Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

smudgeee 2011. január 14. 2 hozzászólás 15704.
miból gondolod a korházas lélegeztetõ gépes cuccot?
Revolution 2011. január 14. 971 hozzászólás 374.
Nagybátyám elkapta a h1n1 idei tovább fejlett változatát. Azaz egy szerencséje van, hogy makk egészséges bivalyerõs férfi volt Küzd a vírussal, de valószínûleg 1-2 napon belül kórházba kerül és lélegeztetõ gépre kell majd kötni. Én szerintem jövõhéten fogom beoltatni magamat, és ajánlom mindenkinek. Bárki elkaphatja ezt a nagyon súlyos influenzát, õ is egy olyan ember volt aki csak nevetett ezen. A tv-ben általában csak a haláleseteket közlik, de a kórházba százával kerülnek az ilyen betegek
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Kashuka 2011. január 2. 5349 hozzászólás 17.
az idei szilveszteri tanulság: Ha 7-8 féle italt összeönt az ember egy pohárba és elnevezi valaminek, attól még nem egyfélét iszik :(
Ne kezdj el idiótákkal vitatkozni, mer lesüllyedsz a szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal.
deekin 2011. január 1. 337 hozzászólás 1141.
azért nekem ennél jobb volt a szilveszteri oda csujám
life is balanced L2P @];-Ð
Revolution 2010. december 31. 971 hozzászólás 374.
Most úgy is itthon unatkozom, szóval elmesélem ezt a történetet nektek: Ma voltam gyógyszert íratni, mert lebetegedtem. Megkérdeztem, hogy mi van itthon, nagymuter egybõl mondja lázcsillapítót és orrcseppet nem kell venned! O mondom remek, annyival is kevesebbet kell vennem Na mondom most este csepegtetek az orromba, mivel már levegõt se kapok az orromon keresztül annyira elvan dugulva. Keresgélem az orrcseppet, nagy nehezen ráakadtam, de szokás szerint ennek is évekkel ezelõtt lejárt a felhasználási ideje. Lázcsillapító meg nincs itthon, csak valami annak nevezett szar, szóval itt vagyok betegen a fontosabb gyógyszerek nélkül... De várjátok, most jön csak a csattanó ezt önmagában még nem meséltem volna el. Néhány évvel ezelõtt amikor vidéken nyaraltam a nagymuternél, kértem tõle egy fejfájás csillapítót. Keres-kutat, és odahoz nekem valami kopott papírdobozt, na mondom ez mifene? Fejfájás-csillapító jött a válasz, elkezdem nézegetni, és aztán vettem észre hogy rá van írva hogy a kilencvenes évek elején lejárt, olyan 93 tájékán ha jól emlékszem, már nem emlékszem pontosan a dátumozásra. Mondtam is neki, hát uram atyám, nem figyeled te a szavatossági idõt? Ez a gyógyszer kis-híján születésem elõtt lett legyártva. (89-es vagyok) Na szóval kérem itt van a tanulság, eszembe juthatott volna, hogy már akkor több mint egy évtizeddel ezelõtt lejárt gyógyszerrel akart tömni. Tudhattam volna, hogy most is hasonló lehet a helyzet. Bár azt gondoltam, hogy itthon jobban fel van szerelkezve Ui: A mostani helyzet nem volt ennyire drasztikus, az orrcsepp csak megközelítõleg 2,5 évvel ezelõtt járt le, szóval még be se száradt, viszont alig volt benne néhány csepp
VOoRTex 2010. december 27. 308 hozzászólás 1225.
Válasz DACA üzenetére (#602): adtam volna neki orosz feliratot.
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
WATERDACA 2010. december 27. 187 hozzászólás 1829.
Üvegtigris 3 az nCore-on! Hupo: "srácok van hozzá felirat? vagy ez már szinkronos?" :asd
Tell me, why I shouldn't kill you, right now? Because I can offer you, what you've always wanted.
WannaB 2010. december 19. 236 hozzászólás 1534.
nálunk az egyik gépen minden program originyál, a többin meg mind másolt fos NA? remélem jönnek ki perverzióból busted és a jó gépet ellenõrizik csak én meg vigyorgás
Anti Global Retardator A.K.A CALEBMACI
átlagember a tescoban/szakboltban veszi a komplett számítógépet/laptopot, amiken van gyárilag legal windows, így már érthetõ palytás?
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
smudgeee 2010. december 19. 2 hozzászólás 15704.
what?%!
szerintem sok embernek orig van, mert out-of-box brand gépekhez jár általában valamilyen oem windows
deekin 2010. december 19. 337 hozzászólás 1141.
szerintem ez már önmagában egy nem mindennapi vicces fura helyzet
deekin 2010. december 19. 337 hozzászólás 1141.
nekem eredeti windows xpm van de ne kérdezzétek miért fogalmam sincs
2010. december 19. hozzászólás .
ja szerintem 1 évig vártak erre a hatalmas lehetõségre hogy egy szerencsétlennek lefoglalhassák a gépét egy ilyen miatt. ebbõl biztosan megoldódik minden anyagi probléma :kira kb mindenkihez betörhetnének és milliomosok lehetnének de nem, sose hallani ilyen sztorikat csak 1-2 balfasszal csinálják meg heccbõl. BUSTED no reason just perversion
alburnus 2010. december 19. 0 hozzászólás 59081.
Válasz Reality üzenetére (#593): Az államkasszába a magas adók mellett sem folyik be elég zsé, a kevés termelõ eszközünk külföldi tulajdonban van - innen le lehet vezetni a különbözõ szintekre, hogy egymástól hajtják be a pénzt az emberek, míg az ország és a lakosság hitelezõi veszik le az igazi profitot. Rendõrség a bûnözés különféle intézményesített formáival szemben tehetetlen, ezért ott munkálkodik, ahol tud. Önkormányzatoknál ugyanez, parkolóõr, bkv ellenõr, adóellenõr nem azért szitokszó, mert itt mindenki csalásból szeretne megélni.
2010. december 19. hozzászólás .
én eddig úgy tudtam magyarországon nem veszik komolyan ezt a kalózszoftver témát nem tudom elképzelni hogy valaki egyáltalán megvegye a winfost intézményeken kívül. az átlag magyar embernek nincs ekkora fizetése hogy többszázezer forintos programokat vásároljon pl photoshop, mégis majdnem mindenkinek van. ha a zsindex igazat írt akkor a rendõrségnek úgy látszik az eddigieknél is kevesebb dolga van hogy ilyenre veri a faszát.
Revolution 2010. december 18. 971 hozzászólás 374.
Most nem másolom be az egészet, akit érdekel az itt elolvashatja a történetet: origo.hu/techbazis/20101004-pedofil-oldalt-jelentett-be-lefoglaltak-a-szamitogepet.html Tanulság: Ne segíts a sünöknek, soha de soha! Lefoglalják a gépedet hónapokra, és valószínûleg még meg is büntetnek!
VOoRTex 2010. november 24. 308 hozzászólás 1225.
Válasz Mate üzenetére (#590): :DDDD Pikachu Ödön
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
Mate 2010. november 23. 229 hozzászólás 1566.
Oláh Pokémon ez teljesen egyértelmû hogy cigány név hiszen: Szerezd meg hát mind, szerezd meg hát mind, POKÉMON!
Goglhffl
2010. november 23. hozzászólás .
még véletlenül se cigány
mivel börtönõr volt
a rácson kívülrõl
sodálatos szemtanúja a jelenetnek
ez megtörtént, daca volt a c
Revolution 2010. november 23. 971 hozzászólás 374.
Válasz DACA üzenetére (#583): :DD Daca azt hiszem topicot tévesztettél, ide a valós életbõl származó megtörtént eseményeket írunk. Ezt inkább a viccek topikba kellett volna
WATERDACA 2010. november 23. 187 hozzászólás 1829.
Elmegy a cigány Amerikába, ott is lop, elkapják és börtönbe kerül. A cellatársa egy nagydarab nigger. Öltözködés közben odaszól a cigány a niggernek - Há te akkora a f@szod, mint a fakanál. - Yes, yes, ...fuck anal.
Tell me, why I shouldn't kill you, right now? Because I can offer you, what you've always wanted.
alburnus 2010. november 15. 0 hozzászólás 59081.
Válasz Revolution üzenetére (#575): Update: http://kuruc.info/r/46/69475/
2010. november 14. hozzászólás .
"van akinek nem vette el kedvét hogy ilyen nevet adjon a külykének hogy visszautasította az mta, ezért lett xy lakatos faszmarcang"
alburnus 2010. november 14. 0 hozzászólás 59081.
Válasz DiNaMiC.DiNaMiT üzenetére (#577): A fényképen szereplõ lányt én Orbán Ráhelnek kereszteltem volna.
alburnus 2010. november 14. 0 hozzászólás 59081.
Válasz Reality üzenetére (#572): Hámifolyikitthatvanba!
deekin 2010. november 14. 337 hozzászólás 1141.
mér olvastok ilyeneket? :D mutáns honlap több valós és elfogulatlan információt tartalmaz szerintem szörnyû
Válasz Revolution üzenetére (#575): http://www.borsonline.hu/news.php?hid=33710 innen szedték... nem ismerem a lapot, de eléggé blikk szinvonalúnak tûnik :DD
WannaB 2010. november 14. 236 hozzászólás 1534.
az én gyerekem LRM) FleSs lesz ha lány ha fiú akkor robot harczos
Revolution 2010. november 14. 971 hozzászólás 374.
Válasz deekin üzenetére (#573): http://barikad.hu/lakatos_nintendo_ol%C3%A1h_pokemon_%C3%A9s_t%C3%B6bbiek-20100915
felõlem lehet viccet csinálni a cigányok névadási szokásaiból, csak szerintem sokkal humorosabb ha van alapja (lásd pl. Lakatos Eszmeralda stb) továbbá biztos vagyok benne hogy pl. a kazetta és csikó neveket nem cigány szülõk kérvényezték a gyereküknek, és nekem személy szerint mindkettõ tetszik.
nintendo pokemon és tarzan közül egyiket sem fogadta el az MTA, honnan idézel ilyenkor?
2010. november 14. hozzászólás .
cigányoknál ez a trend voltam a kórházba szülészeti osztályon és hallottam egy cigányasszonyt akitõl kérdezték hogy mi a neve a gyerekének azt mondta lakatos songoku geci neeeeeeee
Revolution 2010. november 14. 971 hozzászólás 374.
Errõl a témáról az utóbbi idõben sokat lehetett hallani: "Egyre egyedibb, sokszor mesefiguráktól kölcsönzött neveket kérelmeznek a szülõk a Tudományos Akadémiától. Volt aki Radiátor, Csikó és Kazetta neveket szeretett volna adni gyermekének. Folyamatosan frissülnek a hivatalos keresztnevek a Magyar Tudományos Akadémia internetes oldalán. Ugyanis az utóbbi években megnõtt az érdeklõdés az egyre különcebb nevek iránt. Egy idõben a szülõk egy része szappanoperák, illetve filmhõsök alapján akart nevet adni csemetéjének, mára azonban a mesefilmfigurák lettek a legnépszerûbbek. Az Akadémia olyan neveket utasított el mint Vackor, Bogyóka, Pöntyi, Csibécske, illetve Radiátor, Kazetta és Csikó. De van, kinek ez sem szegte kedvét, így fordulhatott elõ, hogy létezik Lakatos Nintendo, Oláh Pokémon és Galambos Tarzan." Úristen milyen aberrált állat már az aki, radiátornak vagy kazettának akarja nevezni a gyerekét. Én egybõl küldeném a pszichiátriára :DD
Revolution 2010. november 7. 971 hozzászólás 374.
[quote=WannaB írta(#569)] a régi sérelmekért pedig ezúton is szeretnék elnézést kérni, nem akartam fájdalmat okozni az öregasszony hangommal[/quote] hahahaha :DDDDDD
WannaB 2010. november 7. 236 hozzászólás 1534.
mert bennem meg lehet bízni!! benned meg nem :noo a régi sérelmekért pedig ezúton is szeretnék elnézést kérni, nem akartam fájdalmat okozni az öregasszony hangommal
Sweeping, egyszer nekem is volt hasonlo, szilveszterkor este/ejjel csong telefon, akkor meg csak vezetekes volt (regen volt, kozepsuli 2-os lehettem talan most 27 leszek szamold ki hany eve). Anyam felveszi es szol, hogy valami siro oregasszony engem akar. nezek hogy wtf. Aztan kiderult hogy egy csaj volt aki allitolag probalt szemezni velem meg blabla es nem mennek-e el vele szilveszteri bulizni, meg lennek-e a baratja stb. Hat nem mentem tobbet nem is hivott, pedig nem voltam bunko, de eleve olyan fura volt az egesz olyan volt mintha egy zacskobol beszelne (remelem nem azert mert olyan csunya volt es zacsit huztak a fejere), es hatul meg nevetgeles, szal inkabb meg akartak trefalni sztem, legalabbis ezt gondotlam aztan ki tudja lehet komolyan gondolta. Mondtam neki hogy jojjon oda suliban meg mittomen, de semmi :confused Sok sikert sweep!!! :kira Amugy miert flessnek meseled el ezeket, miert nem nekem? :noo
WannaB 2010. november 6. 236 hozzászólás 1534.
off
alburnus 2010. november 6. 0 hozzászólás 59081.
Válasz WannaB üzenetére (#554): Ezt spoilerezd már, te fogyatékos :(
alburnus 2010. november 6. 0 hozzászólás 59081.
[url=http://index.hu/bulvar/2010/11/05/nem_oltozhetett_biebernek_kest_rantott_anyjara/]Nem öltözhetett Biebernek,[/url] kést rántott az anyjára
deekin 2010. november 6. 337 hozzászólás 1141.
what is this i don't even
Lance 2010. november 6. 231 hozzászólás 1559.
esküvõre meghivni sweep
2-2
Revolution 2010. november 6. 971 hozzászólás 374.
Válasz WannaB üzenetére (#560): Nem annak szántam .D
hú ez visszavágás!!
Revolution 2010. november 6. 971 hozzászólás 374.
Ha már fless kirakta a mi beszélgetésünket, akkor én is kirakom azt amit õ mesélt nekem. Bár ez kevésbé vicces, de úgy is olyan kihalt ez a topik :) Viktor... üzenete: *lehet ismered *engem azzal idegesítettek *hogy gfelhvott egy csaj sokszor *mindig mondta h meg akar erõszakolni *és mesélt rólam hogy õ mennyire ismer *eleinte tetszett *aztán már idegesített *végül meg lebukott (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: *és ki volt az? Viktor... üzenete: *egyik barátnõm barátnõje (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: *és mit akart, tényleg meg akart szerezni magának? Viktor... üzenete: *csak szopatott (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: *vagy csak Viktor... üzenete: *a barátnõm kérte meg rá (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: *aham ezt akartam kérdezni *:DD *oo a kis szemét :D *megcsaltad és bosszú vagy mifene? Viktor... üzenete: *nem olyan barátnõ *csak span *vágesz (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: *jah az más Viktor... üzenete: *együtt melóztunk nyáron *és folyton baszogatta a nõmet *mindig felhívogatta *és mondta h épp dugunk *meg nyögdécselt a telóba neki *aztán a nõm meg nem akart elengedni melózni:D (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: *lol ez de beteg csaj lehetett :DDd Mármint a melós Viktor... üzenete: *jaja *nagyon jófej *imádom *:D (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: *:DD Viktor... üzenete: *és tök jó mer *van tesója *õ is velem melózott *és ikrek *szal ugyan ugy is néznek ki *:D *szegény akkori csajom *annyira féltékeny volt (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: *:DDD Aha, hát az tényleg jó :D Viktor... üzenete: *elvitt melóba *mielõtt végeztem már rég ott várt *nehogy busszal menjek *mer a csajok is buszoztak mindig *:D (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: *lol az igen :DDD Na ez meg már túlzás, az ilyen féltékenység :D De legalább jó dolgod volt vittek és hoztak nem kellett buszra várni meg egyebek :D