Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

DaVkOv 2006. augusztus 21. 2174 hozzászólás 125.
Válasz 756Zogya üzenetére (#9410): old
this is FleSs YES?
SosMogyi 2006. augusztus 20. 3354 hozzászólás 54.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#9412): mert lusták az emberek
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DEATHGUN 2006. augusztus 20. 422 hozzászólás 949.
mert nem írnak sok viccet?
Szeretet és Béékee!!
Válasz 756Zogya üzenetére (#9410): nem naon
Szeretet és Béékee!!
756Zogya 2006. augusztus 20. 573 hozzászólás 690.
ezsztem nemtul yo...de meg nemhallottam^^ Gondoltak már arra, hogyha Edison nem lett volna, gyertyafénynél néznénk a TV-t?
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
lehet h volt má azé elmondom ^^ bemegy a cowboy a kocsmába , leül éselõvesz egy bábut a zsebébõl ,aztán kér 2 wiskey-t a kis bábu hirtelen megszólal: -J oe,emléxel amikor elkötöttünk 30 tehenet a gazdájától? - emléxem... - És Joe ,emléxel amikor kiraboltuk a bankot? - emléxem... -És Joe, emléxel amikor kiraboltunk egymás után 5 postakocsit? - emléxem.... utána elkezedenk inni hirtelen megszólal Joe -és Bill, emléxel amikor beszóltál a varázslónak? amikor elõször hallottam 5 percbe került h megértsem ^^ :D
Szeretet és Béékee!!
DaVkOv 2006. augusztus 19. 2174 hozzászólás 125.
Válasz DEATHGUN üzenetére (#9407): de :)
this is FleSs YES?
DEATHGUN 2006. augusztus 19. 422 hozzászólás 949.
Válasz DaVkOv üzenetére (#9406): lehet de ugyan az a vicc vagy neM?
Szeretet és Béékee!!
Válasz DEATHGUN üzenetére (#9402): õ angol kifejezéseket irt igy nem magyarokat. vagymi
this is FleSs YES?
armithis 2006. augusztus 19. 5151 hozzászólás 21.
megbocsájtok
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
bocss télleg
Szeretet és Béékee!!
a varjast elírtad, hiányzik a one
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz SiTe üzenetére (#9379): volt nekem ijenbõl csomó csak eltûnt valahova:( minden esetre még kettõre emléxem 1. hol van a wc - all one a we see 2. tépett varjú a fán - tape at war you a fun
Szeretet és Béékee!!
Van egy másik is, majd váltogatom õket. :kira
SosMogyi 2006. augusztus 19. 3354 hozzászólás 54.
Válasz armithis üzenetére (#9398): jééé új kutyus :D egyébként télleg nemvolt rossz site
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
756Zogya 2006. augusztus 19. 573 hozzászólás 690.
cuki avatar^^
Site! Bizony ezen én is nagyon röhögtem :)
756Zogya 2006. augusztus 19. 573 hozzászólás 690.
2 éve kaptam, 1. normalis (sztem) Tárgy: ki vagyok ezektõl!! Elõször nem hittem benne..... mi után +csináltam rájöttem hogy az egész egy nagy BAROMSÁG!! Csináld végig te is: MEG fogod bánni! A füves pusztában élt egyszer egy indián törzs. Közüttök volt Kergebirka is, aki egy szép napon talált egy gyönyörû lovat. Ez után mindenki nagyon szerencsésnek tartotta. Igen ám, de egy napon a ló levetette magáról és az indián eltörte a lábát, és többi indián ezért a legszerencsétlenebbnek tartotta. A következõ héten a törzsnek háborúznia kellett a szomszédos törzzsel, és minden indián meghalt a csatában kivéve azt az egyet amelyik nem tudott elmenni a csatába, mert el volt törve a lába.... Ma NEM a szerencse világnapja van de mind1.... Küld el ezt a levelet mindenkinek a listádon és Pontoson olyan szerencse fog veled történni mintha nem küldted volna ez..... jah és kivánj vmi nagyon egyszerût ami +vcalósulhat 1 sec allatt (inni fogok, levegõt veszek, stb) és hidd el összejön.... 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0 ha nem küldöd tovább nem baj akkor is ihatsz egy pohár vizet és vehecc levegõt!! soxerencsét! bocs h szethuztam
Nadril 2006. augusztus 19. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Draco üzenetére (#9390): te hulye a kolbasz nem is tud beszelni.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Csoya 2006. augusztus 19. 253 hozzászólás 1466.
Válasz SiTe üzenetére (#9392): khmmmmm.....jójó,de én tökre nem hiszek az ilyen babona rizsákban,ugyhogy szerintem et 1 hülyeség. ~| :noo ....másik meg,hogy ez hogy került ebbe a topicba?? :O
Válasz SiTe üzenetére (#9393): ez az eddigi legjobb vicc a forum történetében :kira
this is FleSs YES?
SiTe 2006. augusztus 19. 505 hozzászólás 774.
[quote=iWiW] Téma: bocs babona Feladás dátuma: augusztus 18., 22:21 Üzenet szövege Soha ne hagyj el senkit akibe szerelmes vagy.Olyanért aki tetszik,mert majd elhagy valaki olyanért akibe szerelmes!Ma este 12-kor az igazi szerelmed észreveszi,hogy szereted!Ha nem szakítod meg a láncot, legyél felkészülve életed legnagyobb boldogságára!Ha megszakítod 25 éven keresztül probléma lessz a kapcsolatokkal!Küld el ezt az üzenetet 20 embernek,ha nem teszed 3 éven belül 13 szerencsétlenség fog érni[/quote] Olyan jó végre egy standard továbbküldõs levelet kapni ^^ Tele a tököm a sok újfajtával, végre megint itt egy oldschool ^^
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
SosMogyi 2006. augusztus 18. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Draco üzenetére (#9390): pfff ez borzalmas :)
756Zogya 2006. augusztus 18. 573 hozzászólás 690.
pf de ocska;)
Draco 2006. augusztus 18. 0 hozzászólás 34200.
Íme, egy színvonalas vicc: Szalad a száraz kenyér Romániában az éhezõ emberek elõl. Találkozik a kolbásszal. - Fuss kolbász, fuss ezek megesznek! - Ugyan, engem errefele nem ismernek! ^^
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
Csoya 2006. augusztus 18. 253 hozzászólás 1466.
Válasz Lars100 üzenetére (#9370): Válasz Lars100 üzenetére (#9371): Válasz Lars100 üzenetére (#9372): ....bakker legalább befejzéd amit elkezdtél....irsz egy mondatot,aminek semmi lényege,és még be sem fejezed,majd irod rá a választ... Bakker mekkora LoL vagy komám...... :[ ~| :noo Ajánlok 1 qrvajót neked,tarts meg a hahota kitörõs vicceidet a warcraft fan-eknek!! :kira
freelander 2006. augusztus 18. 1999 hozzászólás 145.
Válasz armithis üzenetére (#9387): :D úristen a macskáson majdnem meghaltam annyira rossz :D
Pez: "születtek nagy deffek"
armithis 2006. augusztus 18. 5151 hozzászólás 21.
Lars elõtt megemelem a kalapom. Ja és mellesleg visszavonulok ^^
miso90 2006. augusztus 18. 4106 hozzászólás 36.
Válasz SiTe üzenetére (#9379): lol azt kiprobálom h mondja fel :D
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
armithis 2006. augusztus 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz freelander üzenetére (#9383): ezt kivételesen ismertem de jó vicc! ;)
DaVkOv 2006. augusztus 18. 2174 hozzászólás 125.
Válasz freelander üzenetére (#9383): zomg
this is FleSs YES?
freelander 2006. augusztus 18. 1999 hozzászólás 145.
for armi with love: Egy ember és egy kutya sakkoznak a parkban. Mikor odalép hozzájuk 1 ember : uram ez fantasztikus, ez a kutya tud sakkozni? - Dehogyis tud már 5-2 re vezetek ! szerk: war3 részleg a forrás XDXDDDDA :ASD:A::D::ASD:
Válasz Vektor13 üzenetére (#9380): kikcbanggnore
this is FleSs YES?
Válasz SiTe üzenetére (#9379): juj ezeken mekkorákat szakadtam :D :kira
this is FleSs YES?
Vektor13 2006. augusztus 17. 1178 hozzászólás 298.
Válasz SiTe üzenetére (#9379): levágod az ujjam? :O
If i can make scars, do i have the power to heal them?
SiTe 2006. augusztus 17. 505 hozzászólás 774.
Válasz Vektor13 üzenetére (#9375): Válasz Vektor13 üzenetére (#9376): Válasz Vektor13 üzenetére (#9377): Na ügyeskedj még néhány ilyet és nem lesz mivel írnod a commenteket! És hogy vicc is legyen: Pár angolul kiejtett értelmetlen szavak egymás mellett de magyarul lõn világosság: 1. Where's the rabbit? = Hole a new see? 2. I have two cats. = One kate much come. 3. It's cold outside. = He dag one keen. 4. I have six pocket knives. = One hut bitch come. 5. T-shirt in holes = Luke ash tree cow. 6. The pony is slipping. = Chew seek a cheek cow. 7. I have sixty two goats. = One hut one Kate catch came. 8. Seagull egg = Sheer I toy ash. 9. There are two men over the bushes. = Kate fare fee one a bock Ron tool. 10. I like you! = Beer lack! 11. Mother's calling you! = A new soul! 12. There's a shredded crow on the iron. = Tape at war you one a wash on. 13. Wild hemp = What can there. 14. Where is the toilette? = Hole one a wait say? 15. I have two geese. = One Kate Lee bumm. 16. Fixture = All cut race 17. Rear end = Hot show race 18. They have the bells rung. (Signs the end of a class.) = Kitchen get neck. 19. Bonny have you got some change? = New see one up road? 20. What the fuck? = Me of us one? 21. Adverb = Hut are row Zoe saw 22. Sled = Sun cow 23. There is hair on my hole. = Sir one a you come on. 24. Pigsty = This no all 25. There are two nomad cubs over the bushes. = Kate no mud touch cow one a bock Ron tool. 26. Wallpaper = Tap ate a 27. Toothpick = Fog peace call low Plusz poén, ha beírjátok õket Microsoft Sam-nek, hogy olvassa fel! Garantált hasgörcs ^^
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
DaVkOv 2006. augusztus 17. 2174 hozzászólás 125.
uristen megszükletett az uj vicccsillag!!!!!!!!!!!44 Lars 100 csakigy tovább :$
this is FleSs YES?
pls :D
kommentlamulj
Lars100 ne
freelander 2006. augusztus 17. 1999 hozzászólás 145.
ban for(from?) life
Lars100 2006. augusztus 17. 0 hozzászólás 57651.
Aki kíváncsi, abból hulla lessz----Arthas----
mi lesz a macskával ha lenyel egy? kaktusz macskusz kitekaktusz
mi az? láthatatlan és málna szagu medve fing
DaVkOv 2006. augusztus 17. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Kasas üzenetére (#9368): ez nem igy van :P ugy van hogy a parasztbácsi megkésel vkit aztán kérdezik tõle mi történt és mondja hogy hát épp ettem a szalonnámat a becskámmal mikor az illetõ megcsuszott egy banánhéjon és beleesett a késembe. és még 5x
this is FleSs YES?
Ezekiell 2006. augusztus 17. 2392 hozzászólás 108.
Válasz Kasas üzenetére (#9368): Igen, ez a "lefejelte a térdemet, majd sípcsonton ütött a heréivel" kategória :D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
Kasas 2006. augusztus 17. 860 hozzászólás 428.
A skinhead megkéselte a cigányt. Folyik a helyszínelés, a rendõr a skinhaedhez: - Uram, mondja mi történt? - Hát odajött a cigány, elkezdett hepciáskodni, aztán elõkerült a kés is, majd beledõlt a késbe....meg még ötször:D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Csoya 2006. augusztus 17. 253 hozzászólás 1466.
Válasz rambo6 üzenetére (#9365): Hehh,nem baj h sokat irtál,legalább 1 csomót röhögtem :D :D :D
rambo6 2006. augusztus 17. 203 hozzászólás 1713.
Most egykettö napig nemtok irni, ezert:(ha sok nezz bele az utolsoba) Rómában a Szent Péter bazilika lépcsõjén két koldus. A feljebb ülõ elõtt egy tábla: - "Szegény zsidó hivõ vagyok. Adakozzatok!" A lejjebb levõ elõtt is egy tábla: - "Szegény katolikus hivõ vagyok. Adakozzatok!" Tódul a nép kifelé a bazilikából. Megvetõen végigmérik a zsidó koldust, és mindenki tüntetõleg pénzt dob a katolikus kalapjába. Nézi ezt egy túrista, majd egy idõ után odamegy a zsidó koldushoz. - Mondja Uram! Komolyan gondolta azt, hogy itt, a katolikusok fellegvárában egy ilyen felirattal keresni fog valamit is? Mire a zsidó leszól a katolikusnak: - Te Haver! Ez akar minket bizniszre tanítani?! ------------------------- - Mi a különbség a szûz lány, meg a román szappan között? - ? - A szûz lány habozik b@szni, a román szappan b@szik habozni! ------------------------- Egy repülõgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtõernyõ van! Az elsõ utas azt mondja: - Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabdajátékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék. Ezzel elveszi az elsõ ejtõernyõt és kiugrik a gépbõl. A második utas, Hillary Clinton azt mondja: - Az USA elõzõ elnökének vagyok a felesége. A világ legtiszteletreméltóbb nõje vagyok, New York szenátora és az USA talán leendõ elnöke. Ezzel elvesz egy ejtõernyõt és õ is kiugrik. A harmadik utas, George W. Bush azt mondja: - Én vagyok az Amerikai Egyesült Államok elnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és tartozom annyival a polgáraimnak, hogy nem halok meg. Ezzel elvesz egy ernyõt és kiugrik. A negyedik utas, a Pápa, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak: - Én már nagyon öreg vagyok. Eddig is jó emberként és papként éltem le az életemet, ezért neked adom a negyedik ernyõt. Erre a fiú azt válaszolja: - Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtõernyõ. Amerika legintelligensebb elnöke ugyanis az én iskolatáskámat vitte el... ----------------------- Ez lehet hogy volt mär: Egy vállalat vezetõje egy nap új alkalmazottat vesz fel. - Mi a neve? - kérdezi a jelentkezõtõl. - János - válaszol a férfi. A fõnök arca elborul: - Nézze, nem tudom, eddig milyen szedett-vedett helyen dolgozott, de nálunk senkit nem szólítanak a keresztnevén. Ez csak fölösleges bizalmaskodáshoz vezetne, ami tudvalevõleg a tekintély rombolását eredményezi. Alkalmazottaimat kizárólag a vezetéknevükön szólítom - Kovács, Kiss, Tóth - csak a vezetéknév, érti, ugye? Magának én Nagy igazgató úr vagyok. Semmi haverkodás, és akkor minden rendben lesz. Akkor kezdjük még egyszer. Mi a teljes neve? A jelentkezõ sóhajt, majd kiböki: - Drágám. A nevem Drágám János. - Oké, János, akkor beszéljünk az anyagiakról... -------------------------- szotär hozzänk, ferfiakhoz: Nem találkoztunk mi már valahol? = Jó segged van. Romantikus lélek vagyok. = Nincs egy kanyim se. Szükségem van rád! = Már elfáradt a jobb kezem. Különbözöm a többi férfitól. = Nem vagyok körülmetélve. Egy biztos kapcsolatra vágyom. = Elegem van már abból, hogy saját magamnak csinálom. Te vagy az egyetlen lány, aki valaha is számított nekem! = Te vagy az egyetlen lány, aki nem rúgott ki. Szeretnélek közelebbröl megismerni. = Hogy aztán a haveroknak eldicsekedhessek. Ez csak narancslé, próbáld ki! = Na, még 3 kör, aztán már a lábai között is vagyok. Egyéni arcod van. = Az ágyból azért nem rúgnálak ki, de egy vödör a fejedre nem ártana. Á, õ nem érdekelt komolyan. = Az istennek se akart lefeküdni velem. Nagyon hiányoztál! = Annyira kanos vagyok, hogy a fiú szobatársamat is vonzónak találtam. Jó volt velem? = nem vagyok biztos a férfiasságomban. Milyen vagyok az elõzõ barátaidhoz képest? = A micsodám tényleg olyan kicsi? Csodálatos volt a tegnapi éjszaka! = Ki a fene lehet ez itt mellettem? Igazán szeretsz? = Néhány mókás dolgot szeretnék veled tenni az éjszaka. De tényleg igazán szeretsz? = Pár perverz dolgot szertnék veled tenni az éjszaka. Mennyire szeretsz? = Azokat a perverz dolgokat most szeretném veled csinálni. Valamit el kell mondanom! = Jó lenne, ha elmennél a bõr- és nemibeteg gondozóba. Okvetlenül felhívlak! = Inkább hagynám, hogy vérebek harapják le a férfiúi díszemet, mint hogy téged újra lássalak! Gondolkodnom kell. = Most már nem tünsz olyan jó nõnek, mint amikor részeg voltam. Azt hiszem lehetnénk csak barátok! = Marha rusnya vagy! Sokat tanultam töled! = Következõt ---------------------- Egy koncentrációs táborban az õröknek jó napuk van, így futóversenyt rendeznek a raboknak! - Na,zsidók! A verseny szabálya a következõ! Az elsõt és az utolsót lelõjük! A többieket elengedjük! A zsidók megörülnek, amikor megszólal a hangosbemondó: Az elsõ két versenyzõ álljon a startvonalhoz! ------------------ Ez meg egyszerüen äääääääääääää :kira Ez a kárbejelentõ valóságos, a Hungária biztosító által vizsgált kárügyek irataiból származik. A "Baleset oka" rubrikában az alábbi szöveg olvasható: Az esemény részletes leírása: Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhõk már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest gyõzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedõ vadjait, az árokban lassan varasbékák kuruttyolták esti imájukat. Na, ekkor ütöttük el a motorost. Balra akartunk elkanyarodni, de meggondoltuk magunkat, mondván ott se lesz jobb. A motoros szegény bedõlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, õ pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty! Véleménye szerint a baleset bekövetkezésének mi volt az oka, azért kitehetõ felelõssé?: Az autó vezetõjének pillanatnyi kihagyása, a szerencsétlen körülmények és a világ általános nyomorúsága. Mindig az ártatlanok szívják meg, mindig. Egyéb közlendõk: Az elõadás, melynek megtekintésére Nyíregyházára igyekeztünk (Csehov: 3 nõvér) nézhetetlen volt. A II. felvonásra értünk oda. A III. felvonás alatt már szívesen cseréltem volna a motorossal. A IV. felvonás alatt bárkivel. Bocs ha sok volt ß)
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Csoya 2006. augusztus 17. 253 hozzászólás 1466.
-hogy született az 1. kisbaba? -??? -Átkúrták.... :]