Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

Revolution 2010. november 6. 971 hozzászólás 374.
Flessnek ma délután elmeséltem azt a történetet amit reggel kiszerkesztettem, és azt mondta ha nem írom le, akkor õ rakja ki a beszélgetésünket rshu-ra mert ezt mindenkinek látnia kell! Szóval, tegnap este 10kor felhív egy ismeretlen szám, na mondom ki a fene lehet ez. Egy ismeretlen nõi hang szólt bele a telefonba, nem nagyon érettem mit beszél, halk volt és hadovált össze vissza, és a hangjából érzõdött hogy nagyon izgul Végén kinyögte, hogy pasi kell neki, és lennék-e a pasija Na elhihetitek, köpni nyelni nem tudtam ezek után :DDD Mondom mi van? Megkérdeztem tõle kitõl van meg a számom. Azt mondta valami Tóth János, mondtam neki ilyet az életben nem ismertem, de ha már így alakult ragaszkodott ahhoz hogy megadjam az msn cím. Végül is hajlottam rá, azóta ma már egyszer hívott de nem vettem fel, és két sms-t is küldött hogy hívjam már vissza. De már fless úgy is kirakta az egészet szóval mind1...
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
WATERDACA 2010. november 6. 187 hozzászólás 1829.
hajrá sweep szorítok neked gogo sms-ek !! vannak oldalak asszem ingyen sms-t lehet küldeni így költeni se kell pénzt ! :kira
Tell me, why I shouldn't kill you, right now? Because I can offer you, what you've always wanted.
WannaB 2010. november 6. 236 hozzászólás 1534.
(ip) Hunter (ip) 21 üzenete: Szia Neked elmesélem mit írtam eredetileg abba a fórum topikba, aztan lehet késõbb oda is újra leírom (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: Ns szal (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: na* (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: felhívott egy csaj tegnap késõ este, ne mondom ez ki lehet ismeretlen szám is, mondom ez érdekes. Aztán a telefonba elkezd dadogni látszik hogy izgul, na gondoltam magamba hogy úristen ki a gyász lehet ez és mit akarhat :D Aztán nagy nehezen kibüte hogy egy pasi kell neki, és lennék-e a pasija Na ezek után már köpni nyelni nem tudtam elképzelheted Megkérdeztem kitõl van meg a számom, mondta valami Tóth János, mondom ilyet életemben nem ismertem :D Aztán végül ha már így alakult megadtam az msn címem neki (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: azóta ma már 1 hívott 2x meg sms zaklatott _D Viktor üzenete: hú (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: most utólag meg már kiderül ki adta meg neki a számomat Viktor üzenete: ki? (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: egy haver, csak öszekeverte a nevét. De legalább szólt volna.... Megadta a b.nõjének valami enikõnek aki meg megadta a barátnõjének (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: pff:D û Viktor üzenete: de valami ratyi csaj nem? Viktor üzenete: egy jó nõ nem csinálni ilyeneket (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: de mind1 mert úgy sincs csajkom már türöltem a képet de mindjart lementem megint (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: szerintem inkább félénk Viktor üzenete: :D Viktor üzenete: beszari suna (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: o nem tudok így képet küldeni régebi msn-t hasznalsz nem engedi Viktor üzenete: vágesz Viktor üzenete: rakd fel vhova Viktor üzenete: mondjuk www.kepfeltoltes.hu Viktor üzenete: fél perec oszt mögvan Viktor üzenete: de ha valami caleb féle zsírdisznó lesz Viktor üzenete: akkor mérges leszek rád Viktor üzenete: nagyon. (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :DDD (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: te hanyast adná rá (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: egy 10es skálán Viktor üzenete: kb 4-t de én jószivü vagyok (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :D Viktor üzenete: olyan fiatal meg (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ja 16 Viktor üzenete: mi az a hasrétegzõdés (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :D Viktor üzenete: szeme is mint bud spencernek Viktor üzenete: csöcse se fejlõdött még ki rendesen (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: de a második képen ahol áll Viktor üzenete: olyan csúcsos (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: már nincs hasa Viktor üzenete: ja hogy több kéop is van Viktor üzenete: vágesz (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ülve (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: egypicit tényleg Viktor üzenete: ja korrekt a 4 pont (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :D (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ja nem egy bomba nõ Viktor üzenete: de azért dugd meg (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: az biztos Viktor üzenete: jobb mint sc2zni Viktor üzenete: figyu Viktor üzenete: megkönníítem a dolgod Viktor üzenete: felrakom rshura a beszélgetésünket Viktor üzenete: ne fáradj vele (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: neeee (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ne legy buzi Viktor üzenete: de-de Viktor üzenete: így poénabb Viktor üzenete: írj vmi májerságot gyorsan Viktor üzenete: felvágásdiból (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ne fless te jó barat vagy, majd en elmeselem a story-t képet meg különösen ne!!!! Viktor üzenete: azt majd kivágom Viktor üzenete: hogy én kértelek rá Viktor üzenete: és akkor király arc leszel Viktor üzenete: na kirakom Viktor üzenete: jó lesz ez (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: nenene (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: majd én Viktor üzenete: NEM Viktor üzenete: én akarom (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: megírom kaja utan (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ne már ne legy fasz Viktor üzenete: ez nem faszság ez poén Viktor üzenete: mindenki felnéz majd rád Viktor üzenete: daca a lábaid elõtt fog heverni (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: mia faszert haverne :DD Viktor üzenete: caleb meg félmeztelenül egy nagy levéllel fog legyezni a naplementében (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :DDDDD (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: de amúgy se kell ez a csaj ne buzulj mar :D (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :D Viktor üzenete: lyally kuresz Viktor üzenete: sok a rinya
Anti Global Retardator A.K.A CALEBMACI
-
(ip) Hunter (ip) 21 üzenete: Szia Neked elmesélem mit írtam eredetileg abba a fórum topikba, aztan lehet késõbb oda is újra leírom (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: Ns szal (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: na* (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: felhívott egy csaj tegnap késõ este, ne mondom ez ki lehet ismeretlen szám is, mondom ez érdekes. Aztán a telefonba elkezd dadogni látszik hogy izgul, na gondoltam magamba hogy úristen ki a gyász lehet ez és mit akarhat :D Aztán nagy nehezen kibüte hogy egy pasi kell neki, és lennék-e a pasija Na ezek után már köpni nyelni nem tudtam elképzelheted Megkérdeztem kitõl van meg a számom, mondta valami Tóth János, mondom ilyet életemben nem ismertem :D Aztán végül ha már így alakult megadtam az msn címem neki (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: azóta ma már 1 hívott 2x meg sms zaklatott _D Viktor üzenete: hú (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: most utólag meg már kiderül ki adta meg neki a számomat Viktor üzenete: ki? (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: egy haver, csak öszekeverte a nevét. De legalább szólt volna.... Megadta a b.nõjének valami enikõnek aki meg megadta a barátnõjének (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: pff:D û Viktor üzenete: de valami ratyi csaj nem? Viktor üzenete: egy jó nõ nem csinálni ilyeneket (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: de mind1 mert úgy sincs csajkom már türöltem a képet de mindjart lementem megint (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: szerintem inkább félénk Viktor üzenete: :D Viktor üzenete: beszari suna (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: o nem tudok így képet küldeni régebi msn-t hasznalsz nem engedi Viktor üzenete: vágesz Viktor üzenete: rakd fel vhova Viktor üzenete: mondjuk www.kepfeltoltes.hu Viktor üzenete: fél perec oszt mögvan Viktor üzenete: de ha valami caleb féle zsírdisznó lesz Viktor üzenete: akkor mérges leszek rád Viktor üzenete: nagyon. (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: http://www.kephost.com/view3.php?filename=hwkshkqmppaxwr0t226s.jpg http://www.kephost.com/view3.php?filename=odt6x9v188jus2h4i6q1.jpg http://www.kephost.com/view3.php?filename=75n7eh7k92ujwsr6lm20.jpg (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :DDD (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: te hanyast adná rá (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: egy 10es skálán Viktor üzenete: kb 4-t de én jószivü vagyok (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :D Viktor üzenete: olyan fiatal meg (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ja 16 Viktor üzenete: mi az a hasrétegzõdés (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :D Viktor üzenete: szeme is mint bud spencernek Viktor üzenete: csöcse se fejlõdött még ki rendesen (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: de a második képen ahol áll Viktor üzenete: olyan csúcsos (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: már nincs hasa Viktor üzenete: ja hogy több kéop is van Viktor üzenete: vágesz (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ülve (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: egypicit tényleg Viktor üzenete: ja korrekt a 4 pont (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :D (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ja nem egy bomba nõ Viktor üzenete: de azért dugd meg (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: az biztos Viktor üzenete: jobb mint sc2zni Viktor üzenete: figyu Viktor üzenete: megkönníítem a dolgod Viktor üzenete: felrakom rshura a beszélgetésünket Viktor üzenete: ne fáradj vele (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: neeee (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ne legy buzi Viktor üzenete: de-de Viktor üzenete: így poénabb Viktor üzenete: írj vmi májerságot gyorsan Viktor üzenete: felvágásdiból (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ne fless te jó barat vagy, majd en elmeselem a story-t képet meg különösen ne!!!! Viktor üzenete: azt majd kivágom Viktor üzenete: hogy én kértelek rá Viktor üzenete: és akkor király arc leszel Viktor üzenete: na kirakom Viktor üzenete: jó lesz ez (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: nenene (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: majd én Viktor üzenete: NEM Viktor üzenete: én akarom (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: megírom kaja utan (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ne már ne legy fasz Viktor üzenete: ez nem faszság ez poén Viktor üzenete: mindenki felnéz majd rád Viktor üzenete: daca a lábaid elõtt fog heverni (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: mia faszert haverne :DD Viktor üzenete: caleb meg félmeztelenül egy nagy levéllel fog legyezni a naplementében (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :DDDDD (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: de amúgy se kell ez a csaj ne buzulj mar :D (ip) Hunter (ip) 21 üzenete: :D Viktor üzenete: lyally kuresz Viktor üzenete: sok a rinya
szemét cenzúra
WATERDACA 2010. november 6. 187 hozzászólás 1829.
flessci kiszedtem a magán beszélgetést sorry... :( utasítást kaptam majd sweep elmeséli dióhéjban mi történt..!
Tell me, why I shouldn't kill you, right now? Because I can offer you, what you've always wanted.
(ip) Hunter (ip) 21 üzenete: ne fless te jó barat vagy :DDD
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
smudgeee 2010. november 6. 2 hozzászólás 15704.
jaja ne szerénykedj kíváncsiak vagyunk
pedig mindig mosolyogva vagyok, ha épp látom, hogy írtál valamit ebbe a topikba!
- EDIT Valami belülrõl azt súgta, azért mindent ne teregessek már ki!
smudgeee 2010. október 28. 2 hozzászólás 15704.
az semmi! mi fél éve költöztünk, és a régi házunkba egy új lakó bezárta magát a lakásába, namármost felhívta a tudakozót és ahelyett hogy lakatost hívott volna, kikérte egy ott lakónak a számát mit ad isten nõvérem telószámát adták meg, akit hajnali fél3kor lazán felhívott hogy ugyanmár mentse már ki. elöször azthittük elakarják csalni szervkereskedõk, de "másnap" kideült igaz votl a sztori, ha nem tiltod le a számod a szolgáltató kiadja fûnek fának rohadt gennyek
Revolution 2010. október 27. 971 hozzászólás 374.
[quote=DiNaMiC.DiNaMiT írta(#544)]Válasz WannaB üzenetére (#543): jaa, engem csak vonalason szoktak ezekkel zaklatni, de az meg ugye publikus[/quote] O az nálunk minden napos, de van hogy egy nap 3 hívás is befut Egy utazási irodától, hogy felmérje milyen gyakran utazunk Egy másik, hogy nyertünk egy ingyen vacsorát mert helyesen válaszoltunk egyszer régen egy feltett kérdésre. Természetesen a vacsorához tartozik egy két órás termékbemutató amit kötelezõ végighallgatni Harmadik meg vagy egy kedvezményes utazás busszal a szomszédos országba oda-vissza termálfürdõ látogatással. Vagy valami hasonló "kihagyhatatlannak ígérkezõ" ajánlat
WannaB 2010. október 27. 236 hozzászólás 1534.
kérésre azt is leveszik mindenhonnan
Válasz WannaB üzenetére (#543): jaa, engem csak vonalason szoktak ezekkel zaklatni, de az meg ugye publikus
ja, és akkor faszán felírnak minden szarra amit hírdetnek... egyszer én is végighallgattam és ezt igennek vették, hiába mondtam végül, hogy NEM jobb rögtön elküldeni õket a picsába meg amúgyis, mi a fasznak adja ki a szolgáltató a számomat ilyen ratyiknak, elvileg csak a rendõrség kérhetné ki
én türelmesen mindig megvárom, hogy végigmondják az 5 perces körmondatukat :kocka
engem kb hetente felhív vmi faszfej reklámügynök, amint kimondja hogy AZ, már baszom is rá
Revolution 2010. október 27. 971 hozzászólás 374.
[quote=Revolution írta(#510)]Van egy csávó akinek majdnem ugyan az a telefonszáma mint az enyém, annyi különbséggel hogy az enyém 93-ra végzõdik az övé meg 92-re. Na most ez azért vicces mert van egy csóka aki már másodjára tárcsáz félre fél éven belül. A barátját akarja hívni de nálam csörög ki, kíváncsi leszek mikor fog újra felhívni. De az biztos hogy még idén beszélünk :D Egyébként tavaly több hívást is kaptam, mosógépszerelõt kerestek a számomon, érdekes volt. Lehet hogy van összefüggés a kettõ között. Ha újra felhív a csóka megkérdezem majd, hogy esetleg mosógépszerelõ-e a barátja.[/quote] Na megint félretárcsáztak, hihetetlen.... Szerencsére nem olyan zavaró, kéthavonta egyszer eligazítom a telefonálókat
VOoRTex 2010. augusztus 26. 308 hozzászólás 1225.
amcsiknál már csak a kínaiak hülyébbek
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
smudgeee 2010. augusztus 26. 2 hozzászólás 15704.
nektek már fehér?
WannaB 2010. augusztus 26. 236 hozzászólás 1534.
Válasz alburnus üzenetére (#535): NEM
deekin 2010. augusztus 26. 337 hozzászólás 1141.
mazmeg erre nem gondolás :morfondír
life is balanced L2P @];-Ð
alburnus 2010. augusztus 26. 0 hozzászólás 59081.
Válasz deekin üzenetére (#533): Nálad nem átlátszó a geci?
2010. augusztus 25. hozzászólás .
amerikai rendõrség nagyon unatkozhat erre van pénz és energia bár lehet valami hoax szar mindenesetre elég retard a történetben az összes szereplõ
deekin 2010. augusztus 24. 337 hozzászólás 1141.
hogy nem veszed észre hogy geci van a vízben vagy náluk nem átlátszó az üveg?
smudgeee 2010. augusztus 24. 2 hozzászólás 15704.
hülye fapina egyébként nálam a könnyít magán a pisilést jelenti
Revolution 2010. augusztus 24. 971 hozzászólás 374.
"Elképesztõ, hogy egyes emberek mire képesek. Például az a 31 éves férfi, aki munkatársnõje ásványvizes palackjába könnyített magán, de mikor a gyanútlan nõ beleivott, rosszul lett. A 31 éves amerikai férfi irodai munkatársnõje ásványvizes palackjába két alkalommal is beleélvezett. Amikor tudta, hogy a nõ nem jön vissza egyhamar, elvette a már megkezdett üveg vízét és a mosdóban könnyített magán beleürítve spermáját. A nõ az elsõ alakalommal - miután beleivott a vízbe - még nem fogott gyanút, bár akkor is rosszul lett, de másodszorra olyan hányinger tört rá, hogy sejtette, valami baj lehet a vízzel . A nõ kihívta a rendõrséget, akik elvitték a vizet, majd a laboratóriumi vizsgálaton kimutatták, hogy sperma van benne, míg késõbb a DNS vizsgálat azt is igazolt, a hogy a tettet Michael Kevin Lallana (31) kolléga követte el. Az Orange megyei férfit letartóztatásba vették, de 500 dolláros óvadék ellenében szabadlábra helyezték szeptember 14-i tárgyalásig. A perverz akár 3 év börtönt is kaphat szexuális bûntett címén." __________ Akár 3 év is!! Te jó ég, ezt rendesen beszopta .DDDD
smudgeee 2010. augusztus 20. 2 hozzászólás 15704.
Válasz alburnus üzenetére (#525) "a férfinek joga van hozzá, hogy elveszítse a szüzességét, hiszen „dühös, frusztrált és nyugtalan. Már részt vett két szexuális oktató kurzuson, és kiderült, hogy egyértelmûen ki akarja próbálni." :D:
smudgeee 2010. augusztus 20. 2 hozzászólás 15704.
hk :D sweep az a csóka a piros 7est is vezette anno, utaztam vele, érdemes ott állni a vezetõfülkénél, magába beszél szórakozottan, 2x karamboloztunk majdnem vele (1x utaztam a csokával) és így nevetne mondta rá a faszságot
2010. augusztus 20. hozzászólás .
ebben semmi érdekes nincs a magyar állam sokkal bõkezûbb, 20 gyerekes cigány családokat tart el amiknek tagjai kedvükre lophatnak és garázdálkodhatnak
deekin 2010. augusztus 19. 337 hozzászólás 1141.
és most mert nem tud olvasni mások pénzén kurvázhat? nem látom az összefüggést. azért frusztrált mert diszlexiás? olvasási gondok miatt csak fizetés ellenében szolgáltatott nemi aktus létesítésére képes? waht
deekin 2010. augusztus 19. 337 hozzászólás 1141.
britek bazmeg ilyen jól élnek hogy ilyen ciki dolgokra futja nekik
alburnus 2010. augusztus 19. 0 hozzászólás 59081.
Szociális támogatásból mehet szüzességet elveszíteni a 21 éves brit férfi Az adófizetõk finanszírozhatják annak a 21 éves, dyslexiás brit fiatalembernek a szüzessége elvesztését, aki jövõ hónapban Amszterdamba utazik ezért. A férfi emellett még nyaralhat is egyet abból az összegbõl, amit egy 2007-ben bevezetett szociális program finanszíroz. Nem is õ az egyetlen, aki az adófizetõk pénzébõl lányokat vehet, sztriptízklubot látogat, vagy egzotikus nyaralásra fizet be. http://velvet.hu/sztori/2010/08/19/az_adofizetok_penzen_mehet_kurvazni_egy_olvasasi_nehezsegekkel_kuzdo_21_eves_brit_ferfi/
Revolution 2010. augusztus 19. 971 hozzászólás 374.
Közbe engemet is informáltak, hogy régebben ez a csávó a 103as buszt vezette, és nem csak most volt nagyon õrült. [quote=idézet]olyan söfõr egy ideig 103-ast vezetett XD beszól. következik az adriai tengerpert ... hatásszünet aztán sötét és gonosz hangon : vagy a vágóhíd? Végállomásnál meg. itt a vég! ....... állomás ma napos enyhén felhõs idõ várható vigyázzanak magukra. Jó lenne tudni hova lett az a forma mert élvezet volt buszozni XD[/quote]
Revolution 2010. augusztus 19. 971 hozzászólás 374.
Ma egy nagyon nagy arc buszsofõrt sikerült kifognom. Ugye most 4-6 villamos helyett villamospótló buszok közlekednek, felszálltunk a Boráros téren, majd amikor a Ferenc körút megálló következett ilyet szólt be a buszsofõr: A következõ megálló az Adriai-tenger (ezután kis hatásszünet) rosszul mondtam a Ferenc körút következik. Kicsivel késõbb mielõtt le akartunk szállni: A busz elsõ ajtaja elromlott a második se mûködik és a 3. is rossz, 4. ajtónk egyelõre még nincs. De ez buszon volt vicces, amikor már mentek volna az emberek a 2. ajtóhoz aztán a végén mindenkinek leesett a tantusz :D Haverral épp azt beszéltük hogy ezzel a busszal feltétlen a végállomásig utaztunk volna, és utána onnan pedig vissza. Csak sajnos szorított minek az idõ mert el kellett intézni néhány ügyes bajos dolgot. De az biztos hogy ez a forma ma sok utas szájára mosolyt csalt
WATERDACA 2010. augusztus 12. 187 hozzászólás 1829.
Anglia-Magyarország mérkõzést megelõzõen: A helyi szervezõk sajnálatos módon több hibát is elkövettek: a csapatok bemutatása során Rudolf Gergely nevénél Hajnal Tamást láthatták a kivetítõn, majd a magyar himnusz szólt meglepõen hamisan, valamint a debütáló szövetségi kapitány, Egervári Sándor helyett rendre a csapatorvost, dr. Szilágyi Györgyöt mutatta a kamera.
2010. július 25. hozzászólás .
Válasz Pezsmapatkany üzenetére (#517): aha náci skinhead mengele kísérlet kínzás szerv kínai fasiszta tudtam
2010. július 25. hozzászólás .
egyébként igaz a hír és én is szakállat növesztettem nehogy nõnek nézzenek és ezek után a starcraft2s dobozt se fogom merni átvenni mikor hozza a futár mi van ha egy kínai és beöltözött magyarnak
Alá tudom támasztani, engem is elkaptak a nõi öltözõben azok a fránya kínaiak, azon nyomban szétkaszaboltak, és kivették az összes belsõségemet. Azóta nem merek utcára se kimenni.
Revolution 2010. július 25. 971 hozzászólás 374.
[b]Miskolc - Szájról-szájra terjed a hír: miskolci kínai boltokból rabolnak el szervkereskedõk nõket, egy titkos öltözõbõl nyíló ajtón keresztül.[/b] Újabb híresztelés kapott szárnyra Magyarországon: kínai boltokba betérõ vásárlókat (az elbeszélések szerint nõket) rabolnak el a szervkereskedõk. A szerkesztõségünk által hallott elbeszélés szerint a különös eset Miskolcon, az egyik Búza téri kínai ruházati üzletben történt, de hajszálra ugyanezt a történetet terjesztik Kecskeméten is, és még néhány más városban. A sztori röviden: egy miskolci nõ párjával érkezett a szóban forgó kínai üzlethez, de a férfi a bejárat elõtt akarta megvárni míg felesége vásárol. Végül nem bírta tovább türelemmel, mert az asszony csak nem jött ki, ekkor bement a boltba, ott azonban nem találta feleségét. Kérdezgette az eladókat, akik azt mondták, nem látták a nõt. A történet szerint a férfi kommandós volt, ezért amikor felhívta régi kollégáit azok azonnal kivonultak a helyszínre. A bolt átkutatása során egy titkos ajtót találtak az öltözõben, ami egy alagsori kezdetleges mûtõbe vezetett. Ott találták megy az elkábított nõt, leborotvált fejjel, összekaszabolva. A történet szerint az asszony azóta is kórházban fekszik kómában. Ez a történet emailben és szóban terjed, szerkesztõségünk több, különbözõ forrásból is olvasta/ hallotta a sztorit olyanoktól akik kételkedtek az elbeszélés hitelességében, de meglepõen sokan vannak, akik azóta félnek elmenni kínai üzletekbe Az egyik olvasónk azt írta: „TUDOMÁSOM SZERINT NEM IGAZ EZ A TÖRTÉNET DE NAGYON SOK ISMERÕSÖM ELHISZI ÉS FÉL. A KÉRDÉSEM AZ LENNE HOGY A SZERKESZTÕSÉG TUD E ERRÕL VALAMIT?” Egy másik pedig: „Ma a munkatársam mondta, a szomszédja ápoló a megyei kórházban és õ mesélte, hogy vittek be hozzájuk egy kínaiból egy így megtalált fiatal nõt. Kopaszra borotválva, hasa teljesen szétszabdalva, felnyitva, a nõ teljesen el volt kábítva, már agyhalott, nem tudnak vele mit kezdeni.” Egy másik elbeszélés szerint, pedig: a nõ nincs kómában, de komoly pszichiátriai kezelés alatt áll. Internetes kutakodásunk eredményeként kiderült, hogy szinte hajszálra ugyanez a történet terjed Kecskeméten, ottani kínai boltot emlegetve helyszínül (abban történetben a férfi nem volt korábban kommandós), de Fejér megyébe is átültette már a szóbeszéd az állítólagos eseményeket. Utóbbi megyében az álhír megjelenését követõen többször is beverték az emlegetett kínai üzlet kirakatát.
Tegnap reggel zajra ébredtem, Rájöttem, hogy én üvöltöttem. Az ember gyorsan kapcsol ilyentájt: Nyilvánvaló volt, hogy a fogam fájt.
WATERDACA 2010. július 19. 187 hozzászólás 1829.
Ma arra keltem föl hogy számba volt a kezem
WannaB 2010. július 19. 236 hozzászólás 1534.
Válasz deekin üzenetére (#511): milyen hosszú volt a combja? (:)
2010. július 19. hozzászólás .
owned fuckin hajósi antisoc noob
smudgeee 2010. július 15. 2 hozzászólás 15704.
neked akinek nincsenek barátai ez valóban szokatlan lehet HAHAHAHA :_XC:XCA PWN
Vertigo 2010. július 15. 1776 hozzászólás 173.
[quote=Revolution írta(#510)][b]Van egy csávó[/b] akinek majdnem ugyan az a telefonszáma mint az enyém, annyi különbséggel hogy az enyém 93-ra végzõdik az övé meg 92-re. Na most ez azért vicces mert van egy csóka aki már másodjára tárcsáz félre fél éven belül. [b]A barátját akarja hívni[/b] de nálam csörög ki, kíváncsi leszek mikor fog újra felhívni.[/quote] Téged miért hívogatnak melegek, kurázsi? ^^
deekin 2010. július 15. 337 hozzászólás 1141.
én egy hányós nememlékezõs szilveszter után kaptam smst valami hosszú combú tûzvörös hajú nõszemélytõl aki mint utólag kiderült egy bizonyos Ivánt keresett csak rosszul mentette el a számát
Revolution 2010. július 15. 971 hozzászólás 374.
Van egy csávó akinek majdnem ugyan az a telefonszáma mint az enyém, annyi különbséggel hogy az enyém 93-ra végzõdik az övé meg 92-re. Na most ez azért vicces mert van egy csóka aki már másodjára tárcsáz félre fél éven belül. A barátját akarja hívni de nálam csörög ki, kíváncsi leszek mikor fog újra felhívni. De az biztos hogy még idén beszélünk :D Egyébként tavaly több hívást is kaptam, mosógépszerelõt kerestek a számomon, érdekes volt. Lehet hogy van összefüggés a kettõ között. Ha újra felhív a csóka megkérdezem majd, hogy esetleg mosógépszerelõ-e a barátja.
noname 2010. július 5. 1462 hozzászólás 227.
ja a revo mindent leszed bar scarabtol fugg