Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

nagyi 2009. április 5. 4567 hozzászólás 27.
Válasz rambo6 üzenetére (#13417): roflmao :D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Bludger 2009. április 5. 2524 hozzászólás 97.
Kohn és Grün találkozik: - Szervusz Grün! Mi van mit vettél? Miért van annyi óvszer a kezedben? - 25 darabot vettem! - válaszol Grün. - De miért? - Nézd, bementem a DM-be, és egy iszonyú jó begyes szõke eladó odalép, és megkérdezi: "Mit óhajt uram?". - Kotont szeretnék vásárolni, válaszoltam. - Megengedi, hogy méretet vegyek? - így a nõ. Elképedve válaszoltam, hogy természetesen. A nõ elém térdel, elõveszi, teljesen beveszi, leápol végig, majd száját megtörülve közli: - Ez a méret van, mennyit parancsol belõle? Ennyi jóért nem volt pofám néhányat mondani, így kértem 25-öt. Na ez történt - mondja Kohnnak. Kohn teljesen transzba jõve kérdezi: - S ez így lesz, ha én megyek be??? - Persze. Kohn elrohan a DM-be, ahol valóban ott a bomba nõ. - Kotont szeretnék vásárolni. - hadarja gyorsan az eladónak. - Megengedi, hogy méretet vegyek önrõl? - kérdezi kéjes szájjal a hölgy. - Természetesen!!! A nõ letérdel, elõveszi, kiadóan leápolja, full extra, majd megkérdi Kohnt: - Ez a méret van, mennyit parancsol belõle? - ...köszönöm, egyet se, csak érdeklõdtem...! A szõke nõ boldogan újságolja a barátnõjének: - Ezzel a gáztûzhellyel jó vásárt csináltam! Három hete gyújtottam meg a lángot, és még most is ég! A szõke áll a boltban, a kosarát teleteszi uborkával, mikor tele van, visszateszi. Mikor ezt már háromszor megcsinálta, odamegy az õr. - Mondja, hölgyem, mit csinál? - Tudja, ma voltam kozmetikusnál, és azt mondta, hogy jót tesz az arcomnak az uborkapakolás... - Melyik a villamos energiával legjobban ellátott ország? - Magyarország. Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetõk érintése pedig halálos. A rendõr felesége elküldi a férjét a boltba: - Hozzál margarint, és ha van tojás, akkor hozz tízet! Hazajön a rendõr tíz margarinnal: - Volt tojás!
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Bludger 2009. április 5. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Kasas üzenetére (#13416): a másodikat most olvastam valahol, de kurva jó ^^
rambo6 2009. április 5. 203 hozzászólás 1713.
Apu, tudtad, hogy a mágnes nem vonzza a floppy-jaidat?
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Kasas 2009. április 5. 860 hozzászólás 428.
a székely meg a fia kint vannak az udvaron, és épp arra megy egy sündisznó, kérdi a fiu: "apám, hát ez meg micsoda?" az apja megböki a lábával és azt mondja: "hát ez vagy valami, vagy megy valahova" a székely meg a fia üllnek a teraszon egy szép nyári napon és nézik a kutyát, ahogy nyalja a tökét. Azt mondja a fiú: "apám, hát ezt én is meg tudnám csinálni!" Erre az apja: "az lehet fiam, de szerintem megharap." :D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Hendrix88 2009. március 29. 18 hozzászólás 6972.
Válasz Bludger üzenetére (#13412): Válasz rambo6 üzenetére (#13413): Válasz Dromedar üzenetére (#13414): :D
Dromedar 2009. március 29. 1571 hozzászólás 210.
- Milyen operációs rendszere van? - Nézze, utoljára öt éve operáltak aranyérrel, de ebbõl nem csinálunk rendszert!
A lónak négy lába van mégse Dromedár!
rambo6 2009. március 28. 203 hozzászólás 1713.
Bemegy a süketnéma a patikába, óvszert szeretne venni. Hevesen mutogat a patikusnak, hogy mit szeretne, de az nem érti. Ekkor a süketnéma elõveszi a farkát, mutogat rá és kitesz 500 Ft-ot a pultra. A patikus is elõveszi, majd elteszi a pénzt. A süketnéma fel van háborodva és még hevesebben hadonászik, mire a patikus megszólal: - Ha nem tudsz veszíteni, akkor nem kell fogadni.
Bludger 2009. március 28. 2524 hozzászólás 97.
Egy fárasztó: Mért volt Petõfi szegény? Mert sokat költött...
mt 2009. március 23. 0 hozzászólás 59159.
Öreg bácsi a feleségével együtt hal meg. Bekerülnek a mennyországba. Szerteszét illatos virágok, szépen csicsergõ madárkák, mindenhol boldogság terem. Hirtelen az ember lekever egy büdös nagy pofont az asszonynak. Az kérdezi is, hogy ezt most mér kapta. -Ha nem lett volna az a köcsög diétád, már 10 éve itt élnénk.
Amit ma elhalaszthatsz, azt ne halaszd holnapra!
Bludger 2009. március 23. 2524 hozzászólás 97.
Válasz mt üzenetére (#13409): ja igen, én is még régebbi változattal ismertem ^^
Válasz CCCCC üzenetére (#13408): Kösz! Kb. 8 éve olvastam egy CKM-ben. Most utánakerestem neten és kicsit aktualizáltam. :D
Sync 2009. március 23. 151 hozzászólás 2126.
Válasz mt üzenetére (#13407): kegyetlen nagy, honnan van? :D:D:D:D
NEKED A DIVAT MONDJA MEG HOGY KI VAGY
Az iskolaév elsõ napján egy amerikai középiskolában a tanárnõ új diákot mutat be: - Sakiro Suzukit Japánból. Kezdõdik az óra: - Lássuk, ki tud többet Amerika történelmébõl - mondja a tanárnõ. - Ki mondta: Szabadság vagy halál! ? Síri csend az osztályban, csak Suzuki jelentkezik: - Patrick Henry, 1775, Philadelphiában. - Kiváló, Suzuki! És ki mondta: Az állam a nemzettel egyenlõ, ezért a nemzet nem halhat meg? Suzuki feláll: - Abraham Lincoln, 1863, Washington. A tanárnõ végigmeri az osztályt és így szól: - Szégyellem magam miattatok, Suzuki Japánból jött, és jobban ismeri Amerika történelmet, mint ti! Hátulról egy csendes hang: - Nyald ki a seggem, büdös japcsi! - Ki volt az? - kérdi a tanárnõ. Suzuki jelentkezik és mondja: -McArthur tábornok 1942-ben Guadalcanalnal, és Lee Iacocca 1982-ben, a Chrysler cég közgyûlésen. Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról: - Elhányom magam! A tanárnõ kiabál: - Ki volt az?!!! Suzuki azonnal válaszol: - Idõsebb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt, Tokió, 1991. Az egyik diák feláll, és unottan odaveti: - Sz*pj le! A tanárnõ hisztérikusan: - Elég! Ez most ki volt?!! Suzuki rezzenéstelen arccal: - Bill Clinton Monica Lewinskynak, 1997, Washington, Fehér Ház, Ovális Iroda. Még egy diák feláll és elordítja magát: - Ez a Suzuki egy nagy rakás szar! Suzuki ismét nyugodt hangon: - Valentino Rossi, motorversenyzõ 2002, Brazil Motoros Nagydíj. Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnõ elájul, nyílik az ajtó és belép az igazgató: - Én még ilyen szétcseszett kuplerájt életemben nem láttam! Mire Suzuki: - Gyurcsány Ferenc, Veres János pénzügyminiszternek a költségvetés benyújtásakor, Budapest 2009.
mt 2009. március 22. 0 hozzászólás 59159.
Válasz Dominator üzenetére (#13405): k,majd odafigyelek
Dominator 2009. március 22. 1010 hozzászólás 356.
lol, most, hogy visszaolvastam magam, nem is azt akartam írni, hanem ezt: "3, ne írj minden mondatot új commentbe -_-"
Ketrecet épits or ban!
SzuL 2009. március 22. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Dominator üzenetére (#13402): ja igen, alapból amiatt kezdtem írni a kommentet. na mind1, shit happenes :) Válasz rambo6 üzenetére (#13403): deszar :)
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
rambo6 2009. március 22. 203 hozzászólás 1713.
- Mit mond a brazil nõ amikor le akarja szopni a partnerét? - ??? - Szamba!
Dominator 2009. március 22. 1010 hozzászólás 356.
3, ne írj minden commentet új postba -_-
Ketrecet épits or ban!
Válasz SzuL üzenetére (#13400): Valóban elkomolytalankodtam itt a vicc fórumot. A rókás kommentre: ha egy ember mosolygott a képén, akkor örülhetek én is. Nem szántam lényegesnek a kérdést.
SzuL 2009. március 22. 1411 hozzászólás 235.
Válasz mt üzenetére (#13397): Válasz mt üzenetére (#13398): Válasz mt üzenetére (#13399): 1, ez itt a viccek-, nem a fasza linkek topic. 2, a sivatagi rókát általánosban tanítják bioszból, szóval elvileg mindenkinek kellett volna látnia :)
Itt meg viszi a Reavert a Shuttle http://wwf.hu/media/hatter/1185887914_Galapagosi.jpg
Ki látott már sivatagi rókát? http://wwf.hu/media/hatter/1185887615_Sivatagi_roka.jpg
Válasz Bludger üzenetére (#13396): vagy a nedves kõt a kedves nõvel
Bludger 2009. március 21. 2524 hozzászólás 97.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13393): vagy a hitelt és hitlert ^^
mt 2009. március 21. 0 hozzászólás 59159.
Válasz Kairi üzenetére (#13394):kösz ^^ A fickó bemegy a bankba és mondja a hölgynek: - Szeretnék nyitni egy kurva bankszámlát. - De uram, hogy beszélhet így? - Nem érdekel, egy kibaszott bankszámlát szeretnék nyitni. - Uram, ezt nem tûröm tovább, szólok az igazgatónak. Az igazgató: - Mi a probléma, uram? - Nyertem a lottón százmillát, és el szeretném helyezni egy mocskos kibaszott bankszámlára. Erre az igazgató: - És ez a büdös kurva akadékoskodik?
Kairi 2009. március 21. 0 hozzászólás 58826.
Válasz mt üzenetére (#13392): ez jó volt!
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
Válasz mt üzenetére (#13387): Emiatt keveri össze mindenki a gyros és a gyors büfét ß)
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
mt 2009. március 19. 0 hozzászólás 59159.
Öreg bácsi bekerül egy vetélkedõbe. Mindössze három kérdésre kell jól válaszolnia. Jó napot kívánok. Máris felteszem az elsõ kérdést: -Mi az? 3 kereke van, kerozinnal hajtják, szárnya van és repül - kérdezi a mûsorvezetõ. - Repülõ? - Nem rossz, de mi a Boeing 677-esre godoltunk. Második kérdés: Mi az? 4 kereke van benzinnel mûködik, és gurul? - Autó? - Nem rossz, de mi a Porsche Carrera GT-re godoltunk. Uram szedje össze magát ez az utulsó kérdés! Mi az? 2 kereke van, gurul, és pedállal hajtják? - Bicikli? - Nem rossz, de mi a Hauser Mountin Bike-ra godoltunk. Sajnos nem nyert... - Uram feltehetnék én is egy kérdést? - Persze - Mi az? Sarkon áll, kilóg a segge a szoknya alól, és pénzért kínálja magát? - Qrva? - Nem rossz, de én az anyádra godoltam.
mt 2009. március 19. 0 hozzászólás 59159.
Válasz Kairi üzenetére (#13388): De te megelõznél:D
WhySoSerious 2009. március 19. 0 hozzászólás 59138.
Válasz Kairi üzenetére (#13388): az eslo és utolso a helyén legyen! aranka vagyóóók"
kiwi...
rambo6 2009. március 19. 203 hozzászólás 1713.
Válasz mt üzenetére (#13387): elõször én is nevettem.De annak már 10 éve ;)
Kairi 2009. március 19. 0 hozzászólás 58826.
Eyg ngalsias geytenmm ghutatása hszern mt nek nayg eséej vna hgzo flevgzeék a mtuáns klám ba
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
mt 2009. március 18. 0 hozzászólás 59159.
Érdekes Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam a szót eszgébéen. A kalapács... - Miért sírsz kisfiú? - Apu ráütött kalapáccsal az ujjára. - Ezért igazán nem kell sírnod. - Elõször én is nevettem.
WannaB 2009. március 12. 236 hozzászólás 1534.
ebéd közbe olvastam ezt vmelyik fosadék ujságban , már akkor is szégyen volt :D
Anti Global Retardator A.K.A CALEBMACI
Bludger 2009. március 12. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#13384): kösz :D (amúgy tom, csak így egybe bemásoltam, hátha valaki még nem ismeri azokat...) ezt pedig az agysejteknek: Hogy kapta Benedek Elek a nevét? Anyukája reggel beszólt a kisfiának: - Benn vagy még az ágyban? - Benne, de kelek. :kira
rambo6 2009. március 12. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Bludger üzenetére (#13379): sok az old de a kitartasod 5ösre hajlik
Bludger 2009. március 11. 2524 hozzászólás 97.
Válasz SoNaar üzenetére (#13382): ja azt a sort pont átugrottam :D
SoNaar 2009. március 11. 78 hozzászólás 3284.
Válasz Bludger üzenetére (#13378): Nem vagy túl okos :DA:SD:SA Digi-nél pesten és nem múlt idõ, most is onnan írok : )
"There are things i can't do, but there are certanly things i will do"
Kairi 2009. március 11. 0 hozzászólás 58826.
a földönkívüliek persze tagadták az egészet:DDDDDD
SzuL 2009. március 11. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Bludger üzenetére (#13379): jóók :)
Bludger 2009. március 11. 2524 hozzászólás 97.
Süllyedo hajón kérdezi a kapitány: >> Emberek, van önök között valaki, aki hisz Istenben, és az ima erejében? >> Az egyik utas jelentkezik: >> Igen, én buzgó istenhívo vagyok. >> Akkor jó, mert egy hellyel kevesebb van a mentocsónakban. >> >> O Ted bácsikám. Nem volt ki mind a 4 kereke. Azt állította magáról, > hogy elrabolták a földönkívüliek. A földönkívüliek persze tagadták az >> egészet.... >> >> Két hulla sétál a temetoben, az egyik sírkövet cipel a hátán. >> Megkérdezi a másik: >> Minek cipeled azt a sírkövet? >> Manapság az ember nem sétálhat az iratai nélkül.. >> >> Mi van az intenzív osztály ajtajára írva? >> Kérjük, a sípszó elott hagyjon üzenetet! >> >> A vadász az erdoben megbotlik egy kiálló gyökérben, és véletlenül >> tökönlövi magát söréttel. Viszik a kórházba, úgy-ahogy összefoltozzák. >> Mutét után az orvos azt mondja: >> Itt egy barátom címe, délután keresse fel! >> O is orvos? >> Nem, furulyamuvész, és megmutatja magának hogy hogyan rakja az ujjait, >> hogy ne pisálja szembe magát. >> > Néni kérem, leülhetek a zsákjára? >> Persze fiam, csak a tojásokra vigyázzon! >> Tojások vannak benne? >> Nem, szögesdrót! >> >> Új beteg érkezik a kórterembe. Kellemetlenül érinti, mikor már elso nap >> a bal oldali ágyszomszédja elpatkol. Mikor még ugyanaznap a jobb oldali >> szomszédját is letakarja a novérke, felháborodottan fakad ki: >> Igazán fenntarthatnának egy külön kórtermet haldoklóknak. >> Röhögni fog. EZ AZ! >> >> >> Novér a beteghez: >> Remélem nem babonás! >> Miért? >> Ezentúl csak bal lábbal tud felkelni... >> >> A messzi tajgán egy szormebundás ember vadászni tanítja a fiát. >> Látod, ott a medve - és puff lelövi. - A húsáért vadásszuk. De nézz csak >> oda! Ott egy geológus - és puff, azt is lelövi. - Azt meg a cigarettájáért. >> >> Hogyan lehet puszta kézzel krokodilt fogni? >> Megvárod, amíg bekapja a kezed, aztán kifordítod. >> >> Mit mondott, doktor úr? Darázsderékpók? >> Méhnyakrák kedves, méhnyakrák. >> >> Hogyan elozhetjük meg a rákot? >> Szívinfarktussal. >> >> Az új vendéget megvágja a borbély. Némi mellébeszéléssel próbálja >> kiengesztelni: >> Khmmm... bocsánat uram, járt már nálunk? >> Nem, a lábamat a háborúban vesztettem el. >> >> Apu, veszel nekem egy hightech, 3G-s, usb-s, bluetooth-os, 12 megás hard >> disc-kel és integrált fotókamerával felszerelt mobiltelefont, amivel >> mp3-at, pdf-et és java utilities-t lehet letölteni? >> Édes fiam, nem tudnál te is csak droggozni, mint mindenki más?
Bludger 2009. március 10. 2524 hozzászólás 97.
Válasz SoNaar üzenetére (#13377): és hol dolgoztál, ha szabad meg kérdeznem? amúgy, télleg kiadhatnál egy ilyet, az eon-nak pl van több is :kira
SoNaar 2009. március 10. 78 hozzászólás 3284.
Válasz Bludger üzenetére (#13374): Ilyenek velem naponta fordul elõ. Nemrégi, írott forma maradt fenn róla, a hanganyagot nem adják ki, pedig rögzítve van: "Üdvözlöm Digi kft..." "Háloúú?! Nagy Estván vagyó', híttam má' tégedet nömrég, va' má' azóúta itten zinternet? Csudás dolog, úgy tudom, van? "Értem, szükségem lenne a pontos címére..." "CSokoládépusztán lakom, má hívtam!" SoNaar némit és fuldokol a nevetéstõl, kollégáknak szólok, némítás ki "Hallóóúúú? Ittö van? "Igen, sajnos az ön településén még nem elérhetõ semelyik kábeles szolgáltatás." "Jóúvanakkó... és mikó lösz? "Sajnos nem rendelkezem ilyen információval." "Akkó baszóúdjá mög, hogy nem mondol semmit, visszhall'" KATT.
"There are things i can't do, but there are certanly things i will do"
SosMogyi 2009. március 9. 3354 hozzászólás 54.
Megy be a postás a kapun, viszi a levelet. Látja, hogy a kutya el van engedve. - Nem kell tõle félni! - mondja a gazda - Most lett kiherélve, bágyadt még. - Nem is attól félek, hogy megdug, hanem, hogy megharap! Fõnök a titkárnõjének: - Gizike! Miért javította ki az "e" betüt "a" betûre? - Miért? Mi értelme van annak, hogy "feszmérõ"?
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
rambo6 2009. március 9. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Bludger üzenetére (#13374): az utolso elötti az jofele :kira ^^
Bludger 2009. március 9. 2524 hozzászólás 97.
Anyú! Vegyél nekem fagyit! - Azért mert lefekszem apáddal még nem kell anyunak hívnod! - Akkor hogy szólítsalak? - Mint mindenki : Józsinak. - Szörnyu! - mondja a bálban a férj. A legnagyobb idiótáknak van a legszebb feleségük! - Te kis hízelgo! - öleli át az asszony. Egy repülogép pilóta felajánlotta Jock-nak és Maggie-nek, hogy elviszi oket repülni, és csak akkor kell fizetniük 10 fontot, ha egyikük is megszólal közben. Ráállnak a dologra, a pilóta persze kipróbál minden figurát, bukfenc, csavarhúzó, stb. A skótok csak nem szólalnak meg. Leszállás után hátrafordul Jock-hoz: - Nem volt olyan eset, amikor majdnem megszólaltál? - De igen egyszer majdnem. Amikor Maggie kizuhant. Fickó a borbélynál ülve átszól a manikuröslánynak: - Te, szépségem, nem vacsoráznál velem ma este? Gyertyafény, halk zene, a többi meg majd kialakul. - Nem lehet, férjnél vagyok. - Hát mondd azt neki, hogy egy barátnoddel mész moziba! - Mondd meg neki te! Épp téged borotvál! Két falusi legény találkozik. - Hallom, megnosültél. - Meg. - És kit vettél el? - A Jézus Máriát. - Kit??? - A Jézus Máriát. - Ne hülyéskedj! Ilyen nevu leány nincs is a faluban. - Mondom, a Jézus Máriát vettem el. - Van róla képed? - Akad. - Mutasd! - Jééézus Máááária!!!
Bludger 2009. március 8. 2524 hozzászólás 97.
-Pistike, menj segíteni apádnak, kint van a kertben és ás! -Én B-s vagyok...
rambo6 2009. március 1. 203 hozzászólás 1713.
WESTEL Jó napot kívánok! Mennyibe kerül egy fül-orr-gége szett a Nokiámhoz? - Kérem, akkor vegyen elõ egy papírt és ceruzát, és akkor lediktálom Önnek... - Kisfiam, hozd ide... Nem, ne a tollat, a bácsi ceruzát mondott... Vettem egy Domino Balatont... - Nyugodjon meg, központi probléma van, nem az Ön készüléke hibája! - Hanem, másé? - Engem mindig bántanak telefonon... - ??? Zaklatják??? - Ja, igen. - Milyen típusú a készüléke? - Nekem sajnos csak fekete telefonom van... Szeretnék egy Hanglogót a telefonomra! Azért kaptam csekket, mert fizetnem kell? - Kapható például az Ericsson A1018-as dominó csomaggal. - Ez milyen márka? - Ericsson. - Hányas? - A1018-as. Tegnap a Westel féloldalasította a telefonomat... - XY vagyok, üdvözlöm! - Má' megin' más? (Ezután bontja a vonalat) Az a problémám, hogy távirányítóval nem tudom a telefonom kikapcsolni... A telefonom nem mászik fel a hálózatra! Vettem egy telefont 2 éves hûségnyilatkozattal, de sajnos a hûségem tovább tartott, mint a készülék... - Le szeretném tiltani az elõfizetésemet! - Ellopták, vagy eltûnt? - Hát, az úgy történt, hogy a telefon beleesett a mosdóba, mivel vizes lett kivettem belõle a kártyát, szétszedtem a telefont, és kiraktam az erkélyre száradni. Ezután a kártyát lefújta a szél, és most ezért szeretném letiltani... Ellopták a Dominó kártyámat, azonnal tiltsa le, mert 1millió forintot lebeszélnek róla... Szeretnék egy logót az elõlapomra! - ...tehát ezeket tudja ez a készülék. - Értem. És mennyié' adja? Kûgyön má' nekem csörgõdallamot! A TE+ÉN számot akarom töröltetni, mert tudja ez a szám a barátnõmé, és amikor megkapom a számlát a feleségem mindig agyonszekál, hogy kié... Van egy új 3210-esem, a feleségemnek pedig egy féléves 3210-ese. Nem találom a töltõm, használhatom a feleségemét? - Azt írja ki a telefonom, hogy "PUK lezárva, hívja a szolgáltatót!". - Ebben az esetben kártyacserére van szükség, mert elrontották 3X a PIN kódot, és 10X a PUK kódot. - És, ha beírnám a PUK2 kódot, az sem segít? - Jó napot kívánok, XY vagyok. Miben segíthetek? - A csengõhangom állítsa hangosabbra! - Milyen tipusú készüléke van? - mocarella százhatvanas! ...Itt pecázgatunk a haverokkal, és mindegyik megkapja az SMS-t, csak én nem. Lehet, hogy amiatt, mert én árnyékban ülök...? - Jó napot kívánok, elküldtem azt az SMS-t, hogy +OLIMPIA a 900-as számra, úgy ahogy a kolleganõje mondta, de azt kaptam válaszul, hogy ilyen kód nem létezik... - Rendben, kis türelmét kérném. (persze semmi probléma, minden mûködött) - Akkor ezt nem értem. És maga ott bent s-sel, vagy sz-szel küldte, hogy "plusz"? Jó napot! Csak annyit szeretnék megtudni, hogy a Nokia telefonban milyen percdíjjal megy a játék? Most ha megnyomom a gombot, akkor nem fog elmenni ön? - Milyen típusú készüléke van? - Westel. - Jó, de milyen márkájú a készüléke? - Westel. - Nem így értettem uram, alcatel, motorola, nokia, panasonic........ Valaki súgja: - Mondd neki "Westel a Kapcsolat" hátha úgy tudni fogja! Jó napot kívánok! Szeretnék ROMAningolni... Díjcsomagot váltanék, jelenleg Szevasz díjcsomagban vagyok... Elnézés a zavarásé, másodszó telefonálok, mer ez a rohadt kutya kib...ta a kezembõ a telefont. ...nekem Dinamó kártyám van, és.... ---------------------------- MICROSOFT HELPDESK - Milyen modemje van Önnek? - Pillanat... (csörges) ...affenébe most vertem le... - Ezek szerint külsõ, ugye?... Fél órát vár a júzer: HelpDesk: "Hallo tessék..." Sípolás... Ügyfél: "B* meg, ez a q* mobil is pont most tud leme..." - Milyen ISDN végberendezése van? - Nézze, én egy 23 éves szõke nõ vagyok, tõlem ilyet ne várjon. - Itt alul megjelent két emberke ikonban... - Igen az az MSN Messenger, az Outlook Express indítja el magától... - Tõlem???? - A megjelenítendõ névhez mit írjak? - A nevet... - Amit a Matáv adott nekem? - Nem... amit a szülei adtak magának... (próbal rájönni, milyen levelezõje van a júzernek): Mi van az ablak bal felsõ sarkaba írva? - FLATRON 775FT HelpDesk: Ezen a telefonszámon késõbb vissza tudom hívni Önt? Ügyfél: Milyen ügyben akar keresni??? HelpDesk: Magyar nyelvû a program? Ügyfél: Nem tudom. Igen, itt ülök a gép elõtt, csak sajnos a háta mögött, mert nem ér el az elejéig a telefon. HelpDesk: kis Ubul, nagy Zoltán... Ügyfél: Az a testvérem! - Meg tudja nézni az ADSL modemet? - Megyek, hozom. - Mondja meg kérem a bejelentkezési azonosítóját! - Komlósi. - Így, ahogy mondjuk? - Igen. Két essel és ipszilonnal. ------------------------- Panaszkönyvi bejegyzések 2007. 03. 23. Szerettem volna olvasólámpát vásárolni, erre az eladójuk azt javasolta, hogy dögöljek meg, és a következõ életemben változzak bagollyá, akkor legalább nem õt zaklatom zárás elõtt 2 perccel. Nyomdahibásan jelentették meg a hirdetésemet. Nem tökerõs, hanem tõkeerõs befektetõt kerestem. Komolyan gondolták, hogy a nászutas lakosztályban mindössze csak egy darab emeletes ágy van?! 2800 forintot kellett volna fizetnem, egy ötezrest adtam, és csupán egy százast kaptam vissza.... Igaz, hogy azt dollárban, de akkor is! Behoztam az önök kulcsmásoló mûhelyébe egy 14-es villáskulcsot, de kiröhögtek és nem másolta le senki! Örültem, hogy végre van egy étterem ahol tiszta az illemhely... Erre jött a fõpincér, és kizavart a személyzeti WC-bõl! Szerettem volna egy lábbelit, ami nem ázik be. Amikor a huszadik pár sem tetszett az eladójuk gúnyosan a betoncsizmát javasolta... hf
Shirak! Válasz ManiacSoma üzenetére (#13370): köszi igyekeye :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném