Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Csoya 2006. augusztus 8. 253 hozzászólás 1466.
old ones.... ^^
Vektor13 2006. augusztus 7. 1178 hozzászólás 298.
faya!!!4 :kocka :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Antares 2006. augusztus 7. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Draco üzenetére (#9261): rééégi de jó ^^ Válasz Kasas üzenetére (#9256): bazmeg :DDD
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
opr 2006. augusztus 7. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Draco üzenetére (#9261): év vicce!!! ez télleg kurva jóóóó:D :kira
Draco 2006. augusztus 7. 0 hozzászólás 34200.
Válasz Kasas üzenetére (#9256): ez kurvajó! :D Csöng a telefon: - Halló, tessék! - Keziccsókolom, á Gázsit kérném! - Hát most nem tudom adni, éppen fürdik.. - Fürdik..? Eenézést, téves! :]
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
PhArAo 2006. augusztus 7. 2737 hozzászólás 85.
Válasz rambo6 üzenetére (#9251): utolsó kurvanagy^^
RIP Ödi
756Zogya 2006. augusztus 7. 573 hozzászólás 690.
Válasz rambo6 üzenetére (#9251): áh ocskak... amugy nemrosaszak 4.nél nem szarni ment hátra?
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
armithis 2006. augusztus 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Antares üzenetére (#9250): ezt eltaláltad ^^
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
armithis 2006. augusztus 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Kasas üzenetére (#9256): na ez de durva ^^
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Kasas 2006. augusztus 7. 860 hozzászólás 428.
a skinhead horgászik. Arra megy a cigány gyerek: - skinhead bácsi, skinhead bácsi!!! A skinhead: - pssszzttt A gyerek: -skinhead bácsi skinhead bácsi!!! A skinhead: - psszzzttt A gyerek továbbra is: skinhead bácsi, skinhead bácsi!!! A skinhead(elõhuzva a gázprayt): psssszttt:D:D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Válasz rambo6 üzenetére (#9254): elfogadva ^^ :kira
rambo6 2006. augusztus 7. 203 hozzászólás 1713.
Jo, akkor a 10-perc legyen 25, es a vadäszpilotäk mär nagyon türelmetlenek voltak! (Ezert elmentek Libanonba bombäzni ^^ ^^)
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Válasz rambo6 üzenetére (#9251): jók, de: "felálltam, kinyújtóztattam a lábaimat, ittam egy kávét, ping-pongoztunk, és megdugtam a légikisasszonyt" tíz perc alatt?! mi ez baze, kínai tenyésznyúl? :D (gyengébbek kedvéért: azért kínai, mert azok mocskosul jók a ping-pongban...:])
DaVkOv 2006. augusztus 7. 2174 hozzászólás 125.
Válasz rambo6 üzenetére (#9251): 1.3.4. kurva jó :D
this is FleSs YES?
rambo6 2006. augusztus 7. 203 hozzászólás 1713.
A mai adag: Öreg bácsi bekerül egy vetélkedõbe. Mindössze három kérdésre kell jól válaszolnia, és ha sikerül, nyer. Jó napot kívánok. Máris felteszem az elsõ kérdést: -Mi az? 3 kereke van, kerozinnal hajtják, szárnya van és repül-kérdezi a mûsorvezetõ. - Repülõ? - Nem rossz, de mi a Boeing 677-esre godoltunk. Második kérdés: Mi az? 4 kereke van benzinnel mûködik, és gurul? - Autó? - Nem rossz, de mi a BMW Sel 500-asra godoltunk. Uram szedje össze magát ez az utulsó kérdés! Mi az? 2 kereke van gurul, és pedállal hajtják? - Bicikli? - Nem rossz, de mi a Hauser Mountin Bike-ra godoltunk. - Sajnos nem nyert... - Uram feltehetnék én is egy kérdést? - Persze - Mi az Sarkon áll, kilóg a segge a szoknya alól, és pénzért kínálja magát? - Qrva? - Nem rossz, de én az anyádra godoltam. ------------------------------- Az esküvõ után a fiatal feleség így szól a fiatal férjéhez: - Drágám, most, hogy összeházasodtunk, azt hiszem, meg kellene beszélnünk, hogyan alakítsuk ki szexuális életünket. Este, ha a hajam rendben van, azt jelenti, nem akarok szexet. Ha kicsit kócos, azt jelenti, hogy lehet, hogy akarom, lehet, hogy nem. Viszont ha a hajam teljesen kócos, azt jelenti, hogy akarom a szexet. - Rendben, aranyom. Most elmondom, én hogyan gondolom: amikor hazajövök, iszom egyet. Ha csak egy pohárral iszom, azt jelent, hogy nem akarom a szexet. Ha két pohárral iszom, azt jelenti, hogy lehet, hogy akarom, lehet, hogy nem. Viszont ha három pohárral vagy többet iszom, akkor baromira nem fog érdekelni milyen a hajad. -------------------------- Szerelem elsõ látásra: Egy rab megszökik a börtönbõl, ahol 15 évig volt fogvatartva. Nemsokára talál egy házat, ahová be is tör. Egy fiatal párt talál ott az ágyban. Kiszedi a fickót az ágyból, és a székhez kötözi, a nõt pedig az ágyhoz, és ahogy kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát, azután felkel, és elmegy a fürdõszobába. Amíg ott tartózkodik, a férj azt mondja a feleségének: - Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján. Valószínüleg egy csomó idõt töltött a börtönben, és évek óta nem látott nõt. Ha szexelni akar, ne állj ellen, ne panaszkodj, csak csináld amit mond neked, elégítsd ki. Ez az ember veszélyes ha bedühödik, megölhet bennünket. Légy erõs, szeretlek! A feleség erre azt mondja: - Örülök, hogy így gondolod. Biztos, hogy nem látott nõt évek óta, de õ nem a nyakamat csókolta meg az elõbb. Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon szexinek talál téged, és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a fürdõszobában. Légy erõs drágám! Én is szeretlek. ---------------------------- Ez meg tudom hogy regi, de kell ide: ^^ Egy hatalmas katonai C130-as teherszállító repülõgépet kísér két vadászgép. A pilóták rádión keresztül beszélgetnek egymással unalomûzésként. A vadászpilóták elkezdenek mindenféle mûrepülõ gyakorlatokat végezni. Egyikük átszól a teherszállító gép pilótájának: - Látod, pupák, mire jók ezek a kis madarak? A nagy gép pilótája visszaszól: - Ugyan már, ez semmi. Most én jövök, ezt biztos nem tudjátok utánam csinálni! A két vadászgép hátrébb húzódik, várják a mutatványt, de a nagy gép rendületlenül repül tovább. Tíz perc múlva a C130-as pilótája beleszól az éterbe: - Na, láttátok? - Nem láttunk semmit. Ugyan mit csináltál? - Lássuk csak: felálltam, kinyújtóztattam a lábaimat, ittam egy kávét, ping-pongoztunk, és megdugtam a légikisasszonyt...
Antares 2006. augusztus 6. 4109 hozzászólás 35.
Válasz hubi üzenetére (#9249): na ezen még ami se röhögne, egyébként is réééégi :)
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
hubi 2006. augusztus 6. 46 hozzászólás 4378.
nao van neem is 1 viccem......... mi lessz a Csipet-csapatbol ha 1 aknara lep..... Cifet-cafat...^^
Gumikacsa 2006. augusztus 6. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Smoke üzenetére (#9247): johat akkor akik nemismernek: www.bash.hu mindenfele csetes, irces aranykopes (helyenkent igen brutalisak) angolosoknak: www.bash.org ugyanaz nagyban tom h inkabb fasza linkekbe valo... de ezvan
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Smoke 2006. augusztus 6. 1085 hozzászólás 322.
Válasz Gumikacsa üzenetére (#9246): Ezt havarom mesélte, bash.hu-t eddig nem ismerted, de beteg oldal most, hogy beleolvasgattam :kira
Reality is a Lie...
Gumikacsa 2006. augusztus 6. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Smoke üzenetére (#9233): bash.hu :)
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Csoya 2006. augusztus 5. 253 hozzászólás 1466.
Hehhh jóóó!!! :kira
rambo6 2006. augusztus 5. 203 hozzászólás 1713.
Nõgyógyász a bíróságon: Az úgy kezdõdött, hogy egy eléggé zsúfolt napom volt. Napközben hat szülés, négy terhességmegszakítás, harmincnégy vizsgálat. Éjszaka ügyeletes voltam, öt szülés, három küret, négy vizsgálat. Másnap délelõtt bennmaradtam, mert egy páciensem szült, ha már ott voltam levezettem még négy szülést, kilenc abortuszt és megvizsgáltam tizenhét nõt. Délután szólt a kollégám, hogy vállaljam el a mûszakját, mert sürgõs dolga van, elvállaltam, volt hat szülés, négy abortusz, huszonhat vizsgálat. Este végre elszabadultam a kórházból, elindultam haza, de annyira fáradt voltam, hogy le kellett ülnöm egy padra. Erre odajött egy ribanc és azt mondta, hogy egy ezresért megmutatja a p*náját.... Na, ekkor öltem meg.
rambo6 2006. augusztus 5. 203 hozzászólás 1713.
Na de mi ez az önerzeteskedes?! ß)
én tudom,hogy te pikkelsz rám armi,ugyhogy tõled nem is vártam hogy beird hogy vicces..... :confused
armithis 2006. augusztus 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Csoya üzenetére (#9239): pedig ez nem is vicces
Lord 2006. augusztus 5. 187 hozzászólás 1828.
Válasz Csoya üzenetére (#9239): ez teccik :)
Let your heart beat for the Revolution!
Rákerül a sor a szõkére a kaszás listáján,elmegy hát a halál a szõkéért. Bekopog a szõkéhez,és igy szól: -Itt az idõ,jõttem érted. Szõke: -Értem???! Halál: -Érted!! Szõke: -Nem értem..... :hey x| :D
Lance 2006. augusztus 5. 231 hozzászólás 1559.
Válasz Smoke üzenetére (#9233): :DDD
jovoktom 2006. augusztus 5. 3227 hozzászólás 60.
Válasz Kasas üzenetére (#9232): hát igen no-ban elég sok török van :kira
armithis 2006. augusztus 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Smoke üzenetére (#9233): el tudom képzelni! :) Ez durva :D
Hehehehhh RofL ez qrva jooooo!!!! :O :D :kira
PhArAo 2006. augusztus 5. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Smoke üzenetére (#9233): jáháááj:D
RIP Ödi
Smoke 2006. augusztus 5. 1085 hozzászólás 322.
megtörtént eset: két kocsi pirosnál egymás mellett. Egyikben fiúk, másikban lányok. Az egyik srác letekeri az ablakot, közben a csajokat fikszirozza. Erre a csajok is letekerik az ablakot, várják milesz. Mire a srác nagy hangon: NÁLATOK IS BEFINGOTT VALAKI??? ^^
Reality is a Lie...
Kasas 2006. augusztus 5. 860 hozzászólás 428.
Válasz rambo6 üzenetére (#9228): lech am mein ash - nyald ki a seggem németül:) gondolom te törökül irtad le;)
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
DaVkOv 2006. augusztus 4. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Breach üzenetére (#9230): én a 2.at nem értem
this is FleSs YES?
Breach 2006. augusztus 4. 1798 hozzászólás 170.
Válasz armithis üzenetére (#9229): azert mer nem baszta meg az aram.. erted!
Give thanks and praise! Bring closer Ethiopia to Budapest ~~ yo chant fi dat!
armithis 2006. augusztus 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#9228): ezt nem értem :O
rambo6 2006. augusztus 4. 203 hozzászólás 1713.
A mai ADAG: Akkora paraszt vagy, hogy disznóvágást tetováltattál a hátadra! ------------------ Közvélemény kutatás Németországban: Úgy gondolja, hogy túl sok külföldi él itt? Az eredmény: 24% IGEN 11% NEM 65% GÖTÜNÜ SIK TIR LAN (= nyald ki a seggem) ------------------------- Két villanyszerelõ áll a létra tetején. Arra jön egy idõs nõ. - Nénike, megtenné, hogy feladja nekünk azt a csupasz rézdrótot? - Persze aranyom, tessék, itt van ni. - Látod te barom - fordul a szerelõ a társához -, mondtam, hogy az nem a fázis....
BrIaN 2006. augusztus 4. 17 hozzászólás 7085.
van még 1 de az túl hosszú....majd egy jobb pillanatomban leírom..
PPG]M0h0-YoYO
BrIaN 2006. augusztus 4. 17 hozzászólás 7085.
Egy bombajó szõkenõ sétál az utcán, miközben nyalja a fagyiját. Odamegye hozzá egy férfi és megkérdezi: -hölgyem...nem akarom hogy félreértse, de adna egy nyarlást? A nõ húzza a száját, de azért odanyújtja a fagylaltot. Mire a férfi: -Áhh...tudtam hogy félreérti. Malcaka meséli nyuszikának, hogy hogy orvosolták az aranyerét: -Az úgy volt, hogy az orvos rátette a bal kezét a jobb vállamra és a másik kezével a seggemben turkált....Jah nem! a jobb kezét tette a bal vállamra és a bal kezével turkált a seggemben...JAH! DEHOGY IS! mindkettõ keze a vállamon volt.....áááááááááááááááááááááááááááá BASSZAMEG!!!!!! :]
PPG]M0h0-YoYO
SosMogyi 2006. augusztus 4. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Ry0K3N üzenetére (#9224): jó viccrõl volt szó :dread
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Ry0K3N 2006. augusztus 4. 76 hozzászólás 3345.
Te olyan paraszt vagy, hogy bicskával nyitod ki a CD-meghajtót. Olyan kövér vagy, hogy ha egy légy körbe akarna kerülni, kétszer is megállna tankolni. Olyan kövér vagy, hogy az igazolvány képedet légi felvételrõl csinálták.
They stand on the front lines of the final war, sacrificing themselves to buy their race a few more days or hours. Soon none will remain. /Immortals/ Avatar: Baby Toss :P
armithis 2006. augusztus 4. 5151 hozzászólás 21.
valaki tud valami jó viccet?
Dominator 2006. augusztus 4. 1010 hozzászólás 356.
ebbõl azt hitten az lesz, hogy "õ nem vette még fel az ejtõernyõjét".
Ketrecet épits or ban!
Vektor13 2006. augusztus 4. 1178 hozzászólás 298.
örmester kiképzi az ujjonc ejtõernyõsöket és aki kicsit fél kiugrani annak ad egy kis "löketet" sorba lökdösi lefele a bakákat, és amikor az egyikhezu ér az nagyon tiltakozik, kezével lábával rugkapál próbál kapaszkodni, de az örmester csak kilöki. Oldalra néz és meglátja hogy az ott maradt egy katona a padlón ftreng a röhögéstõl. amaz odaszól neki -Mit van ezen röhögni való maga szerencsétlen! a gyávákat ki kell dobni -Igaz örmester ur, de ö volt a pilóta :]
Kasas 2006. augusztus 4. 860 hozzászólás 428.
Az ejtõernyõsök azon versenyeznek hogy ki meri legkésõbb kinyitni az ernyõt. Az elsõ kiugrik a repülõbõl és 150 m-nél kinyitja az ernyõt. A 2. 100 m-nél nyitja ki. A 3. 50 m-nél nyitja ki és már érzi a gyõzelmet, de kiugrik a cigány is aki még 50 m-nél se nyitja ki az ernyõt, odakiáltanak neki: nyisd már ki az ernyõt te bolond!! Erre a cigány: á, innen már leugrok:D:D Hitler kérdezi a zsidó gyerektõl: - fiam, mit szeretnél szülinapodra? A gyerek: - egy traktort. Erre Hitler: - Jóvan akkor, te bürrögsz majd én meg adom a GÁZT:D:D
RaVE 2006. augusztus 4. 3931 hozzászólás 39.
Válasz Kasas üzenetére (#9213): jauj a 2. nagyon kemény :$
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
SosMogyi 2006. augusztus 3. 3354 hozzászólás 54.
ez mondva jó még : A buzik csak egy dolgon gondolkodnak el... a krumplin. persze sok ember nemérti a viccet, elkezd gondolkozni és rájön, hogy jééé elgondolkozott :D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Vektor13 2006. augusztus 3. 1178 hozzászólás 298.
Válasz Reaper üzenetére (#9216): igazából elmondva sokkal jobb és akkor lehet geszti kulál ni! :D
Reaper 2006. augusztus 3. 259 hozzászólás 1431.
Válasz Vektor13 üzenetére (#9215): Én úgy ismertem, hogy: -És mit mondott nagyapád? -Csak annyit, hogy:- "KKKHHRRRRR" Így jobb. ^^
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...