Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

RHCPgergo 2006. november 30. 809 hozzászólás 460.
Miért járnak a facsemeték faiskolába? Hogy ne legyenek tuskók.
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
armithis 2006. november 30. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#10464): utolso jo :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
rambo6 2006. november 30. 203 hozzászólás 1713.
Kimennek a diákok falura, gyûjtõmunkát készíteni régies népdalokról: - Pista bácsi, tudna nekünk énekelni valami jó kis falusi népdalt? - Hát én csak olyan disznó szövegû dalt tudok - mondja Pista bácsi. - Nem baj, Pistabá, ahol disznó a szöveg, ott énekelje azt, hogy hümm-hümm. Pistabá beleegyezik és nekikezd: - Hejj de csavaros, de csavaros a hümm-hümm f*sza... ----------------- - Mi az kicsi, zöld, és 300-zal veszi a kanyarokat? - ??? - Leveli béka a turmixgében!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
armithis 2006. november 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz VOoRTex üzenetére (#10461): nem rosszak
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
DJWindsurfer 2006. november 29. 914 hozzászólás 403.
Válasz VOoRTex üzenetére (#10461): az órarendest ismertem! többi lol! :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
VOoRTex 2006. november 29. 308 hozzászólás 1225.
Jézus úgy dönt, ideje megint valami csodát tenni - sok a hitetlen -, ezért leszáll a Földre, kis hazánkba. Találkozik egy vak koldussal. Rámutat, így szól: - Láss! - Látok! Látok! - így a koldus. A közelben üldögél egy másik szerencsétlen, aki béna. - Járj! - így Jézus - Járok! Járok! - örvendezik a másik. Ott bámészkodik a cigány, aki szemtanúja az eseményeknek. Jézus elindul felé. Mire a cigány: - Hozzám ne érj, b.. meg, tegnap százalékoltak le!!!!! A fiú odamegy egy lányhoz a discóban: - Kijössz beszélgetni? - De hát esik az esõ. - Nembaj, térdelhetsz a cipõmre! Miért küldik olyan gyakran az anyóst szavazni? Hogy szokja az urnát Órarend egy jobboldali középsuliba...: Matek: - konvergencia számítások Történelem: - árpádsávos zászló eredete Testnevelés: -futás idõre az Astóriától a Ferenciek teréig Biológia: - a vipera Irodalom: -a "böszme" szó eredete Kémia: -könnygáz kisérlet - doktor úr, igaz hogy már csak egy napom van hátra? - igen, de miért kérdi?
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
SosMogyi 2006. november 29. 3354 hozzászólás 54.
Válasz medical üzenetére (#10459): elég régiek
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
medical 2006. november 29. 418 hozzászólás 958.
2 rendõr bemegy a sarki abc-be. Mikor beértek az egyik kegyetlenül pofon vágja a másikat, mire az kérdõre vonja. -Ezt meg miért csináltad? -Üzletben nincs barátság! Miért nincs az ágyon ü? Mert az ágynemûtartó. Mirõl lehet felismerni a gyerekmentõt? Van bohócmintás hullazsákja. :)
Scarface 2006. november 28. 657 hozzászólás 567.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#10457): jaja ^^
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
DJWindsurfer 2006. november 28. 914 hozzászólás 403.
rendõr vizsga: bizotság kérdezi,hogy mennyi 2x2? válasz: 5 huuu hát bizotság tagjai össze dugják a fejüket mi legyen milegyen az elnök végül is úgy dönt,hogy átengedi: jól van átengedem de csak mert 2t tévedett x|
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
DaVkOv 2006. november 28. 2174 hozzászólás 125.
Válasz armithis üzenetére (#10455): uh te haverjaid milyen idegroncs emberek lehetnek a sok armis vicctõl :D (joke) :D
this is FleSs YES?
armithis 2006. november 27. 5151 hozzászólás 21.
usb usa az jó, azzal megörjítettem már pár havert :D
SiTe 2006. november 27. 505 hozzászólás 774.
Válasz Scarface üzenetére (#10451): lol semmi, annyi, hogy fel van telepítve a távol keleti betûkészlet...
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
SzuL 2006. november 27. 1411 hozzászólás 235.
Válasz dada007 üzenetére (#10452): REP? :O
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
dada007 2006. november 27. 194 hozzászólás 1781.
Válasz Scarface üzenetére (#10451): nekem jöhet pm-be az a rep ^^ szerk: izé az a vicc csak hulla vagyok
Scarface 2006. november 27. 657 hozzászólás 567.
Válasz SiTe üzenetére (#10447): nekem is ez, mi a baj? Egy Ansett járat kimaradt Sydney repülõterén, mivel a légitársaság Boeing 767-es utasszállító gépe meghibásodott. Az utasokat gyorsan megpróbálták más járatokra áttenni, a fõszereplõ hölgy elott is hatalmas, türelmetlen utasokból álló sor kígyózott. Ekkor egy ingerült utas elõretört a sorban, lecsapta a jegyét a pultra, és felcsattant: - Egy jegyet kérek a legközelebbi gépre, és ajánlom, hogy elsõ osztályra adják! A hölgy türelmesen válaszolt: - Sajnálom, uram! Boldogan segítek Önnek, de elõbb az itt sorban álló embereket kell elintéznem. Az utast ez persze nem hatotta meg, hangosan, hogy mindenki hallja a sorban, megkérdezte: - Hölgyem, tudja maga, hogy én ki vagyok?! A nõ elmosolyodott, majd gondolkodás nélkül a hangosbeszélõ mikrofonja után nyúlt, és beleszólt: - Figyelem! - kezdte, és a hangja visszhangzott a terminál egész területén. - A 14-es kapunál van egy kedves utasunk, aki nem tudja, kicsoda is õ. Ha bárki segíteni tud személyazonossága megállapításában, kérjük fáradjon a 14-es kapuhoz! A sorban álló utasok hisztérikus röhögése közepette a dühös utas a fogait vicsorgatva odavetette: - Kapja be!! A nõ ezen sem ütközött meg, hanem mosolyogva válaszolt: - Sajnálom uram, de ehhez is sorba kell állnia! Hardver: A számítógép azon része, amelyet viszont rugdosni is lehet! 2csiga megy a sivatagba!Melyik a homokos?Persze hogy mind kettö! Az USB az USA továbbfejlesztett változata? van egy jó viccem csak azt ide nem merem beírni :)
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
armithis 2006. november 27. 5151 hozzászólás 21.
viccet hé
Gumikacsa 2006. november 27. 5422 hozzászólás 15.
Válasz SiTe üzenetére (#10447): Válasz Antares üzenetére (#10448): arra is kockak jonnek h: blabla hid the facts
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Antares 2006. november 27. 4109 hozzászólás 35.
Válasz SiTe üzenetére (#10447): áh nem vagy kivétel te se akkor :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
SiTe 2006. november 27. 505 hozzászólás 774.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#10403): nálam van a hiba?:D[url=http://kepfeltoltes.hu/view/061127/scr_bush_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]bush hid the facts[/url]
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
756Zogya 2006. november 26. 573 hozzászólás 690.
ocska
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
rambo6 2006. november 26. 203 hozzászólás 1713.
Ezt most olvastam: nemtom igaz-e , de marhära elkepzeltem a doki arcät ^^ Mi nõk mindannyian tudjuk, mit jelent egy nõgyógyászati vizsgálatra való felkészüles. Testileg és lelkileg is különleges elõkeszületeket igényel, beleértve a ruházat megfelelõ kiválasztásat és a szokásosnál is alaposabb tisztálkodást, nehogy valami kellemetlenség legyen. Az egyik magazin pályázatot irt ki nõknek a legcikisebb nõgyógyászati elményük megirására. Az 5000 dolláros fõdijat ez a pályamû vitte el: Délre kaptam idõpontot a nõgyógyászhoz, örültem, hogy délelõtt viszonylag stresszmentesen fel tudok készülni majd az eseményre. Reggel azonban telefonhívást kaptam a rendelõböl, hogy jó lenne, ha 9:30-ra ott tudnék lenni. "Persze, ott leszek" mondtam a legnagyobb nyugalommal, és csak utána estem pánikba. A reggeli kapkodás a szokásos menetben folyt, gyerekek reggeliztetése, öltöztetése, uzsonnák csomagolása, fuvarozás az iskolába, óvodába stb. 8:45-re értem haza, nem volt már idõ újabb fürdésre, ezért csak gyorsan felkaptam a mosakodó rongyot a kád mellöl, és jól lemostam magam "ott". Autóba vágtam magam és rohantam az orvoshoz. Felfeküdtem az asztalra, a fejemet a fal felé fordítottam, és azt képzeltem, hogy Párizsban sétálgatok... A doki megszemlelte a terepet, majd így szólt: - Huha! Látom, ma volt egy kis különleges felkészüles... Nem tudtam mirõl beszél, nem reagáltam semmit, tovább sétáltam "Párizsban". Hazamentem, a nap további része a szokásos rutin szerint ment, fõzés, gyerekek összeszedése, házifeladatok ellenõrzése stb. Délután fele a lányom ijedt hangon kérdezte: - Anyu, hol van a mosdórongy a fürdõszobából? - Kidobtam, vegyél elõ másikat! - mondtam neki. Mire a lányom: - De nekem az kell, mert benne volt az összes csillámporom és flitterem!
SosMogyi 2006. november 26. 3354 hozzászólás 54.
Válasz armithis üzenetére (#10443): télleg nemaz
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
armithis 2006. november 26. 5151 hozzászólás 21.
szerintem nem is vicces
DaVkOv 2006. november 26. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Miraculous üzenetére (#10441): old :)
this is FleSs YES?
Miraculous 2006. november 25. 19 hozzászólás 6728.
Orvos rémülten: Jézusom! Maga egyszerre vette be azt a hashajtot, amit magának két hétre irtam fel?! És mondja, hányszor volt széklete??? Beteg, meglehetösen higgadtan: Kétszer.......... Elöször este 9töl 4ig, majd délután 3tol reggel 6ig.
"Ha valaki kérdezné, miért nem SCzek... ...az nézze meg az órarendem"
armithis 2006. november 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#10434): ablaktörlõs vicc póver! :kira
DaVkOv 2006. november 25. 2174 hozzászólás 125.
Válasz rambo6 üzenetére (#10434): 1. mekkora ownage wáá :D:D
this is FleSs YES?
SzuL 2006. november 25. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Scarface üzenetére (#10436): grat :kira ^^
SosMogyi 2006. november 25. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#10434): Válasz Scarface üzenetére (#10436): van 1-2 jó
Scarface 2006. november 25. 657 hozzászólás 567.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#10433): lol ^^ Válasz rambo6 üzenetére (#10434): juhúú :D Egy sétáló férfit megállít az utcán egy ember: - Elnézést, megmondaná, hogy hogyan jutok el a postára? - Az attól függ. Kocsival van? - Nem. - Akkor gyalog. Magyarország térképét újra kell rajzolni, mert a tudósok rájöttek, hogy Magyarország a csodával határos. Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentõ példának. Akármilyen rossz is a kölyök, adókedvezménynek megteszi. A tiszta lelkiismeret általában a rossz emlékezet jele. Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak vannak barátai. A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok. Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nõk szexuális kedve növelhetõ. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL. Van két gyönyörû gyerekem - márpedig ötbõl kettõ nem is rossz arány. A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésû ketchup. Havas utak... Ilyenkor jó vezetni, mert a mazsolák nem jönnek ki, a vérprofik meg már az árokban vannak. A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövõre. A másik felének nincs pénze drogokra. Az alkohol elterelte a gondolataimat... Nem, inkább kiirtotta õket... Az áram alatt lévõ alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt Csak más a fogása... Az ateizmus gyenge pontja: nincs kinek hálát adni. Nem értem, miért nem tudnak a zsidók és az arabok leülni és jó keresztények módjára rendezni ezt az ügyet. Nem szép, de van benne valami visszataszító. A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá. Örökké akarok élni! Eddig sikerült... Meghalt az anyósom. Eszébe jutott a balta. Ketten jönnek kifelé az erdõbõl. Az egyik futva, a másik medve. Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen elöre! Oooo, hogy a villamos szabja rád a rövidnadrágot! A számítógépem megver sakkban... de kick-boxban én vagyok a jobb!!! Azért van a vonaton két mozdonyvezetõ, mert ott akkora a zaj, hogy egy ember el se tudná viselni! Védd a fákat! Egyél hódot! Én úgy vagyok a hányással, mint Ady a versírással. Egyre könnyebben megy és egyre mélyebbrõl jön. A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja. Méghogy tetõfedõ!!! Hát minek a tetõt még plusz lefedni?! A tehén nem más, mint egy olyan gép, ami ihatóvá teszi a füvet. "Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai."
freelander 2006. november 25. 1999 hozzászólás 145.
Válasz 756Zogya üzenetére (#10432): ráadásul a falu asszonyai akik nõsek! :D
Pez: "születtek nagy deffek"
rambo6 2006. november 25. 203 hozzászólás 1713.
Nemtom, tegnap elött irtan 3 viccet de most meg nem lätom öket, pedig nagyon cool-ok voltak.Lehet hogy mäsik topikba mentek veletlenül!? :kocka Na mindegy, nemvägom.Ittvan mäs... Az öreg barát dicsekszik a többieknek: - Képzeljétek! Eddig olyan feledékeny voltam, hogy a saját nevemre sem emlékeztem, de találtam egy jó pszichiátert.l Jártam hozzá, és meggyógyultam. - Hát ez csodálatos! Én is elmennék hozzá! Hogy hívják? - Na... várjál csak. Na. Itt van a nyelvemen. Te, hogy is hívják azt a növényt, ami lila és tavasszal nyílik? - Ibolya? - Igen! - vágja rá az öreg, majd hátraszól a feleségének: - Te, Ibolya, hogy is hívják a pszichiátert? --------------------- Mit kell csinálni ha 120 km/h-val megyünk egy lejtõn, látjuk, hogy egy gyerekcsapat megy át elöttünk és elromlik a fék? - Be kell kapcsolni az ablaktörlõt... ---------------- Az autóst gyorshajtás miatt megállítja a rendõr. A sofõr sejti, hogy sáros. Ezért miután megállt, az ablakot letekerve kérdi : - Mennyi lesz biztos úr? - Tízezer. - Gumival, vagy gumi nélkül? ^^ ^^ ^^----------------- A világ legrövidebb könyvei, új kiadás: - A ghánai szoláriumszerelõk jegyzéke - Izlandi Idegenforgalmi Hivatal: A szomszédos országok - Paudits Béla: A konditermek világa - David Seaman: Emlékezetes nagy védéseim - Mohammed Atta: Landolás utasszállító géppel - Zámbó Jimmy: Kaland a kiskakassal - Ivan Szemjonov: A Kurszk matróza voltam - Medgyessy Péter: Karizma - Dr.Isak Grünbauer: A fityma szerepe a szexuális örömszerzésben - Moniq Couvet: A "hol nem járt" fütyi legendája - Knézy Jenõ: Magyar köszöntés-tár - Tunyogi Orsi: Nézz a szemembe - Zoltán Erika: Képeskönyv retusálatlan Playboy fotóimból - Michael Jackson: Miért jó feketének lenni - Pintér Sándor: Hogyan számoltam le a magyar maffiával - Viktor Sztrelnyikov: Sikeres légibemutató szervezése - Csurka István - Visszacsatolt területeim utcaszótára - Sas József: Ez tényleg humoros! - Bp. V. ker. Önkormányzat: Térkép az ingyenes parkolási zónákról - Anettka: Hogy lehet egy nõ egyszerre szép és okos? - Müller Péter Sziámi: Értelmes fejformáim - A Trabant istálló Forma 1-es sikerei - A Knézy Jenõ-fan club telefonkönyve. - Ózd világörökség listája - Gangstaa Zolee: Iskolaéveim - Dobó Kata: Önzetlen, õszinte szerelem - A magyar optimizmus ezer éve... - Osama Bin Laden: Philips szakállnyíró modellek összehasonlító táblázata - Knézy Jenõ: Hogyan közvetítsünk elfogulatlanul? - Habsburg Ottó: Répa, retek, mogyoró - George Bush: Országok, amiket felismerek a térképen - Demszky Gábor: Harcom egy tiszta és élhetõ városért - II. János Pál: Egyéjszakás kalandjaim - Híres busmanok az IT-businessben - Ábel Anita: Az Értelem - Zalatnay Cini: Látom a köldököm - Lagzi Lajcsi: Hogyan lettem anorexiás - Woody Allen: Trend a szemüvegiparban - Darth Vader: Strepsils.
DJWindsurfer 2006. november 25. 914 hozzászólás 403.
iwiwen olvastam a következõ hírdetést!:D:D:D "Piacvezetõ pénzügyi cég keres feketemunkásokat! Amit kínálunk: Versenyképes fizetés, dinamikus elõrelépési feltételek.Akit keresünk: Szorgalmas, vállalkozói szemléletû személyiség aki nem riad vissza a kemény munkától. Elvárások: Jogosítvány,Mittudoménmilyen marketing vizsga, erkölcsi bizonyítvány, angol és német nyelv tárgyalásszintû ismerete, Phd fokozatú szakirányú felsõfokú végzettség, számítógép mesterfokú kezelése, 3 év szakmabeli tapasztalat, gyorsírási vizsga." :D :D
756Zogya 2006. november 25. 573 hozzászólás 690.
[quote=triAz^ írta(#10430)] -Atyám, bevallom a falu összes nõjével szeretkeztem már, nem foglalkozva azzal, hogy 18 vagy 60 éves,sem azzal hogy nõs e vagy gyermekek annya az illetõ! [/quote] nõs-e... az igen
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Scarface 2006. november 25. 657 hozzászólás 567.
Válasz triAz^ üzenetére (#10430): elsõ király, :kira a másodikat most irtam be nemrég :)
triAz_ 2006. november 25. 1069 hozzászólás 327.
Bemegy egy 70 éves idõs úriember a templomba gyonni.Beül a fülkébe, a pap megkérdezi tõle: -Mond Fiam, mit vétkeztél? -Atyám, bevallom a falu összes nõjével szeretkeztem már, nem foglalkozva azzal, hogy 18 vagy 60 éves,sem azzal hogy nõs e vagy gyermekek annya az illetõ! -Hát fiam,most menny haza és facsarj ki 1 liter vizbe 10 citromot majd idd meg! -És akkor bûnbocsánatot nyerek? -Nem, de legalább letörlõdik ez az önelégül mosoly az arcodról! :kira ********************************** 70 éves bácsi betér a templomba gyonni... Papkérdezi tõle: -Mond Fiam, mit vétkeztél? -Kedves Atyám feleségem,gyermekeim és unokáim vannak.Ám multkor a munkából hazafele jövet szeretkeztem 5 órán keresztül három 18 éves lánnyal! -Fiam ez óriási bûn, hogy tehet egy keresztény ilyen dolgot? -Keresztény? Hiszen zsidó vagyok!! -Akkor miert nekem mondtad el a panaszodat? Erre az idõs férfi önelégült mosollyal: -Mert mindenkinek el akarom ujságolni a városban! :D
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
armithis 2006. november 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Bludger üzenetére (#10421): a csigás és a néma gyerekes gagyi :kira
Nadril 2006. november 25. 1032 hozzászólás 344.
Válasz SosMogyi üzenetére (#10427): de legalabb szarok. (rosszak)
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
SosMogyi 2006. november 25. 3354 hozzászólás 54.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#10426): elég oldok ezek
DJWindsurfer 2006. november 24. 914 hozzászólás 403.
Miért feszül szupermenen a ruha? Mert S -es x| Néhány Télapós levél és válasz! :) Lassan aktuális úgy is! :D Egy olyan G.I. Joe-t hozzál, ami tud úszni a víz alatt, és van szigonypuskája, és jó nagy kése, és ki van képezve gerilla harcmodorból, és simán megöli bármelyik ellenséget! Gergõ Kedves Gergõ! Kissé agresszív vagy, fiam. Belõled vagy terrorista lesz, vagy bérgyilkos, és tulajdonképpen egyik sem sokkal jobb a másiknál. Mit szólnál inkább egy kanna benzinhez, és egy doboz gyufához? Van egy érdekes kísérlet ezzel kapcsolatban, majd mellékelem a leírást. A Télapó Kedves Télapó! Te hány kiló vagy? Nem gondolkodtál még rajta, hogy fogyókúrázz? Mi van, ha egyszer beszorulsz a kéménybe? Bence Kedves Bence! Nem gondolkodtál még rajta, hogy kicsit visszafogd magad, és ne kérdezz hülyeségeket? Mi van ha egyszer bepöccenek, és taposóaknát viszek neked karácsonyra? A Télapó Kedves Télapó! Hoznál nekem egy virágos kifestõt, ha szépen megkérlek? Ölel: Vili Kedves Vili! Engem te csak ne ölelgessél rendben, kis k*cs*g? Persze, virágos kifestõt, hát hogyne. Elmész te any*dba... A Télapó
Scarface 2006. november 24. 657 hozzászólás 567.
Válasz fD)SouL( üzenetére (#10422): ez az igazi. ^^
DJWindsurfer 2006. november 24. 914 hozzászólás 403.
v béna gyereknek anyja veri ki a f*szát!
SosMogyi 2006. november 24. 3354 hozzászólás 54.
Válasz LightBringer üzenetére (#10418): 1-2 azért télleg jó, de többség elég erõltetett
SzuL 2006. november 24. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Bludger üzenetére (#10421): aki másnak vermet ás, az sírásó vagy közmunkás :)
Bludger 2006. november 24. 2524 hozzászólás 97.
Válasz LightBringer üzenetére (#10418): a legnagyobb bölcsesség akkor is ez: Aki másnak veremet ás, elfárad. na meg ezek: Néma gyereknek annya érti a kézjeleket. Megbaszlak, mint kiváncsi csigát a 220...
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
DEATHGUN 2006. november 24. 422 hozzászólás 949.
Válasz Scarface üzenetére (#10419): de rosszak is :noo :(
Szeretet és Béékee!!
Scarface 2006. november 24. 657 hozzászólás 567.
Válasz LightBringer üzenetére (#10418): vannak benne jók :)
LightBringer 2006. november 24. 44 hozzászólás 4480.
Közmondások: Nem a gyozelem, a részvétel, hanem a fontos. Közös lónak túrós a táska. Nem a gyozelem a fontos, hanem az oszinte részvétem. Aki másnak vermet ás, ... nem magának ássa! Éhes makkal disznókat álmodsz! Kicsi a bors, de foleg az orölt. Aki mer, annál van a kanál. Ahány ház, annyi baj legyen. Okos enged, ha már szenved... Szegény ember vizel és foz! Jobb félni, mint megnosülni! Ki a hideget nem szereti, hóember nem lehet. Mindenhol jó, de legolcsóbb otthon. Hajléktalanok jelmondata: "Kukából nem lesz szalonna." Felesleges, mint szokének gondolkodási idot adni. Verés közben jön-megy a székláb. Evés közben jön meg a szomszéd. Akasztott embernek lába se éri a földet. Kivagyok, mint kacsa a nokedlit! Aki másnak vermet ás maga nem esik bele, mert tudja hol van. Jobb félni, mint nemlátni a fától az erdõt. Lassan járj, tovább égsz. A hazug embert hamarabb utólérik, ha sánta. Ajándék szesznek ne nézd a fokát! Olyan fekete a levegõ, hogy vakondok! Ki korán kel, az hülye - menjen el orvoshoz! Nem esik messze a vak a botjától. Néma gyereknek az anyja se látja a fától az erdõt. nameg van még más is: Úgy képen ruglak,hogy csokorba szeded a villanykarókat,és felköszöntöd vele a trafóházat! Olyan büdös vagy, hogy az oviban is lábszag volt a jeled! Olyan gusztustalan vagy, hogy a lélek is már csak hányni jár beléd! Vigyorogsz mint pedofil a babazsúron! A hóhért grimaszversenyre küldték. Eszméletlen fejeket tud vagni! Válasz DJWindsurfer üzenetére (#10403): LoL :D
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
SosMogyi 2006. november 24. 3354 hozzászólás 54.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#10403): omg :D