Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

bW-kNigHt 2006. július 17. 140 hozzászólás 2275.
Eljött az idõ nosztalgiázni ace :D 10 éve te mlg cask 5-6 éves lehettél ^^. NEm tom pontosan menyi diõs vagy :kira
DesZkA, sC pOw^
Ace 2006. július 17. 1716 hozzászólás 181.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#9010): ezt a viccet kb 10 éve hallottam :D
Láss ezer csodát!
756Zogya 2006. július 17. 573 hozzászólás 690.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#9010): teccik^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
SosMogyi 2006. július 17. 3354 hozzászólás 54.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#9010): elég kemény
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Gumikacsa 2006. július 17. 5422 hozzászólás 15.
Válasz bW-kNigHt üzenetére (#9010): baz ez fajt korareggel
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
bW-kNigHt 2006. július 17. 140 hozzászólás 2275.
Két rendõr sétál az erdõben, találnak egy gumibotot. Megkérdezi az egyik:- Te ez nem a pistáé? Másik:- Dehogy, az övé elveszett :kira :kira
DesZkA, sC pOw^
PhArAo 2006. július 16. 2737 hozzászólás 85.
Válasz 756Zogya üzenetére (#9008): nyiss uj topikot ocska cimmel, hatha... ^^
RIP Ödi
756Zogya 2006. július 16. 573 hozzászólás 690.
Válasz Aradebil üzenetére (#9006): es szted ha tobbszor hasznalom nagyobb az esely? remelem^^ Válasz Reaper üzenetére (#9007): hatt öö ocska ^^
Reaper 2006. július 16. 259 hozzászólás 1431.
Zajok a bokorból: -Érezni akarlak! -Én is! -Szeretlek! -Én is! -Béla vagyok. -ÉN IS!! :D x|
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Aradebil 2006. július 16. 860 hozzászólás 429.
google-be rákerestem az "ocska" szóra,de sajna az rshu nem volt az elsõ 5 oldalon:( szal csak így tovább zogya! :kira
SosMogyi 2006. július 16. 3354 hozzászólás 54.
Válasz PhArAo üzenetére (#9001): és még régi is :D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Válasz armithis üzenetére (#9002): bocs mester nem is neked szantam^^
Vektor13 2006. július 16. 1178 hozzászólás 298.
sztem k.rva jó :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
armithis 2006. július 16. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#9000): hallod a 9000. hszben egy ocska regi viccet raksz be, hat ez nemjo :]
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
PhArAo 2006. július 16. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Vektor13 üzenetére (#8999): derossz^^
RIP Ödi
piszokocska, hopsz 9k hozzaszolas, vmi viccesebbet is irhatnek mindennap uj alsogatyat veszek föl... vasarnap már 7 van rajtam
Vektor13 2006. július 16. 1178 hozzászólás 298.
nem tom lehet hogy itt olvastam: 2 munkás találkozik a munkahelyén az egyik megszolal: -te hallod a multkor olyan fáradtan jöttem el hogy csak a buszmegalloban vettem észre hogy nincs rajtam alsónadrág -az semmi, én multkor olyan fáradtan jöttem el hogy csak a buszon vettem észre hogy a számban van a fogkefém -de tudod mi a félelmetes? -na mi? -egy medve :D:D
armithis 2006. július 15. 5151 hozzászólás 21.
hat ez telleg rossz
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
SosMogyi 2006. július 14. 3354 hozzászólás 54.
Válasz 756Zogya üzenetére (#8995): pontosan :kira
PhArAo 2006. július 14. 2737 hozzászólás 85.
Válasz 756Zogya üzenetére (#8995): ^^
RIP Ödi
756Zogya 2006. július 14. 573 hozzászólás 690.
Válasz 756Zogya üzenetére (#8991): pfff de ocska,es meg szaris :noo
Kasas 2006. július 14. 860 hozzászólás 428.
Válasz SosMogyi üzenetére (#8992): sztem is gagyi:D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Vektor13 2006. július 14. 1178 hozzászólás 298.
756Zotya a magadera mér nem mondod mindig hogy ocska? :D
Válasz 756Zogya üzenetére (#8991): sztem 1 jó nincs, max a hajas lenne jó ha nemlenne 5x...
756Zogya 2006. július 14. 573 hozzászólás 690.
egy-két alternatíva, hogy milyen párbeszéd lehetett a 2 "focista" között: Materazzi: - Zizou, állítólag kopasz még a fejed búbja is... Megnézhetem?... Zidane: - Tessék! BUMMM!!! M: - Zizou, félrenyeltem a rágóm, segíts má'! Z: - Há' persze... BUMMM!!! M: - Te, Zizou, megszeretgetem anyádat apád hátán! Mit szólsz hozzá? Z: - BUMMM!!! M: - Zizou, hallottad, hogy a vébé ezüst mellé egy hajszárító is jár? Z: - BUMMM!!! M: - Meg mersz fejelni? Z: - Ááá, hülye vagy? Egy VB döntõn? M: - Na, Buffon és én is 10 millát tettünk arra, hogy megfejelsz. Fele a tied? Z: - Télleg? BUMMMM! M: - Zidane hajserkentöt használsz? Z: - Titok! Bumm! Materazzi: Zizou figyu kölcsönadnád a sanponodat amitõl olyan dús lett a frizurád BUMM Materazzi: Zizou Megadnád a fodrászod telefonszámát? BUMM Materazzi: Hé kartárs! Igaz az hogy a football teljesítményed egyenes arányban áll a fejeden lévõ hajszálaid számával? BUMM Materazzi: Hé Zidane én úgyhallotam hogy a fejedrõl már valahol másolat készült Zidane: Hát én is úgy tudom. Madame Tusso panoptikumában is ott vagyok Materazzi: Zizou én nem erre gondoltam hanem arra hogy a labdát tervezték meg a te fejed alapján. BUMM van kozte sok szar is dehat csak masoltam...
2006. július 14. hozzászólás .
Válasz SiTe üzenetére (#8982): legjobb! nagyon jofej aranyos csaj lehet:) nagyon kira blog, helyesirasi es szerkesztesi hbak nelkul! megmondod hogy honnan szedted?:)
opr 2006. július 14. 77 hozzászólás 3311.
Válasz rambo6 üzenetére (#8988): régiek, és mind volt már itt vagy 10-szer :] elsõt én magam írtam be :D engesztelésül 20 percen belül írj még 2-t ami jó ^^
rambo6 2006. július 14. 203 hozzászólás 1713.
George W. Bush szívrohamot kap, meghal és egyenesen a pokolba kerül. Az ördög már várja. - Nem tudom, mit tegyek, rajta vagy a listámon, de egyetlen szabad szobám sincs. De mivel neked mindenképpen a pokolban kell maradnod, valamilyen megoldást kell találnom. Van itt néhány különc, akik messze nem annyira rosszak, mint te. Egyet közülük szabadon fogok bocsátani, te pedig elfoglalod a helyét. Eldöntheted, melyik helyére akarsz kerülni. - Ez jól hangzik - gondolja George amikor elindulnak. Az ördög kinyitja az elsõ szoba ajtaját. A szobában egy nagy uszodában Regan fuldoklik: elmerül, felmerül, elmerül, felmerül,... - Á, nem - mondja Bush -, ez nem nekem való, én nagyon rossz uszó vagyok. Az ördög kinyitja a második ajtót. A szoba tele van sziklákkal és Nixon próbálja a köveket egy fakalapáccsal összetörni. - Nem, nekem problémám van a vállammal, nagy kín lenne nap mint nap követ törni. Az ördög kinyitja a harmadik ajtót. A szobában Clinton fekszik a hátán, kezénél és lábánál fogva a padlóhoz kötözve. Clinton fölött Monica Lewinsky guggol és azt csinálja, amihez a legjobban ért. Bush tágra nyílt szemmel bámulja öket, majd megszólal: - Na, ezt el tudnám viselni - és elõre dörzsöli a kezét. - Rendben - röhög fel az ördög. - Szabad vagy, Monica. ----------------------------------------- A FÉRFI MINT MEGYE 20 évesen: VAS 30 évesen: HEVES 40-50 évesen: BÉKÉS 60 felett: MEG MÁR CSAK TOLNA, DE NEM MEGY-E... ---------------------------------- - Mibe halt bele Hitler? - ??? - Meglátta a gázszámlát ~|
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Válasz SiTe üzenetére (#8982): nagyon durva :D Válasz opr üzenetére (#8983): ezis :)
armithis 2006. július 14. 5151 hozzászólás 21.
meg nem olvastam vegig csak az elso 3 bejegyzest de elsirtam magam a harmadiknal :) :kira :kira
Ezekiell 2006. július 14. 2392 hozzászólás 108.
Válasz SiTe üzenetére (#8982): Site, kurva gyorsan kéretik leprogramozni, hogy 6ost is lehessen adni :D Mer ezért az járna :D:D Sírva röhögtem, de csak azért, mert nálunk is kb hasonlók voltak a barátnõmmel a VB alatt :D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
Csoya 2006. július 13. 253 hozzászólás 1466.
Szõke nõ elõször visz fel pasit a lakására. Kicsit ideges is emiatt,a férfi észre veszi,és megkérdi tõle: -Ideges vagy? Csaj: -Igen,az vagyok. Pasi: -Elõször csinálod? Szõke: -Nem,voltám már máskor is ideges....... :O :D
opr 2006. július 13. 77 hozzászólás 3311.
Egy nõ bemegy a gyógyszertárba, és megkérdezi: - Mondja, árulnak itt extra méretû óvszereket? - Igen. Szeretne venni belõle? - Nem. De, Ön szerint, ha várok egy kicsit, jön valaki, aki vesz belõle? :D:D:D
SiTe 2006. július 13. 505 hozzászólás 774.
Naplórészletek 2006. VI. 6. Jocó tegnap este egy csokor tulipánnal állított haza. Cuki pofa. Aztán félénken megkérdezte, hogy gond lenne-e, ha a barátai a ''vébé'' alatt néha átjönnének meccset nézni. Természetesen nem. Ismerhetne már, hogy ilyen apróságból nem csinálok gondot. 2006. VI. 8. Jocó képtelen felfogni, hogy feng-shui alapelvek értelmében a régi tévének semmi keresnivalója a hálószobában. Meg értelme sincs. ''Esetleg nézhetsz valami mást, amíg mi a meccset nézzük a haverokkal.'' - magyarázta. Szerintem túlaggódja ezt a vébé ügyet. 2006. VI. 9. Tegnap nagybevásárláson voltunk. Jocó a szokásos cuccokon túl bepakolt két rekesz sört, 24 csomag szotyit, és 9 csomag csipszet. ''Betárazol a vébére?'' - kacsintottam rá. ''A nyitómeccsre.'' - kacsintott vissza. Jót nevettünk. Isteni humora van az én mackómnak. 2006. VI. 10. A nyitómeccs izgalmait elkerülendõ tegnap Áginál aludtam, bár sejtettem, hogy a felügyelet hiánya rossz hatással lehet a társaságra. Sajnos igazam lett lett. Mikor ma hazaértem, széthagyott üres sörösüvegek, szétköpködött szotyihéj, szõnyegbe taposott ketchupfoltok fogadtak. ''Ez így nem lesz jó.'' - adtam hangot rosszallásomnak Jocónak sms-ben. ''Valóban nem, de Ottó át tud hozni két kempingszéket, és akkor már el fogunk férni. Kösz a figyelmességet.'' - jött a válasz. Kezd gyanús lenni ez a vébé-ügy. 2006. VI. 12. A nappaliba merészkedve feltettem azt az ártatlan, de összetett kérdést a társaságnak, hogy a., miért ülnek a harminc fokos lakásban különféle nemzetiszín sálakban, b., miért üvöltenek torkuk szakadtából, mikor a TV köztudottan csak egyirányú kommunikációra alkalmas, c., miért kell megnézni a szünetben és a meccs végén az összefoglalót, amikor abban a néhány perce lezajlott eseményeket vetítik le újra. Erre azt kaptam vissza, hogy a., miért fontos az, hogy a titokzokni színe passzoljon a nadrághoz, mikor úgyse látszik, b., miért fontos megkérdezni, hogy fodrásznál voltam-e, ha úgyis látszik, hogy igen és c., én azt se tudom, hogy mi az a lesszabály, úgyhogy hagyjam õket meccset nézni. Higgadtan a tudomásukra hoztam, hogy tõrõlmetszett bunkók egytõl egyig, és remélem az anyukájuk bánja, hogy nem verte õket többet kiskorukban, majd egy francia dáma eleganciájával távoztam. 2006. VI. 16. A tegnapi ''szurkolásnak'' aposztrofált óbégatás élénk hatása alatt ma délelõtt összeállítottam a veluk_ezentul_nem_baratkozhatsz.xls-t, és át is küldtem Jocónak. Õ csak annyit írt vissza, hogy Ronaldinnyó nem az egyik haverja, hanem a brazil válogatott irányító középpályása. Postafordultával tudattam vele, hogy ennek ellenére sem barátkozhat vele. Nincs kivételezés. 2006. VI. 17. Telefonos nyomozásom során kiderült, hogy a villamos mûvek 1 hónapos, a kábeltévé-szolgáltató 1,5 hónapos díjhátralék után szünteti be a szolgáltatást, így a szükséges lépések megtételétõl (pl. csekkek ''elvesztése'' letettem. Egyébként mélységesen felháborít ez a slendrián hozzáállás. 2006. VI. 20. Este felhívtam anyut, hogy panaszkodjak neki kicsit, és megkérdezzem, hogy alhatok-e náluk pár napig. Hozzávetõlegesen tíz másodperce beszéltünk, mikor megkért, hogy hívjam vissza 11 után, mert apa, Tóni bácsi, meg Berci a meccset nézik, és egy szót sem ért, annyira üvölt a tévé. A visszahívást tárgytalannak ítéltem. 2006. VI. 22. Valamelyik idióta hozott magával egy dobot, azt püfölte egész este, a többiek meg ''Me-hi-ko! Me-hi-ko!'' kántálással kísérték. Legalább a magyaroknak szurkolnának ezek a szerencsétlenek. 2006. VI. 25. Közöltem Jocóval, hogy ha nem változtat a hozzáállásán, akkor Szekszésnyújork plusz jégkrém kúrába kezdek, és 120 kilósra hízok a vébé alatt. Azt válaszolta, hogy ilyen mérvû hízásnak annyi az esélye, mint annak, hogy Togo tovább jut a G csoportból. Visszavágtam egy ''micsoda egy paraszt vagy te!''-vel, de éreztem, hogy ezzel legjobb esetben is csak döntetlenre hoztam az ügyet. 2006. VI. 26. Ma reggel összefutottam Rohacsek nénivel, a szomszédasszonyunkkal a lépcsõházban. ''Nem mintha panaszkodni akarnék, aranyoskám '' - kezdte, és tudtam, hogy panaszkodni fog. Ez Rohacsek néni specialitása, hogy általában azzal kezdi, hogy ''a világért se szeretnék zavarni'' vagy ''nem dicsekvésképpen mondom'' esetleg ''semmiképpen nem szeretnék beleszólni'', és aztán jön a ''de''. Most az volt a szívfájdalma, hogy mióta beindult a ''fotbalnézés'', meg a ''mértéktelen dorbézolás'', azóta Pityukának, a papagájának szókincse a ''gól'' és a ''les'' szavakon kívül tizenhét vadonatúj káromkodással is bõvült, úgyhogy legyünk szívesek beszüntetni a zajongást, mert úgy ránkhívja a rendõrséget, mint a pinty. Biztattam, hogy hívja csak nyugodtan, hátha beviszik az egész bagázst vébéstül, szotyistul, tévéstül. Kár, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap. 2006. VI. 28. Tegnap a távirányító szõrén-szálán eltûnt. A lelkes szurkológárda serény és átfogó kutatóexpedícióba kezdett, de sajnos nem jártak eredménnyel - ami nem is olyan meglepõ annak fényében, hogy a keresett mûszer a fagyasztóláda alján, öt kiló mirelit spenót alatt lapult. Nagy szerencse, hogy Taki, - aki egyébként az arcfestése alapján a németeknek szurkol - civilben mûszerész, és fél óra alatt szerzett egy új távirányítót, ezzel kivívva magának az Este Hõse címet, és az ezzel járó fotelban ülési jogot. Azt hiszem, ma beszélek pár lakatossal zárcsere ügyben. 2006. VI. 29. Tegnap este találkoztunk a hûtõszekrény elõtt Jocóval. Én jégkrémért mentem, õ sörért. ''Szia'' köszöntem rá. ''Szia'' hüppögte, és láttam, hogy könnyes a szeme. Mindig elgyengít, ha sírni látom. Átöleltem, bátorítólag megsimogattam a hátát. ''Téged is ennyire bánt?'' - kérdeztem. ''Igen'' - szipogta. ''Nyugi, rendbe lehet még hozni '' - bíztattam. ''Hát igen, de akkor is, tizenegyest kihagyni a nyolcvanadik percben...'' - tört ki belõle a zokogás. Közöltem vele, hogy egy idióta, és utálom. Ettõl egy kicsit jobb lett. 2006. VII. 1. Fú, de utálom a focit! 2006. VII. 3. Én nyitottam ajtót a mindennapos vendéggé avanzsált pizzafutárnak, és a nappaliig hallható hangerõvel közöltem vele, hogy sajnos készpénz nincs nálam, így természetben fizetnék, ha ez lehetséges. Jocó megjelent a nappali ajtajában, de a többiek ''Szöglet! Szöglet!'' kiáltására azonnal visszafordult, a pizzafutár pedig közölte, hogy köszöni szépen a lehetõséget, de siet, mert szeretne hazaérni a második félidõre, úgyhogy legyek szíves mégis elõkeresni ezerötöt valahonnan. Most már biztos, hogy a foci lesz az emberiség kihalásának közvetlen okozója. 2006. VII. 5. Még öt nap. Akár fél lábon is. 2006. VII. 7. Három. Ezek idióták. Már félek hazameni. 2006. VII. 8. Kettõ. Ezek megvesztek. Áginál alszom. 2006. VII. 9. Egy. 2006. VII. 10. El se hiszem, hogy vége. Pedig de. Vége!!! Sanyi a döntõ izgalmában ugyan leszakította a karnist a nappaliban, Toncsi pedig - egyelõre tisztázatlan okokból - befejelte a vitrines szekrény üvegét, de ezeket már elnézõ mosollyal vettem tudomásul. Jocó újra a régi, kedves, aranyos, minden megy tovább a megszokott mederben. Megbocsátásom jeléül még a lesszabálynak is utánanéztem a neten. Felhívtam Jocót, és elújságoltam neki, hogy most már értem. Nagyon örült. Azt meg nem kell tudnia, hogy valójában még most sem értem. ^^
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Kasas 2006. július 13. 860 hozzászólás 428.
Válasz Ezekiell üzenetére (#8975): nem, az ugy van ahogy leirtam:)
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
SosMogyi 2006. július 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz jovoktom üzenetére (#8978): LOOOOOL :D
Vektor13 2006. július 13. 1178 hozzászólás 298.
Válasz jovoktom üzenetére (#8978): LOOOOOOOOOOOOOL BAZER DE KIRÁLY :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jovoktom 2006. július 13. 3227 hozzászólás 60.
lehet volt már de Iskolában uj pszihologust alkalmaznak,egy szöke nöt.A szöke nö kimegy az udvaron játszo fiukhoz és megkérdezi:Hát te miértnem futkározol a többiekkel? -Mert én vagyok a kapus :D:D:D
joeczar 2006. július 13. 1473 hozzászólás 224.
Válasz uNiT üzenetére (#8976): igen ez egy nagyon jó oldal. éveket is ellehet elõtte tölteni úgyhogy vigyázz mert függõséget okoz :kocka :)
United Universe Clan - Then & Now
uNiT 2006. július 13. 17 hozzászólás 7086.
pfff ezen az oldalon minden van :kira
Ezekiell 2006. július 13. 2392 hozzászólás 108.
Válasz Kasas üzenetére (#8974): És még fizessünk is érte, nem? :D Egy elég ócska: - Mikor jött rá a Hegylakó anyja, hogy a fia halhatatlan? - A 3. abortusz után :D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
Kasas 2006. július 13. 860 hozzászólás 428.
Két rendõr megbeszéli hogy elmennek egy jó kis kuplerájba. Az egyik nap felkeresnek egy közeli kis putrit. Bekopognak az ajtón, kinyilik egy kisablak: - Miaz, mit akartok?? Erre a rendõrök: - jöttünk egy jót baszni! Mennyi pénzetek van?? Keresgélik a lóvét... - 500 Ft-ért mit kapunk? Fiuk menjetek át az ut másik oldalára és szopjátok le egymást!! 10 perc mulva a rendörök visszamennek és ujra bekopognak. A kisablakbol a csávó már ideges és kiordit: ti már megint mit kerestek itt?? A rendõrök: JÖTTÜNK FIZETNI:D:D:D ( nah ha ez is ócska akkor szopjatok le:D:D)
Draco 2006. július 12. 0 hozzászólás 34200.
Válasz LaWyEr üzenetére (#8970): odabasz ^^
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
SosMogyi 2006. július 12. 3354 hozzászólás 54.
Válasz LaWyEr üzenetére (#8970): és ez megis szokott esni :)
756Zogya 2006. július 12. 573 hozzászólás 690.
Válasz LaWyEr üzenetére (#8970): ez yo^^ Válasz Gabesz üzenetére (#8969): ezis yo csak ocska...
LaWyEr 2006. július 12. 31 hozzászólás 5370.
- Rossz a monitorom. - telefonál panaszosan egy illetõ. - CGA monitor? - kérdez vissza a szerelõ. - Nem, saját...
Gabesz 2006. július 12. 107 hozzászólás 2717.
- Megmondaná úgy durván, hogy mennyi lesz a számla? - Tízezer bazdmeg! :D
armithis 2006. július 11. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#8967): kiralyos :D
Draco 2006. július 11. 0 hozzászólás 34200.
- Jean, szõrös-e a csengõ? - Nem, uram. - Az baj, mer akkor megint a szobalányt nyomtam meg! :O
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
Aradebil 2006. július 11. 860 hozzászólás 429.
muha én vok itt a legkirályabb az enyémre zogya nem azt irta h ocska:D