Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Shirak! Válasz ManiacSoma üzenetére (#13370): köszi igyekeye :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
ManiacSoma 2009. február 28. 303 hozzászólás 1246.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13367): ez csúnyábbat ütött mint bármi amit eddig itt láttam:D
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
Kasas 2009. február 28. 860 hozzászólás 428.
basszátok meg :D :D :D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Két ember iszik a kocsmában. Egyszer csak egyik odaál a másik elé: - Tegnap megbasztam az anyádat! A másik csak hallgat. - Tegnapelõtt is megbasztam az anyádat! Még mindig hallgat - A héten mindennap megbasztam az anyádat! mire a másik: - Apa te részeg vagy menyj haza! tom h volt,de kurva jo :D
kabeeeee
Shirak! Ma láttam egy Gangrel Hóembert, szépen lassan belesüllyedt a földbe (ezerarc 3):) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
Hova tûnik a fehér ha elolvad a hó? ^^
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
Shirak! Válasz deekin üzenetére (#13360): zsír, de amígy Calebet appetitizálják én lehetõleg elsurrannnnék:) Válasz Kairi üzenetére (#13362): ez úgy van helyesen: Mi az? Feldobják barna és leesik csupa xar a pofád :) Miaz? Nyelve zöld szarva barna? saláta:) Dumak!
Lance 2009. február 26. 231 hozzászólás 1559.
Az anyukád olyan dagadt, hogy a muta mindhárom lövése rajta pattan. x|
Kairi 2009. február 25. 0 hozzászólás 58842.
na ezt elbasztam
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
mi az, feldobom, leesik és szar
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
Saturas 2009. február 25. 717 hozzászólás 531.
Yo momma is so poor, that she can't afford to pay attention!
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
deekin 2009. február 25. 337 hozzászólás 1141.
anyád olyan dagadt hogy NaggyonGonoszt és Calebet appetitívként fogyasztaná
life is balanced L2P @];-Ð
anyád olyan dagadt hogy egymaga eltorlaszolja lunán a feljárót
Antares 2009. február 25. 4109 hozzászólás 35.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#13357): hú de erõltetett, bocs :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
ManiacSoma 2009. február 23. 303 hozzászólás 1246.
Why does the JAVA prgrammer wear glasses? 'cos he doesn't C#
rambo6 2009. február 22. 203 hozzászólás 1713.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#13355): ^^ :D
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
ManiacSoma 2009. február 22. 303 hozzászólás 1246.
Hogy készíti el a StarCraftos a mirelit pizzát? Kimikrózza:D
rambo6 2009. február 20. 203 hozzászólás 1713.
amivel KOMPONÁLOK, basszájba! :D
Bludger 2009. február 20. 2524 hozzászólás 97.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13351): a másodikon sírok :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
SosMogyi 2009. február 20. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Gumikacsa üzenetére (#13349): naja
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
akkor ezt a 2t nézzétel el nekem ^^ Szia Itt vagy kerdezed vagy mondod ? kérdezem? miert? kerdezed? Csak ugy Hol laksz!!! miert kiabalsz, miert nem kerdezed ? bocsi akor hol laksz akkor 2 K, es meg mindig hianyzik a kerdojel a mondat vegerol légyszi mond meg hol laksz? ez viszont mar nem kerdomondat :( Uglee: de most láttam meg, hogy jön a Reason 4 tundra: az mi? Uglee: az az a dolog, amivel zenét írok Uglee: annak az új változata Uglee: és nagyon durva lesz Uglee: de félek, hogy egy csomó dolgot elbasztak benne tundra: ja tundra: nekünk néró van Uglee: :-\ Uglee: nem. Uglee: nem errõl van szó Uglee: talán akkor úgy fogalmazok, hogy "amivel zenét szerzek" tundra: az olyan, mint a DC++? Uglee: amivel KOMPONÁLOK, basszájba! tundra: mit csinálsz?
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
Caleb 2009. február 18. 3855 hozzászólás 42.
Válasz rambo6 üzenetére (#13348): jo, de ezen azt hittem osszefingom magam:D
global moderator
Gumikacsa 2009. február 18. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Caleb üzenetére (#13347): qdb.hu>>>bash.hu
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
rambo6 2009. február 18. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Caleb üzenetére (#13347): van ott ennel viccesebb is ;)
Caleb 2009. február 17. 3855 hozzászólás 42.
tudom h bash.hu-s baromsagokat nem illik ide beirni, de bazmeg ez buntet: Barbie üzenete: így kell írni szilveszteri dátumot?: Barbie üzenete: 2009.00.01 Barbie üzenete: ? Andreasz üzenete: õõ Andreasz üzenete: NEM Andreasz üzenete: :D Andreasz üzenete: nincs olyan hogy 0. hónap.... Barbie üzenete: hanem? Barbie üzenete: jó Barbie üzenete: akkor hogy??? Andreasz üzenete: 2009.01.01 Barbie üzenete: és az idõ? Andreasz üzenete: 00:00 Barbie üzenete: köszi Andreasz üzenete: úr isten....
global moderator
chooki 2009. február 15. 0 hozzászólás 59171.
Elkapják a Tesco betörõit. A rendõrségen folyik az adatfelvétel: - Neve? - Lakatos Gáspár - Kora? - Ott nem mi voltunk!
"mindenki magából indul ki te buzi"
Bludger 2009. február 12. 2524 hozzászólás 97.
Bemegy a cowboy a kocsmába és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, hozzá pedig gyönyörû, tökéletes karikákat ereget a szivarjából. Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát: - Ide figyelj sápadtarcú, nagy bajban leszel, ha nem hagyod abba az anyázást! Egy férfi egy hotel bárjában megismerkedik egy idõsebb, de elég csinos nõvel. Iszogatnak, beszélgetnek, kiderül, hogy a nõ már 55 is elmúlt. Úgy 3-4 pohár ital után közelebb hajol a nõ a férfihoz, és a fülébe súgja: - Próbáltad már hármasban? Mit szólnál egy anya-lánya pároshoz? - Még soha, de nem volna ellenemre a dolog! - feleli izgatottan a férfi. - Nos, akkor ma este szerencséd van. Gyere velem! Felmennek a nõ szobájába. Belépnek az elõszobába, a nõ felkapcsolja a villanyt és beszól: - Mama, nézd csak, kit hoztam! János bácsi autóvezetésbõl vizsgázik. Mellette ül az instruktor, hátul a rendõr. Instruktor: - János bácsi! Milyen tábla volt ez?! - Úgy néztem, fiam, búzatábla... Az anya nyulat készített az újévi ebédre, amelyet az apa saját maga vágott le. A gond csak az volt, hogy a gyerekek nagyon szerették a nyuszikat, így nem mondták meg nekik az igazat. Ebéd közben a kisfiú, aki nagyon jóízûen eszi a nyulat, megkérdezi: - Apa, milyen hús ez? Az apa büszkén mondja: - Találd ki... adok egy tippet... az anyátok néha szokott így becézni engem! Ekkor a kislányuk mindent kiköp a tányérba, és azt mondja a testvérének: - Úristen, nehogy megedd, ez egy fasz! Két ügyvezetõ igazgató beszélget: - Te fizetsz az embereidnek? - Én nem. - Én sem. És bejárnak? - Be. - Az enyémek is. Te, nem kéne ezektõl belépõdíjat szedni?
alburnus 2009. február 11. 0 hozzászólás 59081.
Válasz Pezsmapatkany üzenetére (#13340): Ez jó volt :kira
deekin 2009. február 11. 337 hozzászólás 1141.
aszittem a faktorit mindenki faxnak hívja
life is balanced L2P @];-Ð
Gumikacsa 2009. február 11. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Pezsmapatkany üzenetére (#13340): ez vmi terran humor lehet
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
WhySoSerious 2009. február 10. 0 hozzászólás 59154.
Válasz Pezsmapatkany üzenetére (#13340): 3féle nö létezik , de kit érdekel...:)
kiwi...
3 féle nõ létezik a facér a nagyon facér és aki él-hal a facér ezt azert irtam mert tegnap taliztunk zimppel meg gegevel, es megjegyeztek hogy vicces hogy facnak hivom a faktot, hat ez jutott eszembe rola :)
Bludger 2009. február 9. 2524 hozzászólás 97.
Válasz smudgeee üzenetére (#13338): én a magyart is értem, ami a zárójelben van :D (amúgy én is négy évig tanultam [pontosabban tanítottak] németül)
smudgeee 2009. február 9. 2 hozzászólás 15704.
idén negyedik éve tanulok németül de csak az angol szavakt értettem ebböl a sok szarból, úgyhogy a srácok igazán jol kenik a dolgot :kira
Szenya 2009. február 9. 539 hozzászólás 728.
Ma kaptuk ki a német tz-t , és a tanárom , talált pár érdekes mondatot a "levélírás" feladatnál. A feladat az volt,hogy válaszolni kellett egy levélre,hogy nem tudunk elmenni esküvõre,mert nem érünk rá. Küldenünk kellett egy magyar jellegzetességû ajándékot,a német ismerõsnek.. De egész érdekes dolgok jöttek ki,csak a feladat nem lett jo. Leírtam , és gondoltam leírom nektek is.. Vagy poénosnak , vagy szellemesnek , vagy szánalmasnak találjátok.. Ezt döntsétek el ti. :) "Montag kaufe ein (!) Autos , aber ich nicht fahren kann, weil ich nicht .... , weil ich bin krank." " Mein[b][i]e[/i][/b] Geschenke ein[b][i]e[/i][/b] computer (ige hol van?) , und Musik-[b][i]Player[/i][/b] (a némethez hogy jön angol?) , und ein [b][i]Magno[/i][/b] " "... weil arbeite im Budapest (a szórand is helyes.. valahol..) , ein[b][i]e[/i][/b] Blume[b][i]n[/i][/b]" "Lieber Paul , [b][i]sorry[/i][/b] ich kann nicht komme. " "Ich groß[b][i]e[/i][/b] [b][i]g[/i][/b]lück ihr Hochzeit" (a mondatot össze tudjuk rakni... ) "Die hoffen ist gefallen" (3 ige egymás mellett,ragozva van valamelyik,de mi alapján?! :D) "Ich sehr freuen sich wie ihr schreibt mich" (én nagyon örülni hogy ti írtok engem?! :D) "Viel selig" (elköszönésnél.. a "selig" valami szleng? :D ) "Liebe freundlich!" (köszönésnél,megszólítás..:D "Kedves barátságos!" ?:D )
Death Note :kira
Kairi 2009. február 8. 0 hozzászólás 58842.
ez kashukának be fog jönni rambó6
rambo6 2009. február 5. 203 hozzászólás 1713.
Az idõs vadász meséli afrikai vadászélményeit. - Afrikában lõttem 16 zsiráfot, 6 elefántot és 8 noplizt. - Mit, noplizt??, kérdezi a hallgatóság. - Nopliz-t, feleli a vadász, kicsi fekete, felteszi a kezét és azt mondja, hogy no please.
noname 2009. február 4. 1462 hozzászólás 227.
Ezek mind jok rambo, meg :D
Válasz rambo6 üzenetére (#13332): gyáá az elsö büntet xDD
,, A billentyûleütés hatalmasabb a tollnál! És ez az én JÁTÉKOM! "
rambo6 2009. február 4. 203 hozzászólás 1713.
-Józsi,csokis a szád. -Le van szarva. -Ja,azt hittem csokis ----------------- A patológián a professzor a boncolás tudományára tanítja a hallgatókat. -Két dolgot követelek meg Önöktõl! 1. Mindig pontosan figyeljék meg, mit csinálok! 2. Mindig csinálják utánam, amit én csinálok! Például... és feldugja az ujját a hulla végbelébe, aztán kihúzza és megnyalja. Aztán rámutat az egyik hallgatóra: -Most maga jön! A hallgató sûrû hányások közepette, de utána csinálja. Mire a prof.: -Mondtam ugye, hogy pontosan figyeljék meg amit csinálok! Én ugyanis a középsõ ujjamat dugtam fel és a mutatóujjam nyaltam meg! hf
SzuL 2009. január 31. 1411 hozzászólás 235.
Válasz rambo6 üzenetére (#13329): az elsõt már hallottam elég régen, de üt :)
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Bludger 2009. január 31. 2524 hozzászólás 97.
Válasz rambo6 üzenetére (#13329): ezek kurva jók :kira :D
rambo6 2009. január 30. 203 hozzászólás 1713.
"Néhány napja volt némi munkám a garázsomban. Egy nõ bejött és kért tõlem egy hétszáztízes alkatrészt. Teljesen értetlenül pislogtam rá, nem volt világos, mi a fenét akar. Kérdeztem: - Hogy néz ki? Nõ : - "Tudod, olyan kicsi izé a motor közepén és 710-van rajta. Sajnos elveszítettem, pedig mindig ott volt és most kellene egy másik!" Na erre adtam neki egy papírt, hogy rajzolja le, hátha felismerem. A csaj rajzolt egy kört és beleírta hogy 710. Frankóra nem tudtam, mit akar, ezért odavittem egy másik autóhoz és megkértem, mutassa meg rajta, melyik a 710-es alkatrész!" KATT:http://www.tolna.net/~atus81/710.jpg ------------------------------- Szereted ha simogatnak? Szereted ha megérintenek? Szereted ha fogdosnak? Szereted ha felizgatnak? Szereted érezni a másik leheletét, szuszogását a nyakadnál, esetleg a fülednél vagy az arcodba? Szeretsz új pozíciókat kipróbálni? Mikor hidegen felülsz rá,majd forrón és teljesen leizzadva végzed? Velünk a fantáziád megvalósulhat, életre kel, próbálj ki minket!!!! - BKV!!! ----------------------------- Idézet kollégától: "Régebbi munkahelyemen forgalmaztunk egy magyar gyártmányú diszkó stroboszkópot, aminek VP volt a márkaneve (VP-500, VP-1000 stb. teljesítmény szerint). Egyszer bejött a gyártó és megkérdeztük mi az a VP? Azt mondta: Vakulj paraszt."
Gumikacsa 2009. január 30. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Dylan üzenetére (#13326): aztarohadt ulj le 1es
Cumi 2009. január 29. 3114 hozzászólás 66.
Válasz Dylan üzenetére (#13326): Uristen bazzeg :D
Dylan 2009. január 29. 2494 hozzászólás 101.
Fejlesztõknek :) poén Ez egy beteges poén volt, bocsánat
Bludger 2009. január 29. 2524 hozzászólás 97.
na még egy csokor :D: - Kérek egy szintetizátor. - Sajnos, uram, a szintetizátorunk elfogyott, de ajánlhatok helyette egy tizát. - Tizát? Az mi? - Kérem, az már szinte tizátor. - Hány fele van a télapónak? - 100. (Gömbölyû zsákját 100 fele vitte...) - Honnan jött ez, hogy mindent becsmérel? - Ócsárol. - Miért mászik át Fox Mulder a kerítésen? - Mert az igazság odaát van. Két tengaralattjáró találkozika sivatagban. Egyszercsak megszólal az egyik: - Hé, te... - Há' miért pont én??? A tv boltban: - Van szinestévéjük? - Igen. - Akkor kérek egy zöldet. Két barát beszélget, mondja az egyik: - Te, van egy nagy problémám! - Tényleg? Mi az? - Olyan történés vagy cselekedet, mely egy vagy több személynek hirtelen vagy tartós gondot okoz. De nem ez a fontos, hanem hogy van egy problémám... - Mi a közös a traktorban és a buziban? - Mindkettõnek szaros a gumija. A parasztok vetik a búzát a földeken. Megáll mellettük egy fekete Mercedes, kiszáll belõle egy nagydarab, borostás ember, és elkiáltja magát: - Emberek! Ne vessünk! Mulassunk, dáridózzunk együtt...! - Ki hord a hátán festményeket ? - A képviselõ. - Mit csinál az indián a lóbõrrel? - Abban tartja a lovát! Két szauna beszélget: - Téged miért zártak be? - Gõzöm sincs.. - Milyen fejfedõt viselnek az újszülöttek? - Cumi süveget! - Egy néger nõ megy a sivatagban... Ismered? - Nem. - Õ sem ismer téged. - Egy buzi és egy süket beszélget... Ismered? - Nem. - Tessék? Jedlik Ányos mondja az anyjának: - Mama! Feltaláltam a dinamót... - Tudom ányos. Három cowboy megy a sivatagban. Az elsõ Joe aranylovon, a második Jack ezüstön, a harmadik pedig Charles Bronson. - Miért beteg a kispárna? - Mert huzatot kapott. A szatyorka, meg a bõröndke õrt állnak. Egyszercsak megszólal a szatyorka: - Te, én már nem bírom sokáig! - Tarts ki! - mondja a bõröndke - Mindjárt jön a váltáska! Kocsmai IQ teszt: "Kérdezz, vedelek" - Hogyan hal meg a teniszezõ? - Megáll benne az ütõ. - Hány szürrealista kell 1 villanykörte kicseréléséhez? - 3. Egy kicseréli a körtét, egy hozza a zsiráfot, és egy, aki dobálja a körtéket a kádba. - Mi a mértékegysége az akvárium es az istalló közötti távolságnak? - Hallótávolság. - Mi az, ugat és futballozik? - Labdarúgó EB. - Meddig bírja a teve víz nélkül? - Élete végéig. - Mi az: nagy, zöld és nehéz kiszarni? - Tank. - Mi a különbség a víz és egy ikerpár között? - A vízre azt mondjuk H2O, az ikrekre meg azt, hogy ó hát kettõ! - Miért hívják az apát és az anyát szülõnek? - Mert az anya szül, az apa meg lõ.
Bludger 2009. január 29. 2524 hozzászólás 97.
a második még a vizit díj idejérõl maradt ^^
rambo6 2009. január 28. 203 hozzászólás 1713.
A vendég magához inti a pincért, és az étlapra mutat: - Hozzon nekem egy ropogós malacsültet, de sovány legyen, vékony rásütött szalonnával a tetején. és ne legyen túl sült, de félig nyers se legyen... Ne legyen kemény, csak ropogós... és ne legyen puha... - Kérem, uram , és a vércsoportja milyen legyen? ------------------------- Kinyílik a rendelõ ajtaja, kilép az orvos és látja, hogy a váróban egy fiatal pár üldögél. A nõ feláll és elindul befelé: - Jöjjön maga is! - mosolyog az orvos barátságosan a férfira. Az orvos a rendelõben felszólítja a nõt, hogy vetkõzzön le, majd tetõtõl talpig megvizsgálja. Végül a férfihoz fordul és megkérdezi: - Mindig ilyen zavartan viselkedik a hölgy? - Gõzöm sincs róla - feleli a férfi. Most látom elõször életemben. De azért háromszáz forintot megért!
SkillOnLow 2009. január 28. 53 hozzászólás 4074.
II. Világháború: Kopognak egy átlagos zsidó otthon ajtaján. - Ki az? - szól ki a zsidó. - Barátok. - És hányan vagytok? - Fünf. - Hogy hívják az új paksi bevásárlóközpontot? - ??? - Sugár. Hitler sétálgat a koncentrációs táborban a gyerekek között: - Na, kisfiam, hát te mi szeretnél lenni? Gyerek ragyogó arccal: - Pilóta! Hitler: -Nem úgy gondoltam! Szappan vagy párna? Hitler megkérdezi az egyik rabtól: - Mekkorát tudsz ugrani? A rab ugrik egy métert, kap egy kenyeret. A másodiktól is megkérdezi ugyanezt, õ azt mondja: két métert. Ugrik is, két kenyeret kap. A harmadiktól is megkérdezi, mire az nagy büszkén három métert ugrik. Erre Hitler: - Lõjjétek le, ez át tudja ugrani a kerítést! Van ugye a magyar vállogatott : HUN A Román vállogatott : ROM A HUNAROMA
nem az számít,hogy ki merrõl jön,hanem a szeretet és béke,mert ne kezdj el idiótákkal nyomatékot adni a lángszóró e-sportoknak,ami a jövõ,mert lesüllyedsz a szintükre,és 2b or not2b lesz a kérdés,és a