Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

DaVkOv 2006. október 21. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Scarface üzenetére (#10015): most sztem tényleg :P
this is FleSs YES?
Scarface 2006. október 21. 657 hozzászólás 567.
Válasz rambo6 üzenetére (#10012): elsõ 2 viztes! Válasz DaVkOv üzenetére (#10014): Néha csak úgy láccik,néha tényleg. Most vettem észre, átléptük a 10000.kommentet!
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
DaVkOv 2006. október 21. 2174 hozzászólás 125.
megint zuhan a szinvonal :(
this is FleSs YES?
Caleb 2006. október 21. 3855 hozzászólás 42.
ehehe ez a raNbo gyerek jo vicceket irkal:kira
global moderator
rambo6 2006. október 21. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Vektor13 üzenetére (#10011): Valahogy Igy :kira A gyurcsán-csomag nem is hülyeség, csak attól függ mikor és kinek a szájából. Egy példa: A Csillagban a börtönõr: - Gyurcsán!! Csomag!!! --------------------------- Egy nagymama bemegy az iskolába. - Tanár úr, láthatnám az unokámat? - Erdekes! - Miért? - Mert öt peccel ezelõtt engedtem el az ön temetésére. ------------------------ Kiknek prédikál az AIDS-es pap? - A HIV-eknek.
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Vektor13 2006. október 21. 1178 hozzászólás 298.
Válasz LightBringer üzenetére (#10009): hát én nem tudtam hogy sírjak vagy nevesek ezen :D :sleep
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Antares 2006. október 21. 4109 hozzászólás 35.
Válasz LightBringer üzenetére (#10008): na ezek az olyan viccek, amit már óvódás koromban is ismertem, akkor persze még nagy szám volt :) mondjuk jó így újraolvasni
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
LightBringer 2006. október 21. 44 hozzászólás 4480.
- Jean! Egy harapófogót! - Miért, uram? - Valami szöget ütött a fejembe és ki akarom húzni.
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
- Jean, ugrál a negró? - Nem, uram. - Akkor egész éjjel csótányt szopogattam. - Jean, mi volt ez a nagy csörömpölés? - Egy autó bekanyarodott a mellékutcába. - De, hát miért csörömpölt ekkorát? - Mert nem volt mellékutca. - Jean, hány fok van idebenn? - 19 fok, uram. - És hány fok van kint? - 3, uram. - Akkor nyissa ki az ablakot és engedje be azt a hármat is! - Jean, berugta a motort? - Igen, uram. Már egy orája az árokban hever. - Jean begyújtotta az autót? - Igen uram. Már a garázs is ég. - Jean, dugja be a tehén farkát a konektorba! - De, hát miért, uram? - Mert forralt tejet akarok inni. - Jean, mi ez a nagy dübörgés? - Semmi, uram, csak a futorozsak edzenek. - Jean, mi ez az éktelen csörömpölés? - Semmi, uram, csak a kardvirágok kardoznak. - Jean, mi volt ez a sikoltozás, talán nem fogadta a vendégeket virágesôvel? - De, uram. De csak cserepes virág volt a boltban. - Jean, fesse kékre a tetôt! - De, hát miért, uram? - Mert Kékes-tetôn szeretnek üdülni. - Jean vigye le az ágyamat a pincébe! - De, hát miért, uram? - Mert mélyen akarok aludni. - Jean én meghaltam. - Miért, uram? - Mert állok a tengerparton, és jön felém a hullám. - Jean fesse csíkosra a kerítést! ... - Jean, miért nem csíkos a kerítés? - Mert nem kaptam csíkos festéket. - Jean, tegyen a tûzre! - Székestôl? - Jean, a kaktusz mozog? - Nem, uram. - Akkor megint a sündisznót locsoltam meg. A méltóságos úr ül a karosszékében, és rezignáltan pisil. - De, hát... uram! - Tessék, Jean? - Hát... be tetszik pisilni! - Ugyan hagyja, Jean. Tegnap ô nem állt fel nekem, ma én nem állok föl neki. - Jean, a csengô szôrös? - Nem uram. - Akkor a szobalányt nyomtam meg. - Jean, te kergeted azt a macskát? - Tekergeti a fene. Csak meg akarom fogni. - Jean, felzavarta a legyeket a padlásra? - Igen, uram. - És az ajtót becsukta? - Nem, de a létrát elvettem.
Huan 2006. október 21. 682 hozzászólás 546.
Válasz Gumikacsa üzenetére (#10006): ez így van de ezt kérlek magyarázd el anyámnak meg apámnak, bár reggeltõl adagolom anyámnak, hogy számvitelbõl úgyis megbukok :D
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Gumikacsa 2006. október 21. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Huan üzenetére (#10005): nekem mondod?:D ha mindent megtanulsz akkoris lesz oyan feladat amihez hozza se tudsz szolni... szamvitelbol puska kell meg mak^^
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Válasz Gumikacsa üzenetére (#10004): Kitalaltad arra jarok :D És jah amit megtanulsz nem azt kerdik, de ha masik reszet tanulod meg amit ugye "nem kene megtanulni", akkor meg megis azt kerdezik amit meg kelett volna :D Amugy pszfen tenyleg így van ahogy irtad :O Válasz opr üzenetére (#10002): :) :)
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Gumikacsa 2006. október 21. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Huan üzenetére (#9996): ha pszfre jarsz tok8 h mit tanulsz ugyse azt kerdezik:)
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
DJWindsurfer 2006. október 21. 914 hozzászólás 403.
Válasz LightBringer üzenetére (#9999): hát ebben nagy igazságok vannak megfogalmazva :kira
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
opr 2006. október 21. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Huan üzenetére (#10001): Asszem nyertél :D Ez kb. olyan mint nekünk html tárgyból... idézet: "az oldalhoz feltétlenül szükséges a php kód használata (php: tanuld meg!)" :D
Válasz opr üzenetére (#9998): :$ Hát az elõadásokat kissé elszkippeltem, de az összes gyakon bennt voltam ami a lényeg, de 2 gyak tanár van, az én gyak tanárom ezt mondta ez kell, másik tanát aszonta' másik choportnak az kell... Es a masik choport tanarja allitja ossze a zh-t de az en tanarom javitja ki :) GG! :D Na most akkor dontsd el mit tanulj :D
10000
Tanmese Menekül az egérke az úton a macska elõl. Arra ballag a tehén, s éppen betakarja az egeret egy jókora lepénnyel. A macska dühös, mert keresi az egeret, de nem találja. De ekkor az egérke megmenekülés fölötti örömében kidugja a farkát. Ezt a macska észreveszi, elkapja, és megeszi az egeret. Mi ebbõl a tanulság? Három is van. Elõször az, hogy nem mindig ellenséged az, aki szarik a fejedre. Másodszor: nem mindenki tesz jót veled, aki kihúz a szarból. Végül, harmadszor: aki szarban van, jó, ha fülét-farkát behúzza.
opr 2006. október 21. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Huan üzenetére (#9996): Magyarul: nem jártál be és fingod nincs mit kér a tanárod ugye? :] Amúgy gl^^
SzuL 2006. október 21. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Huan üzenetére (#9996): ez az évszázad vicce :D:D amúgy gl ^^
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
A vicc az, hogy számvitelbõl szerdán zh-t írok és senki nem tudja mit kell tanulni, ugyanis minden tanár mást mondd és most döntsd el mit tanuljál bazzeg szal egy uv. rendel számvitelbõl :kira
DEATHGUN 2006. október 20. 422 hozzászólás 949.
Válasz Draco üzenetére (#9993): Válasz fD)SouL( üzenetére (#9994): meg szar is :( :noo
Szeretet és Béékee!!
SzuL 2006. október 20. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Draco üzenetére (#9993): csak kicsit old..
Draco 2006. október 20. 0 hozzászólás 34200.
Két biciklikerék gurul le a domboldalon. Az egyik hirtelen megszólal: - Vigyázz, sündisssszz.... - Kössszzz...
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
armithis 2006. október 19. 5151 hozzászólás 21.
Válasz eX üzenetére (#9989): áááááá ez nagy!
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Scarface 2006. október 19. 657 hozzászólás 567.
Válasz rambo6 üzenetére (#9990): jó,bocs
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
rambo6 2006. október 19. 203 hozzászólás 1713.
Válasz eX üzenetére (#9989): ez jooo ^^ Válasz Scarface üzenetére (#9987): A hungaria biztositosat egy honapja irhattam be?! Egyszer a két feleség megbeszéli, hogy tartanak egy görbe estét a férjeik nélkül és elmennek bulizni ketten!! A férjek bele egyeznek és elengedik õket. El is mennek jól érzik magukat minden rendben volt az este de haza felé jövet nagyon kell pisilniük , de mivel WC nincs a láthatáron ezért bemmenek az út szélén lévõ temetõbe. Mind a ketten elvégzik a dolgukat , de mivel WC papír se zsepi nincs náluk ezért nagy gondolkodás után az eggyik leveszi a bugyiját kitörli vele és eldobja! A másik arra jutott, hogy letép egy nagy levelet a bokorról és azzal kitörli!! Hazaérnek szerencsésen minden rendben volt férjek megnyugodtak! Másnap amikor beszéget a két férj: - Te én nem tudom hol voltak a csajok de a feleségem bugyi nélkül jött haza! mire a másik: - Az semmi az enyém egy szalaggal a seggébe ezzel a felirattal "SOSEM FELEJTÜNK EL!!" ------------------------ - Hogy hivják a CSúNYÁK gimnáziumát? - ??? - Zámbó Gimi. :kocka
eX 2006. október 19. 4277 hozzászólás 32.
ujdonsult apa kerdezi a szuleszt fiam vagy lanyom szuletett? hat inkabb olyan mint egy kullancs miert olyan kicsi? neeem, beszakadt a feje xD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
DJWindsurfer 2006. október 19. 914 hozzászólás 403.
Válasz rambo6 üzenetére (#9967): jóóóóó:) :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Scarface 2006. október 19. 657 hozzászólás 567.
A NAP KÉRDÉSE: Miért van a Coca Colás napocskán napszemüveg? Mi a f*sz süt a szemébe? Kárbejelentõ Ez a kárbejelentõ valóságos, a Hungária biztosító által vizsgált kárügyek irataiból származik. A "Baleset oka" rubrikában: Az esemény részletes leírása: Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhõk már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest gyõzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedõ vadjait, az árokban lassan varasbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost. Balra akartunk elkanyarodni, de meggondoltuk magunkat, mondván ott se lesz jobb. A motoros szegény bedõlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, õ pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty! Véleménye szerint a baleset bekövetkezésének mi volt az oka, azért kitehetõfelelõssé?: Az autó vezetõjének pillanatnyi kihagyása, a szerencsétlen körülmények és a világ általános nyomorúsága. Mindig az ártatlanok szívják meg, mindig. Egyéb közlendõk: Az elõadás, melynek megtekintésére Nyíregyházára igyekeztünk (Csehov: 3 nõvér) nézhetetlen volt. A II. felvonásra értünk oda. A III. felvonás alatt már szívesen cseréltem volna a motorossal. A IV. felvonás alatt bárkivel. ______________ Miert boldogok a melegek? A szerencse nem mer hátat forditani nekik... Kimennek a gazdag cigányhoz filmet forgatni, amelyben a lakását akarják bemutatni. Hát, el is kezdik szépen az elején, - Ez itt a konyhám, mennek tovább, - Ez a nappalim, ez meg a gyerekszoba ...... végül eljutnak a hálószobához, ahol éppen döngetik a kedves nejét. Megszólal a cigány: - Hát ez a hálószobám, az meg ott én vónék:-) Szerelmespár megy fel a fiú lakására. A fiú már nyitná az ajtót, amikor a lány megszólal: - Tudod, én mindig figyelem, ki hogyan nyitja ki az ajtót. Vannak, akik gyorsan megforgatják a kulcsot, aztán hirtelen kinyitják az ajtót. Õk a szexben is ilyenek, az erõszakosságot pedig nem szeretem. A fiú nagyot néz, de a lány folytatja: - Aztán vannak, akik órákig keresik a kulcslyukat. Õk a tapasztalatlanok, õket sem bírom. Te hogyan szoktad kinyitni az ajtót? A fiú büszkén: -Elõször is megnyálazom a kulcslyukat.. Feleség kétségbe esve rohan a férjhez: - Drágám, anyám leesett a létráról, most mit csináljak? - Paprikás krumpli jó lesz... A kis õsember megérkezik a barlanghoz és átnyújtja a bizonyítványát az apukájának, aki végigolvassa, majd így szól: - Nézd fiam, azt, hogy megbuktál vadászatból megértem, mert még kicsi vagy és nem bánsz még jól a dárdával. Hogy ismételned kell földmûvelésbõl, elnézem, mert nem könnyû dolog, elég sok fáradságba kerül, hogy eredményes legyen. Hogy meghúztak barlangfestészetbõl, megbocsátom, mert még kicsi vagy, és a készséged még nem fejlodött ki, DE HOGY TÖRTÉNELEMBÕL IS KARÓT KAPJÁL... AMIKOR ABBÓL MÉG CSAK KÉT OLDAL VAN! Megy a paraszt a kutyájával a szekéren. Lassan megy a ló, ezért a paraszt elkezdi verni ostorral, hogy gyorsabban menjen. Erre a ló megszólal: - Jaj édes gazdám! Miért bántasz mindig? Lehetnél velem egy kicsivel kedvesebb is! A paraszt beparázik, leugrik a szekérrõl, és fut a kutyájával, el az erdõbe. Ott egy fa tövénél fújják ki magukat. Mire a kutya megszólal: - Hú b@zd meg! Te is megijedtél mikor a ló megszólalt?
LightBringer 2006. október 19. 44 hozzászólás 4480.
a te kedvedért veszek mórickát:D:D:D
armithis 2006. október 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#9984): Ez azért szar mert ez átlagos dolog. Ezen nem nevetek inkább csak ilyen fura érzés, hogy ilyen lehetõségre nem gondoltam Valaki mondjon inkább valami véres csecsemõs fekete poént vagy fárasztót amin lehalok agyilag.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
756Zogya 2006. október 18. 573 hozzászólás 690.
Válóperes tárgyaláson az asszony ügyvédje felteszi a kérdést a férjnek: - Elmondaná, mi az oka, hogy el akar válni a feleségétõl? - Kérem, én teherautósofõr vagyok. Egész héten az országot járom. Egyik szombaton, mikor hazamentem, ágybabújtunk a feleségemmel. Kis idõ múlva hallottam, hogy átkopog a falon az öregasszony a szomszédból: "Nem hagynák abba ezt a lármát legalább hétvégén?".
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
armithis 2006. október 18. 5151 hozzászólás 21.
viccet hé!
SzuL 2006. október 18. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Draco üzenetére (#9977): jajnekem :D :kira
756Zogya 2006. október 18. 573 hozzászólás 690.
Válasz Draco üzenetére (#9977): yooo^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Scarface 2006. október 18. 657 hozzászólás 567.
Válasz Draco üzenetére (#9977): a fájdalom, ahhhh....:D
LightBringer 2006. október 18. 44 hozzászólás 4480.
Válasz Draco üzenetére (#9977): áááááá......Pistike elég homi :D
DaVkOv 2006. október 18. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Draco üzenetére (#9977): istenem defáj :D
this is FleSs YES?
Draco 2006. október 18. 0 hozzászólás 34200.
Két cigánygyerek lop egy biciklit. Az egyik éppen nyomul rajta, amikor odamegy Pistike és megkérdezi: - Mehetek vele egy kört? - Hát menjé odá á Gázsihoz, bázdmeg, azt kérd el tõle! Pistike elmegy, de összeverve tér vissza, és sírva hazamegy. Másnap megint odajön és megkérdezi: - Mehetek vele egy kört? - Há menjé oda á Gázsihoz, bázmeg, azt kérjed el tõle! Pistike elmegy, de megintcsak összeverve jön vissza. Harmadnap újra próbálkozik: - Mehetek egy kört? - Menjé oda á Gázsihóz, bázdmeg, azt kérjed el tõle! - Na jó, de nem lehetne most úgy, hogy elõször kérem el tõle, és csak utána baszom meg? x| :D
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
ManiacSoma 2006. október 18. 303 hozzászólás 1246.
A repülõ nem is repül hanem olyan ronda hogy a föld taszítja magától.(arminak!)
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
rambo6 2006. október 17. 203 hozzászólás 1713.
Törtenelem: Brezsnyev elvtárs halálán van, és a halálos ágyán ott állnak a helyettesei. Odamegy hozzá Andropov, erre Brezsnyev a kezébe nyom valamit. Mivel ilyenkor nem illik megnézni, zsebrevágja. Meghal Brezsnyev, eltelik egy hónap és akkor jut eszébe Andropovnak, hogy kapott tõle valamit. Kiveszi a zsebébõl és egy cetlit talál a következõ írással: "Szállj le a légzõcsövemrõl te BAROM, mert megfulladok!"
Vektor13 2006. október 17. 1178 hozzászólás 298.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#9973): na ez fárasztó volt :D x|
If i can make scars, do i have the power to heal them?
DEATHGUN 2006. október 17. 422 hozzászólás 949.
[quote=rambo6 írta(#9967)]Válasz armithis üzenetére (#9965): Jo de olvasd el ezt is. Nagyon FUN" Az igazság az, hogy meghúztak analízisbõl meg [b][i]makróbol[/i][/b], és kettest kaptam informatikàból.... [/quote] abból engem is meghúznának :) nem úgy mint iloveoov-t :P
Szeretet és Béékee!!
miso90 2006. október 16. 4106 hozzászólás 36.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#9944): váá a wc s de jó :)
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
Scarface 2006. október 16. 657 hozzászólás 567.
Válasz rambo6 üzenetére (#9967): juj XD
Válasz dR.CvGt[TWH] üzenetére (#9969): bár már asziszem ezt is hallottam csak nem ilyen formaba :$ :O ^^
VIGYÁZAT!! Ha az idõutazást valaha felfedezik, akkor már most is van! Rám csak egyessel szabad szavazni!!, de én is csak egyessel fogok. Célom hogy elérjem az egy csillagot!!!
Válasz rambo6 üzenetére (#9967): Na ez végre jó olvasmanyos érdekes vicc. Végre van vki normalis aki nem az ezeréves szakallas rendõrös pistikés szarokat nyomatja, amit mar mindenki hallott altalanos masodikba. :kira Azoktol meg elnézést kérek akik masfélét szeretnék de hát a világ is szubjektiv. :)
VIGYÁZAT!! Ha az idõutazást valaha felfedezik, akkor már most is van! Rám csak egyessel szabad szavazni!!, de én is csak egyessel fogok. Célom hogy elérjem az egy csillagot!!!
Antares 2006. október 16. 4109 hozzászólás 35.
Válasz rambo6 üzenetére (#9967): :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
rambo6 2006. október 16. 203 hozzászólás 1713.
Válasz armithis üzenetére (#9965): Jo de olvasd el ezt is. Nagyon FUN" Drága Szüleim! Már 6 hónapja itt vagyok a fõiskolán, és még nem írtam nektek. Nagyon szégyellem magam, de ígérem, hogy most mindent bepótolok! De mielõtt még folytatnám a levelet, kérlek üljetek le! Semmi esetre se olvassátok tovább a levelet állva! Már majdnem teljesen rendbe jöttek az égési sérüléseim, és a sokkot, amit az okozott, hogy ki kellett ugranom a 2. emeletrõl, szinte egészen kihevertem. Csak 2 hetet kellett a kórházban feküdnöm, már majdnem jól látok, és az a szörnyû hányás is csak egy héten egyszer jön rám. Mivel a tüzet én, okoztam, 1 milliót kell fizetnünk a fõiskolának a károkért, de ez mind semmi, hiszen az a lényeg, hogy életben maradtam. Az volt a szerencsém, hogy a szemközt lakó férfi észrevette, mi történt, és kihívta a mentõket és a tûzoltókat. Õ volt, aki aztán meglátogatott a kórházban, és mivel, nem volt hova mennem (a szobám hamuvá égett), olyan kedves volt, hogy felajánlotta, lakjam vele. Egyszobás lakása van, de azért nagyon jól megvagyunk. Õ vagy kétszer olyan idõs, mint én, de õrülten egymásba szerettünk, és össze szeretnénk házasodni. Még nem döntöttük el, hogy pontosan mikor, de még azelõtt megtartjuk az esküvõt, mielõtt túl feltünõvé válik, hogy terhes vagyok. Bizony drága szüleim, anya leszek! Tudom, hogy alig várjátok már, hogy a kisbabákat (merthogy hármas ikrek lesznek) azzal a szeretettel fogjátok körülvenni, amivel engem is kiskoromban. Az egyetlen dolog, ami egy kicsit késlelteti az esküvõnket az egy fertõzés, amit a võlegényem szedett össze valahol. Emiatt most megint kórházban vagyunk, mert persze én is elkaptam, de már sokkal jobban vagyunk az antibiotikumoknak köszönhetõen, amit vénásan adnak nekünk. Az orvosok valami szifilisznek hívják a betegséget, azt hiszem. Tudom, hogy a férjemet tárt karokkal fogadjátok majd, és hamarosan olyan lesz majd, mint egy igazi családtag. Nagyon kedves ember, és bár nem végezte el a 8 általánost sem, rendkívül ambíciózus. Természetesen más vallású, mint mi, de ti toleránsak vagytok, és így az sem fog titeket zavarni, hogy sötétebb bõre, mint a miénk. Biztos vagyok benne, hogy legalább annyira fogjátok majd szeretni, mint én!! Mivel nagyjából a ti korotok béli, biztos nagyon jól kijöttök majd egymással, ha majd hazaköltözünk hozzátok a gyerekekkel (mert hát a mi lakásunk túl kicsi ennyi embernek). Az õ szülei is nagyon rendes emberek, azt hiszem, az apja valami híres kábítószercsempész Afrikában, ahonnan a jövendõbelim is származik .. Most, hogy már mindenrõl részletesen beszámoltam, azt hiszem itt az ideje, hogy bevalljam nektek, hogy nem égett le a lakásom, és így nekem kutya bajom, nem is voltam kórházban egy napot sem, nincs se võlegényem, se szifiliszem, se semmilyen néger pasim. Az igazság az, hogy meghúztak analízisbõl meg makróból, és kettest kaptam informatikàból, és csak azt szerettem volna tudatosítani bennetek, hogy vannak ennél a világon sokkal rosszabb dolgok is! Sokszor Csókol Lányotok