Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

PhArAo 2006. július 23. 2737 hozzászólás 85.
Válasz sweeping üzenetére (#9112): a vége jópofa:)
RIP Ödi
756Zogya 2006. július 23. 573 hozzászólás 690.
Válasz sweeping üzenetére (#9112): áh ez már 2002 óta megvan
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
freelander 2006. július 23. 1999 hozzászólás 145.
Válasz sweeping üzenetére (#9110): nagyon jó, fõleg az ötös utolsó mondata... :D:D:D:D Válasz sweeping üzenetére (#9112): ezt már láttam valahol, de nagoyn jó :D:D
Pez: "születtek nagy deffek"
Revolution 2006. július 23. 971 hozzászólás 374.
Válasz 756Zogya üzenetére (#9111): Ja ^^. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Honnan tudod, hogy 2006-ben élsz? 1. Véletlenül a mikrón ütöd be a PIN-kódodat. 2. Több éve nem pasziánszoztál rendes kártyákkal. 3. 15 különbözõ telefonszámod van egy háromtagú családhoz. 4. E-mailt küldesz a melletted ülõ embernek. 5. Azt mondod, azért nem tartod a kapcsolatot a régi ismerõsökkel, mert nincs meg az e-mail címük. 6. Otthon is az "irodahanggal" válaszolsz a telefonba. 7. Otthonról is a 0-at ütöd elõször, városi vonalért. 8. Négy éve ugyanannál az íróasztalnál ülsz, de közben három különbözõ cégnél dolgoztál. 10. A fõnököd nem tudná elvégezni a te munkádat. 11. Felhívod a családodat, hogy megtudd otthon vannak-e, miközben hajtasz be a garázsba. 12. Minden tévéreklám végén szerepel egy internet cím. 13. Ha véletlenül elmész otthonról a mobiltelefon nélkül (amit életed elsõ 10, 20, 30, 40 évében nem is ismertél), pánikba esel, és máris visszamész utána. 14. Reggel az az elsõ, hogy bekapcsolod a számítógépet, még mielõtt kimész kávéért a konyhába. 15. Oldalra hajtod a fejed, amikor mosolyogsz. 16. Mosolyogsz és bólogatsz, miközben ezt olvasod. 17. Még rosszabb: pontosan tudod kinek, fogod ezt továbbküldeni. 18. Túl elfoglalt vagy, hogy észre vedd, hogy nincs 9-es a listán. 19. Tényleg megnézted, hogy nincs 9-es a listán. 20. ...és most röhögsz magadon.
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
756Zogya 2006. július 23. 573 hozzászólás 690.
csigabiga gyereki katalinka szájjel aki nem lép 1*rre csipcsip csóka megya gõzõs... találtsüllyedt?^^
Melyik gyermekdalról lehet szó? 1) Figyelem! Sürgõsen megkérünk minden házzal rendelkezõ puhatestût, hogy ingatlanát záros határidõn belül hagyja el, az annak külsõ felszínén keletkezett, és azóta is folyamatban lévõ tûzeset miatt. A károsultakat folyékony és félig megszilárdult tejipai termékekkel kártalanítjuk, amelyek együttes mennyisége egyelõre két napi fejadagot tesz ki. 2) Sürgõs figyelmeztetés minden kiskorú Katalin nevû lakosunk részére! Tudomásunkra jutott, hogy hazánkba betört oszmán csapatok Önöket célpontjuknak tekinthetik. Áldozataikat elõször mély nátrium-kloridos forrásban szeretnék megmeríteni, majd pedig abroncsok alsó tesztelésére használják fel. Tájékoztatjuk Önöket továbbá, hogy a nagy sebességel közeledõ oszmán csapatok megérkezésük után fejlövéssel történõ kivégzést foganatosítanak. 3) Megkérünk mindenkit, aki lépéseit nem tudja az általunk megadott ritmushoz koordinálni, ne álljon sorba este az üzemi konyhán, mivel számukra rétest biztosítani nem áll módunkban. Emellett felhívnánk viszont a figyelmet az említett táplálék pozitív tulajdonságaira, valamint arra, hogy Honvédségünk számára kifejezetten ezt az ételtípust írják elõ a hivatalos szervek. 4) Mivel a körzetünkben észlelhetõ csókák csípése madárinfluenzával fenyegethet, valamint látásában korlátozott kis korú varjak jelenléte is aggodalomra adhat okoz, gyermekünk keresztanyja kétlóerõs jármûvéért küldetett. Meg kell azonban tagadnom ezt a kérését, mivel e közlekedési eszközt szintén potenciális veszélyforrások, pontosabban tollas baromfi(a)k foglalták el. 5) Teljesen felújított, eredeti meghajtással rendelkezõ nosztalgiavonat indul a második vágányról Kanizsa állomásra. Megerõsítjuk, hogy a vonat a kanizsai pályaudvarra megy. A szerelvény elején az irányítási funkciókért a gépész-menedzser felel, õ az, aki a szerelvényt hajtó mozdony irányvektorát és sebességét meghatározza. Más források szerint vonatkísérõként az utolsó kocsiban tartózkodik az a töltött tésztaféleség, amelynek feje táplálkozásunk egyik legfontosabb gumós gyökérnövényévé alakult. ß) :D
Caleb 2006. július 23. 3855 hozzászólás 42.
Válasz rambo6 üzenetére (#9106): ahhh uccso nemrossz:D) :)D
global moderator
Akkora paraszt vagy hogy, - hektárban méred a térerõt. - kolbász az autódban az illatosító. - a mikróba is tüzet raksz.
opr 2006. július 23. 77 hozzászólás 3311.
Válasz rambo6 üzenetére (#9106): "- Miért fél kézzel maszturbál a néma?[...]" <--- Ez k*rva jóóóó!!!! :D:D:D:D :kira
rambo6 2006. július 23. 203 hozzászólás 1713.
Egy házaspár elmegy horgászni a hétvégén. A férj délben ledõl pihenni egy kicsit, a felesége pedig a csónakkal beevez a tó közepére, lefekszik napozni és olvasni. Arra evez a halõr és megszólítja: - Bocsánat hölgyem! Mit csinál itt? - Nem látja, hogy olvasok? - kérdezi vissza a nõ. - Azt tudja, hogy itt tilos horgászni? - Én nem is horgászok! - De a felszerelés ott van a csónakban. Ezért fel kell jelentenem! - Ha feljelent, én meg beperelem nemi erõszakért! - De magához sem értem! - Persze, de a felszerelés ott van magánál... ------------------------------ - Miért fél kézzel maszturbál a néma? - ??? - Mert a másikkal sikoltozik... ------------------------------------ - Mi kell a babázáshoz? - ? - Bab meg víz
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Bludger 2006. július 23. 2524 hozzászólás 97.
Mi a jó anyós testsúly? 20g+urna
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
miso90 2006. július 23. 4106 hozzászólás 36.
-Mama él olyan állat a földön ami a hasunkbol jön ki? -Igen kisfiam, élien :P Megy a maci az új kocsijával az erõdben, látja a rókát amint épp sétál. -Róka felvegyelek? -Persze. Mennek tovább, ugyaníyg találkoznak a gyíkkal, ugyanugy felveszik, majd végül a halat is felveszik nyolcadiknak. Az erdõ közepén lévõ körforgalomban a kocsi felborul, mindneki meghal egyedül a nyolcadik utas a hal áll :D (ejtsd halál^^) tipikusan olyan viccek amit mesélni kell, mint a pöszések :)
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
Válasz Vektor13 üzenetére (#9101): :D Nem is tudom ez most kinek rossz . Nekem vagy armitisnek. :kocka De inkább neki. Austin Powerst egyébként utálom. x|
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Scarface 2006. július 23. 657 hozzászólás 567.
Válasz Kasas üzenetére (#9091): áááá :D Válasz armithis üzenetére (#9100): Name:Austin Powers Sex:Yes pls!
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Vektor13 2006. július 23. 1178 hozzászólás 298.
ez olyan armivicc^^
If i can make scars, do i have the power to heal them?
armithis 2006. július 22. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Hide_in_shadows üzenetére (#9099): ez austin powers egy poen.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Rendõrségi jegyzõkönyv: Eset: Tégla Helye: Fejre Észrevétel: Nem vette észre Halál neme: De igen.
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Ezekiell 2006. július 22. 2392 hozzászólás 108.
Válasz Kasas üzenetére (#9091): Ááááááá bazzeg :D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
SosMogyi 2006. július 21. 3354 hozzászólás 54.
Válasz MaDEyE üzenetére (#9096): deszar :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
MaDEyE 2006. július 21. 1654 hozzászólás 193.
Egyszer valaki aztmondta, hgy Chuck norris körbepörgõ rúgása nem a legerõsebb a világon, de pechje volt, mert pont arra járt Zidane aszitt neki szólt be és úgy megfejelte, hogy belehalt! :D
Aki hüJe hallyon meg oké?
armithis 2006. július 21. 5151 hozzászólás 21.
nem CN vicceket at kell irni zidane-osra Mikor chuck norris aludni megy mindig benez az agya ala, hogy van-e ott zidane. folytassatok, hajra...
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Kasas 2006. július 21. 860 hozzászólás 428.
chuck norris csak chuck norrisos képekre rejszol:D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Vektor13 2006. július 21. 1178 hozzászólás 298.
hat kb. :D:D
Válasz 756Zogya üzenetére (#9090): Válasz Kasas üzenetére (#9091): áááá :D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Kasas 2006. július 21. 860 hozzászólás 428.
mi a különbség a gitár és a meduza között?? - a meduzával nem lehet gitározni :kocka(bye spongyabob)
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
756Zogya 2006. július 21. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#9089): és az méér baj?^^ mérnemyo nyolcadon tankolni? mer a nyolcadi kutas a halál^^ ocska szar,ezvan
armithis 2006. július 21. 5151 hozzászólás 21.
nem irom be, hogy ocskak mert akkor hasonlitanek zsotyara ^^
Két ügyvéd találkozik: -Hogy vagy? - hazudja az egyik.. Két ügyvéd találkozik: -multkor a házam felgyulladt, és minden bent égett. de nem baj, a biztosító az utolsó forinig kifizette. -nekem multkor az árviz vitte el a házam de azt is kifizette a biztosító. Az elsõ ügyvéd gondolkozik egy kicsit majd megszólal: -te, azért áruld el...hogy csináltad azt az árvizet?
Válasz FanatiC.tOcikA üzenetére (#9086): a kislányosban nemvok biztos de a többi már biztos volt rshun, és én úgy emléxem egy ilyen csokorban
2006. július 21. hozzászólás .
Válasz SosMogyi üzenetére (#9085): ilyen netes magazin, minen nap jon a mailomra. es ez ma jott, ergo sztem meg nem volt :$
Válasz FanatiC.tOcikA üzenetére (#9083): ezek honnan vannak?nekem valahogy úgy rémlik pont ilyen csomagban vlk már bemásolta õket még régebben, de jók Válasz Vektor13 üzenetére (#9082): ezfáj :)
756Zogya 2006. július 21. 573 hozzászólás 690.
Válasz Vektor13 üzenetére (#9082): yoooo^^ Válasz FanatiC.tOcikA üzenetére (#9083): yozsis nemrossz
2006. július 21. hozzászólás .
[b]A mai adag![/b] :kira Az illuzionista egy hajón dolgozott. Minden héten tartott bemutatót. Mindig más volt a közönség, így megengedhette, hogy mindig ugyanazt a mûsort adja elõ. Az egyetlen probléma a kapitány papagája volt. Egy idõ után mûsor közben bekiabált és elárulta a titkokat: - Aaaaa nézzék, ez egy másik kalap ! - Aaaaaaaa nézzék, a virág az asztal alatt van eldugva ! - Aaaaa... van egy kartya a kabátujjában ! Az illuzionistát bosszantotta, de nem volt mit tegyen. Egyszer baleset történt és a hajo elsüllyedt. Nem maradt életben csak az illuzionista meg a papagáj. Néhány órán át egy deszkán uszkálva, szótlanul, ellenségesen méregettek egymást. Vegül a papagáj megszólalt: - OK feladom! Hol a hajó? :O Amit részegen NEHÉZ kiejteni: dezoxiribonukleinsav precizios specifikacio polipropilenredukalo ratifikacios innovacio Amit részegen LEHETETLEN kiejteni: Nem, nem iszok többet! Köszi, de nekem nem vagy elég szép. Jó estét, tisztelt biztos úr! Nincs kedvem verekedni. Senki se akarja, hogy énekeljek. Két deci szódat, tisztán! ß) Hatéves kislányommal egyik nyári este a teraszon ücsörögtünk, és az eget bámultuk. Gondoltam elmagyarázom neki, hogy a hold alakja hogyan változik. - Tudod, ha a hold egy "C" betûhöz hasonlít akkor fogy, ha egy "D" betûhoz, akkor nõ. C min csökken, D mint dagad. Most C betûhöz hasomlít, tehát csökkenõ stádiumban van. Ez nagyon felkeltette a figyelmét, és vidáman ismételgette: - "C" mint cökken, "D" mint dagad. Másnap este szintén a teraszon üldögéltünk, gondoltam kikérdezem az elõzõ nap tanultakról. - Na kislányom, mondd meg nekem a hold nõ, vagy fogy. Felnézett az égre, és gondolkodás nélkül vágta rá. - Fogy! - Helyes! - mondtam de hogy tudása alapos-e, még megkérdeztem. - És ezt mibõl állapítottad meg? A lány kapásból vágta rá. - Tegnap nagyobb volt. :dread Áll a juhász a réten a botjára támaszkodva. Arra megy a többi juhász. Amikor meglátják, megkérdezik tõle: - Hát te meg mit csinálsz? - Gondolkodom. - És hol a fenében van a nyájad? - Azon gondolkodom. -Te, a Józsit mégsem holnap temetik, hanem pénteken. - Mé', jobban van? :noo Amikor a taxi átrobog a piroson az utas felszisszen: - Ugyan - mondja a sofõr -, a bátyám minden piroson áthajt! Aztán a következõ zöld lámpánál megáll: - Most meg miért állt meg? - Hátha jön a bátyám. :kocka
Miben hasonlít egymásra egy nyuszika és egy radiátor? Egyik sem tud traktort vezetni -.- :D:D
Lance 2006. július 20. 231 hozzászólás 1559.
ottvan:)
freelander 2006. július 20. 1999 hozzászólás 145.
mi a különbség barátnõ és feleség között? 25 kiló! :DDD
freelander 2006. július 20. 1999 hozzászólás 145.
Válasz Lance üzenetére (#9073): politikailag inkorrekt de rohadt jó !4 :D
Najo legyen 4^^
armithis 2006. július 20. 5151 hozzászólás 21.
Válasz PhArAo üzenetére (#9076): en haromszor is leszarnam
PhArAo 2006. július 20. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Lance üzenetére (#9073): mostakkor kétszer is leszarod?:o
RIP Ödi
Válasz Lance üzenetére (#9073): :DDD
a polipos a legbrutálisabb.
Lehet h ismeritek leszarom -Me lesz ha keresztezk a négert a polippal? -Na mi? -Én se tom de biztos gyorsan szedi a gyapotot :D :$ morbid de leszarom nekem teccik:)
756Zogya 2006. július 20. 573 hozzászólás 690.
áh ocskak... domi version yobb sztem
Dominator 2006. július 20. 1010 hozzászólás 356.
Válasz FanatiC.tOcikA üzenetére (#9066): Én ezt így ismerem: -Áronka mi volt az apukád? -Beteg. -Jó, de mit csinált? -Köhögött. -Abból nem lehet megélni. -Bele is halt.
Ketrecet épits or ban!
SosMogyi 2006. július 20. 3354 hozzászólás 54.
Válasz FanatiC.tOcikA üzenetére (#9066): az a baj, hogy ilyen Áronkák léteznek is :(
Draco 2006. július 20. 0 hozzászólás 34200.
Válasz FanatiC.tOcikA üzenetére (#9066): az elsõ jó :kira
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
Ace 2006. július 20. 1716 hozzászólás 181.
Válasz FanatiC.tOcikA üzenetére (#9063): :D
Láss ezer csodát!
Kasas 2006. július 20. 860 hozzászólás 428.
Válasz Aradebil üzenetére (#9065): tényleg, de hülye vagyok, igaz tegnap éjszaka jópár sör után ki emléxik erre:D:D
2006. július 20. hozzászólás .
Egy városi ember leköltözik vidékre a németjuhász kutyájával. A szomszédja nagy nyúltenyésztõ. Összebarátkoznak. A nyúltenyésztõ megmutatja a legértékesebb öreg bak nyulát, ami mindenféle díjat nyert, felbecsülhetetlen érték. Egy reggel látja, hogy jön át a kutyája a szomszédból, szájában a díjnyertes nyúl döglötten, teljesen mocskos, földes. Nem akar összeveszni a szomszédjával, gyorsan lemossa a döglött nyulat, hajszárítóval megszárítja, olyan mint új korában. Becsempészi a döglött nyulat a ketrecébe. Késõbb látja a szomszédját, hogy ül az udvaron és nagyon magába van roskadva. Kérdi, hogy mi a baja. - Megdöglött a díjnyertes baknyulam. - Hát ez szomorú. - Az semmi! Eltemettem a kert végében, most meg megint itt van a ketrecében! Ha IV. Béla 20 év alatt 32 törvényt alkotott, akkor 15 év alatt 10 törvényt hányadik András alkotott? Áronkát kérdi a tanító néni: - Mi az apukád, Áronka? - Beteg. - Azt kérdeztem, hogy mit csinál? - Köhög. - Jó, de mivel foglalkozik? - Borogatja magát. - És mit csinál akkor, ha nem beteg, nem köhög, nem borogatja magát? - Akkor egészséges. :$