Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

deekin 2010. július 4. 337 hozzászólás 1141.
revo uninstaller pro 30napig ingyenes akármit leszed a gépedrõl szvsztem AMÚGY
life is balanced L2P @];-Ð
windows nem fos okéska? ~|
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
WannaB 2010. július 4. 236 hozzászólás 1534.
zsiiiir akkor már csak winfos 7 kell és minden királ
Anti Global Retardator A.K.A CALEBMACI
Kurazsi 2010. július 4. 0 hozzászólás 59924.
Válasz WannaB üzenetére (#504): Mert ez már ilyen korszerû operációs rendszer. Alapból felismeri, nem kell ilyennel szórakozni, van hang és minden egyéb :)
WannaB 2010. július 4. 236 hozzászólás 1534.
miért nem kell win7nél alaplap lemezzel baszakodni???
Anti Global Retardator A.K.A CALEBMACI
Kurazsi 2010. július 4. 0 hozzászólás 59924.
Válasz Hello üzenetére (#502): Pedig nem olyan sok idõ újrarakni. Ha win7-t raksz akkor az alaplap lemezével se kell baszakodni, 1,5 óra alatt fent van az oprendszer és a fontos programok. Ami meg csak másodlagos azt majd felrakod a késõbbiekben idõvel, amikor szükséged lesz rá
Hello 2010. július 2. 0 hozzászólás 59892.
elég faszságnak hangzik. de nem akarok új winfost rakni, mert akkor meg telepítgetni kell és megkeresni az összes szar telepítõ cd-t meg ilyeneeeeeeeeek
2010. július 2. hozzászólás .
yes félévre visszapörgetheted az idõt kb és kitudja mennyire lelassítja vagy bugosítja egy ilyen baszakodás egyszerûbb a format cé
és az összes cuccos a gépemen ami azóta van felpakolva rá az eltûnik?
Válasz Hello üzenetére (#498): Visszaáll arra az idõpontra. Minden pontosan ugyan az lesz mint akkor volt, pl a vírusirtó utolsó frissítése is arra a dátumra áll vissza. Szóval utána egybõl updatelni kell. Ez elvileg segíteni szokott a hibákon
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
kapjátok be mit eredményez a rendszervisszaállítás?
[url=http://jobline.hu/hu/allas/fc-6703/durex-teszter-%28x%29-allas-.aspx]Szuper nyári munka[/url] :D Az ilyen munkalehetõség is elég ritka :D Tessék élni vele :D
2010. június 25. hozzászólás .
hát nem tudom nekem már fél éve is msnrõl panaszkodott sztem 1998ra kéne visszaállítani a rendszerét
Revolution 2010. június 25. 971 hozzászólás 374.
Válasz Hello üzenetére (#494): esetleg egy rendszer visszaállítás?
Hello 2010. június 25. 0 hozzászólás 59892.
ezen már túlvagyok, mivel okosba idegbõl deletével töröltem az msn könyvtárat... tehát már volt a háki féle futtatás regedit vagy mi + ccleaner féle minden szemtet törlés, szimpla levádaszok minden msnre utaáló filet és a többi és a többi lényegében továbbra sem jó és nem akarok új winfost telepíteni
vezérlõpult -> programok -> programok és szolgáltatások -> Ha itt a név-re kattintasz abc sorrendbe rakja a feltelepített programokat megkeresed az msn-t, jobb gomb eltávolítás
arról volt szó hogy neked ugrál... kihív, kimész és tegyük fel megpróbál megütni/megüt(mert ugye egy tipikus cigánynál az sem halálos 170/50 kiló) és akkor nagy kedvel használhatod a gázsprayt vagy viperát :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) de mind1 tudom neked nem kenyered az erõszak, végtéreis csaj vagy.. kérdezd meg a barátod õ hogy cselekedne valaki nem lakik itt tök véletlenül komáromesztergommegyében? és tegyük fel nem ért kurvára az msn eltávolításához meg újrafelrakásához? cserébe megismerhet ~|
[url=http://www.boon.hu/hirek/magyarorszag/cikk/michael-jackson-szelleme-a-tiszai-palyaudvarnal/cn/news-20100625-03033601]Michael Jackson szelleme a Tiszai pályaudvarnál[/url]
ja megvárod míg lemészárol egy csapat ovis kislányt és felrobbantja az öregek otthonát
hát ha egy ilyen idegesítõ forma ugrálna nekem és rendõr lennék akkor tuti beszopatnám, vagy szimplán kimegyek vele megvárom amíg csinál valamit, aztán használom ami nálam van ß) ha butavokról lenne szó akkor ninjarugással kipörgetném a mozgó vonatból és hangosan nevetnék miközben a feje koccolná az egyik póznát
na látod ezért nem lehettél te rendõr! amúgy miért ne történhetne meg, emberek mentailtásától függ, nem mindenki kezd el ugrálni egy beszólás miatt hogy kivagyokmivagyok letartóztatlak barátom
hát... szerintem ha a rendõrnek odamondasz egy olyat, hogy szétcsaplak akkor az nem marad annyiban, fõleg ha már tudta azt hogy rendõr és minek kérdezgeti hogy kit zavar? nemdohányzó rész volt? mert akkor még meg is bûnteti sántít nekem ez a story
Egy haverom mesélte ezt a történetet: A vonaton utazott, és egy kabinban/kocsiban tartózkodott egy eléggé hangoskodó cigánnyal. Hangosan énekelt különbözõ cigány nótákat, és lobogtatta a szabaduló papírját, hogy ma engedték ki a sittrõl. Olyan jól érezte magát, hogy gondolta rágyújt egy cigire. Elkezdte kérdezgetni az utasokat ugye nem zavarja, ugye önt sem zavarja. Volt egy elég nagydarab férfi aki visszaszólt neki, hogy de engem zavar barátocskám. Cigány erre: Mi van, én szépen kérdeztem! Mi a faszért viszed fel a hangodat, na gyere ki te szemétláda, lerendezlek kint! Csávó elõvette a igazolványát, és oda tolta a képébe rendõr vagyok. Cigány egy pillanatra csöndbe maradt, majd ilyet szólt, nem érdekel akkor is szétkaplak. Na itt jön a lényeg, hogy volt még egy rendõr a kocsiban :DDDDD De ezt igazából már nem tudom, hogyan is mesélte pontosan a haverom. A lényeg hogy a cigány visszaült a helyére, majd 5perc múlva bocsánatot kért, és elkezdett spannolni a rendõrrel. Sajnos nem tudom olyan jól elõadni mint ahogy a haverom tette, mindenesetre mekkora annak a valószínûsége, hogy egy kabinban/kocsiban 2 rendõr is utazik :DDD Legfõképpen emiatt röhejes ez a történet, jól beszopta a cigány csávó, de végül is nem lett semmi.
deekin 2010. június 14. 337 hozzászólás 1141.
i love you bazmeg
Destrojer 2010. június 14. 57 hozzászólás 3910.
Válasz Hello üzenetére (#483): patch elõtt diamond voltam mer a t imba
Aláírás: (max 200 karakter)
Hello 2010. június 14. 0 hozzászólás 59892.
Válasz Destrojer üzenetére (#481): bgh 7 comp ellen mass carri+ cannon fal pLayStYlE... te biztosan platina ligás vagy
sztem ez kamu szal jöjjön a rep :kira
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Destrojer 2010. június 13. 57 hozzászólás 3910.
volt egy olyan, hogy bghn nyomtam 7 gép ellen Pével (kanonfal masskerri), és berussolt a zerg, azt még fogtam is volna, csak ugye ha a CPU egyik unitját az elején megsebzed akkor rád jön az összes csicska. derítõt is hazahuztam h védjem a lingeket, azt meg is fogtam, és a p probejai kinyírtak :D rep is van ha valakit érdekel :D
Aláírás: (max 200 karakter)
deekin 2010. június 13. 337 hozzászólás 1141.
szegény elkeseredett szexuálisan frusztrált ostoba fiatalok ) : szerintetek a zoophília mikor lesz társadalmilag elfogadott? szerintem még megélhetjük talán, valami brit néni hivatalosan hozzáment egy delfinhez valamikor tavaly. biztos volt nászéjszaka is
Revolution 2010. június 13. 971 hozzászólás 374.
[b]Szexre csábította a tehén a fiút[/b] Mikor mikor meglátták, hogy mit mûvel a fiú és a tehén, különös mentséget hozottt fel viselkedésére a srác. Megdöbbentõ eset történt Indonéziában, ahol egy 18 éves fiú rajtakapták, amint egy tehénnel közösül. A Bali szigetén történt incidensnek a fiú, Gusti Ngurah Ali szomszédai voltak a tanúi, akik azonnal a falu elõljáróihoz mentek. Késõbb a Ali úgy mentette tettét, hogy azt állította: a tehén csábította el õt, mert hiszen õ nem tehenet látott, hanem egy gyönyörû fiatal leányt. A fiút egy rituális megtisztulási szertartásnak vetették alá, a tehenet pedig vízbe ölték, hogy a falu megszabaduljon a rontástól – számolt be a timeslive hírportál.
2010. június 8. hozzászólás .
lámaság
Hello 2010. június 8. 0 hozzászólás 59892.
ezt pár éve nekem is mondta valaki (fogkrém), meg is csináltam sõt jobb is lett, tehát képes volt párszor beolvasni, de inkább a rongyal való tisztogatásnak tudtam be... késõbbiekben is próbálgattam, de akkor már nem mûködött
gondolom te is myviprol kapod ezeket a spameket, youtobon is vannak ilyen videok hogy fogkremmel kell tisztitani stb, hulyeseg mind legalabbis hozzaszolasokat olvasva arra a kovetkeztetesre jutottam
[b] Javíts CD-t, DVD-t banánnal házilag[/b] Mosolyra szaladt az arcom, amikor megláttam egy lelkes Angol kisasszony ötletét, mely szerint néhány háztartásban megtalálható holmival visszanyerhetõ az összekarcolódott adathordozók tartalma. [url=http://articles.imgsrv.tech.hu/001332/originals/4385748825.jpg]kép1[/url] Sokak lehetnek abban a csapdában, hogy kedvenc adataikat néhány kósza karc ejtette foglyul és az a fránya lejátszó nem hajlandó olvasni. Mit tehet ilyenkor az ember? Vagy gondolkodás nélkül a szemetesbe frizbizi a korongot szív fájva, vagy megpróbál tenni valamit a "ráncok" ellen. Ajánljuk a fogkrém + banán + ablaktisztító + puharongy kombó kipróbálását. [url=http://articles.imgsrv.tech.hu/001332/originals/5222628447.jpg]kép 2[/url] Elõször is kapjuk magunkhoz a sérült adathordozót és eresszünk rá némi fogkrémet. Természetesen a legkevésbé szemcsés típust válasszuk (!), legjobb, ha gél-t használunk. Miután kész a fogkrém glória, kezdjük el gyengéden, körkörös mozdulatokkal, bemasszírozni a puha ronggyal a karcos felületbe. Ezt végezzük nagyjából 1-2 percig, majd a ronggyal távolítsuk el a fogkrémet teljesen. [url=http://articles.imgsrv.tech.hu/001332/originals/9586196418.jpg]kép 3[/url] Ha a korong felülete megtisztult a fogpasztától, jöhet a banán (na ezen sírtam a röhögéstõl). Járjunk el ugyanúgy, ahogy az elsõ fázisban, tehát kezdjük el körkörösen simogatni a lemez felületét gyümölccsel. Ezt is kábé 1-2 percig ismételjük, majd a banán héjának belsõ felével dörzsölgessük meg a felületet újra ugyanannyi ideig és kör alakú mozdulatokat végezve. Természetesen ezután a puha rongy következik, amivel a banánrostokat és nyálkát eltávolíthatjuk. [url=http://articles.imgsrv.tech.hu/001332/originals/5753816373.jpg]kép 4[/url] Utolsó fázisként az ablaktisztító következik, mellyel makulátlan tiszta állapotba hozhatjuk lemezünket, eltakarítva róla az ott maradt ragacsokat és az egyéb komisz szennyezõdéseket. [url=http://articles.imgsrv.tech.hu/001332/originals/1218349346.jpg]kép 5[/url] Mondanom se kell, ezt is csak körkörös mozdulatokkal végezzük. Ha mindent jól csináltunk, akkor a lejátszhatatlan korongunk ismét mûködni fog. [url=http://articles.imgsrv.tech.hu/001332/originals/9964799826.jpg]kép 6[/url] Ha esetleg ti magatok is kipróbáljátok, osszátok meg velünk, hogy mi lett a végeredmény. ^^
lol, ha talalsz ra linket youtubon vagy hasonlon add mar meg :)
tegnap megnéztem a Deep Impact c katasztrófafilmet sokadjára, és feltûnt, hogy a Houston-i rakétakilövõ központban készült jelenetek során a háttérben több gépen STARCRAFTOZNAK, a kilövés feszült pillanataiban.. :D Más játékokkal is játszanak, azokat nem ismertem fel..
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
2010. június 2. hozzászólás .
én már tudok 5 ilyen angyalt easyrider, naib, gorky, daca, aston
deekin 2010. június 2. 337 hozzászólás 1141.
mondjuk a megfelelõ kapcsolati hálóval végülis minden lehetséges!!!
deekin 2010. június 2. 337 hozzászólás 1141.
szerintem ennél vannak sokkal durvább dolgok azt nem értem teljesen, hogy ha most a cél olyan emberek keresése, akik puszta altruizmusból szeretnének segíteni másokon, miért olyan jelentkezési feltételeket szabnak meg amiben (szerintem) jó eséllyel a felszínes, masszívan a fizikai vonzerõ holdfényhatását kihasználó, elsõsorban marketing irányultságú emberek fognak legjobban teljesíteni? minimális esélyt látok arra, hogy ezzel a módszerrel valóban a legalkalmasabb személyt sikerülne kiválasztaniuk. tapasztalataim szerint az igazán törõdõ, átlagon felülien "kidolgozott" erkölcsi értékrenddel rendelkezõ emberek nem túl profik önmaguk eladásában (ettõl függetlenül biztosan vannak a világban)
Azért durva hogy mik vannak a mai világban :)
[b]Legyél te is angyalka![/b] Vodafone Magyarország Megérintenek a társadalmi problémák? Segítenél, és tudod is, hogyan? Nálunk a helyed: egyéves idõtartamra keresünk Fõállású Angyalt Feladatok: Amihez a legjobban értesz: jót kell cselekedni. Hogy hogyan? Elõször is nézz szét magad körül! Szerinted mi a legégetõbb probléma, amit sürgõsen orvosolni kellene? Megvan? Akkor válassz egy magyarországi non-profit szervezetet, ami az általad választott ügyet képviseli, és jelentkezz hozzánk! Jó, ha el tudod adni az ötleteidet, tudod, hogy hogyan népszerûsítsd a választott civil szervezetet és valamelyest a pénzügyek földi világában is el tudsz igazodni. Persze egy angyal sokféleképpen tehet jót. Bármi legyen is a szakterületed, biztos lehetsz abban, hogy valahol pont Rád van szükség! Versenyképes fizetésedrõl a Vodafone Magyarország gondoskodik, így minden energiád világunk jobbá tételére fordíthatod. Elvárások: * Kiemelkedõ tehetség, szaktudás, vagy tapasztalat a betölteni kívánt munkakörben * angyali jóság * tenni akarás * elhivatottság * jószándék * erkölcsi bizonyítvány Elõny: * hófehér szárnyak * természetfeletti képességek * halhatatlanság Munkavégzés helye: Magyarország. Jelentkezés módja: Mutasd be, hogy fõállású angyalként melyik szervezettel, és mit szeretnél elérni egy év alatt, az alábbi módok valamelyikén: -készíts egy max. 90 másodperces videót, és töltsd fel a Youtube-ra VAGY -indíts egy blogot projektednek VAGY -hozz létre egy honlapot a projektednek A videó, a blog vagy a honlap címét küldd be a Vodafone Magyarország Facebook üzenõfalára a http://www.facebook.com/vodafonefelelossegvallalas címre! A facebook post a következõ mondattal kezdõdjön: Fõállású angyalnak jelentkezem. Szerezz legalább két ajánlót, aki kommentben ajánlja a projektedet, és gyûjts minél több kedvelõt („like-olókat”), hogy bejuss a legjobb 10 közé! Az elbírálás menete: A legalább két ajánlóval rendelkezõ angyaljelöltek pályázatai kerülnek elbírálásra. 10 pályázót hívunk be személyes elbeszélgetésre: a legtöbb „kedveli ezt” („like”) jelzést begyûjtõ pályázat közül az elsõ három automatikusan bekerül a kiválasztottak közé, a Vodafone Magyarország pedig további hét pályázatot választ ki. A tíz jelölt egy-egy állásinterjún vesz részt, melynek végén három fõállású angyal kerül kiválasztásra. További információkért látogass el a mennyei http://www.facebook.com/vodafonefelelossegvallalas címre! Jelentkezési határidõ: 2010. június 04.
Hello 2010. június 1. 0 hozzászólás 59892.
aki ebbõl akar pénzt csinálni
deekin 2010. június 1. 337 hozzászólás 1141.
ménem halt meg ki a fasz sétál ki az autópályára mazmeg
Hello 2010. június 1. 0 hozzászólás 59892.
kapzsi zsidó zsidózni ér?! vagy az rosszaság? bocsi új vagyok!
[b]Saját hülyesége miatt perli a Google-t[/b] Egy Utah-i nõ Blackberry-jével a kezében a Google Maps útmutatása alapján sétált. A térkép az autópályára vezette, ahol elütötte egy autó. A nõ most kártérítésért perli a Google-t A Utah-i Park városában élõ Lauren Rosenberg vakon követte Blackberry-jén a Google Maps gyalogos útvonalát. A város egyik végébõl akart átsétálni a másikba, a Maps azonban felvezette a „Deer Valley Drive"-ra mely valójában a 224-es számú autópálya. A nõ azonban ahelyett, hogy a nagy forgalmat elkerülve más irányt keresett volna, felment az útra, ahol - nem meglepõ módon - elütötte egy autó. Rosenberg most 100 ezer dollárra perli a Google-t az õt ért balesetért. A Google „Google Maps" szolgáltatásával olyan útra vezette Rosenbergert, ahol nincs járda és nagy sebességû jármûvek közlekednek, ami nem biztonságos a gyalogos számára. A pontatlan és felelõtlen utasítások miatt került Rosenberg a veszélyes autópályára, ahol aztán elütötték - áll a bírósághoz benyújtott keresetben. Bár a Google Maps szolgáltatásában felhívja a figyelmet, hogy a gyalogos útvonaltervezés még béta fázisban van, és elõfordulhat, hogy a jelzett helyen nincs gyalogút, Rosenberg azt állítja Blackberry-jével használva semmi ilyen figyelmeztetést nem látott az útvonal megtervezését követõen.
Válasz Reality üzenetére (#462): ajaj mindenki magából indul ki!! ^^ Lõdd ki magad az ûrbe majd megtalálsz!!
Tell me, why I shouldn't kill you, right now? Because I can offer you, what you've always wanted.
2010. június 1. hozzászólás .
5000 forintért megfürdesz a saját céged 5 teherautónyi tetüjében szép hova küldjem?
Válasz Reality üzenetére (#460): 5000 ft lesz!
Tell me, why I shouldn't kill you, right now? Because I can offer you, what you've always wanted.
2010. május 31. hozzászólás .
Fuh ez nagyon jó!! Rendeltem 5 teherautónyit!! de még nem volt barátnõm :dread na mindegy daca megkapod a jussod!!
deekin 2010. május 30. 337 hozzászólás 1141.
errõl hallottam a rádióban és már akkor is szánalmasnak találtam. ha ebbõl valaki meggazdagodik minden hitem elvesztem az emberiségben