Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

ther 2006. augusztus 29. 3121 hozzászólás 65.
Válasz Reaper üzenetére (#7): jóde a papírokat szted mikor fogják intézni... soha ^^
o_O
Reaper 2006. augusztus 29. 259 hozzászólás 1431.
Válasz sweeping üzenetére (#6): Amikor elmesélte, nem hittük el... Erre elõvette a slusszkulcsot a zsebébõl. xD :D Helyzet: "-Fiam, tegnap este hogy jöttél haza? -Kocsival... :D"
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Revolution 2006. augusztus 29. 971 hozzászólás 374.
Válasz Reaper üzenetére (#5): Hát ez tényleg nem hétköznapi, ez nagyon durva :D.
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Reaper 2006. augusztus 29. 259 hozzászólás 1431.
Haver nyert csocsón egy suzukit. :D:D:D
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
armithis 2006. augusztus 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sweeping üzenetére (#3): Ez nem nem mindennapi történet hanem figyelmetlenség :) Nadejó nem szívom a véred tovább :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz armithis üzenetére (#2): Az a nem mindennapi hogy milyen hülyék voltunk :D. Arról a bizonyos xy nevü étteremröl beszélgettünk, hogy valyon hol lehet aztan ott volt az orrunk elött csak nem vettük észre :D.
armithis 2006. augusztus 29. 5151 hozzászólás 21.
Az éttermes sztorit nem értem. Ha mögöttetek volt akkor ez most nem mindennapi eset? Nem értem, bocsi :confused
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek. Bele is vágok: A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs. Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem :D. Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon. Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz. Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát. :D