Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

Revolution 2007. június 20. 971 hozzászólás 374.
Ezt a történetet csak hallottam, de nagyon tetszett és gondoltam leírom! Rövid story, egy nagymamáról egy fiatal udvarias srácról és egy nagyon laza buszsöfõrrõl! Egy nap, az egyik város helyijáratos buszán az egyik megállóban felszállt egy nénike!Mikor odaért a fiatalemberhez, õ udvariasan felállt és odaszólt a néninek, - "hogy tessék leülni" ! Mire a néni flegmán és lenézõen majdnem, hogy rá nem szólt ennyit mond a srácnak: hogy "õ elõre melegített helyre nem ül" ! Erre a srác nem jött zavarba és folytatásul a nénike bunkó beszólását visszaszólt: - "hogy tudja mit mama, akkor üljön a jegesmedve fa*-ára" ! Erre a mami bepipult és elõrement a söfõrhöz és elmesélte neki, hogy mit merészelt mondani a fiatalember!(persze azt biztos kihagyta h miért is szólt be a srác) Ehhez a jó fej söfõrbá csak annyit tett hozzá: - "hogy most mivan mama, akkor forduljak északnak?"
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
armithis 2007. június 20. 5151 hozzászólás 21.
most erre mit lehet mondani? szerintem idetlen tortenet...
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Cuminator 2007. június 20. 91 hozzászólás 3008.
bácsi te kedvelsz engem? :$
SzuL 2007. június 20. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Cuminator üzenetére (#220): Válasz Cuminator üzenetére (#221): tökjó, hogy megtudtuk ezt is :kira
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
régebben tele ettem magam dinnyével joghurtal és brassóival lefekvés elõtt és valamikor éjjel arra ébredtem hogy hánynom kell gyorsan ki is másztam a vécéhez és rákészültem a dologra. próbáltam egyenesen tartani a fejem mert azt kurvára utálom ha az orromon jön ki. meglepetésemre olyan erõteljesen jött a hányás hogy az sugárban jött szintén mint a filmekben. sose hittem hogy van ilyen eddig mindig csak kiböffent azt annyi. aztán elgyengültem lehajtottam a fejem és az orromon keresztül is jött a cucc. reggel szépen kiszedtem a félig megrágott húsdarabokat meg a dinnyedarabokat az orromból és jót röhögtem az egészen.
egyszer focsizás közben futottam és a felém guruló labdát hetesrõl rálõttem a kapura teli csüddel elég erõsen és az pont a kapufáról visszapattant a fejemhez csapódott és mint a filmekben hanyadt estem. az szerintem elég vicces votl!
Revolution 2007. június 19. 971 hozzászólás 374.
Szerintem nagy muris kis történet :D
Revolution 2007. június 19. 971 hozzászólás 374.
Sági Szabolcs (Szasza) története: [b]Hogyan törjünk be a saját nagyszüleinkhez?[/b] A történet a négy évvel ezelõtti nyáron játszódik, amikor még a szünidõ egyet jelentett a nagyszülõkhöz költözéssel. Egész nyarakat töltöttem el már elõtte is a traktoroktól hangos és néha lószartól bûzlõ falusi utcákon, elfelejthetetlen élményeket szerezve. Hasonló ez utóbbi is. Nem voltam már olyan kisgyerek, 17. évemet tapostam éppen, ennélfogva nagyipari mennyiségben folytak a bulizások, csajozások, és mindaz, amire ennyi idõsen ereje meg kedve van az embernek. Persze életkorom a nagyszüleimnek (fõleg mamának) nem volt igazán szempont, ahogy az elvárható, én továbbra sem voltam több kisunokánál, akinek legkésõbb este 10-kor az ágyikóban a helye. Aznap érkeztem csupán meg, amikor Csabi barátom máris sörszagú, AC/DC-tõl hangos éjszakai züllésbe invitált, könyörögnie naná, hogy nem kellett. Az másodlagos hülyeség, hogy a bulit a városba terveztük, ahonnan eljöttem, de hát az ember a mehetnék lázában apróságokkal nem foglalkozik. A buli nem volt különösebben emlékezetets, de a hazaérkezésem annál inkább. Nagyszüleim, míg csak ketten vannak, szeretik a biztonságot, és az elsõ, biztonsági ajtó, amit csak egy gránáttal kombinált rinocérosz nyitna ki, délelõtt van csak nyitva, tehát eleve kizárta a bejutási próbálkozásaim, így mint mindig, a hátsó ajtó felé lopakodtam. Nem okozhattam akkora zajt, hogy felkeljenek: a kevésbé jól sikerült bizonyítványtól megszigorult arcú édesanyám így búcsúzott: "normális legyél, nem minden este hajnalig kimaradni!" Végülis csak az elsõ estém itt, nem az összes. Nem számítottam arra, hogy a kilincs lenyomása ekkora meglepetést okozhat: nem nyílt ki, úgy bezárták, mint a Viszkist. A kedves papa kizárt, elfelejtette, hogy odamentem nyaralni, fasza! Na mindegy, ez nem foghat ki rajtam, bejutok valahogy, döntöttem el magamban kicsit spiccesen. Hajnali négy óra volt, így zajt nem csaphattam. Felkészüléskor magamhoz vettem a nagyfater õskori, ruszki technológiával rendelkezõ elemlámpását, és lehetséges megoldások után kutatva törni kezdtem a fejem. nagy szaki lévén az öreg mûhelye tele van szerszámok hadával, így elsõ ötletem egy kalózkulcs volt az olyan zárakhoz, amik egyszerûek, mint a vágódeszka. Kis keresés után meg is találtam, de sajnos tudomásul kellett vennem: a kulcs benne van a másik oldalon. Sebaj, van csipesz. Szép hosszú . Odavittem, és ismét a papa hihetetlen technika felkészültsége miatt vált a mosolyom kevésbé õszintévé: be volt zsírozva, és a csipesz úgy csúszott rajta, mint egy taknyos béka. Ekkor az egésaz cuccot fogtam, és belevágtam a mami felmosóvödrébe, és hátramentem a pajtához, hátha az a padlás valamilyen összeköttetésben áll a ház tetõterével. Persze nem, így egy kis mennyiségû verejték árán gazdagodtam némi porral és pókhálóval. Az elemlámpa egyre bátortalanabbul pislákoló fánye és a meg-meg szûnõ mozgáskultúrám gyorsabb cselekvésre sarkallt. Körbeszaladtam - ami helyes fordításban olyan tevékenység lehetett, mint mikor egy háromlábú kergemarhakóros tehén balettozik -, hogy megnézzem, hol van nyitott ablak. Mindenhol csak az volt, ami alapjáraton mindenki képére megkönnyebbülést csalna, de nagyatyám gondoskodása magasról nézett rám büszkén: szúnyogháló. Mindenhol. Persze nem 4 csavarral, hanem nyolccal. Egyetlen ablak volt, az étkezõé, ahol négy csavar tartotta. Nem kellett sok idõ, hoztam egy villáskulcsot, és nekiláttam, hogy leszedjem a mûanyag hálót. Az anyák nehezen engedtek, nyekergésüktõl amúgy is túl éberen alvó nagymamám, hortyogni kezdett, és zavarosan szedni a levegõt, mint egy lefulladni készülõ motor. Ekkor abbahagytam, és hoztam egy kis olajat, ettõl a dolgok sikamlósabbakká váltak. Az anyák is egész könyedén lejöttek, így már csak az volt a dolgom, hogy leszedjem a hálót a fa kerettel, és bemásszak. A fa keret persze feszült a csavarokon, így negyed órámba tartott lefeszegetni róla úgy, hogy ne csapjon zajt. Már ott voltam ,hogy szarok az egészre, és átmegyek Csabihoz aludni, de nem, a magyar virtus hajtott. Ekkor már majdnem fél hat volt. Elkezdtem bemászni, az ablakpárkány persze, a rohadás elkerülése miatt egy alulemezzel volt bevonva, de szinte hihetetlen, valahogy az is képes volt hangot kiadni. Átléptem ezen, a gázkonvektoron, és rátettem a lábam mama párnázott székének karfájára. Alig hogy a súlyom is ránehezítettem, persze hogy dõlni kezdtem, mnit az ólajtó, nem emlékszem már mibe kapaszkodtam meg, de arra igen, hogy annak nem volt hangja. Meglepõ. Visszaállítottam a széket, és bemásztam. Odamentem a hátsó ajtóhoz és kinyitottam a hátsó ajtót, a kulcsot meg a zsebembe csúsztattam, félve attól ,hogy a nagymutti direkt szopat, és végigröhögte az egészet, miközben alig várja, hogy amint kiteszem a lábam rázárja megint. SZóval kimentem, a tök sötétben (a lámpa eddigre már rég kihalt) visszatettem a hálót és bementem aludni a francba. Ekkor volt hat óra. Másnapi beszélgetések során kiderült, hopgy semmit sem sejtenek az egészbõl, és nem is igazán foglalkoztak a dologgal, merre jártam. Aznap este Csabi ismét hívott, és vonakodva bár, de elmentem. Az már szolidabb buli volt, csak a faluban iszogattunk. Éjfél körül érkeztem meg, de rájöttem, jobb lett volna, ha inkább elmesélem, hogy jutottam be, mert az a rohadt ajtó megint zárva volt. Negyed óra alatt bejutottam. Gyakorlat teszi a mestert...
rambo6 2007. április 29. 203 hozzászólás 1713.
Válasz sweeping üzenetére (#216): en az öngyujtommal vagyok midndig igy, az összes zsebemben keresem, csak abba nem ahol eppen van egyebkent ha mer vicces: suliban irjuk eppen az üzlezti levelet jegyre,en egy masik taggal együtt csinaltam mert nemvolt eleg gep a teremben. Mar ora vegefele vagyunk, amikor mi voltunk a masodikak akik keszlettünk, elmentjük, kinyomtatjuk minden majd veletlenül egy elegedett nyujtozo mozdulattal lenyomom a mögöttem levö gombot a falon, ami egyben a biztositek. a többiek kicsit küldtek el a p"csaba :]
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Revolution 2007. április 29. 971 hozzászólás 374.
Na és most jöjjön egy vicces történet. Ez lanon történt épp indítani akartuk a gamet, a gyerek meg megszolal: Hól a fejhallgatóm uristen el ne indítsátok hang nélkül nem akarok játszani. Inkább segítsetek hol van mondjátok mááááár. Nem szoltunk egy szót se csak röhögtünk ö meg nem értette kereste kereste, majd mondtuk te hülye a fejeden van :D. Na hát erre õ aztán még nagyobb nevetésbe kezdett nagyon komoly volt :D. Tényleg veletek volt már hasonló?
Revolution 2007. április 29. 971 hozzászólás 374.
Hát ez egy nem mindennapni dolog számomra ezért írom ide le. Megnyertem életem elsõ érmét ami egy bronz érem lett 3km-en.
Dominator 2007. április 21. 1010 hozzászólás 356.
Válasz rambo6 üzenetére (#213): igen én is ezt írtam, csak aztán úgy belebonyolódtam, hogy itt ki kinek válaszolt, hogy hagytam az egészet.
Ketrecet épits or ban!
rambo6 2007. április 21. 203 hozzászólás 1713.
Válasz triAz^ üzenetére (#211): Scar biztos a fagyira gondolt ^^
Dominator 2007. április 20. 1010 hozzászólás 356.
hülyeség:)
Ketrecet épits or ban!
triAz_ 2007. április 20. 1069 hozzászólás 327.
Válasz Scarface üzenetére (#209): jaja 10 evesen?:D
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
Scarface 2007. április 20. 657 hozzászólás 567.
Válasz armithis üzenetére (#209): azhát, nyaljanak mást ^^
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
armithis 2007. április 20. 5151 hozzászólás 21.
Válasz triAz^ üzenetére (#208): Válasz LaczKo üzenetére (#207): hulyek :D minek nyalogatjatok :kira
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
triAz_ 2007. április 20. 1069 hozzászólás 327.
Válasz LaczKo üzenetére (#206): Az nem semmi...én is egyszer odafagytam apam kocsijához mert meg akartam nyalni a visszapillantot:)! Vicces az volt se kiabálni se dudálni nem tudtam...még jo hogy anyam látott a konyhánk ablakábol^^!
LaczKo 2007. április 19. 74 hozzászólás 3403.
Én télen odafagytam a nyelvemnél fogva a kikapuhoz...2szer is:) Másodjára nyitva volt, szal a segítséghez csengetnem kellett, ahhoz meg becsukni az ajtót, mert nem értem el a csengõt...Mindezt fényes nappal.
VOoRTex 2007. április 19. 308 hozzászólás 1225.
Válasz Naib üzenetére (#201): drágalátos tesom tulipán bimbóval táplálkozott kimentünk kertbe és végiglegelte a tulipánost de egyszer anyu lebuktatta mert kiváncsi volt mi történik a tulipánnal (4-5évesek lehetünk)
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
Konen23 2007. április 19. 586 hozzászólás 669.
hát nekem sok jó sztorim van! Most épp az jut eszembe mikor eaglel elmentünk kocsmába!Természetesen jól beittunk és elindultunk haza!Közben 2 barátunk is csatlakozott hozzánk!1ik nagyon részeg volt és megállt hugyozni!1ik ház elõtt pisált épp és orditozott!ki jött a ház lakója valami öreg bácsi lehetett!haverom nekiállt neki pofázni h mit keménykedsz meg ott ugrált neki mitha boxolni akarna!öreg bácsi erre visszament a házba és fél perc mulva azt láttuk h jön ki 1 piros watrburgal a garázsból!befostunk h jön a hajsza!!nekiálltunk futni! És télleg jött a kocsival az a marha ember!2en bementünk a focipálya melletti ligetbe és lehasaltunk!1ik haverom a focipálya pisálóhelyéhez bujt az uccsó meg futott össze vissza!de ezt nem lehet igy jól leirni ott kellett volna lenni eszméletlen volt ott kergetett minket meg körözött összwe vissza mi meg fostunk tõle és telefonáltunk a másikaknak h merre bujtak!!de végülis a bácsi megunta a hajszát és hazament!
télapó ittvan!
armithis 2007. április 19. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sweeping üzenetére (#203): Válasz triAz^ üzenetére (#191): jackass ^^
Revolution 2007. április 19. 971 hozzászólás 374.
Ez még a tavalyi f-1 szabadedzés után történt: Legalább 8 ilyen dudából kinyomta az összes gázt, vagy amit ez tartalmaz. [url=http://kepfeltoltes.hu/view/070419/f1orult_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]Fujjad öcsém aggyá neki :D <----[/url] [url=http://kepfeltoltes.hu/view/070419/f1orult1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]A Kékruhás csávó gondolata: Ez valyon normális? <--[/url] Tuti hogy halláskárosult lett ezekután. De ez még mind semmi megtámadott egy alonso drukkert, nagyon komoly volt. Kiabáltak neki adjál neki ezaz :D, iszonyat komoly volt ez a csávó meghaltunk a nevetéstõl, már ezért megérte kimenni :D. (Kicsit várni kell amíg betöltenek a képek, maximum fél perc, egyébként nem magyar a csávó)
Kotyo 2007. április 19. 81 hozzászólás 3205.
A madarasi hargitan (erdelyben), kurvara megreszegedtem, es a haverok meseltek hoyg miket muveltem le... kezdtem hazipalinkaval utana 7 sor, es alexandrin, a szaladot a 2 ik osr utan elvagtak! Allitolag egy fa oszloppal tancoltam, meg is kertem a kezet, utana a kovetkezett a tanc a busz soforrel kai szinten kiutotte maga! reggel kelek fel, es kicsit furcasltam hogy egy 7 szemelyes agyon cask 2 en alszunk.. en siman felkelek hogy fekudjek az eredeti helyemre de ket lepes utan egy talra pillantottam, es agyon hagytam magam!! azota nem keverek az italokat!
Naib 2007. április 19. 5216 hozzászólás 19.
Én kiskoromban megettem egy kaktusz gyökerét, jó sok földdel. Biztos finom volt...
Every man lives - not every man truly dies!
fiR 2007. április 19. 1306 hozzászólás 264.
pin eccer leszopott 1 cigányvajdát obi felvette videóra de aztán beszállt mer ugye nembírta ki hogy ne cidázza le a fekete pepest
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát
2007. április 19. hozzászólás .
Válasz Scarface üzenetére (#198): nade olyan mar volt
Scarface 2007. április 19. 657 hozzászólás 567.
Válasz nOia üzenetére (#197): nem akarod mondjuk befonni a hajadat?:D raszta nOia
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
2007. április 19. hozzászólás .
nekem nyugodt gyermekkorom volt, ez megmagyarazza, hogy en vagyok az admin es nem ti :P
Scarface 2007. április 19. 657 hozzászólás 567.
Nekem apám kétszer a fejemre csukta a kocsiajtót. 1x olaszországban 1x itthon Ez meg is magyarázza a belõlem áradó idiótaságot. :kira
triAz_ 2007. április 19. 1069 hozzászólás 327.
Válasz dexkill üzenetére (#193): Jolvan megnyugodtam akkor nem csak én vagyok pihent:)!
dexkill 2007. április 19. 1403 hozzászólás 240.
Válasz triAz^ üzenetére (#191): én franciasaláta zöldségbõl répakockát dugtam az orromba (csipesz itt is befigyelt...:D) meg kukoricaszemet egyszer, de az kijött magától:)
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
Scarface 2007. április 18. 657 hozzászólás 567.
Válasz triAz^ üzenetére (#191): AZIGEN :D
Vertigo 2007. április 18. 1776 hozzászólás 173.
Válasz triAz^ üzenetére (#191): SÁ:DÉAÉA:D úúúristen :D
triAz_ 2007. április 18. 1069 hozzászólás 327.
Egyszer felszippantottam az orromba egy kukacot es kijott a szamon... :sleep! Majd megprobaltam gumimacival de az fent akadt es csipesszel vette ki anyam.... 8 eves voltam :$
Szenya 2007. április 18. 539 hozzászólás 728.
Válasz sweeping üzenetére (#188): szegény gyerek :(
Death Note :kira
Revolution 2007. április 18. 971 hozzászólás 374.
Ezt a sztorit a biosz tanáromtól hallottam: Ez még elég régen történt, egy kis gyerekrõl szol alig néhány éves lehetett, és babot rakott a fülébe, az meg kicsirázott :D De frankon a gyerek ilyen 2év körüli lehetett, és mivel a fülben olyan jó nedves közeg van kicsirázott a bab és átszakította a dobhártyáját, így most az egyik fülére süket azaz emberke akivel ez történt régebben. Ez nagyon brutális szerintem :D:D De amugy nagyon szomorú történet, sajnálom az illetõt :( :(
Scarface 2006. november 26. 657 hozzászólás 567.
Válasz armithis üzenetére (#170): fantáziadús elfoglaltság ^^
armithis 2006. november 26. 5151 hozzászólás 21.
jófej srácok! Õk tudnak szórakozni! :kira
SosMogyi 2006. november 26. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#167): vanilyen ^^
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Revolution 2006. november 25. 971 hozzászólás 374.
Válasz rambo6 üzenetére (#167): Hehe lol dehülyék :D
rambo6 2006. november 25. 203 hozzászólás 1713.
Ez tapolcän törtent ahol közepsuliba järtam, hogy 3 odavalosi sräc megrendezett egy emberrabkäst.Csak a nepet akartäk etetni. Az egyikük a Spar parkolojäban setält mikor a mäsik kettö megjött egy kocsival, simaszk meg minden ahogy kell, kiugrottak majd betuszkoltäk a tagot a kocsi csomagtartojäba! A järokelök majd összefostäk magukat, szal a dolog jol sikerült. Annyira jol hogy valaki felirta a kocsi rendszämät, es feljivta a zsarukat, akik meg aznap ott is voltak a cimen. Le is csuktäk öket pär napra mär nemtom milyen indokkal. De ekkora szarokat tenyleg ^^ egyebkent ez benne volt anno a tenyekben
jovoktom 2006. november 25. 3227 hozzászólás 60.
Válasz Caleb üzenetére (#164): hát igen, a sör életeket ment :kira
Cedric 2006. november 25. 8720 hozzászólás 5.
Válasz cabala üzenetére (#155): apu megvette ^^ és télleg jo történetek vannak benne ^^
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Caleb 2006. november 25. 3855 hozzászólás 42.
Válasz jovoktom üzenetére (#161): nem. ittam rá egy sört és semmi bajom nem lett:kira
global moderator
PhArAo 2006. november 25. 2737 hozzászólás 85.
Válasz SosMogyi üzenetére (#162): ja asszem^^
RIP Ödi
SosMogyi 2006. november 25. 3354 hozzászólás 54.
Válasz PhArAo üzenetére (#158): jah hogy azt így írják?:D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
jovoktom 2006. november 25. 3227 hozzászólás 60.
Válasz Caleb üzenetére (#154): és nem fulladtál meg ? :O
armithis 2006. november 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Scarface üzenetére (#159): Van egy ilyen azthiszem, hogy Hihetelen történetek, 200 oldal körül, nem nagy durranás. Ilyen sztorik vannak leírva.
Scarface 2006. november 24. 657 hozzászólás 567.
Válasz sweeping üzenetére (#156): ez de lol,hol lehet ilyet olvasni?:D