Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Te is fiam Bluetooth.
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Vektor13 2006. július 11. 1178 hozzászólás 298.
Válasz opr üzenetére (#8957): téged
If i can make scars, do i have the power to heal them?
756Zogya 2006. július 11. 573 hozzászólás 690.
nagyo nocska
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Ezekiell 2006. július 11. 2392 hozzászólás 108.
Válasz Kasas üzenetére (#8960): Uhh ez nagyon rossz :)
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
Kasas 2006. július 11. 860 hozzászólás 428.
Ja és egy másik:D Mit mond a pedofil karácsonykor?? Dörzsöli a kezét és azt mondja: "hol van a kis Jézus???":D:D
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Kasas 2006. július 11. 860 hozzászólás 428.
Jézus keresztrefeszitik. Arra jár egy járókelõ, és jézus odaszól neki: - hé te fiu, ha kihuzod az egyik szöget a kezembõl, akkor teljesitem 3 kivánságod. A srác kihuzza az egyik szöget, és teljesül 3 kivánsága. Lesz sok pénze, sok sõje és szép ember lesz belõle. ezt meglátja a barátja és kérdi tõle hogyan lehet ilyen sikeres. Elmondta neki hogy kihuzta az egyik szeget jézus kezébõl. Megcsillant a barát szeme és õ is elment jézushoz. oDamegy hozzá kihuzza a másik szeget jézus kezébõl, erre jézus elõre zuhan és azt mondja a : AAA KUUrrvvaa anyáááddd......
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
armithis 2006. július 10. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#8957): téged
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
opr 2006. július 10. 77 hozzászólás 3311.
közvéleménykutatás: Ön kit fejeltetne meg zidane-nal? :D (érdekes de eddig a 3-ból 2 ember azt felelte h engem :$)
armithis 2006. július 10. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Razor üzenetére (#8949): deeeee :D mekkora zsir :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
SosMogyi 2006. július 10. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Csoya üzenetére (#8954): ennél sokkal jobb amikor csávó megy a fagyival.szemben jön vele egy csaj. megkérdezi: kérsz egy nyalást? csaj: nem csávó: és a fagyibol?
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Csoya 2006. július 10. 253 hozzászólás 1466.
Egy fekete bombázó vezetgeti a kutyáját az utcán.Odemegy hozzá egy fickó,és azt mondja neki: -De szép kutyus......megsimogathatom? -Persze. Fickó: -A kutyust is??? :O :D (hehh ezt egy párszor elsütöttem én is már,és jóóóó... ;))
opr 2006. július 10. 77 hozzászólás 3311.
Válasz fD)SouL( üzenetére (#8952): ráadásul nem is így van de nem baj :]
SzuL 2006. július 10. 1411 hozzászólás 235.
old sry ^^
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
SpArKs 2006. július 10. 380 hozzászólás 1037.
Jézus lejön az emberek közé, találkozik egy csövessel. Leülnek egymás mellé, a csöves elkezd kajálni. Jézus megkérdi: -Mit eszel? -Kenyeret. Kérsz? Jézus kér egy falatot, a csöves elkezd inni. -Mit iszol? -Vizet. Kérsz? Jézus kér egy kortyot, a csöves elkezd cigit sodorni. -Mit csinálsz? -Cigit sodrok, elég jó anyagom van hozzá. Kérsz? Jézus is kér egy szálat. Pár perc elteltével így szól: -Mivel ilyen jó voltál, elárulom, én vagyok az Isten fia. A csöves nevetve felkiált: -Na uyge milyen jó anyag? :D
"LoL :D Europa:számítogép mániások, America:konyha mesterek, Japan:Anime, Africa:majom, korea:hydralisk"
Kasas 2006. július 10. 860 hozzászólás 428.
Válasz Razor üzenetére (#8949): váháhhá :D :D
Razor 2006. július 10. 371 hozzászólás 1054.
Válasz armithis üzenetére (#8947): Nem Petõfi Sándort akartál irni véletlenül ? :]
Devil was a Angel too!
756Zogya 2006. július 9. 573 hozzászólás 690.
1.yo^^ 2. ocska
armithis 2006. július 9. 5151 hozzászólás 21.
Ha 1 traktor 568 nap alatt kaszál le 51 kg lekváros grillsütõt, akkor hány Barkas hoz el 4 németül beszélõ krokodilt, aminek nincs haja és üvöltenek a samponok? msn en kaptam meg hofitol hallottam valamelyik nap hogy: Mi a hasonlosag Vágó Istvánabn és Petõfi Istvánban ??? Mindkettõjükrol hidat neveztek el! :D
Takeda 2006. július 9. 35 hozzászólás 5030.
...
Az ember nem arra született,hogy legyõzzék.Az embert el lehet pusztítani,de nem lehet legyõzni-Hemingway
756Zogya 2006. július 7. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#8943): tény, nem is azt mondtam... a szex jobb mint a logika csak nem tom bizonyitani...
Válasz opr üzenetére (#8936): hát ez jó:D
Ketrecet épits or ban!
armithis 2006. július 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#8942): szerintem inkabb ritkaregi
756Zogya 2006. július 6. 573 hozzászólás 690.
sztemqrvayo
Lord 2006. július 6. 187 hozzászólás 1828.
Válasz Aradebil üzenetére (#8940): ez ritkaszar
Let your heart beat for the Revolution!
Aradebil 2006. július 6. 860 hozzászólás 429.
ezt má beírtam de nem érdekel: 2 hangya megy a sivatagban.Mennek,mennek,csak mennek,már 3hete mennek.Már majdnem éhenhaltak,amikor szomjanhaltak x|
armithis 2006. július 6. 5151 hozzászólás 21.
zogyaé inkabb masolj be valahonnan egy viccet gyorsAn
SzuL 2006. július 6. 1411 hozzászólás 235.
Akkor majd én: ocska ^^
756Zogya 2006. július 6. 573 hozzászólás 690.
ööö inkabb nem irok semmit
opr 2006. július 6. 77 hozzászólás 3311.
George W. Bush szívrohamot kap, meghal és egyenesen a pokolba kerül. Az ördög már várja. - Nem tudom, mit tegyek, rajta vagy a listámon, de egyetlen szabad szobám sincs. De mivel neked mindenképpen a pokolban kell maradnod, valamilyen megoldást kell találnom. Van itt néhány különc, akik messze nem annyira rosszak, mint te. Egyet közülük szabadon fogok bocsátani, te pedig elfoglalod a helyét. Eldöntheted, kinek a helyére akarsz kerülni. - Ez jól hangzik - gondolja George amikor elindulnak. Az ördög kinyitja az elsõ szoba ajtaját. A szobában egy nagy uszodában Reagan fuldoklik; elmerül, felmerül, elmerül, felmerül... - Á, nem - mondja Bush - ez nem nekem való, én nagyon rossz úszó vagyok. Az ördög kinyitja a második ajtót. A szoba tele van sziklákkal és Nixon próbálja a köveket egy fakalapáccsal összetörni. - Nem, nekem problémám van a vállammal, nagy kín lenne nap mint nap követ törni. Az ördög kinyitja a harmadik ajtót. A szobában Clinton fekszik a hátán, kezénél és lábánál fogva a padlóhoz kötözve. Clinton fölött Monica Lewinsky guggol és azt csinálja, amihez a legjobban ért. Bush tágra nyílt szemmel bámulja õket, majd megszólal: - Na, ezt el tudnám viselni - és elõre dörzsöli a kezét. - Rendben - röhög fel az ördög. - Szabad vagy, Monica. :D:D:D
armithis 2006. július 6. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Breach üzenetére (#8934): oda is benyomta sajnos mar.
Breach 2006. július 6. 1798 hozzászólás 170.
Válasz FanatiC.tOcikA üzenetére (#8923): inkabb faszalinkekbe kellett volna :hey
Give thanks and praise! Bring closer Ethiopia to Budapest ~~ yo chant fi dat!
Draco 2006. július 6. 0 hozzászólás 34200.
ocska ^^ :D
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
joeczar 2006. július 5. 1473 hozzászólás 224.
Válasz 756Zogya üzenetére (#8931): lól
United Universe Clan - Then & Now
756Zogya 2006. július 5. 573 hozzászólás 690.
nem amugy... kedvenc állatom a hörcsög, ha rálépek szörcsög
Draco 2006. július 5. 0 hozzászólás 34200.
zogyának minden vicc ócska
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
Kasas 2006. július 5. 860 hozzászólás 428.
Válasz armithis üzenetére (#8928): most bele van ebbe örülve, nem tudom mi a kurva annyát élvez ezen:D
armithis 2006. július 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz FanatiC.tOcikA üzenetére (#8923): ennek igy nincs ertelme mar bocs, inkabb hallani kell, mert annak van hangulata. :D
Válasz 756Zogya üzenetére (#8926): nem mindenki ismeri mint te ;)
756Zogya 2006. július 5. 573 hozzászólás 690.
Válasz Kasas üzenetére (#8924): nagyon ocska
armithis 2006. július 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Kasas üzenetére (#8924): áááááááá :D
A skinhead sétál az úton és meglátja a cigányt. Látja hogy a cigo nagyon töpreng és gondolkozik vmin. Odamegy hozzá a skinhead és igy szól: - hé te cigány mi jót csinálsz? erre a cigány: - koncentrálok! Erre a skinhead: - na látod, én pont ilyen tábort szervezek:)
2006. július 4. hozzászólás .
NAGYFATER HUPAKOLAS ANGOLUL Let the bitch **** fuck the sky! What is this hupákolás? ( Nothing only…) I put you out, I kick you out to the smelly ass! ( But we make a record …) I’m fed up with your mother’s circus, becouse she can’s sleep becouse you hupáking! So what your fucking mother happening? Have you went crazy? ( Yes, we make a record..) So go to the meadow fuck off, to the smelly ass to hupáking! Here can’t relax the man for five minutes becouse you hupáking? Go to the meadow fuck off you son of a bitch! And now that will be good, that your mother …… becouse I broke the glass! So disclose me that what is this hupáking! I hear too! This dirty, „cibankable”, fucking cirkus! So go to the meadow fuck off, there you can hupáking! So fuck off this flat is able to everithing? Equerry? Scoundrelism? Hupákin? Shouting? Here can’t go to bed in the afternoon nobody? Becouse there is hupáking? I kick you out fuck off that you fly apart in your whore mother! I broke this glass too! The smelly, fucking, dirty, ****. To hupáking go to the meadow! I admit of everithing (my old/old egg) but not the hupáking! For two minutes can’t the man go to bed, becouse you hupáking like the animal? So fuck the bigfoot, fucking **** the sky! I don’t tolerate this my (sweet) father! So fuck off you aren’t thoughtful of others, that here a simp, stupid adults lives? Who sometimes would go to bed for five minutes? Like the animal, fuck you!? What is this humpa.. humpaking there?? Your mother sending me down to the smelly ass, becouse she can not sleep. So I we say yet not like her! So what the fucking *** you need, take that with you to the meadow, and you can hupáking! So the smelly, fucking, reedcutter ***’ dick! [b]MAGYARUL[/b] Hupákolás A kurva **** rohassza meg az eget! Mi ez a hupákolás?(Semmi csak) kidoblak, kiruglak benneteket a büdös picsába . ( De veszünk fe�. ) Kezdem unni az anyátoknak is a cirkuszát mert nem tud aludni, mert baszd meg hupákoltok. Hát mi a kurva anyátokba? ( vagy anyátok van?�a szerk. ) megörültetek? hát menjetek ki a rétre, baszd meg a büdös picsába hupákolni. Így nem tud fö 5percet pihenni az ember mert hupákoltok? Menjetek akkor ki a pusztára baszd meg a kurva anyátokat. És baszd meg mostmá� jó lenne az anyád ( �.. ) összetörtem a poharat... Hát áruljátok el mi ez a hupákolás ,én is hallom. Ez a mocskos cibakos kurva cirkusz. Hát menjetek ki a pusztába, baszd meg ott lehet hupákolni. Hát baszd meg ez a lakás ez mindenre alkalmas? Istálló, gazemberség, hupákolás, cirkuszolás? Itt nem feküdhet le délután senkise mert hupákolás van? Kirúglak úgy baszd meg hogy szétszállsz kurva anyádba. Ezt a poharat is összetörtem. A büdös kurva eget, mocskos kurva ****.Hupákolni menjetek ki a pusztába. A büdös én eltûrök mindent, de a hupákolást nem. Két percig nem tud az ember lefeküdni mert hupákoltok mint az állat? Hát bassza meg a nagytalpú kurva **** az eget. Ezt nem viselem el édesapám. Hát baszd meg ti másra nem vagytok tekintettel, hogy itt egy barom hülye fölnöttek is élnek, akik néha öt percet lefeküdnének? Mint az állat baszd meg , mi ez a humpak-humpákolás ottan? Az anyád lezavar a büdös picsába me nem tud aludni , hát én meg mondjuk még úgy se. Hát mi a kurva **** kell vigyétek ki a pusztába aztán ott hupákolhattok. Hát a büdös kurva nádvágó **** faszát. Faterról, a családról.....már amit a felvételekbõl tudunk. Sajnos senki ( ahogy Fater mondaná "sénkisé" ) ismeri személyesen azt, aki ezt az egészet mûvelte. Az biztos azonban, hogy Fater pár alkalommal kiakadt a gyermekekre, és ezzel egy csapásra híres lett az internetezõk körében. Meg kell hagyni, "stílusa van". Ugyanis ha Én kezdenék el hasonló módon nyilatkozni, nem lennék híres, legfeljebb egy prosztó akin néhányan szánakozva röhögnek. Szóval fater.... Tudjuk róla, hogy van egy felesége ( "anyád lezavar a büdös..." ). Továbbá van egy fia ( "most hangosítsd fel te; hadd hallja a bátyád is.." ). Van egy vagy két lánya; ez vitatott. Egyes elméletek szerint a két felvételen ugyanaz a lány vitatkozik, csak a "nagyszidás" esetében már sokkal idõsebb korában. Tudjuk ugyanis, hogy a "fater_hupákolás" -ban megszólal egy kislány: "de veszünk fel; ja felveszünk". Ez a felvétel 1987-ben készült ( ezt az AzBeszt oldal Fater szekciójából tudjuk ). A "nagyszidás" címû ereklye már valószínûleg késõbbi idõkbõl származik, ugyanis a végén egy férfi hang ( feltehetõen a Fater fia... ) benyögi: "MP3?". Az mp3 formátumban rögzítõ hangfelvevõ eszközök az utóbbi idõkben terjedtek el széles körben, így igen valószínûtlen, hogy ez is '87-ben készült... késõbb pedig a kislányból nagy lány lett aki elõszeretettel néz Nightwish koncertet a Fater nagy bánatára... Fater valószínûleg vidéki. Ezt bizonyítják a következõk: "menjetek ki a PUSZTÁBA...", "istálló?"; "nyihogás". Tudjuk, hogy városban nem túl sûrûn fordul elõ istálló ( tehát valószínûleg városi ember nem példálózik ezzel ...a nyihogás dettó ). Város közelében pusztával sem sûrûn találkozunk, tehát feltételezzük, hogy a család vidéken él.
SzuL 2006. július 4. 1411 hozzászólás 235.
[quote=756Zogya írta(#8920)]yooo^^[/quote] Ezt nem hiszem el ^^
Vektor13 2006. július 4. 1178 hozzászólás 298.
omg lol :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
756Zogya 2006. július 4. 573 hozzászólás 690.
yooo^^
Ezekiell 2006. július 4. 2392 hozzászólás 108.
Bah........
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
mortes93 2006. július 4. 3 hozzászólás 13238.
A farmon a ló belesüllyed egy mocsaras gödörbe. Arra megy a tyúk. A ló kéri, hogy hozzon gyorsan segítséget. A tyúk elszalad segítségért, de nincs otthon senki, így maga beül a gazdája sportkocsijába, és azzal kihúzza a lovat. A ló nagyon hálás, és megígéri, hogy jó tett helyében jót várjon a tyúk. Egyik nap, mit ad isten, a tyúk is elsüllyed egy gödörben, és kiabál a lónak. - Ló, légy szíves menj a sportkocsiért és húzzál ki innen. - Nekem nincs szükségem ehhez kocsira. Odaállok, odatartom a micsodámat, kapaszkodj bele és kihúzlak. És tényleg kihúzza a tyúkot. Mi ebbõl a tanulság? Ha valakinek akkora van, mint egy lónak, nincs szüksége sportkocsira ahhoz, hogy felszedjen egy tyúkot.
Wraith On-Line...
PhArAo 2006. július 4. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Kasas üzenetére (#8914): hehe anyad:D
RIP Ödi
joeczar 2006. július 4. 1473 hozzászólás 224.
Válasz sM4TcH üzenetére (#8915): fájt mi?(joKe) :] :)
United Universe Clan - Then & Now
Bludger 2006. július 4. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Kasas üzenetére (#8914): auv :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"