Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

Dylan 2006. november 15. 2494 hozzászólás 101.
Válasz dexkill üzenetére (#107): Akkor avassatok be minket pls a részletekbe. Thx!
dexkill 2006. november 15. 1403 hozzászólás 240.
Válasz Scarface üzenetére (#106): nem vicc... komolyan ~|
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
Scarface 2006. november 14. 657 hozzászólás 567.
Válasz armithis üzenetére (#105): ilyennel ne viccelj :O Válasz Dominator üzenetére (#104): fárasztó nap :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
armithis 2006. november 14. 5151 hozzászólás 21.
noia majdnem meghalt!
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Dominator 2006. november 14. 1010 hozzászólás 356.
ezt a cedest nem vgágom, hogy mi ebbe a lol. De ha már suli: Közép : 13. gyakorlat óra, 5 en vagyunk. Kis családias hangulat. Szünetben lent voltunk udvaron, rendszerint "extra szünet"et tartottunk. és jó 5 perces késéssel érkeztünk be az órára. Most is így történt, amikor megyek vissza, kilincset majd leszakítom, ajtót berúgom.... és aztán derült ki, hogy ott 1 másik osztály, ugyanis közbe teremcsere volt. 2. Épp folyosón sétálgatok, egyszercsak szemetszúr nekem 1 felkapcsolt villanykapcsoló, de mindenhol sötét volt. Elkezdem föl-le kapcsolgatni, hogy mégis mi a fene az. Erre az ott lévõ kistanári szobácskából kiront tanár, hogy melyik hülyegyerek játszik a lámpával???? De ez még semmi, erre odébbállok és mit hoz a sors, 1 másik osztálytársam is pont "fennakad" azon a kapcsolón és õ is lekapcsolja. Persze, õ nem volt szemtanúja elõzõ jelenetnek. 3. 12.osztály, épp töri óráról lógunk, suli sarkában meghúzódva. Szünet kezdetekor elõmerészkedünk, közbe mondtam többieknek, "milyen vicces lenne, ha ofö pont ma tartana az udvaron órát", és tényleg vazze, ofö pont udvaron tartott órát :O Még szerencse, hogy nem vett észre.
Ketrecet épits or ban!
Scarface 2006. november 14. 657 hozzászólás 567.
Válasz Cedric üzenetére (#102): lool :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Cedric 2006. november 14. 8720 hozzászólás 5.
órán a gyakvezér olvassa hogy kik küldték be a kötelezõ házikat, van 1 csaj akit Vmi Erzsébet Hajnalkanak hívnak és a gyakvezér Hajnalkanak szólította, erre a csaj mondja: -lehetne ha böbének hívnál? másik csaj hátulról beordítja: -ENGEM MEG HOGY ICU ^^
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
2006. november 14. hozzászólás .
Válasz dexkill üzenetére (#98): ahol a csavarok odafogjak :)
Caleb 2006. november 14. 3855 hozzászólás 42.
Válasz dexkill üzenetére (#98): ha jol emlexek akkor abcsinak egy gecinagy 19"-es CRT van. Amin akkora egy SCV mint az öklöm:)
global moderator
esox 2006. november 14. 855 hozzászólás 432.
Válasz nOia üzenetére (#95): Az emberi kíváncsiság hatalmas méreteket ölt! Namármost ugye én itt ülöka gép elõtt mellettem a radiátor. Gondoltam magamban kipróbálom ezt a dolgot. Ugyanmár hülyegyerek ne szórakozz jött egybõl a másik gondolat. Pár per múlva a lábam már közelített a radiátorhoz, majd mégis hozzányúltam a monitorom közepéhez. Na mi történt? Semmi jó sok újjlenyomat lett a képernyõ közepén és kurvára zavart úgyhogy le is mostam...
"Ezért inkább 1-est adok, inkább maradnál csengben." (nem merem ide írni...)
dexkill 2006. november 14. 1403 hozzászólás 240.
Válasz nOia üzenetére (#95): sztatikus elektromosság:) A katódsugárcsõ mûködése ugye elektronsugárzáson alapul, így bizonyos tárgyak, pl. az emberi test is, fel tud töltõdni. Ennyi. (Jah Caleb már írta, nem olvastam, csak kommenteltem...:)) De ha ezek után azt mondod, hogy tft-d van... :kocka :D Amúgy érdekesség, hogy az én gépem viszont tényleg ráz! Ha kikapcsolom, és a ház fémrészéhez érek, nem mértem még meg, de 20-40 V-ra tippelek, mert erõsen csíp, de azért még nem ráz veszélyesen. Ha viszont egyszer kihúzom, akkor akár vissza is dughatom nem ráz. Gondolom a táp feltöltõdik, de hol ér hozzá a házhoz...? :hey
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
dexkill 2006. november 14. 1403 hozzászólás 240.
Válasz dada007 üzenetére (#92): teszem hozzá, hogy a Fradi 80%-ban Fotex tulajdon, a Fotex zsidó érdekeltség, a zsidók liberálisok, akkor a fradisták miért üldözik a cigókat...? :hey ^^
Caleb 2006. november 14. 3855 hozzászólás 42.
Válasz nOia üzenetére (#95): Mivel a monitor belso reszet elektronagyu pasztazza, elofordul hogy sztatikusan feltoltodik. (pozitiv toltestobblet az uvegfeluleten) Szoval gyakorlatilag lefoldelted a monitort a radiatoron. (legalabbis szvsztem)
global moderator
2006. november 14. hozzászólás .
Felig tudomanyos jellegu, felig erdekesseg, amit most leirok. Ma este ultem a gep elott es mivel Photoshopztam, nem akartam szemmertekre hagyatkozni, igy kb-ra kezzel mertem le az aranyokat egy kepen. Furcsa bizsergest ereztem a kezemben, mintha elzsibbadt volna. Megegyszer hozzaertem a monitorhoz, ujra ereztem, mintha valami megrazott volna. Rajottem a turpissagra. Ha a labam hozzaer a radiatorhoz a kezem pedig a monitorhoz, akkor az bizony megraz :D Mint tudjuk ugye, az uveg eleg jo szigetelo, meg egyebkent is mi razna meg a monizor kozepen, szoval erdekes a dolog :)
Scarface 2006. november 13. 657 hozzászólás 567.
Válasz armithis üzenetére (#89): oha.... :O (én már helyben megpunnyadtam volna:))
SosMogyi 2006. november 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz dada007 üzenetére (#92): vanilyen Válasz Max_Power üzenetére (#90): abból nemjó élni...
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
dada007 2006. november 13. 194 hozzászólás 1781.
Most vasárnap kisérem ki 1ik havert Keletihez, Blahánál jön szembe csákó full fradi cuccban, ordibál "HAJRÁ FRADI, FUJ FUJ KURV@ CIGÁNYOK" és jött szembe 1 cigány, hamar megrugdosta ugy hogy cigány összeesett, aztán jött 1 másik azt meg ugy megfejelte hogy az is összeesett, majd 1 nõ leállitotta a fradistát.
jovoktom 2006. november 13. 3227 hozzászólás 60.
Válasz Max_Power üzenetére (#90): gondolom annyira akkornem is érdekli
Max_Power 2006. november 13. 1055 hozzászólás 333.
Válasz chuwee üzenetére (#79): LOL. Nekem van 1 ismerõsnõm, odamegyek hozzá Szigeten a Zebra elõtt (Mad-Dogg stand melletti kocsma) (1. Szigete) kérdezem hogy tetszik a Sziget? Aszondja: "Nagyon frankó, tegnap kiraboltam egy csávót, kivettem a tárcájából 1 5ezrest és elmentem vele, utánam se nézett." Azóta nem találkoztam a csajjal. Amúgy baromi ritka az ilyen eset a Szigeten. Aki azért megy Szigetre hogy kifosszon másokat annak komoly problémái lehetnek, és nem érti am fesztivál lényegét és feelingjét.
Welcome to Jamrock!
armithis 2006. november 13. 5151 hozzászólás 21.
Tegnap este nézem a supernatural 2. évad nyitó epizódját. A tv-n volt tesóm kulcsa. Sötét volt a szobában csak egy kislámpa fénye volt csak, hogy ne tiszta sötétben nézzek tv-t. Szóval nézem a mûsort amikor, tudjátok jön egy vágás, egy ilyen vaskos, mély hang (ekkor mennek el reklámozni amerikában a tvnél) és ekkor történt meg az, hogy ugye berezonált a tv egy picit, gondolom és ekkor a kulcs lecsúszott a tvrõl és leesett én meg szívbajt kaptam helyben. A dologban még az is érdekes volt, hogy Dean, mint szellem mozgatta Sammy kezét, láthatatlanban és amikor jön a vágás egy "láthatatlan" erõ letolta a kulcsot a tvrõl :) Jóvót :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
DaVkOv 2006. november 12. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Scarface üzenetére (#87): a kopasz nyilván :D
this is FleSs YES?
Scarface 2006. november 11. 657 hozzászólás 567.
Válasz Dak üzenetére (#85): õ volt a vonatsofõr vagy a kopasz?:D
rambo6 2006. november 11. 203 hozzászólás 1713.
[quote=triAz^ írta(#74)]Állunk bringával nemmessze egy vonyarchoz közeli vasutátjáróban [/quote] Ja azt az ätjärot vägom mert en is Vonyarci vagyok! ^^ Iden is meghaltak ketten husvet hetfön._Ugye locsoläs meg pia meg minden. Ott mindig van ilyen. Bär az esetek többsegeben ez nem ilyen viccesen vegzödik, mint a mercis foszernal.
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
2006. november 11. hozzászólás .
Válasz triAz^ üzenetére (#74): bazmeg erre emlékszem, ezt protexin egyik haverja mesélte, és protexinnel történt :P
joeczar 2006. november 11. 1473 hozzászólás 224.
Válasz triAz^ üzenetére (#80): *vára átb*ták
United Universe Clan - Then & Now
armithis 2006. november 11. 5151 hozzászólás 21.
Válasz triAz^ üzenetére (#74): jo mondjuk elekepzelheto hogy nem lett a faszinak nagyobb baja mert a zsuzska eleg lassan megy meg papairbol van a merci meg massziv gep es a vonatoknak amugy is lassitani kel sorompo nelkuli atjaroknal. erdekes vicces?
chuwee 2006. november 11. 551 hozzászólás 718.
Csendes Csaba-Balogh Geza:A gyaszmagyar cimu konyve igy kezdodik: "-Mennyit kaptal? -Huszonot evet. -Miert? -Semmiert. -Nem mondasz igazat!Semmiert csak tiz evet szoktak adni. (Bortonparbeszed a Szovjetuniobol,a 40-es evekben)"
grateful for every moment,,,flying in the depth of silence,,,unconditioned love!!
jovoktom 2006. november 9. 3227 hozzászólás 60.
Válasz triAz^ üzenetére (#80): hát énse értettem ebböl sok mindent addig értettem h elvitte a 5ezrest
triAz_ 2006. november 9. 1069 hozzászólás 327.
Válasz chuwee üzenetére (#78): Sztem ez a világ leghoszabb összetett mondata volt...amugymeg nem igazán értem a lényegét :dread!
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
chuwee 2006. november 9. 551 hozzászólás 718.
szigeten tortent velem meg haverral iden egy eleg kellemetlen es egyben morbid jelenet,epp szivtunk valami jo zoldseget szetvoltunk esve mint az allat,es 2 orat mozdulatlanul alltunk a party arenaban,maj haver elmegy venni 2 nesteat,es mivel szukosen allt az anyagiakkal add egy 5000 est meg egy 100 ast,megkapja a ket uditot es kap vissza 500 forintot,es a csaj elhuz a picsaba.haver tok szetesve nem ertette,majd rajott hogy a picsa atbaszta,egy ido utan a csaj jon oda hozza hogy mit akarsz,es o erre azt m,onja hogy hogy mit akarok hat 4500 forintot bazd meg,termeszetesen a csaj lenyulta havert,haragjaban mar csak annyit birt mondani a picsanak hogy vegyel szemuveget,a csaj felnez es akkor latja hogy van rajta szemuveg:)) mind1volt,buliztunk delutan 1 ig.:)
grateful for every moment,,,flying in the depth of silence,,,unconditioned love!!
ther 2006. november 9. 3121 hozzászólás 65.
Válasz PhArAo üzenetére (#47): szerintem a buzera is szar :), de lehet, hogy igazad van
o_O
Max_Power 2006. november 9. 1055 hozzászólás 333.
Válasz DaVkOv üzenetére (#76): Akkor szegény kopi, szerencsésen megúszta :D:D:D:D Amúgy valaki tudja mi az a "logisztori"?
Welcome to Jamrock!
DaVkOv 2006. november 9. 2174 hozzászólás 125.
Válasz triAz^ üzenetére (#74): hahaha év poénja Válasz Max_Power üzenetére (#75): de nyilván az
this is FleSs YES?
Max_Power 2006. november 9. 1055 hozzászólás 333.
Válasz triAz^ üzenetére (#74): LOL ne mondd hogy ez igaz :D:D :confused
Welcome to Jamrock!
triAz_ 2006. november 9. 1069 hozzászólás 327.
Hát én ezt láttam haverokkal... Állunk bringával nemmessze egy vonyarchoz közeli vasutátjáróban (sorompo nélküli)...halljuk, látjuk hogy jon a vonat gondoltuk mar nem megyunk át elötte ^^! Jön egy baszottnagy régebbi-tipusu merci, benne egy nagy kopasz állattal. Csávó szépen ráhajt a sinekre vonat pont oldalbaszeli az anyosülés felõl! Vonat nagyban tolja a kocsit aminek a hátulja megakad egy oszlopban...szerencsétlen Merci szabályosan "kiflibe hajlik" . Mi meg csak nezunk mint a hulyek... Megáll a vonat (piroska volt), kinos csend......egyszercsak kinyilik a merci ajtaja és kiszáll belõle a csávó aki volt kb 2 méteres és 150 kilos, oylan 35 éves, és rábasz a széjjeltört kocsi tetejére: [b]"Basszameg, anyukám hogy lefog cseszni már megint....!!!!"[/b] De ezt igy szó szerint! Kocsi totálkár csávonak meg eltort az orra....mák?!?!? ez olyan két éve volt, de még most is alig birtam leirni ugy kellett röhögnöm! :] :kira ^^
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
Válasz Max_Power üzenetére (#62): Ezt ismertem már valahonnan :), mégha nem is pont így. Válasz esox üzenetére (#56): Ez télleg old már :P, de attól még megálja a helyét.
Kezdj minden reggelt, mint az utolsódat, így este megbánás nélkûl halhatsz meg. Ride a bike 4ever! ThiS iS the wAy I wAnT t0 Be! Im a perfect warrior, cold and ruthless, Im straigh alone
Válasz jovoktom üzenetére (#68): lol ez fájt :D
Kezdj minden reggelt, mint az utolsódat, így este megbánás nélkûl halhatsz meg. Ride a bike 4ever! ThiS iS the wAy I wAnT t0 Be! Im a perfect warrior, cold and ruthless, Im straigh alone
armithis 2006. november 8. 5151 hozzászólás 21.
ááá
DaVkOv 2006. november 8. 2174 hozzászólás 125.
Válasz jovoktom üzenetére (#68): ez fájt :D
this is FleSs YES?
Cedric 2006. november 8. 8720 hozzászólás 5.
ez jó ^^
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
jovoktom 2006. november 8. 3227 hozzászólás 60.
2 osztálytársam éjszaka valami macskát kergettek, ami bemászott egy kocsi alá. Hasra feküdnek megnézik hol a macska, majd megszólal az egyik. - Ott van a jobb keréknél, szedjük ki. Erre megszólal valak ia kocsiból: -Takarodjatok innen, vagy hívom a rendõrséget. Hallottam hogy el akartátok lopni az egyik kereket, felvettem a telefonra. ß)
armithis 2006. november 8. 5151 hozzászólás 21.
ez a kopaszos stzori de gaz :) marmint vicces :D
Max_Power 2006. november 8. 1055 hozzászólás 333.
Válasz joeczar üzenetére (#64): Nem :) Mellettük ült a kocsijában...
Welcome to Jamrock!
Scarface 2006. november 7. 657 hozzászólás 567.
Válasz joeczar üzenetére (#64): :D
joeczar 2006. november 7. 1473 hozzászólás 224.
Válasz Max_Power üzenetére (#62): õ volt a kopasz?
United Universe Clan - Then & Now
Max_Power 2006. november 7. 1055 hozzászólás 333.
Válasz armithis üzenetére (#61): Nekem meg a matektanárnõm hogy megtörtént az egyik barátjával. Nem pont így de ez a lényeg.
Welcome to Jamrock!
Max_Power 2006. november 7. 1055 hozzászólás 333.
Haverom szamtanúja volt. Blahánál áll a kocsisor a pirosban, valaki szabálytalankodik. Feket Mercedesben kétszer kétajtós szekrény, 2 db kopasz ül. Kiszáll az egyik, odamegy egy Mazdához, amiben szintén két csóka ül. Kiszáll mind2. Két kis nyikhaj gyerek atlétában. Az egyik kicsap 1 viperát (3ad akkora volt a karja mint a kopasznak), és echte orosz akcentussal aszondja: "Kihúzom a beled" ! Kopasz elkezd futni, futna utána a viperás gyerek, de a másik lefogja ("Nye bántsd nye bántsd!"). A hatalmas kopasz elfutott a Keleti-ig, ahol felvette a másik és elhajtottak. :$
Welcome to Jamrock!
armithis 2006. november 6. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Cedric üzenetére (#54): valami ilyesmit meselt az iranyitastechnika tanarunk balasetvedelmi oktatason :)
Max_Power 2006. november 6. 1055 hozzászólás 333.
Válasz sweeping üzenetére (#26): Talált süllyedt! :D
Welcome to Jamrock!
Revolution 2006. november 6. 971 hozzászólás 374.
Válasz esox üzenetére (#56): Én ezt még nem halottam :D Ez nagyon nagy :D
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.