Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

Válasz esox üzenetére (#56): Ismerõs ^^
Kezdj minden reggelt, mint az utolsódat, így este megbánás nélkûl halhatsz meg. Ride a bike 4ever! ThiS iS the wAy I wAnT t0 Be! Im a perfect warrior, cold and ruthless, Im straigh alone
joeczar 2006. november 6. 1473 hozzászólás 224.
jah ez anno mindenkinek elment körlevélben...
United Universe Clan - Then & Now
esox 2006. november 6. 855 hozzászólás 432.
Ezt a csodát is emlbe kaptam. Állítólag öreg de nagyon kemény :) Ez egy rádióbeszélgetés, ami gallíciaiak és északamerikaiak között valóban megtörtént, a 106-os tengerészeti vészhívó csatornán rögzítették a gallíciai partoknál, Costa de Fisterrán 1997. 10. hó 16.-án. (A beszélgetés valóban megtörtént, és eloször 2005 márciusában hozta nyilvánosságra a spanyol katonai hivatal. Minden spanyol újság leközölte, és egész Spanyolország halálra röhögte magát.) **Gallíciaiak: (Zaj a háttérben.)**: Itt az A853 beszél Önökhöz, kérem változtasság meg a pozíciójukat 15 fokkal délre, hogy elkerüljük az ütközést! Önök egyenesen felénk tartanak, a távolság 25 tengeri mérföld. **Amerikaiak: (Zaj a háttérben): Azt tanácsoljuk Önöknek, hogy változtasság meg a pozíciójukat 15 fokkal északra, hogy elkerüljük az ütközést! ** Gallíciaiak: Negatív válasz. Megismételjük: változtassák meg a pozíciójukat 15 fokkal délre, hogy elkerüljük az ütközést! ** Amerikaiak: (Egy másik hang): Itt az Amerikai Egyesült Államok egyik tengeri hajójának kapitánya beszél Önökhöz. Ragaszkodom hozzá, hogy azonnal változtassák meg a pozíciójukat 15 fokkal északra, hogy elkerüljük az ütközést! **Gallíciaiak: Mi nem látjuk a kérésnek sem megvalósíthatóságát, sem szükségességét, ezért Önöknek javasoljuk a pozíciójuk 15 fokkal délre történo megváltoztatását, hogy elkerüljük az ütközést. **Amerikaiak (nagyon izgatott, parancsoló hang): ITT RICHARD JAMES HOWARD KAPITÁNY, AZ AMERIKAI EGYESÜLT ÁLLAMOK USS LINKOLN NEVU ANYAHAJÓJÁNAK KAPITÁNYA BESZÉL, AMI A MÁSODIK LEGNAGYOBB HADIHAJÓJA AZ ÉSZAKAMERIKAI FLOTTÁNAK. KÍSÉR MINKET KÉT PÁNCÉLOS CIRKÁLÓ, HAT ROMBOLÓ, ÖT KERESZTHAJÓ, NÉGY TENGERALATTJÁRÓ ÉS TÖBB HAJÓ, AMELYEK ÁLLANDÓAN TÁMOGATNAK. A PERZSA ÖBÖLBE TARTUNK, HOGY OTT EGY KATONAI MANOVERT ELOKÉSZÍTSÜNK ÉS EGY IRAKI OFFENZÍVA ESETÉN VÉGREHAJTSUNK. ÉN NEM AJÁNLOM, ÉN MEGPARANCSOLOM ÖNNEK, HOGY VÁLTOZTASSA POZÍCIÓJÁT 15 FOKKAL ÉSZAKRA!!!! AMENNYIBEN NEM HAJTJA VÉGRE, KÉNYTELENEK LESZÜNK A SZÜKSÉGES LÉPÉSEKET MEGTENNI, HOGY BIZTOSÍTSUK AZ ANYAHAJÓ ÉS A HADERO BIZTONSÁGÁT!!! ÖNÖK TAGJAI EGY SZÖVETSÉGES ÁLLAMNAK, TAGJAI A NATONAK ÉS ÍGY ENNEK A HADERONEK!!! KÉREM AZONNAL ENGEDELMESKEDJENEK ÉS MENJENEK AZ UTUNKBÓL!!! **Gallíciaiak: Itt Juan Manuel Salas Alcantra beszél. Mi ketten vagyunk. Velünk van a kutyánk, az ételünk, két sör és egy ember a Kanári szigetekrol, aki éppen alszik. A Cadena Dial von la Coruna adó és a 106-os tengeri vészhívó csatorna támogat. Sehova nem utazunk, a szárazföldrol beszélünk Önökhöz. Az A-853-as számú Finisterrai világítótoronyban vagyunk, a gallíciai partoknál. Halvány fingung sincs, hogy a spanyol világítótornyok rangsorában hányadikak vagyunk. És megtehetik a lépéseket, amiket szükségesnek tartanak és amelyekre vágynak, hogy a biztonságát a szaros anyahajójuknak garantálják, különösen, hogy nemsokára a gallíciai partok szikláin szét fog zúzódni, és ezen megfontolásból ki kell tartanunk amellett és szeretnénk Önöknek mégegyszer a lelkükre kötni, a legjobb, legegészségesebb és legokosabb Önöknek és embereiknek, ha pozíciójukat 15 fokkal délre megváltoztatják, hogy az ütközést elkerüljük
"Ezért inkább 1-est adok, inkább maradnál csengben." (nem merem ide írni...)
dexkill 2006. november 6. 1403 hozzászólás 240.
Válasz sweeping üzenetére (#26): de ez egy szakálasabb, mint Kacsa... :dread
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
Cedric 2006. november 6. 8720 hozzászólás 5.
Építkezésen a betokeverõt kezelõ csávó belelépett a sárba, elkezdte lerázni a cipõjérõl a srat egy másik munkás meg azt hitte hogy megrázta a betonkeverõ, felkapott 1 falécet és akkorát rácsapott a kezére, hogy eltörte a keze a fickónak ^^
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
armithis 2006. november 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Scarface üzenetére (#50): koszike :kira
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
DEATHGUN 2006. november 5. 422 hozzászólás 949.
Válasz sweeping üzenetére (#26): ezt láttam már vmiejik oldalon viccestörténetek kategóriában talán vicclap.hu de nem 100%
Szeretet és Béékee!!
SiTe 2006. november 5. 505 hozzászólás 774.
Válasz sweeping üzenetére (#26): Urban legend avagy városi legenda, nagyon régóta kering már a sok másik társával együtt...
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Scarface 2006. november 5. 657 hozzászólás 567.
Válasz armithis üzenetére (#15): nekem teccett,szép lehetett Válasz Vektor13 üzenetére (#20): :D :D Lolka Válasz Dominator üzenetére (#23): :hey összegzés: Jó topic lesz ez
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz sweeping üzenetére (#43): anyam ez durva ^^
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Revolution 2006. november 5. 971 hozzászólás 374.
Válasz ther üzenetére (#45): Hát igen mivel már nem nagyon emlékeztem rá egyébkénnt érdekesebben is el lehetett volna mesélni. Amugy ezt fura kategorianak gondolom, annak meg jó.
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
PhArAo 2006. november 5. 2737 hozzászólás 85.
Válasz ther üzenetére (#45): buzerában jobban adták elõ, ott vicces volt^^
RIP Ödi
butavok 2006. november 5. 423 hozzászólás 948.
szokasos történet rengetegen ismerik de tudtomal több NeTaRcZ van aki nem ismeri: egyszer egy gyermeknek elmentek a szülei otthonrol nagy lakásban lakott és volt egy kutyusa és ha félt lerakta a kezét az ágyábol gyermek és akutya megnyalta[a(a kezét)fiunak]miután elmentek nyomban lefeküdt a gyermek aludni el is aludt hamarjában aztán csöpögésre ébredt megilyedt nyomban és lerakta a kezét hogy megnyalja a kutyusa leis rakta és megis nyalta[a(a kutyus)fiunak a kezét]éslenyugodott egy idõ mulva hangosabban csöpögött valami a fürdõszobábol megilyedt lerakta a kezét megnyalta kutyus egyre erösebben csöpögött valami a fürdöszobábol(gondolta biztos a csap lehet az)és még 3szor megnyalatta a kezét a kutyusal(a gyermek) már nagyon hangosan csöpögött és ezért eröt vett magán megnyalatta a kezét a kutyusal és elment a fürdöszobába mikor betoppant ott volt a kutyus kibelezve felakasztva és vérével azvolt a falra irva hogy: Nem csak a kutya tud nyalni!
ther 2006. november 5. 3121 hozzászólás 65.
Válasz sweeping üzenetére (#43): ez szar
o_O
2006. november 5. hozzászólás .
Válasz sweeping üzenetére (#43): ez már volt a buzerában is :noo amúgy hóesés volt, nem köd
Revolution 2006. november 5. 971 hozzászólás 374.
Hát lehet ezt már szintén ismerik páran, én nagyon régen olvastam egy ujsaágban, vagy pedig interneten valahol már nem emlékszem viszont egy nagyon érdekes történet. Ez egy foci meccsrõl szól: Ugy kezdödött az egész, hogy már amikor a biró elinditotta a játékot a fél pályát már beboritotta a köd, az elsõ félidöt még letudták játszani valahogyan, de a második félidõ kezdete után pár percel lefujta a biró a meccset hiszen alig lehett látni a hatalmas ködben 5-10m láttak csak elõre. Visszavonultak a játékosok az öltözöjükban, elkezdtek beszélgetni erröl a nem hétköznapi jelenségrõl, majd körülbelül 30 perc mulva azt veszik észre, hogy hiányzik a kapusuk. Kimennek érte a pályára hátha esetleg ott maradt, és lássatok csodát ott állt még mindig, nem halotta meg hogy lefujták a meccset :D. Ezekután nevetve mentek be együtt az öltözöbe.
Válasz noname üzenetére (#38): ehh :)
DaVkOv 2006. november 5. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Dak üzenetére (#40): bazz azt eddig észre se vettem. az mkkora már :DDD
this is FleSs YES?
Válasz DaVkOv üzenetére (#39): nadrilé volt még jó, csak túlságosan hihetetlen :O
DaVkOv 2006. november 5. 2174 hozzászólás 125.
Válasz nagyi üzenetére (#37): ah ez eddig a legjobb :kira remek sztori élvezetes lebilincselõ és magával ragado :kira és nagyon jól mesélsz. le a kalappal ;)
this is FleSs YES?
noname 2006. november 5. 1462 hozzászólás 227.
egyszer elmentunk kirandulni az osztallyal, es barlanghoz ertunk -amolyan turista latvanyossag, es pont zarva volt, errefel megprobaljuk a lakatkulcsom, es MUKODIK, A BARLANG KAPUJA NYITVA ;)
nagyi 2006. november 5. 4567 hozzászólás 27.
elmentünk volt osztálytársakkal kicsit beszélgetni és képzeljétek aztörtént hogy nemrugtam be nagyon:O :$
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Válasz sweeping üzenetére (#33): hát ez tényleg nem mindennapi történet, ámde vicces, fura helyzet! :kira
Válasz sweeping üzenetére (#26): ezeréves vicc
SpArKs 2006. november 4. 380 hozzászólás 1037.
Válasz sweeping üzenetére (#26): ezt én is kb 3 helyen láttam már :P
"LoL :D Europa:számítogép mániások, America:konyha mesterek, Japan:Anime, Africa:majom, korea:hydralisk"
Revolution 2006. november 4. 971 hozzászólás 374.
Válasz DuKe üzenetére (#30): Hehe, hát ez se semmi :D. Erröl jutott eszembe még egy érdekes történet. Villamosra felszáll egy 25 év körüli férfi, majd az anyuka ilyet szol a kisfiának, add át a bácsinak a helyet. Gyerek feláll megfodul ránéz a férfire és egyböl viszaül, gondolvan azt, hogy minek adjam én át a helyemet egy nálamnál alig idösebb vadidegen férfinek. Ezekután tovább unszojja az anyja, a gyerek még mindig érti a helyzetet de hát végülis szót fogad feláll majd mérgesen megszollal parancsoljon. Ezekután jobban szemügyre veszi az illetöt és közben kiderül számára is hogy a ficko vak. :D
Dominator 2006. november 4. 1010 hozzászólás 356.
Válasz sweeping üzenetére (#26): ezt már évekkel ezelõtt is láttam
Ketrecet épits or ban!
DaVkOv 2006. november 4. 2174 hozzászólás 125.
Válasz DuKe üzenetére (#30): bumm :) szeretni fogom ezt a topikot :D
this is FleSs YES?
DuKe 2006. november 4. 341 hozzászólás 1124.
kora reggel, 4-6-os villamos, szokásos tömeg (8-10 fõ /m2 :)) egyszercsak felszáll egy idõs nénike, majd egy férfi, aki ült, rögtön áll fel és mondja neki, hogy üljön csak le a helyére erre a nénike ilyet szól felháborodottan: "Csak nem képzeli, hogy a maga elõmelegített helyére fogok leülni ?!" mire a férfi: "Akkor meg üljön a jegesmedve faszára!!" :DDD
Válasz sweeping üzenetére (#26): király :D Válasz armithis üzenetére (#27): jaj armithis-magus támad :D:D
this is FleSs YES?
Vektor13 2006. november 4. 1178 hozzászólás 298.
Válasz sweeping üzenetére (#26): ez télleg kúúl :D :kocka
If i can make scars, do i have the power to heal them?
armithis 2006. november 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sweeping üzenetére (#26): Úrrristen anyámmm!!!!!! nee ezt megjegyeztem, ez jo ebbol meg viccet is lehet alkotni!
Revolution 2006. november 4. 971 hozzászólás 374.
Ezt a történetet amit megosztok veletek, ezt ponnt ma mesélte a haverom, na szóval: Villamoson az anyuka az ölébe veszi a gyereket, mivel teljesen tömve volt az egész. A gyerek el kezdi rugdosni a szemben ülö öreg nénit. A néni nem szol érte egy ideig, de egy idõ után megunja és mondja az anyukának, kérem csinálljon már valamit a gyerekével, hogy ne rugdossa már össze a szoknyámat. Anyuka erre azt válaszolta: A gyereket nem szabad korlátozni ez kihatással lehet az egész életére, meg egyébként se egy öregasszony mondja már meg nekem, hogy mit csinálljak a gyerekemmel. Ezek hallatán az egész villamos ledöbbent, majd odament egy rocker és belekeni az anyuka hajába a rágóját majd ilyet szólt: Engem sem korlátoztak gyerekkoromban. :D
Válasz Dominator üzenetére (#23): lehet hogy jeleket sugároztál az öregnek :]
this is FleSs YES?
Válasz Dominator üzenetére (#23): atyaég, az öreg egy picit szenvedett szeretet hiányban :D
Dominator 2006. november 4. 1010 hozzászólás 356.
1. Nekem volt olyan, hogy be akartam menni valamiért suliba : Az eredmény az lett nemcsak 3 óráig tartott az út ami átlagosan 80 perc, közbe megbüntet ellenõr, és ráadásul még le is késem amiért be akartam menni, tehát indulhattam haza. 2. Villamoson öregember velem szemben nyáron megszólal : (épp szálltam le) "dejó segged van" és rácsap 1et xD be akartam húzni neki 1et, de mivel nem akartam még1 megállót visszasétálni inkább csak bemutattam neki 1et, és hagytam a dolgot. Pedofil, meleg kurva anyját :D
Ketrecet épits or ban!
Válasz Vektor13 üzenetére (#20): áá hajjáel te mocsk! :D
Válasz Vektor13 üzenetére (#20): :D LOL :D
this is FleSs YES?
Vektor13 2006. november 4. 1178 hozzászólás 298.
Válasz armithis üzenetére (#18): elõzmények:armithis viccet mesél a kisgyereknek
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Válasz armithis üzenetére (#18): pfujj :confused hülye nõ bazeg hihetetlen hogy ilyen faszok vannak :O
this is FleSs YES?
Naneeee gyerekek. Pár napja történt velem helyijáraton debrecenben. Ülök a buszon mögöttem ül anyuka a 4 éves kisfiával aki rohadtul beteg lehetett mert olyanokat hapcizott, hogyutánna anyja fújta az orrát de nem tudom nincs hátul szemem. Aztán már csak egy megálló van és szállok le hirtelen a gyerek felágaskodik mögöttem és nem teszi elé a kezét miért is tenné, hirtelen egy olyan löketet kapok a nyakamra, hogy azthittem itt most gyermek gyilkosságot fogok véghez vinni. Ááá nagyon gusztustalan szerencse, hogy volt nálam zsebkendõ és, hogy kevesen voltak a buszon szegény nõnek mondtam olyan csúnyát meg bazmegot. Hát könyörgöm figyeljen már a buszon a gyerekére ha lehet.
SosMogyi 2006. augusztus 30. 3354 hozzászólás 54.
Válasz armithis üzenetére (#15): jó story
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DuKe 2006. augusztus 30. 341 hozzászólás 1124.
Valamelyik középiskolás osztálykiránduláson pókerezni kezdtünk, de egyik arc még soha életében nem játszott elõtte, szóval gyorstalpaló tanfolyamot tartottunk neki, hogy azért képben legyen. Utána elkezdtünk játszani, és a még legelsõ leosztásnál, miután mindenki megnézte a lapjait, és a téteket tettük volna, a gyerek ilyet szól: "Ááá, ez 4 darab király, de mind különbözõ színû..." és bedobta a lapjait. :D
armithis 2006. augusztus 30. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Nadril üzenetére (#12): Jólvan de azért legközelebb sáros cipõvel dkv-ra ne szálj, mert csak! Nekem is van egy furcsa sztorim. Haverokkal épp este a könyvtárban voltunk, játszogattunk elvoltunk dumálgattunk elvoltunk. Majd úgy éjfélkörül elkezd esni az esõ. Nem csak esik hanem szakad. Majd elkezd az ég is bedurvulni és dörögni majd villámlani kezd. De nagyon durván. Épp a carmageddont nyüstöljük 6-an aprítjuk a népet amikor egy hatalmas csattanás és levágja a központi biztosítékot a vihar. Mondanom sem kell, hogy nagyon megijedtünk, mert hirtelen a város világítása is megszünt a gépek is kikapcsoltak, ugyan lámpa nem égett mert jógyerekek módjára tiszta sötétben gyilkoltuk a szemünket de a könyvtárat megvilágító reflektorok is elaludtak. Szóval ha úgy nézzük hirtelen minden elnémult még mi is. Majd mindenki csak annyit mond, hogy "- Ûûû basszus!" és hirtelen hallunk egy vékony sípoló hangot. Nekem különbözõ horrorfilmek ugrottak be (a városi könyvtár, bazi nagy, alsó szint könyvtár, emelet bihari múzeum 5 csillagos riasztóval) és a sípoló hang ahogy elhallgatott vörösfénybe borult a gépterem. A tûzrisztó kapcsolt elösször vissza, majd utánna a telefon vonal az a folyosó végében volt és az irodából hallottuk, hogy a fax gép ami valami pályázat úton szerzett csúcsgép valamit sípolt magának. Egyik haverom akinek kulcsa volt az épülethez meg akinek révén jöhetünk be állandóan este játszani, inni dumálni elindult, hogy leállítsa a fax gépet. A tûzriasztó és a telefonvonal után a Gyermekkönyvtár központi gépe kapcsolt vissza elsõnek arra volt rádugva 2 x 400 W szünetmentes. Mondanom sem kell az épület leghátsó terme és onnan hallunk megint valami sípolást ugye ez volt a táp. Majd hirtelen a fõkapu riasztója kezd el szólni de nem riaszt csak készenléti állapot elõtt egy pár hang nem tudom mi volt nem értek hozzá. És ekkor szartunk be a legjobban, mert a szerver gép is kapott a tápokból és hirtelen a 8 gép ami körbe vett minket egymás után ahogy egymásba voltak csatlakoztatva indultak be. Elõbb az egyes majd a kettes és így körben csak néztük a monitorokat ahogy egymás után kelnek életre. Majd a monitorok fénye után rögtön visszajönnek a reflektorok, mivel az is az épület rendszerén van. Egyre több fény, és pár perc múlva a város fényei is vissza szöktek a lámpákba. Elõttünk a Szerelem parknak a romantikus fényei ill. az áruház kirakata és az oszlopok az út mentén. Nekünk ez egy örök élmény volt amire mindig emlékezni fogunk. Ekkor voltunk úgy 14-15 évesek. Az tetszett benne a legjobban, ahogy fokozatosan újraéledt az épület ill. a város, tök izgi volt. Remélem nem untattam senkit.
Reaper 2006. augusztus 30. 259 hozzászólás 1431.
Válasz Dak üzenetére (#11): ^^
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
freelander 2006. augusztus 30. 1999 hozzászólás 145.
Válasz Nadril üzenetére (#12): dögölj meg :D
Pez: "születtek nagy deffek"
Nadril 2006. augusztus 29. 1032 hozzászólás 344.
Fu most jut eszembe, multkor mikor eppen baratnomtol indultam haza, eloszor lementem a buszmegalloba, hogy ott megvarjam a buszt. Ezzel nem is lenne baj, de vizes volt a fu es igy ut kozben vizes lett a cipom, kicsit a nadragom is felazott. Pont elertem a buszt, amikor arra lettem figyelmes, hogy kisebb sarfoltokat hagy a cipom talpa a busz padlozatan. Mit sem sejtve leultem az egyik ulesre. Volt boven szabad hely, hisz a jarat elso megallojaban szalltam fel. Az ablakon kifele bamulva vartam, hogy odaerjen a busz abba a megalloba, ahol le kell szallnom. Ebbol a sofor szerencsere semmit nem vett eszre. Annak rendje, s modja szerint oda is ertunk a megalloba, termeszetesen az utolso pillanatban pattantam fel jelezni, ahogyan az szokas. Ekkor azonban olyan dolog tortent, amire sem en, sem a buszsofor nem szamithatott! Kinyilt az ajto, leszalltam es hazasetaltam.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
2006. augusztus 29. hozzászólás .
Válasz Reaper üzenetére (#7): Az én egyik haverom a jövõheti lottón fog nyerni 613 millió Ft-ot. Elõször nem akartuk elhinni neki, de aztán megmutatta a szelvényt.
Nadril 2006. augusztus 29. 1032 hozzászólás 344.
[quote=sweeping írta(#3)]Válasz armithis üzenetére (#2): Az a nem mindennapi hogy milyen hülyék voltunk :D.[/quote] hm...
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
SosMogyi 2006. augusztus 29. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Reaper üzenetére (#7): hehe
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com