Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2006. október 15. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#9964): érdekesen indul, majd elolvasom. :kira
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
DEATHGUN 2006. október 15. 422 hozzászólás 949.
[quote=rambo6 írta(#9964)] Ha a mai magyar valósággal bármi összefüggést vészl felfedezni, az csak a véletlen mûve! [/quote] huhh micsoda véletlen!! én valahogy összefüggést találtam
Szeretet és Béékee!!
rambo6 2006. október 15. 203 hozzászólás 1713.
remelem a mennyiseg nem megy a minöseg roväsära! Ja meg a politika...... ß) A tücsök és a hangya AZ EREDETI VERZIÓ: A hangya a forró nyarat szorgalmasan végigdolgozta, építgette- szépítgette házát, és élelmet halmozott fel felkészülvén a kemény télre. A tücsök úgy gondolta, a hangya bolond, és végigmulatta a nyarat. Eljött a tél, a hangya nem fázott és nem éhezett, ám a tücsök élelem és szállás híján a hidegben lelte halálát. A HUMÁNUS VERZIÓ: A hangya a forró nyarat szorgalmasan végigdolgozta, építgette- szépítgette házát, és élelmet halmozott fel felkészülvén a kemény télre. A tücsök úgy gondolta, a hangya bolond, és végigmulatta a nyarat. Eljött a tél, és a tücsök bekönyörögte magát a balek hangyához, ahol tovább mulatozott. A MODERN VERZIÓ: A hangya a forró nyarat szorgalmasan végigdolgozta, építgette- szépítgette házát, és élelmet halmozott fel felkészülvén a kemény télre. A tücsök úgy gondolta, a hangya bolond, és végigmulatta a nyarat. Eljött a hideg tél, és a nélkülözõ tücsök sajtótájékoztatót hívott össze azt a kérdést feszegetve, hogyan lehet az, hogy míg egyesek kint fagyoskodnak a hidegben, mások úgy élnek, mint a hangya. A CNN, az RTL Klub, a TV2 és az MTV felvételeket mutatott be a didergõ tücsökrõl, és a melegben, terített asztal mellett henyélõ hangyáról. A világ döbbenten konstatálta az égbekiáltó különbséget. Hogyan lehetséges, egy ilyen jól fejlõdõ, épülõ országban a tücsköt így sorsára hagyni? A NZSZ (Nemzetközi Zöldbogarak Szövetsége) vezetõi több hírmûsorban is "zöldellenes elfogultsággal" vádolták a hangyát, és felhívták a figyelmet arra a szomorú tényre, hogy a világon sok tücsök áldozata ennek a kirekesztõ mozgalomnak. Breki, a béka, a tücsökkel együtt lépett fel a Mónika Show-ban, és mindenki könnyekre fakadt, amikor az"Azért Vannak A Zöldbarátok" címû slágert énekelték. A Köztársasági Elnök és felesége egy jótékonysági bálon támogatásukról biztosították a tücsköt, és olyan javak juttatását helyezték kilátásba, amibõl a tücsök az elõzõ kormányzati ciklusban kimaradt; ahogy a miniszterelnök fogalmazott: "...hogy ne süvölthessenek újra az elõzõ rendszer szelei". Lengyel László politológus a "Mélyvíz" adásában kifejtette, hogy a hangya a tücsök kárára szépen meggazdagodott, és egyúttal az ilyen típusú Jövedelmek elvonását célzó adójogszabály szükségességét hangoztatta az "egyenlõ közteherviselés" szellemében. Végül, az "Egyenlõ Esélyeket Az Anti-Zöldekkel" szervezet hathatós közremûködése nyomán a hangyát visszamenõleges hatállyal megbírságolták, mert nyári munkái közben nem foglalkoztatott elegendõ számú zöld bogarat, adótartozásait behajtották, és házát az állam elkobozta. A történet végén látjuk, amint a tücsök felélte a hangya utolsó téli élelemtartalékait a kormánytól kapott házban (ami nemrég még a hangyáé volt), a hangya pedig eltûnik a hóban. Másnap reggel pedig a tücsök fogta a cókmókját és (mivel sikerült teljesen felélnie a hangya vagyonát) elindul egy újabb hangyát keresni. Ha a mai magyar valósággal bármi összefüggést vészl felfedezni, az csak a véletlen mûve!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
DJWindsurfer 2006. október 15. 914 hozzászólás 403.
Válasz rambo6 üzenetére (#9958): gyáááá! :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
DaVkOv 2006. október 15. 2174 hozzászólás 125.
Válasz rambo6 üzenetére (#9958): király :D
this is FleSs YES?
Huan 2006. október 15. 682 hozzászólás 546.
Válasz rambo6 üzenetére (#9958): na végre vmi értelmes vicc itt, amit még nem ismertem :kira
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Dominator 2006. október 15. 1010 hozzászólás 356.
Válasz rambo6 üzenetére (#9958): ez jó:) és még nem is ismertem:)
Ketrecet épits or ban!
armithis 2006. október 15. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#9956): régi de attól még jóóóóóóóóóóóóóóóó
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
rambo6 2006. október 15. 203 hozzászólás 1713.
Ne megjöttem ^^ Egy egyetemista srác meghívja ebédre az anyját az albérletbe, ahol lakik. Az ebédnél ott van a fiú lakótársa is, egy gyönyörû lány. Az anya folyton ezt a lányt figyeli, és gyanítja, hogy valami viszonyuk is lehet. Amikor vége az ebédnek már egész biztos benne, hogy több van közöttük mint egyszerû szobatársi kapcsolat. A srác szinte olvas anyja gondolataiban: - Hidd el anya, tudom mire gondolsz, de nincs közöttünk a világon semmi, mi csak lakótársak vagyunk! Kb. egy hétre rá a lány gyanakvóan megy a sráchoz: - Egy hete, mióta az anyád itt járt, nem találom a szép ezüst merõkanalat... - Nem tudom elhinni, hogy õ lett volna, de azért most írok neki egy levelet, csak hogy biztos legyek benne. Így a fiú leül az asztalhoz és írja a levelet: "Kedves Anya! Nem mondom, hogy te vitted volna el az ezüst merõkanalat a lakásunkból, és azt sem mondom hogy nem te voltál. De tény, hogy hiányzik azóta, hogy te itt jártál ebédelni." Néhány napra rá megérkezik az anyja válasza: "Kedves Fiam! Nem mondom, hogy te lefeküdnél azzal a lánnyal, de azt sem mondom hogy nem. De tény, hogy ha õ a saját ágyában aludna, akkor mostanra már régen megtalálta volna azt a merõkanalat. Anyád"
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
DaVkOv 2006. október 14. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Draco üzenetére (#9956): "régi meg sz*r". igen. :)
this is FleSs YES?
Draco 2006. október 14. 0 hozzászólás 34200.
tudom hogy régi meg szar, de muszáj beírnom: :D Két rendõr odamegy egy hamburgerárushoz: - Két hamburgert kérünk. - Hát fiúk, a hamburger éppen elfogyott, pechetek van! - Hát akkor kérünk két [b]pechetek[/b]et.. x|
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
DaVkOv 2006. október 14. 2174 hozzászólás 125.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#9952): a hosszuak nagyon ott vannak :kira
this is FleSs YES?
Draco 2006. október 14. 0 hozzászólás 34200.
a baris üt :D
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
armithis 2006. október 14. 5151 hozzászólás 21.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#9952): oké most jó vagy :D tetszik
DJWindsurfer 2006. október 14. 914 hozzászólás 403.
A nagymama fényképeket mutat az unokáinak: Látjátok, ez itt a nagypapa. Dinamitszállító kamionsofõr volt. Itt van...meg iit is...meg itt is...meg itt is... Egy autós az országúton haladva megpillant egy autót, ami nekiszaladt egy fának, és a söfört, aki az út mellett sírva ül a földön. Megáll és odamegy a hozzá: - Öregem, mi történt? Az rámutat a roncsra: - Nézd! - Ugyan már, ne sajnáld azt az autót, veszel majd egy másikat, a fõ hogy élsz! - Nem, nézz a kocsiba! - Ugyan már, tényleg nagyon sajnálom haver, de találsz majd egy másik szõkét is! A srác egyre jobban sír: - Nézz a szájába! Paks. piactér: - De, szép eper, mennyi kilója? - 300 Ft. Meglékeljem? Az erõmûben minden a legnagyobb rendben! -mondotta a riporter sugárzó arccal Felszál a repülõ gép,a pilóta mondja az utasoknak: -Kedves utasok,10000 méter magasan repülünk,szép napos idõnk van,kb.egy óra mulva érünk Londonba.-Miután ezt elmakogja,hátra dõl és oda szól a másodpilótának,de a mikrofónt nem kapcsolja ki: -Megiszom ezt a kávét és azt a szõke utaskisérõt behivom és magbaszom.-Szalad a szöszi utaskisérõ a pilotafülke felé,hogy figyelmeztesse Õket a bakira.Megfogja egy néni a kezét: -Nem kell rohanni. Még úgyis megissza a kávét. Mi az: 4 lába van és 1 keze? - ??? - Kezesbárány.
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
RHCPgergo 2006. október 14. 809 hozzászólás 460.
Pistikét festeni küldi az apukája: - Fiam, itt van az ecset és a festék, fesd újra az ablakokat. 20 perc múlva jön is a gyerek: - Apu, a kereteket is? -- Kisfiú sétál az utcán iskolatáskával. Mellette az úttesten egy lassan haladó autós követi. Egy kis idõ múlva a vezetõ odaszól a kissrácnak: - Ha beszállsz, kapsz egy százast, meg egy tábla csokit! A kisfiú nem szól, megy tovább. Kis idõ múlva megint: - Ha beszállsz, kapsz egy ötszázast, meg 2 tábla csokit! A kisfiú még mindig nem válaszol, megy tovább. Egy-két perc múlva megint: - Ha beszállsz, kapsz egy ezrest, meg két tábla csokit! Mire a kisfiú: - Apa, ha már Trabantot vettél, próbálj meg együtt élni vele!
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
armithis 2006. október 13. 5151 hozzászólás 21.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#9944): ezek durvak. a szokenos is jo :D
Vektor13 2006. október 13. 1178 hozzászólás 298.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#9944): de ütneeek :D:D:D :kocka
If i can make scars, do i have the power to heal them?
armithis 2006. október 12. 5151 hozzászólás 21.
Válasz ultralisk üzenetére (#9942): na ezaz, hol irtad, hogy rendorno allitja meg? :) igy mar ertem
DaVkOv 2006. október 12. 2174 hozzászólás 125.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#9944): 1. meg a profos nagyon durvák :D
this is FleSs YES?
DJWindsurfer 2006. október 12. 914 hozzászólás 403.
Válasz dR.CvGt[TWH] üzenetére (#9945): sajna ennyi van...Apu küldte mailben! :D
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#9944): jók a profos a legjobb:) amugy ha van még ilyet szivesen olvasok:)
VIGYÁZAT!! Ha az idõutazást valaha felfedezik, akkor már most is van! Rám csak egyessel szabad szavazni!!, de én is csak egyessel fogok. Célom hogy elérjem az egy csillagot!!!
DJWindsurfer 2006. október 12. 914 hozzászólás 403.
Megtörtént esetek (!!!!) Egy kisboltban dolgozom. A múltkor egy vevõ a pulton felejtette a mobilját. Megnéztem rajta a címlistát, és felhívtam a Mama feliratnál jelzett telefonszámot. Elmondtam a hölgynek, hogy a fia telefonja nálunk van. - Azonnal intézkedem - válaszolt a Mama. Kis idõ múlva megcsörrent a mobil, felvettem: - Halló? - Kisfiam, a kisboltból telefonáltak, hogy náluk van a mobilod, menj érte! Kaptam egy ilyen sms-t: Nyerjen 500eFT-ot az Europarktol..blabla.. erre kuldtem nekik egy ilyen valaszt: "Meg egy ilyet kapok es megb * m anyadat a ravatalon!" erre jott egy valasz: "On sikeresen leiratkozott hirlevelunkrol. "fasza buli volt, anyám írt smst, hmeghalt a papa, én végigbõgtem az éjszakát, és kiderült, h csak a pápa halt meg, - csak anyám nem bír ékezetet írni...." Voltam moziban, a Passiot néztük, ül mellettünk egy szõke csaj, meg a kigyúrt barátja. Elsõ beszólás, amikor elkapják Jézust: Csaj: És akkor felakasztják, vagy mi lesz??? Pasi: Hülye, õ a fõszereplõ, csak nem hal meg! Az évfolyamból gyér érdeklõdés mutatkozott egy prof. elõadásai iránt. Ezért a prof. az egyik elõadás végén bejelentette, hogy legközelebb ZH írás lesz, ahova a hiányzókat is sok szeretettel várja. Közölte, hogy hiányzást csak akkor fogad el, ha az illetõ beteg, és már a halálán van. Erre az egyik diák megkérdezte: - Elfogadja-e a hiányzás okának a túlzásba vitt nemi élet okozta végkimerülést? Kis csend. A prof. a kérdezõre nézett egy pillanatig, majd ezt válaszolta: - Majd legfeljebb megírja bal kézzel. Autóval utaztam Montrealból Québec Citybe, a 20-as országúton, amikor megálltam egy pihenõnél, hogy használjam a WC-t. Az elsõ fülke használatban volt, betértem a másodikba. Alig ültem le, amikor a szomszédból egy hang megkérdezi: - Halló, hogy vagy? Nem tartozom azok közé, akik beszélgetésbe elegyednek egy férfi WC- ben mindenkivel, de ez alkalommal nem tudtam megállni, kissé zavartan válaszoltam: - Elég jól! Mire a szomszédos férfi megkérdezi: - Mi járatban vagy? Micsoda kérdés! Arra gondoltam, ez a beszélgetés határozottan kezd bizarr lenni, ezért csak annyit mondtam: - Mint ön is, kelet felé utazom! A szomszéd idegesen megszólal újra: - Te, ide figyelj! Vissza foglak hívni, a szomszéd fülkében van egy hülye, aki minden kérdésemre válaszol, - szia
joeczar 2006. október 12. 1473 hozzászólás 224.
Válasz ultralisk üzenetére (#9942): én elértettem de tényleg zavaros Egy részeg ember biciklizik hazafele. Félúton megállitja egy rendõrnõ és megfújatja vele a szondát. - Maga holtrészeg, 7000Ft lesz. - Gumival vagy gumi nélkül? Átköltöttem jobb így? :] :) Szerk.: mondjuk nem akartam még egy pofont adni a szarnak...:):)
United Universe Clan - Then & Now
ultralisk 2006. október 12. 243 hozzászólás 1499.
Válasz armithis üzenetére (#9940): ugy hogy a részeg csávo azt hitte h a rendörnõ dugni akar vele!!
Amióta az okos enged, azóta hülyék vezetik a világot!
armithis 2006. október 12. 5151 hozzászólás 21.
de kcisit zavaros a vége, hogy kell érteni a 70000 forintot?
Válasz fD)SouL( üzenetére (#9938): de ez nem hülyeség ez megtörtént nekem is ugy mesélték
SzuL 2006. október 12. 1411 hozzászólás 235.
Válasz ultralisk üzenetére (#9938): hú hát ez non jó..
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
egy részeg ember biciklizik megállitja a rendõr. a részeg megfujja a szondát. -maga holt részeg, 7000Ft lesz. -gumival vagy gumi nélkül? -70.000Ft kérek
opr 2006. október 12. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Aradebil üzenetére (#9931): fasza^^, bár az ékezetes betûket igazán kijavíthatnád :]
Gumikacsa 2006. október 12. 5422 hozzászólás 15.
hetvicce: w3>bw @]:-)
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
eX 2006. október 11. 4277 hozzászólás 32.
kepbe van a vers iroja ~~
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
SzuL 2006. október 11. 1411 hozzászólás 235.
lol :D:D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
756Zogya 2006. október 11. 573 hozzászólás 690.
pff,ez a nemmind1;)
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Scarface 2006. október 11. 657 hozzászólás 567.
Válasz DaVkOv üzenetére (#9922): hát igen,hát igen .... :(
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Aradebil 2006. október 11. 860 hozzászólás 429.
VIGYÁZAT!AKTUÁLPOLITIKAI TARTALOM! Ég a napmelegtõl a kopár szik sarja, Bár ezt Gyurcsány Ferenc soha be nem vallja. Pedig még legénytoll sem pelyhedzik az állán, Iszony sok hazugság áradt ki a száján. Õ viszi a szót most már a kormányon, Elkúrtuk elvtársak, de ezt sosem bánom. A CNN csatornán megremeg a beste, Hazudtunk reggel, éjjel és hazudtunk este. S hol van Hiller Pityu, merre leng a karja? Tikkadt szöcskenyájak legelésznek rajta. Ösztövér kútágas, hórihorgas gémmel, Lendvai Ildikó folyton Fideszt kémlel. Juhász Ferenc bezzeg honvédõ rutinnal, Felszólít és fröcsög fékevesztett kínnal. Elvtársak figyeljünk, kezünkben az irka, Én vagyok a Juhász, ti meg a sok birka. Írjátok hát össze, kit és hogyan láttok, Így talán megmentjük a bukástól a pártot. A Köztársaság téren remegnek a combok, Feri most segítsél, ha kimegyek, mit mondok. Ne aggódjon senki, majd én beszélek, Mert az orvos is megmondta, én senkitõl se félek. Felírva a kórkép egy fél cédulára, Ebben hasonlítok talán Horn Gyulára. Egykor jobban állt tán rajta a pufajka, Õ hazudott rosszul, és leszakadt a pajta. Én már rutinból szöktetem a szókat, Fogam kerítésén árad ki a szózat. A gáz árát emeljük, kifosztjuk a népet, Mindehhez a paraszt vágjon majd jó képet. Talán tüntetgetnek, de én azt hol bánom, Én maradok úgy is a reformkormányon. Ne fájjon a fejünk, a választást megnyertük, Az MTV ostromát böszmén le is vertük. Böszme frakcióban böszme fejek ülnek, A gyurcsányi szóra szemek kerekülnek. Míg õk egymással vannak elfoglalva, Lángokban áll az ország és ketyeg az óra. Jó reggelt magyarok, ébredjetek végre, A Gyurcsány-csomaggal kivittek a jégre. Ferencünk nem mond le az elnöki posztról, És nem mond le biza a kiemelt kosztról. Hogy mi lesz belõle? Nem tudja még senki, De jobb lenne nekünk a beszélõn keresni. Mintha pásztortûz ég õszi éjtszakákon, De nem pásztortûz az, a rendõrkocsit látom. Parázslik a vidék, lángol a fõváros, Most lépjetek gyorsan, ki bármiben sáros. VIGYÁZAT!AKTUÁLPOLITIKAI TARTALOM!
armithis 2006. október 11. 5151 hozzászólás 21.
áháh :)
Reaper 2006. október 11. 259 hozzászólás 1431.
háhá :D
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Reaper 2006. október 11. 259 hozzászólás 1431.
Válasz armithis üzenetére (#9927): viccet
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
armithis 2006. október 11. 5151 hozzászólás 21.
írjatok már viccet hé!
DaVkOv 2006. október 11. 2174 hozzászólás 125.
Válasz opr üzenetére (#9924): hát ez elég.. öhm hogyis mondjam... lapos :D
this is FleSs YES?
SiTe 2006. október 11. 505 hozzászólás 774.
Válasz opr üzenetére (#9924): 3 betû :]
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
opr 2006. október 11. 77 hozzászólás 3311.
Válasz DaVkOv üzenetére (#9918): természetesen van megoldása :D:D:D A beugratás az az h milyen nagy baromság és mindenki elkezd agyalni rajta ^^
DJWindsurfer 2006. október 11. 914 hozzászólás 403.
Válasz Ripper üzenetére (#9919): ilyet ne! köcce!
Válasz Scarface üzenetére (#9921): mindig voltak ilyenek, és félek, mindig lesznek x|
this is FleSs YES?
Scarface 2006. október 11. 657 hozzászólás 567.
Válasz Ripper üzenetére (#9919): ezt sürgõsen fejezd abba!
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz Ripper üzenetére (#9919): te jó isten
this is FleSs YES?
Ripper 2006. október 11. 21 hozzászólás 6382.
Jobb holnap egy zvz mint ma egy tvt :D :D :DDDDDDDDDD :)))))))))))))9 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Válasz opr üzenetére (#9917): ebben van valami beugratás is vagy csak ilyen no comment kategoria?
this is FleSs YES?
opr 2006. október 11. 77 hozzászólás 3311.
Matematikai fejtörõ: A piros 5 betû... Hány betû a zöld? ^^ (saját kreálmány... tudom, megyek vissza aludni bye:D)