Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

SosMogyi 2006. augusztus 3. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Kasas üzenetére (#9213): a 2. a legjobb sztem :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Kasas 2006. augusztus 3. 860 hozzászólás 428.
Móricka megy a Rákóczi téren, szembejön egy nõ. Móricka odaszól neki: - Kurva néni, tessék mondani, hány óra van? - Az anyád mindenit, te kölyök, engem ismersz, de az órát nem?! Moricka szülei szeretkezni akarnak ezért kiküldik Morickát az erkélyre és ezt mondja az anyuka: -Menj ki az erkélyre és sorold fel hogy mit látsz!! Moricka kimegy az erkélyre és elkezdi mondani: - Kék az ég, zöld a fü, repkednek a madarak és Pistike szülei dugnak! - Honnan veszed ezt a hülyeséget Moricka?- kérdezi az anyukája -Onnan hogy Pistike is kintvan az erkélyen!!! Az iskolában a takarékosságról beszélnek. A tanítónéni megkérdezi Mórickát is: - Móricka, ti hogy takarékoskodtok otthon? - Megöltük anyut. - Micsoda, ti otthon megöltétek az édesanyátokat? - Igen. Apuval azt gondoltuk, hogy én már nem szopok, õ meg már nem baszik, akkor meg minek etessük? :D:D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Ezekiell 2006. augusztus 3. 2392 hozzászólás 108.
Válasz jovoktom üzenetére (#9211): szvsz kommentláma vagy (mint én) :D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
jovoktom 2006. augusztus 3. 3227 hozzászólás 60.
szvsz rave nem humoros :noo
RaVE 2006. augusztus 3. 3931 hozzászólás 39.
Válasz armithis üzenetére (#9209): ez viszont kamu, mert régen közöm nem votl a híres armi viccekhez:) Jó probálkozás, de nem az igazi :$
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
armithis 2006. augusztus 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz RaVE üzenetére (#9208): ez csak azon múlik, hogy mennyire vagy aktív rephun :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
RaVE 2006. augusztus 3. 3931 hozzászólás 39.
hát.. a legendás armi viccek visszatérnek? :$
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
hehe ez jó vicc, ma szülte RaVE szelleme RaVE még tud fordítva másodperceket számolni, Chuck Norris már nem, mert megölte RaVE.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz triAz^ üzenetére (#9201): én ezen nem tudtam röhögni.
756Zogya 2006. augusztus 3. 573 hozzászólás 690.
Válasz Breach üzenetére (#9203): nagyonyo^^^^ Válasz triAz^ üzenetére (#9201): Válasz armithis üzenetére (#9200): ocska :hey
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
DaVkOv 2006. augusztus 2. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Breach üzenetére (#9203): lol
this is FleSs YES?
Breach 2006. augusztus 2. 1798 hozzászólás 170.
2 részeg megy az utcán míg az egyik meglát egy kutyát nyakörvén egy vodkával. Mire így szól: - Némá, itt az ember legjobb barátja. -Ja meg egy kutya. ^^
Give thanks and praise! Bring closer Ethiopia to Budapest ~~ yo chant fi dat!
DaVkOv 2006. augusztus 2. 2174 hozzászólás 125.
Válasz triAz^ üzenetére (#9201): jó de old
this is FleSs YES?
triAz_ 2006. augusztus 2. 1069 hozzászólás 327.
A NÕK 4 megmagyarázhatatlan furcsasága: -Tejet adnak, fû evés nélkül! -Nedvesednek, eso és fürdés nélkül! -Véreznek, seb nélkül! -[b]Hülyeségeket beszélnek, kérdés nélkül![/b] :)
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
armithis 2006. augusztus 2. 5151 hozzászólás 21.
- Mi kell a babázáshoz? - ??? - Bab, víz meg fazék.
armithis 2006. augusztus 2. 5151 hozzászólás 21.
eröltetett a 21 jel, a Dékános viszont vicces :)
Lars100 2006. augusztus 2. 0 hozzászólás 57651.
:] :pussz HAHAHAHHA HAHHAHHAHHAHHAHAHHAHHA
Aki kíváncsi, abból hulla lessz----Arthas----
756Zogya 2006. augusztus 2. 573 hozzászólás 690.
volt ocska 1nek elmegy
Vektor13 2006. augusztus 2. 1178 hozzászólás 298.
Válasz RaVE üzenetére (#9195): na végre valami jó pojén :D:D reav ez teccett :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
RaVE 2006. augusztus 2. 3931 hozzászólás 39.
21 jel, hogy túl sokszor láttad a Mátrixot: 1. Állandóan napszemüvegben vagy. 2. A suli mosdójában már az összes tükröt megbökdösted. 3. Amint leülsz tanulni, megfájdul a fejed (mert még sose használtad). 4. Vizsga elõtt elõkapot a mobilod: Operátor, gyorsan egy kijáratot. 5. Mindig idõben befizeted az adót. 6. Leviszed a házinéni szemetét. 7. A Smarties-es zacskókból mindig meghagyod a kéket és a pirosat, és másoknak adod. 8. A suliban a fal a te lábnyomaiddal van tele. 9. Megbuksz biológiából, mert az embereket a vírusokhoz soroltad be. 10. Mindent csirkeízûnek érzel. 11. Amikor harmadszorra vizsgázol, csak annyit mondasz: Á deja vu. 12. A menzán odaszólsz a konyhásnéninek: nincs kanál. 13. Amikor felébredsz, megtapogatod a szádat, hogy összenõtt-e, vagy csak egy rossz álom volt. 14. Számtech vizsgán 7 monitort igényelsz. 15. Csak a piros ruhás nõk után fordulsz vissza. 16. Amikor a tanárok a neveden szólítanak, kikéred magadnak, mert a te neved Neo. 17. Amikor a vizsgakérdéseket nyújtják feléd, te csak kék és piros piruláknak látod õket. 18. A Dékánt Orákulumnak szólítod. 19. Nyáron is hosszú fekete kabátban, fekete gatyában jársz. 20. A suli kapuja elõtt álló fekete öltönyös alakok láttán elrohansz. 21. Bootolásnál is csak szõkéket, barnákat és vöröseket látsz.
Vektor13 2006. augusztus 1. 1178 hozzászólás 298.
ismertem, bevittem a suliba kicsaptak :(
opr 2006. augusztus 1. 77 hozzászólás 3311.
Válasz rambo6 üzenetére (#9192): nem rosssz, csak az a baj h ez nem vicc, hanem a valóság :(
rambo6 2006. augusztus 1. 203 hozzászólás 1713.
Tudnivalók: A jelentkezési lapot elegendõ nyomtatott nagybetûkkel kitölteni, amennyiben ez sikerül. Ahol megjelölés szükséges, tegye aláírását (+) a négyzetbe. Fénykép nem szükséges, mind egyformák. Neve: o Lakatos o Kolompár o Bangó o Rézmûves o Balog o Baranyi o Orsós Anyja neve: o Lakatos o Kolompár o Bangó o Rézmûves o Balog o Baranyi o Orsós Apja neve, ha ismert: o Lakatos o Kolompár o Bangó o Rézmûves o Balog o Baranyi o Orsós Jelenlegi tartózkodási hely: o elõzetes letartóztatás o jogerõs szabadságvesztés o szökésben o jogcím nélküli lakáshasználó Születési hely: o putri o nyócker o állatkert, majomház o Szabolcs Az életkorából a börtönben töltött évek aránya: o 25% o 50% o 75% o ott született Jelenlegi lakhelyén hányan laknak a valóságban: o 15 alatt o 15-nél több o 25-nél több o nem tudok addig számolni Jelenlegi megélhetési forrás: o segély o bûnözés o mindkettõ o nem tudok olvasni Iskolai végzettség (a kisegítõt nem számítva): o alapfokú (1 általános) o középfokú (2 általános) o felsõfokú (3 általános) o doktor Hányszor volt büntetve: o 14 éven aluli, nem büntethetõ o 10 alatt o 10 és 20 között o sokszor, nem tudja pontosan Gyermekeinek száma, amelyekrõl tud, illetve testvérektõl születettek is: o háromnál több o ötnél több o kb. 6-10 o 10 felett Autóm: o nincs o piros 1500-ös Lada o sárga 123-as mercedes o aranyszínü 525-ös BMW Mobiltelefonom -természetesen- van, mégpedig: o egy lopott Motorola o arany elölapos Ericsson o mahagóni elölapos Nokia o egy WAP-os ( az meg mi ) Siemens Házi állataim: o tetû o rüh o bolha o poloska A következõ államokba szeretnék kivándorolni: o Franciaország o Hollandia o Kanada o Egyesült Államok A következõ mûszaki cikkeket tudom kezelni: o rugós bicska o feszítõvas o öngyújtó o pókerautomata o riglihuzó o mobiltelefon o baseballütõ o hengerzártörõ o TV-video távkapcsoló o pisztoly o sörnyitó o flipper A következö dolgokban nagyon jó vagyok: o markecolás o gagyizás o zsebtolvajlás o bolti lopás o orgazdaság o zsarolás o strihelés o csencselés o szotyolázás Kedvenc kulturális idötöltésem: o szotyolázás o ragasztószívás o pókerautomata o karatefilmek o Game Boy o nemi szervem fogdosása Kb. 20 szóban írja le élete legnagyobb vágyát, amennyiben ez más, mint egy min. 500 g-os aranylánc. o o o aláírás
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
SpArKs 2006. július 31. 380 hozzászólás 1037.
Válasz sweeping üzenetére (#9183): régi viccek nincsenek, csak idõs emberek. egy újszülöttnek minden vicc új. és ezek már régen sem voltak viccesek ;)
"LoL :D Europa:számítogép mániások, America:konyha mesterek, Japan:Anime, Africa:majom, korea:hydralisk"
756Zogya 2006. július 31. 573 hozzászólás 690.
Egy magyar és egy amerikai a nemzeti vívmányokról beszélgetnek. Így az amerikai: - We have George W. Bush, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash. Mire a magyar: - We have Ferenc Gyurcsany, no wonder, no hope and no cash.
SosMogyi 2006. július 30. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Reaper üzenetére (#9188): aúúú
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Reaper 2006. július 30. 259 hozzászólás 1431.
Ez most nagyon csúnya lesz... Elõre bocsi. Idõs házaspár beszélget: -Te, Józsi, mire gondoltál, amikor elvettél feleségül? -Hát, Mari, arra, hogy rongyosra sz*pom a melled és hogy dagadtra k*rom a p*csádat. -És Józsi... Mire gondolsz most? :$ -Arra, hogy jó munkát végeztem... x| :D
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Kasas 2006. július 30. 860 hozzászólás 428.
Válasz sweeping üzenetére (#9183): nem sweep, ezek faviccek a rosszabik fajtábol, mint pl ez: megy egy teve a sivatagban és konektor....
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Draco 2006. július 30. 0 hozzászólás 34200.
- Jean, szerezzen örömet a macskának! - Igen, uram. - De Jean, miért pörgeti a szegény macskát a farkánál fogva? - Tudja uram, hogy fog örülni, ha majd elengedem!
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
armithis 2006. július 30. 5151 hozzászólás 21.
sweeping hirtelen viccszakértõ lett.
SosMogyi 2006. július 30. 3354 hozzászólás 54.
Válasz sweeping üzenetére (#9183): ezek sztem nem kimentek, hanem régen is "ócskák" voltak
Revolution 2006. július 30. 971 hozzászólás 374.
Válasz Vektor13 üzenetére (#9181): Hát jah mert már kurva régiek, kimentek a divatból ha lehet ilyet mondani egy vicc-re. Olyan mint pl az a vicc ezt réges rég a rádióban halottam : 2 madár beszélget a fán - Egyik mondja lelöklek, és le is lökte Na pl ezen régen döltek, ma meg már "sírnak" változik a világ nem is tom mé másoltam be azokat.
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Kasas 2006. július 30. 860 hozzászólás 428.
Válasz Vektor13 üzenetére (#9181): ócskák^^
Vektor13 2006. július 30. 1178 hozzászólás 298.
ezek nem annyira vicesek :dread
Revolution 2006. július 30. 971 hozzászólás 374.
Bemegy a fiatalember a patikába, és szégyenlõsen odasúgja az eladónak: - Eee...eee...gy óvszert kérek! - mire hátraordít az eladó: - Kotont! Kotont a fiatalembernek! - elszégyeli magát a vevõ, és kifizeti. Megszólal megint az eladó: - Koton kifizetve! - az egész patika a srácot bámulja, amikot megint megszólal az eladó: - Kér a kotonhoz zacskót? - ekkor begurul a pasi, és elkezd ordítani: - És aki még nem tudná, most b@szni megyek! Mi a különbség a telefonálós kiasszony és a makaróni közt? A telefonálós kisasszony telefonál a makaróni meg üresfonál. Két gyerekkori barátnõ találkozik. - Mi van veled ? - Jaj, sietnem kell, nemsokára kész a Mecédeszem, el kel mennem a szûcshöz, rendeltem egy nercbundát, utána le kell szaladni a nyaralóba... és veled mi van? - Semmi különös. Én is k*rva lettem.
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
armithis 2006. július 30. 5151 hozzászólás 21.
na visszatértem a kottefesztiválról majd visszaolvasok és jól lehordok minden poént, hogy ócskerégiszar
Vektor13 2006. július 29. 1178 hozzászólás 298.
parasztbácsi bemegy a hotelba és tévedésbõl egy fmásik szobába nyit be. Az még üres, de hallja hogy közelednek a gazdái, hát elbujik az ágy alá gyorsan. A szoba egy ifijú páré. Rámennek az ágyra és egybõl nyomni kezdik, közben a fiu megszólal: -De fayák a zsömléid! -Neked meg olyan jó nagy a kolbászod! A paraszt nyel egyet az ágy alatt majd megszólal: -Mustár nincs baze? sry ocska :kira
Kasas 2006. július 29. 860 hozzászólás 428.
Válasz Quadra_slam üzenetére (#9172): ez tényleg állat :kira
SosMogyi 2006. július 29. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Quadra_slam üzenetére (#9172): én ezt úgy ismertem, szegény családnak leégett a háza, de nagy nehezen építettek egy újat. és ekkora jön a gyûjtés meg a 70 liter :D
Vektor13 2006. július 28. 1178 hozzászólás 298.
10 liter :D Válasz Caleb üzenetére (#9166): shirak és dumak.. még mindig nem jöttem ra mit jelent :D
Lord 2006. július 28. 187 hozzászólás 1828.
Válasz Quadra_slam üzenetére (#9172): :) mennyi a minimum adakozási limit? :)
Let your heart beat for the Revolution!
Válasz Quadra_slam üzenetére (#9172): OMG DE KIRÁJ :D:D
Quadra_slam 2006. július 28. 543 hozzászólás 724.
"Ózdon egy cigányt leöntöttek gázolajjal és meggyújtották. Most az elárvult családra gyûjtünk. Segíts te is! Eddig van 70 liter."
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
Kasas 2006. július 28. 860 hozzászólás 428.
Áll a juhász a réten a botjára támaszkodva. Arra megy a többi juhász. Amikor meglátják, megkérdezik tõle: - Hát te meg mit csinálsz? - Gondolkodom. - És hol a fenében van a nyájad? - Azon gondolkodom.
756Zogya 2006. július 28. 573 hozzászólás 690.
1 ocska, 2. nemrossz^^
Draco 2006. július 28. 0 hozzászólás 34200.
Válasz rambo6 üzenetére (#9167): a második kurvajó :D Ja és: - Mi a teve szerelmi vallomása? - ??? - Úgy kellesz nekem, mint púp a hátamra. ^^
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
Caleb 2006. július 28. 3855 hozzászólás 42.
[szerk.: fogyizas]
global moderator
rambo6 2006. július 28. 203 hozzászólás 1713.
A budapesti Állatkert szert tett egy ritka fajtájú gorilla nõstényre. Néhány héttel késõbb a gorilla elkezdett furcsán viselkedni, eszeveszetten rohangált, kiabált, senki nem mehetett a közelébe. Kihívták az állatorvost, aki gyorsan megvizsgálta, majd kijelentette: a nõstény éppen párzási idõszakban van, és igen erõsen tüzel. De ami még rosszabb, nem volt egyetlen gorilla hím sem az állatkertben. A vezetõség nem tudta mit tegyen, amikor eszükbe jutott Józsi, a parasztgyerek, aki takarítóként dolgozott. Józsi, mint korlátolt szellemi képességekkel rendelkezõ egyén, arról volt híres, hogy igen erõsen érdeklõdött bármilyen fajtájú nõnemû egyén iránt. A vezetõség tehát gondolt egyet, és megkörnyékezte Józsit: - Józsikám, megdugnád a gorillát 100.000 forintért ? Józsi gondolkozott erõsen, majd kijelentette: még egy nap gondolkodási idõt kér. Másnap aztán a vezetõség elé állt, és így szólt: - Rendben van, de csak három feltétellel. Egy: csókolózni aztat meg mán nem fogok vele! Kettõ: soha, senki ebben a büdös életbe meg nem tudhassa, mer nem akarom, hogy mindenki rajtam röhögjön! - Rendben van Józsikám, mi a harmadik? - A harmadik.. nos, hát... adhatnának egy kis haladékot, amíg összeszedem azt a száz rongyot! :] ------------------------------ Anyós a halálos ágyon: - Jaj, meghalok, jaj, végem van! Felnéz a plafonra: - A plafont meg meszelni kéne. Mire a võ: - Anyuka, egyszerre csak egy dologra koncentráljon!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Caleb 2006. július 28. 3855 hozzászólás 42.
Válasz 756Zogya üzenetére (#9163): Válasz Vektor13 üzenetére (#9165): Jaja, zogya ocskazasa lassan olyan lesz mint naggyongonosz shirakdumakja;)
global moderator
Válasz 756Zogya üzenetére (#9163): pedig minimum 1 "ocska" odafért volna :D