Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

SosMogyi 2006. december 4. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Nadril üzenetére (#10519): ááá :D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Dominator 2006. december 4. 1010 hozzászólás 357.
Válasz Nadril üzenetére (#10519): ezt már legalább ezerszer hallottam, de mégis minden alkalommal könnyezek rajta :D
Ketrecet épits or ban!
Válasz Nadril üzenetére (#10519): jájjj :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Nadril 2006. december 4. 1032 hozzászólás 345.
Egy meglehetosen illuminalt ferfi beter egy barba , leul a pulthoz es ker egy italt. Szetnez, es megszolit egy kozeleben uldogelot: - He, haver, akarsz egy jo szoke-viccet hallani? A nagydarab ferfi ranez a reszegre: - 102 kilo vagyok, birkozom, es termeszetes szoke a hajam. Itt mellettem ez a srac karate-bajnok, a masik baratom dzsudo-bajnok, mindketten szokek. Biztos, hogy el akarod mondani azt a viccet? - Hat, ha haromszor kell, akkor inkabb nem.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
nagyi 2006. december 3. 4567 hozzászólás 27.
Válasz armithis üzenetére (#10517): kérsz 1 sört?
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
armithis 2006. december 3. 5151 hozzászólás 21.
hehe nálam nem is lehet pontot szerezni
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
756Zogya 2006. december 3. 573 hozzászólás 693.
láttyátok nem is olyan nehez nalam yo pontot szerezni
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
SosMogyi 2006. december 3. 3354 hozzászólás 54.
Válasz 756Zogya üzenetére (#10513): jééé valamire amire nem aztmondtad, hogy ocska ^^
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Antares 2006. december 3. 4109 hozzászólás 35.
Válasz DaVkOv üzenetére (#10510): biztos növekvõben van neki a kommentek rendezése :)
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
756Zogya 2006. december 3. 573 hozzászólás 693.
Válasz nagyi üzenetére (#10511): teccik :kira
armithis 2006. december 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz DaVkOv üzenetére (#10510): hehe akkor neked mi a normális neved? :) :]
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
nagyi 2006. december 3. 4567 hozzászólás 27.
nap kérdése: Olyan szarul nézel ki, iszol te rendesen ? tol hogy old meg szar is de azért mosolyogtam rajta
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
DaVkOv 2006. december 3. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Dominator üzenetére (#10508): sztem 1es emberek csinálnak álneveket maguknak hogy kiéljék fogyatékos hajlamaikat :D ez az igazi vicc :)
this is FleSs YES?
Bludger 2006. december 2. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Dominator üzenetére (#10508): hát igen, ezek a mai fiatalok :noo
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Dominator 2006. december 2. 1010 hozzászólás 357.
bírom, hogy a sok új ember aki jön rshu ra, mind valami fogyit postol...
Ketrecet épits or ban!
SzuL 2006. december 2. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Megyek88 üzenetére (#10505): itt te vagy a vicc :kira
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
good question :kira
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
Megyek88 2006. december 2. 0 hozzászólás 25096.
Most itt hol vannak a viccek?
rambo6 2006. december 2. 203 hozzászólás 1713.
OK!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Scarface 2006. december 2. 657 hozzászólás 570.
Válasz rambo6 üzenetére (#10500): old és sok
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Bludger 2006. december 2. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#10495): nekem e-on áramszolgáltató hanganyaga van így meg, és van bennne pár elég kemény :D "szeretkeztünk, de én nem engedtem, hogy elvegye a szüzességemet." ez überproskill :kira
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
armithis 2006. december 2. 5151 hozzászólás 21.
sok
Van am meg ^^ ^^: Szoljatok ha mar sok! :) Az orvos valaszol: - 16 éves srác vagyok, kb. két éve vettem észre, hogy a péniszemen szõrök nõttek. Eddig nem mertem szólni a szüleimnek, és orvoshoz sem merek elmenni, ezért tõletek kérek segítséget! - Keresd fel Chewbacca-t, õ is hasonló problémákkal küzdött. De neki sikerült túljutnia a krízisen. - 16 éves érdeklõdõ lány vagyok. Kérdésem a következõ: ha egy lány orálisan kielégít egy fiút, és ha a sperma a szájába kerül, lehet- e terhes? Ha igen, mit lehet ellene tenni? - Egyél hagymát, az megöli a kis genyákat. - Melyik lyukba kell behelyezni a fiú nemiszervét? - Amelyikbe neked jólesik. - Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy szeretnék melltartót? - "Anyu, szeretnék melltartót." - 16 éves vagyok, és lefeküdtem a barátommal. Írtátok, hogy ilyenkor a lány vérzik (ezt én is tudom). Az a kérdésem, hogy ez közvetlenül az aktus után történik, vagy pár nap múlva? - Ha szerencséd van, is-is. - 13 éves lány vagyok, de 18-nak is kinézek, pedig nem is festem a hajam, nem sminkelem magam. Megismerkedtem valakivel, akivel szeretkeztünk, de én nem engedtem, hogy elvegye a szüzességemet. - Derék teljesítmény, látszik hogy a korodnál érettebb vagy. - 16 éves fiú vagyok, és engem az érdekelne, hogy egy lány is fel szokott- e izgulni spontán? Tényleg csak nagyon kevés lány szokott maszturbálni? Néhány osztálytársammal beszélgettünk errõl, lányokkal is, és mindeki tagadta, hogy csinálná. - Nem, a lányok nem végeznek önkielégítést, ahogy nem is finganak. Ez tudományos tény. - 8. osztályba járok, és az a problémám, hogy nemileg még éretlen vagyok. Talán nemibeteg vagyok? - Maximum elmebeteg. - 15 éves fiú vagyok, és a nemi szervemen még nem nõtt szõr. Hogyan növesszem meg? - Neked is megadom Chewbacca e-mailcímét. - Hatodikos lány vagyok, és az a problémám, hogy még mindig bepisilek. Ez baj? Még egy gondom van. Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy szeretkezek valakivel. - Mindent a maga helyén: elõször szokjál le a bevizelésrõl, és csak utána szokjál rá a szexre. - ....13 éves vagyok és szeretek egy fiút. Az a baj, hogy õ rám se bagozik, talán azért, mert izzadtságszagom van. Hogyan tudnám elcsábitani? - FÜRÖDJ! - ....15 éves lányok vagyunk. Kérdésünk, hogy szeretkezésnél a fiú a behatolásnál érzi e lány szûzhártyáját? Ha érzi és átszakítja, a nemiszervben valami hanggal jár?... - Persze. Kis reccsenés hallatszik. 90 kg feletti lányok esetén némi visszhang is jelentkezik. ------------------ Két rendõr utazik egy helikopteren. Azt kérdezi az egyik: - Te, mi ez itt felettünk? - Valószínûleg a légkondicionáló. Amióta nem pörög, nagyon izzad a pilóta.
Válasz Reaper üzenetére (#10498): bocsigazad van kihagytam a legfontosabbat, igen a hülyék. :kira
Reaper 2006. december 2. 259 hozzászólás 1433.
Válasz armithis üzenetére (#10497): De ugyanakkor vannak, akik tényleg ilyen hülyék... x| Viszont jól elsorolta mind a 7 törpét, úgyhogy akár tudakozónak is jó... :D
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
ez old de ugyanakkor nem hülyeség, hihetetlen de tényleg vannak olyanok akik ilyen kérdések miatt hívják az ügyfélszolgálatokat, tudakozókat. Persze az más tészta, hogy egy házibuliban a befolyásos állapot alatt lévõ srácok puszta heppként fogják fel de akkor is :) :kira
Válasz rambo6 üzenetére (#10495): Csókolom, azt szeretném kérdezni, hogy mi a neve a hetedik törpének? aaaaaw :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Egy pasas kihívja a tv-szerelôt és mondja neki: – Szóval, ültem a fotelban, néztem a tv-t, miközben egy 100-as szöggel piszkáltam a fülem. Egyszer csak elment a hang! ----------------- A VODAFONE ügyfélszolgálat aranyköpései Üf: Rózsafa elõlapom van, és folyton perceg a telefon. Lehet benne faszú? Üf: Jónapot, én egy Vidamaxot akarnák fõtõtteni, de valami keresztet is kér ami nincs rajta a kártyán, csak a sok szám... Csr: A kettõskereszt billentyût kell megnyomni, ami a telefonján van... Üf: Jaaaa.... de melyik? Ez a hópehely vagy a létra? Üf: Miért nem tudok telefonálni? Elloptak a telefonomat, kicseréltem a SIM kártyát, és most azt mondja be, hogy számlatartozás miatt nem tudok telefonálni... Csr: 65000FT+ÁFA a tartozása. Ezért le lettek tiltva a kimenõ hívásai. Üf: Én ezt nem értem. Nekem is és az öcsémnek is ellopták a telefonomat. Kicseréltük a kártyát, és az üzletben azt mondták, hogy egy új üres kártyát kapunk. Akkor ez a számlatartozás hogyan tûntethetõ el?? Csr: Vodafone Üf, Endrõdi Cs. vagyok, miben segíthetek? Üf: Hallo. Kovács Szilárddal szeretnék beszélni. Csr: Vodafone dolgozó? Üf: Nem vagyok Vodafone dolgozó, de ez magának miért fontos? Csr: KOVÁCS SZILÁRD nevû úr a Vodafone-nál dolgozik? Üf: Igen, vele szeretnék beszélni. Üf: Nem tudok telefonálni. Csr: Mit lát a kijelzõn? Üf: Adja meg a PIN-kódot négy darab csillagot, mást nem. Csr: ... Üf: Tényleg igaz, hogy a VodaFlex-nek a hétvégi percdíja 12,50? Csr: Igen, így van... Üf: Akkor is ha Vodafone-t hívok, meg ha Pannont, Westelt, vagy MADZAGOSAT? Üf: Már az elõbb is telefonáltam, akkor is félrekapcsoltak. Most jó helyen vagyok? Csr: Attól függ, mit szeretne. Üf: Háát, azt most hagyjuk!! Üf: Halo! Csr: Parancsoljon! Üf: Haalooo! Csr: Én hallom! Üf: HAAAALLoooooooooo! Csr: Hall engem? Üf: Na végre! Kiirja ez a telefon, hogy borítékom van. Mit csináljak? Csr: Olvassa el, hogy mirõl szól! Üf: Nem szól ez semmit, csak ott figyel... Üf: Érdeklõdni szeretnék, hogy nekem mér’ fáj a fejem ha a Vodafonnal telefonálok? Csr: Konkrétan mire gondol...? Üf: ...csakazér’, mer’ a Pannonnal nem fáj... Üf: Jóestét, valami gond van a telefonommal, nem tudok SMSt küldeni, pedig fontos lenne... Csr: Jelenleg karbantartás van a központban, ezért nem mûkodik ez a szolgáltatás. Üf: Aha... akkor nem tudna a nevemben elküldeni egy sürgõs SMSt? Én itt vagyok az Árpád híd budai hidfõjénél, a barátnom meg a túloldalon a pesti hídfõnél, es üzenni kéne neki, hogy jöjjön át, mert itt várom... Csr: Sajnos én sem tudok üzenni, de miért nem próbálja meg felhivni...? Üf: .....õõõõõõõõõ...... ja jó... tényleg....! Köszönöm a segítséget! Üf: Jónapot, a számlainformációmat szeretném lekérdezni... Csr: Az Ön számlaegyenlegére gondol? Azt itt az ügyfélszolgálaton tudjuk Önnek megmondani... Üf: És annak mi a száma? Csr: 1270. Bizonyára most is ezt hívta... Üf: Igen, de azért leírom.... szóval tizzenketttttõõõõhettttven.... jó köszönöm, akkor máris hívom, viszhall! Csr: ...? Üf: Pár órája az a gondom, hogy nem csörög a telefonom amikor hívnak. Erixonom van... Csr: Valószínûleg bekapcsolta a néma üzemmódot. Lát a kijelzõn egy áthúzott hangjegyet? Üf: Igen, de nekem nem ez a gondom, hanem amint már mondtam... Csr: ...de ez lesz a gond. Próbálja meg hosszan nyomni a CLR gombot, es így kikapcsolja a néma üzemmódot... Üf: ...jó jó tudom, ezt már próbáltam, értek annyira ehhez a telefonhoz, higgye el... Csr: Értem, akkor legyen szíves a piros NO gombot megnyomni... Üf: Most így beszélgetes közben? Csr: Igen. Üf: Jó, akkor most megnyom.... Éjjel fél négy: Üf: Jó reggel. Maguknak eddig hány elõfizetõjük van? Csr: Errõl jelenleg nincs pontos adat. Üf: Köszi. Viszhall Csr:???? Üf: Van Önöknel szexvonal drága? Csr(lány): sajnos ilyen szolgáltatást MI, JELENLEG nem nyújtunk Üf: Elnézést, a baratnõm telefonja is az én nevemen van, és az a gond, hogy az én címemre jönnek az õ számlái is. Meg lehetne oldani, hogy azok más címre menjenek ? Csr: Sajnos ez egyelõre nem megoldható. Komoly gondot okoz ez Önnek? Üf: Hááát, eléggé, ugyanis nõs vagyok.... (Ideges nõi) Üf: jónapot! Már harmadszor telefonálok, de meg mindig nem hajlandóak megmondani, hogy mikor lesz végre víz a 8. kerületben! Szégyen gyalázat! Üf: Jónapot kivánok! Megpróbálom beütni a Pink kódom, de csak csillagokat látok! Csr: Ez természetes. Mert a szám titkos, tehát Ön csak csillagokat fog látni. Üf: Akkor honnan tudjam, hogy mit ütöttem be? Üf: Problémám van a készülékkel, stb... Csr: Milyen tipusú készüléke van? Üf: Hát Vodafone! Csr: Értem, de a készülék típusára értettem, Motorola, Ericcson, Nokia..? Üf: Mondtam, hogy Vodafone! Különben nem magukat hivtam volna. Felháborító ez a multinacionális nagyvállalat! Üf: Telefonszám után tudakozódnék! Sajnos csak vezetéknevet tudok: Kis, egy s-sel... Üf: A vitamax percdij hétközben 85, hétvégen pedig minusz 30? Kovács Gabi: Elkérhetem a telefonszámát? Üf: Azt én nem adhatom meg, nekem felesegem van!!!!!!! Üf: Miért van az hogy, én bárkit tudok hivni, de engem nem hív senki? Üf: És Önök ott bent a központban figyelik, hogy mikor jár le a kártyám? Üf / 5 éves hang/ :-): Csókolom, azt szeretném kérdezni, hogy mi a neve a hetedik törpének? Csr: Melyik a hetedik ? Hapci, Vidor, Tudor, Kuka, Szundi, Szende vagy Morgó ? Üf: A Szende ! Köszönöm, Csókolom ! Üf: Jó napot kivánok, a Vitamax reklámból a rendõrségen ülõ fiú telefonszámát szeretném elkerni. Csr: Igen, azt én is szeretném tudni! Csr: Vodafone Ügyfélszolgálat. Jónapot Kivanok. Miben segithetek? Üf: Maga nem az automata? Csr: Mit gondol? ----------------------
756Zogya 2006. december 2. 573 hozzászólás 693.
1-5 ocska :kira
Válasz Gumikacsa üzenetére (#10490): 1. és 5. :kira
Válasz Gumikacsa üzenetére (#10490): hehe 3. + 5. -ezeket még nem olvastan-nagyon állat a többi old vagy sz*r
Válasz Gumikacsa üzenetére (#10490): nem, a lágytojásos az jó és csönd!
Gumikacsa 2006. december 2. 5422 hozzászólás 15.
Válasz armithis üzenetére (#10489): - Hogyan tudsz egy lágytojást a betonpadlóra dobni úgy, hogy ne törjön össze? - Ez butaság, a betonpadló nagyon kemény, nem törik össze. - Hol fészkel az Intermadár? - Interfészekben! - Mit csinál a kaméleon a sütõben? - Beleolvad a környezetébe. A tv boltban: - Van szinestévéjük? - Igen. - Akkor kérek egy zöldet - Meddig bírja a teve víz nélkül? - Élete végéig. nesze regiek es szarok
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
jó azért viccek topikba ne verseket írjatok hanem szarvicceket!
Válasz Vektor13 üzenetére (#10487): WC-vel is lehet kockulni :D:D de amugy jó
Vektor13 2006. december 2. 1178 hozzászólás 299.
Élvezzem, mit lehet, mit e gyarló világ nyújthat? De megunnám én azt is, unatkoznék végleg. Akkor jön az SC, benyomom a gépet a jó unalomûzõt KOTZKA lennék végleg :pussz
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Válasz opr üzenetére (#10482): old, meg írták elõtted.
PhArAo 2006. december 2. 2737 hozzászólás 85.
Válasz opr üzenetére (#10482): ejha:D
RIP Ödi
Scarface 2006. december 1. 657 hozzászólás 570.
Válasz 756Zogya üzenetére (#10483): yepp Válasz opr üzenetére (#10482): olyan :kira (lehetne belõle egy rapszámot csinálni, már elõre látom :])
756Zogya 2006. december 1. 573 hozzászólás 693.
pf,legalabb szívbol yon
opr 2006. december 1. 77 hozzászólás 3296.
Álmomban írtam egy "verset", fel is keltem gyorsan h leírjam nektek, én jót röhögtem rajta nagyon, bár lehet h iszonyatos osztást fogok érte kapni. De legalább van v.mi, amit garantáltan senki nem ismer :DDD gl hf: Álmodom (by opr) Alszom. nyolctól nyolcig, álmodom és szépet, ne zavarj kérlek! Álmodom. Nõkrõl, kocsikról, autókról és pénzrõl, luxusról egyszóval; nem is kevésrõl. Luxusról és jóról, mindenrõl mi kellhet, jó élet lenne az, csontig üres lélek. Üres lélek, álmok-vágyak nélkül, mindenem meglenne, minek éljek akkor?! Élvezzem, mit lehet, mit e gyarló világ nyújthat? De megunnám én azt is, unatkoznék végleg. Unatkoznék reggel, délben és este, jó ez így nekem, csórón jó az élet! Azért kéne az a luxus; Nem sok, csak egy kicsi, ne tûnjön oly elérhetetlennek: minden, miért élek! Hogyha eddig eljutottál... Gratulálok, jó vagy, szar ez a vers bazdmeg, jobb kéne de nem megy. Ezért aztán mondom: aludj inkább te is, álmodj szépet, sokat, ne agyalj ilyeneken, mert hülye leszel te is. :DDD 2006.12.01 20:45-21:15 ez a vers v0.99 beta, fogok még rajta csiszolni, tagolással itt-ott bajok vannak, persze azon túl h szar az egész :D de legalább vicces sz.tem :$ ui.: ez a vers annak az apropójából született (mondhatni ünnepi alkalom), hogy több, mint 3 hete elõször többet fogok tudni aludni 4 óránál!!! Alig bírom elhinni... Na megyek is visszabaszom magam az ágyba ^^
Scarface 2006. december 1. 657 hozzászólás 570.
-Miaz, zöld és nemtudod kisz*rni? -??? -TANK!!! w3-as részleg tudom, dehát... :kira
armithis 2006. december 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Miraculous üzenetére (#10475): :kira ejó
SosMogyi 2006. november 30. 3354 hozzászólás 54.
Válasz nOia üzenetére (#10469): és létezik ilyen :(
DaVkOv 2006. november 30. 2174 hozzászólás 125.
Válasz armithis üzenetére (#10465): 2bõl utolso lol :D
this is FleSs YES?
LightBringer 2006. november 30. 44 hozzászólás 4486.
de jó lesz ez itt is
Scarface 2006. november 30. 657 hozzászólás 570.
Válasz armithis üzenetére (#10473): akkor hova? :hey
Miraculous 2006. november 30. 19 hozzászólás 6815.
Ha már volt, akkor 1000 bocsi, de 1est nem kérekk :D - Hogyan lehet az anyóst halála után is dolgoztatni?? - ??? - Homokórába kell tenni... (Egy jó barátom elmesélte az anyósának, nem sokkal a házasságkötésük után... x| )
"Ha valaki kérdezné, miért nem SCzek... ...az nézze meg az órarendem"
LightBringer 2006. november 30. 44 hozzászólás 4486.
Válasz Scarface üzenetére (#10472): hehhe:D ilyen fogyi vicceket.... I love them
armithis 2006. november 30. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Scarface üzenetére (#10472): jajne ez nem ide való