egy hamburger és az orális szex között? Nem? Ez esetben szeretnélek meghívni vacsorára. - Ne haragudj, hogy megkérdezem. Hajlandó vagy idegenekkel szeretkezni? Nem. Akkor hadd mutatkozzam be... - Kefélj meg, ha tévednék, de nem találkoztunk már valahol? - (nõ, szûk ruhában, melltartó nélkül) Tényleg ilyen hideg van itt, vagy csak örülsz, hogy találkoztunk? - Beszélgessünk tovább vagy flörtöljünk még onnan, ahol az elõbb álltunk? - Milyen érzés, hogy te vagy a legszebb lány a szobában? - Tudod, lehet, hogy hamarosan megkérnek arra, hogy távozz. Amíg itt vagy, a többi nõ csúnyának látszik. - (csak gyönyörû lányoknál alkalmazható) Ronda vagy, mégis, valami nagyon vonz benned. - Buli lesz az istállóban nálunk. Eljössz? - Mi lenne, ha meglepnéd a szobatársadat, és nem mennél haza ma este? - Õ a barátod? Szerintem én tudok ennél jobb is lenni. - Úristen, megfulladok! Gyorsan, egy szájon kersztüli lélegeztetést! - Hozzád vagy hozzám? Tudod mit? Feldobok egy érmét. Ha fej hozzád, ha írás akkor hozzám ------------------- Egy férfi ül a bárpultnál, már félig el van ázva, látszik, hogy rossz kedve van. Arra jár egy barátja. - Mi baj van cimbora? - Ne is kérdezd... Emlékszel arra a csajra a munkahelyemrõl, akirõl meséltem neked? - Aki most lépett be a cégedhez? - Igen, igen, akit ha csak meglátok, rettentõ erekcióm támad... - És, mi történt? - Összeszedtem a bátorságom és randira hívtam. És igent mondott, ma délután mentem fel a lakására. - De hát ez remek!! - Igen, eddig minden rendben volt... De, hogy ne riasszam el az elsõ alkalommal, a farkamat a combomhoz tapaszoztam és így mentem fel hozzá. Becsengettem, és õ kijött elém nagyon mélyen dekoltát felsõben és egy észbontó miniszoknyában. - És? - Pofán rúgtam...
DaVkOv 2006. december 23. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Scarface üzenetére (#10694): 1. mekkora :D:D:D
this is FleSs YES?
SosMogyi 2006. december 23. 3354 hozzászólás 54.
Válasz opr üzenetére (#10692): Válasz Scarface üzenetére (#10694): Válasz DEATHGUN üzenetére (#10695): egész jók :)
jovoktom 2006. december 23. 3227 hozzászólás 60.
Válasz rambo6 üzenetére (#10681):4. naggyon jó :D
DEATHGUN 2006. december 23. 422 hozzászólás 952.
-Figyeljen maga pásztor , ha megmondom hány birkája van összesen idead 1-et? -Nem bánom mondja meg mennyi akkor... -172 -Hej, nembánom vigye! Faszi elindul amikor utánnakiállt a pásztor: -Ha megmondom mi a foglalkozása visszaadja? -Persze. -Rendõr... -Honnan tudta? -Onnan ,hogy a pulit viszi! ^^
Szeretet és Béékee!!
Scarface 2006. december 23. 657 hozzászólás 570.
Pistike és a nagyapja esõ után kint vannak az udvaron. Pistike látja, hogy egy nagy giliszta bújik ki a földbõl. Mondja a nagyapjának: - Nagypapa, fogadjunk egy százasba, hogy a gilisztát visszadugom a földbe! - Ne hülyéskedjél már, Pistike, hogy tudnád visszadugni? Pistike beszalad a kamrába, kihoz egy sprét, ráfúj a gilisztára, az megkeményedik, és visszadugja a földbe. A nagyapja odaadja a százast. Másnap a nagypapa így szól Pistikének: - Pistike, itt egy százas. - De nagypapa, tegnap már megadtad a százast. - Ne törõdj vele, kisfiam, tedd el nyugodtan, ezt nagymamád küldi. Adnak egy-egy piros gumilabdát egy matematikusnak, egy fizikusnak és egy mérnöknek. Megkérik ?ket, adják meg a labda térfogatát. A matematikus gondosan megméri a labda átmér?jét és ebb?l kiszámolja a térfogatot. A fizikus megtölt vízzel egy mér?poharat, ebbe rakja bele a labdát és a kiszorított víz mennyiségéb?l megkapja a térfogatot. A mérnök megnézi a labda sorozatszámát és a kis-piros-gumilabda-katalógusból kikeresi a térfogatot. Isten, miközben a mennyben üldögélt, egyik nap úgy határozott, hogy megtudja, hogy mennek a dolgok lent a Földön. Megkérte Gábriel arkangyalt, hogy nézzen körül, és jelentse neki a dolgokat. Gábriel egy átlagos embernek álcázva leköltözött a Földre, ahol is eltöltött egy egész évet, majd miután visszatért a mennybe, egy kerek hónapon keresztül dolgozott a jelentésen, amit majd Istennek átad, hogy mennek a Földön a dolgok. A jelentésben az állt, hogy a dolgok nem nagyon változtak az utolsó látogatás óta, csak a szokásosak: háború, éhség, embertelenség. Csak egy dolog, ami igazán bosszantó, a földi emberek 95%-a az orális szexet részesíti elõnyben. Ez a statisztika Istent nagyon felbosszantotta. Így szólt: - Rengeteg idõt töltöttem azzal, hogy találjak egy megfelelõ "nyílást", ahova a férfiak behelyezhetik a "toldalékukat". És különben is, miért használják a nyelvüket a nõi "nyílásnál"? Isten nagyon mérges, ezért elküldi Gábrielt, hogy kigondoljon egy megfelelõ jutalmat a maradék 5%-nak, akik tartózkodnak az orális szextõl, ettõl a gyûlöletes tevékenységtõl. Gábriel, aki közismert precízségérõl, erõsen elgondolkodik a dolgon, és úgy dönt, hogy ír egy levelet Isten nevében azoknak az embereknek, akik nem követik ezt a szégyenletes szokást. Két hónapon keresztül írja a levelet, ügyelve minden apró részletre. Végül átnyújtja Istennek jóváhagyás céljából. Isten nagyon elégedett, és örül, hogy Gábriel ilyen remekül megoldotta a feladatot. És tudod mi állt a levélben? Nem!? Hmm, ezek szerint Neked sem küldtek belõle. ROFL
Scarface 2006. december 22. 657 hozzászólás 570.
Válasz opr üzenetére (#10692): ezeeek k*rva jók! :kira
opr 2006. december 22. 77 hozzászólás 3296.
egy kisebb adag, van benne pár naggyonnagy: .(\_/) (='.'=) This is Bunny. Copy and paste Bunny into your ('')_('') signature to help him gain world domination.     A controller újítása A következõ példa bemutatja, hogyan javíthatja az üzletágak közötti szinergia a jövedelmezõséget: Gyárlátogatás egy gumigyárban, a látogatócsoport éppen az etetõcumit gyártó gépsor mellett áll. - Sí, pop, sí, pop, sí, pop, sí, pop, ... - zúg a masina. - A gép ''sí'' hangot ad, amikor megformázza a cumit, és ''pop'' hangot, amikor tûvel kilyukasztja azt - magyarázza a vezetõ. Nem sokkal késõbb, az óvszergyártó gépsor elõtt ismerõs hangot hallanak: - Sí, sí, sí, pop, sí, sí, sí, pop, ... - Itt mit jelent a ''pop''? - érdeklõdik az egyik látogató. - Ugyanazt, mint az elõbb: a ''sí'' formáz, a ''pop'' lyukaszt. Ezt az újítást a controllerünk javaslatára hajtottuk végre. - Újítás? - hallatszik a döbbent kérdés. - Ez nem tehet túl jót az óvszer-üzletág bevételének! - Hát annak tényleg nem - feleli amaz titokzatos arccal -, de amióta bevezettük a változtatást, az etetõcumi-üzletág ismét virágzásnak indult! :D:D:D ''Az nagyon gáz, ha ki akartam rakni az ajtóra a karácsonyi ajtódíszt, és kiderült, hogy tavaly óta kint van? :S Vízkeresztkor majd valaki szóljon már rám légyszi! :D '' szerintem a legnagyobb: Két férfi beszélget: - Te, neked volt már olyan, hogy benragadt az óvszer? - Ja. - És? - Semmi különös, másnap kisz*rtam. :D:D:D:D:D ROFL Másik eset, mikor ugye az kiskatonát mesztelenül, bokafogás, pucsítanak az eü-bizottság elõtt, és a kérdés: lyukas foga van? -Tán látszik? Két hét konyhaszolgálattal indított a humorista. nah ennyi, kellemes ünnepeket minden szerencsétlennek aki ezt olvassa meg minden :)
SosMogyi 2006. december 22. 3354 hozzászólás 54.
Válasz DaVkOv üzenetére (#10689): de jól lehet vele élõben fárasztani :)
Vektor13 2006. december 22. 1178 hozzászólás 299.
Válasz Dak üzenetére (#10675): oh jézusom ez nagyon kész :D x| ^^
If i can make scars, do i have the power to heal them?
DaVkOv 2006. december 22. 2174 hozzászólás 125.
Válasz SosMogyi üzenetére (#10686): oldszar
this is FleSs YES?
armithis 2006. december 22. 5151 hozzászólás 21.
Válasz SosMogyi üzenetére (#10686): ezgány
Scarface 2006. december 22. 657 hozzászólás 570.
Válasz SosMogyi üzenetére (#10686): ejj... ß) Válasz rambo6 üzenetére (#10681): uccsó üt Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#10676): a vámpíros rész teccik^^
SosMogyi 2006. december 21. 3354 hozzászólás 54.
-Hogyhívják amikor 2 pap összevan kötve 1 kábellel? -Pap-Lan x|
LightBringer 2006. december 21. 44 hozzászólás 4486.
Válasz rambo6 üzenetére (#10681): omg jók :kira
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
SosMogyi 2006. december 21. 3354 hozzászólás 54.
Válasz armithis üzenetére (#10679): egész jók Válasz rambo6 üzenetére (#10681): az utcsó durva, de elég old :D
DaVkOv 2006. december 21. 2174 hozzászólás 125.
Válasz rambo6 üzenetére (#10681): uccso durva :D
this is FleSs YES?
armithis 2006. december 21. 5151 hozzászólás 21.
messzirõl :) :) :)
rambo6 2006. december 21. 203 hozzászólás 1713.
A riporter feladata interjút készíteni a dolgozó emberrel, a nép fiával... Úgy gondolja, az egyszerû emberbõl az utcán van sok, megállít egy kreol bõrû, középkorú ürgét a Bérkocsis utcában: - Jó napot kívánok, ez és ez a dolgom, tessék nyilatkozni hétköznapról, örömökrõl, stb... Nem nagyon jön a válasz, próbálkozik valami lazább témával: - Aztán tessék mondani, hol jártak tavaly szilveszterezni? - Há, Pásztón vótunk... - És milyen volt, hogy sikerült a buli? - Há engem a kocsma elõtt három csávó összevert, az asszont meg közbe ketten kúrták, egy meg szopatta... - Na, akkor ezt hagyjuk, mondja inkább hol voltak egy évvel azelõtt? - Há, Pásztón vótunk... - És hogy sikerült? - Há ketten hátulró rugdalták a fejem, közbe meg egy másik csávó egy karóvaa eetörte a bordámat, aszt az asszont meg négyen kúrták, meg szopatták... - Na akkor ezt is hagyjuk, azt tessék elmesélni, az idén hová mennek szilveszterezni? - Há, az asszon Pásztóra akar, ... -------------------------- Kolombusz kiköt amerikában, és sétágalt a homokos tengerparton. Meglát 2 bennszülött indiánt, és odarohan hozzájuk. Megszólítja az egyiket: - Hé, te inka vagy? - Én? Igen, de a haverom méginkább... -------------------- - Honnan lehet megismerni a "messzirõl jött embert"? - ??? - Közelrõl. -------------------- Történelem órán a tanárnõ megkérdi, hogy ki tud valamit a 2. világháborúról. Erre Pistike jelentekezik, a tanár fel is szólítja. - Na te mit tudsz róla Pistike? - Hát az én nagypapám egy koncentrációs táborban halt meg. - Ó, hát ezt nagyon sajnálom, egy perces néma gyász. Eltelik az egy perc. - Na és Pistike, hogyan halt meg a nagypapád? - Á! Az õ hibája volt. Be volt baszva és leesett az õrtoronyból.
Válasz Dak üzenetére (#10675): ezt én fehér és fekete tehenekkel ismertem de ez így fárasztóbb :) :kira puszi
- Mikor szelíd a kannibál? - ??? - Amikor a tenyeredbõl eszik! - Mikor lát a román kutya csontot? - ??? - Amikor nyílt törése van. - Mi a legrohadtabb helyzet?? - Tömegsírban legalul lenni!
dada007 2006. december 20. 194 hozzászólás 1784.
Válasz Dak üzenetére (#10675): ez überbrutálállat :D :kocka :massmile
zellapr 2006. december 20. 92 hozzászólás 2982.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#10675): x|
Shirak! Egy-két rpg-s humor :) Egy két karakterötlet, talán bent hagyja a fórumvezetõ: Toreador: nimfomán és nem tud "elmenni", mellesleg hullaszag hátrány. Lasombra: elmezavar: félelem a sötétségtõl és mozgó árnyékoktól... Brujah: elmezavar: félénkség és szendeség... Ventrue: elmezavar: Dagobert bácsi szindróma... Ravnos: bûnbánó tolvaj (ez nem is olyan nagy hülyeség) Nosferatu: Gyerekshowban jelmezben szórakoztatás (Ari a bohóc, Ari mint Aranyos) Elmezavar: pedofilia... Miért megy át a kráni csirke az úton? A kráni csirke nem megy át az úton hanem brutálisan elpusztítja azt! Egyik fejébõl tûzet okád, a másikbõl villámokat köp. Ha ezt megunta, sikít ezzel 8k10 fp-t sebzõdik mindenki, 4fp/ép sebzéssel. Persze két fejjel sikít... Asztrálisan és mentálisan teljesen sérthetetlen, inteligenciája emberi. Ha elveszíti fp-inek a felét, akkor azonnal toj egy tojást, amibõl kikel mégegy kráni csirke. A kránielfek úgy szaporítják, hogy idõnként rálõnek íjjal -by xinaf Jöjj el kedves Vérapó, jó elfek barátja! Khossast, íjat, hiequart, rejteget a zsákja! Amerre jár reggelig Minden goblin megdöglik! Meg öli a Vérapó, ha életben látja... Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
2006. december 20. hozzászólás .
arminak sok-sok szeretettel: Van a szahara. Szahara közepén egy kis fogadó. Itt él a fogadós, egyedül, magányosan. Nagy magányában, vendég híján egyik reggel kimegy a fogadós a közeli dombra: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát három kis fekete pontot közeledni. Kimegy délben is: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát három kis fekete arab lovas harcost közeledni. Kimegy este: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát három kis fekete arab lovas harcost az orra elõtt. Kérdi: mit szeretnétek három kis fekete arab lovas harcos? Hát, szeretnénk egy háromágyas szobát, ha lehetséges. Nincs háromágyas szobám, csak egy tízágyas, de az üres, a tietek lehet. OK, elfogadják. Másnap reggel ismét kimegy a közeli dombra: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát három kis fekete pontot közeledni. Kimegy délben is: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát három kis fekete arab lovas harcost közeledni. Kimegy este: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát három kis fekete arab lovas harcost az orra elõtt. Kérdi: mit szeretnétek három kis fekete arab lovas harcos? Hát, szeretnénk egy háromágyas szobát, ha lehetséges. Nincs háromágyas szobám, csak egy tízágyas, de abban már laknak hárman, de még van hely. OK, elfogadják. Harmadnap reggel is kimegy a fogadós a közeli dombra: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát három kis fekete pontot közeledni. Kimegy délben is: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát három kis fekete arab lovas harcost közeledni. Kimegy este: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát három kis fekete arab lovas harcost az orra elõtt. Kérdi: mit szeretnétek három kis fekete arab lovas harcos? Hát, szeretnénk egy háromágyas szobát, ha lehetséges. Nincs háromágyas szobám, csak egy tízágyas, de abban már laknak hatan, de még van hely. OK, elfogadják. Negyedik nap reggel is kimegy a közeli dombra: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát egy kis fekete pontot közeledni. Kimegy délben is: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát egy kis fekete arab lovas harcost közeledni. Kimegy este: Néz balra. Semmi. Néz jobbra. Semmi. Néz szembe: lát egy kis fekete arab lovas harcost az orra elõtt. Kérdi: mit szeretnél kis fekete arab lovas harcos? Hát, szeretnék egy egyágyas szobát, ha lehetséges. Nincs egyágyas szobám, csak egy tízágyas, de abban már laknak kilencen, de még van számodra hely. OK, elfogadja. Ötödiknap felmegy a szobaba. Kérdezi az elsõ három kis fekete arab lovas harcost: Ti, elsõ három kis fekete arab lovas harcos mit szeretnétek reggelire? Három kávét kérünk. Lemegy, elkészíti, felmegy, kiszolgálja õket. Kérdezi a Második három kis fekete arab lovas harcost: Ti, második három kis fekete arab lovas harcos mit szeretnétek reggelire? Három kávét kérünk. Lemegy, elkészíti, felmegy, kiszolgálja õket. Kérdezi a harmadik kis három fekete arab lovas harcost: Ti, harmadik három kis fekete arab lovas harcos mit szeretnétek reggelire? Három kávét kérünk. Lemegy, elkészíti, felmegy, kiszolgálja õket. Kérdezi az utolsó egy kis fekete arab lovas harcost: Te, utolsó egy kis fekete arab lovas harcos mit szeretnél reggelire? Én egy teát kérnék. Lemegy, elkészíti, felmegy, kiszolgálja õt. Nos, ebbõl az egészbõl mi a tanulság? Hogy a kis fekete arab lovas harcosok 90%-a reggelire kávét iszik.....
joeczar 2006. december 20. 1473 hozzászólás 224.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#10667): ez ütõs
United Universe Clan - Then & Now
DEATHGUN 2006. december 20. 422 hozzászólás 952.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#10667): bruhahhhaa! ^^
Szeretet és Béékee!!