Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

Sync 2010. január 21. 151 hozzászólás 2126.
nemgáz csaktod kurázsi egy CULT figõr olyasmi mint buti meg flessvété csak másképp
NEKED A DIVAT MONDJA MEG HOGY KI VAGY
bazz, azt hittem már elég abszurdot írtam ahhoz, h nem vegyék komolyan :D
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Sync 2010. január 21. 151 hozzászólás 2126.
Válasz DiNaMiC.DiNaMiT üzenetére (#401): szájjle a csajomról kisveréb okaj?
NEKED A DIVAT MONDJA MEG HOGY KI VAGY
Revolution 2010. január 21. 971 hozzászólás 374.
Válasz Kairi üzenetére (#404): köszi :) ááá az orvosok hülyék nincs mit tenni. De azért igyekszik az ember. Amúgy nem is tudom miért írtam ezt le ide. Igazából csak ezt a storyt akartam elmesélni hogy mennyire röhejes ez az egész helyzet. Ha valaki nekem mondja nem hiszem el. Na mind1 nem is fecsérelném tovább a szót fáradt vagyok jó8 És mellõzük ezt a témát köszönöm
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Kairi 2010. január 21. 0 hozzászólás 58842.
Válasz Revolution üzenetére (#398): mivan én aggódom ezt ne hagyd annyiban!!!
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
Vertigo 2010. január 21. 1776 hozzászólás 173.
Válasz DiNaMiC.DiNaMiT üzenetére (#401): Te nem vagy százas baszdmeg. szerk.: kicsit többet mondtam a kelleténél
nagyi 2010. január 21. 4567 hozzászólás 27.
hát ez nemmindennapi volt sweep
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
[azért ezt nem kéne]
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Nadril 2010. január 21. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Revolution üzenetére (#398): hát baaaaaaazmeeeeeeeg én nem hiszem el!
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
DEATHGUN 2010. január 21. 422 hozzászólás 949.
Válasz Revolution üzenetére (#398): én elhiszem kurázsi :D
Szeretet és Béékee!!
Revolution 2010. január 21. 971 hozzászólás 374.
Ezt nem fogjátok elhinni. Elmegyek vizsgálatra ahol igen gyenge eredményt produkálok. Meglepõen gyengét. Erre a csaj mit csinál átírja jobbra az eredményeimet jóval jobbra. Hát baaaaaaaazmeeeeeeeeg :D NC mi? Valami tüdõ gond egy hónapja és nem javul sõõõt... Azóta itthon vagyok annyira kimerülök mindentõl, most mentem kontrollra és ez történik vizsgalat után hát.... Mondván hogy szerinte ennél több van bennem csak rossz a technikám és nem a valós állapotomat mutatta a vizsgálat. Ezért olyanra javította amit õ tippel Hát baaaaazdmeeeeeg Amúgy is kiérzi jobban hogy hogy vagyok õ vagy én?
Mate 2010. január 15. 229 hozzászólás 1566.
Válasz Revolution üzenetére (#394): wow 2 év+pénzbüntetés itt meg megölnek vkit azt képesek kihuzni 1 évvel is...
Goglhffl
rambo6 2010. január 13. 203 hozzászólás 1713.
sexy nyuszi kár hogy juniusban történt, aprilis stílusosabb lett volna
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Kairi 2010. január 13. 0 hozzászólás 58842.
:DDDDD ez kurvabeteg
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
Revolution 2010. január 13. 971 hozzászólás 374.
Elítéltek egy harmincnyolc éves amerikai férfit, mert nyúllal fajtalankodott. Abel Aguirre lakótársa háziállatát kínozta meg, ami miatt két évig fog börtönben ülni, és pénzbüntetéssel is sújtották - írja a Dreamin Demon. A bûncselekmény 2008 júniusában történt. Aguirre lakótársa arra ért haza, hogy nyula hatalmas vértócsában, élet-halál közt vergõdik a fürdõszoba padlóján, amelyet kitépett szõrcsomói és néhány karma borított. A lány gyanút fogott és szétnézett a férfi szobájában, ahol egy nyúlszõrrel borított, használt óvszerre bukkant. Vizsgálódása után azonnal a rendõrséget hívta, akik megerõsítették gyanúját. Az állat azóta elhunyt, de ezt nem a nemi erõszak során elszenvedett sérülések eredménye. OMG :D:D
ASDASD 2010. január 13. 0 hozzászólás 59477.
Válasz Revolution üzenetére (#391): látod? már is pánikolsz :ehh
mt 2010. január 13. 0 hozzászólás 59175.
Válasz Revolution üzenetére (#391): Ez tetszett. Sweep meg kell próbálni orvost váltani
Amit ma elhalaszthatsz, azt ne halaszd holnapra!
Revolution 2010. január 13. 971 hozzászólás 374.
Hallottátok a 20 éves srác esetét a tv-ben? Elment orvoshoz az a kurva meg ahelyett hogy elküldte volna kivizsgálni, mindenféle gyógyszert írt fel neki. Srác 3x is elment mindenhol leszarták a fejét. Majd kómába esett és meghalt... Amikor egyszerûen gyógyítható lett volna... Csak az orr fül gégészetre kellett volna küldeni Istenem hogy lehet ilyen faszopó orvos... Ezt most azért írom le, mert nekem is egy ribanc orvosom van. Ilyet szól hogy pánikbeteg lehetek szerinte, úristen bazdmeg! Most már odáig fajul a helyzet hogy zsibbad fejem és eldugult a fülem is. Ma úgy leosztom azt a kurvát geci Hát a faszomból vesz ilyet amikor nem is ismer, úristen úristen hogy lehetett ebbõl orvos!! Esküszöm ha nem küld el kivizsgálásra szájba verem
Revolution 2009. december 5. 971 hozzászólás 374.
Jó kis story, Suzuki a mi autónk! "Suzuki jó kis minõsig autó XD fél évig dolgoztam suzuki gyárba, 4500 tonnás présgépnél, mi csináltuk a oldalakat, tetõt, fendereket, csomagtartót, motorháztetõt, Mindig is tudtam hogy jó szar a minõség de, hogy ott rohadtam kemény fél évet hát LOL! Én mint kezdõ és minõségmániás, minden kis szarért szóltam ha hibát találtam! De mindig basztak rá! volt, hogy kurva nagy horpadás volt a motorháztetõn, szóltam csoportvezetõnek, hogy ez kurva szar, ki kéne takarítani a prést (fém forgács volt a fejbe azért nyomta púposra) erre csoportvezetõ ilyet szól “nézd ott ahol nem hibás, kapát a hegyre ez is fel fogja vinni” na ilyen a hozzáállás:) De mondjuk volt olyan is, hogy 800db fendert basztunk ki a nagyfõnök tudta nélkül a hulladék fémek közé mert annyira szar lett, és csak 800. db-nál vettük észre XD Volt olyan típus amit 1éve hibásan nyomnak mert nem tudják pontosan beállítani a gépet… Ebbõl a 4500 as présbõl 2db létezik a világon, prototípus kint japánba, és a elsõ végleges pedig az Esztergomi gyárba XD fasza volt mikor kb 2 hetente bedöglött, volt hogy 3 napig nem tudták bekapcsolni:) De volt olyan is hogy beindították úgy, hogy bent volt 1 emberke, az volt a mákja hogy kurva vékony volt és pár cm-re mellette mentek el a prés fejek, mondták is neki hogy ünnepelheti második születésnapját! Volt 1 cigány emberke az elsõ nap hogy odakerült be esett az aknába, kb 20méter kanyargós alagút a gyár alá, ahol szalagokon megy a gépekbõl lehullott fém törmelék, 1nappal ez elõtt szállították el a törmeléket, ez volt a mázlija, különben apró darabokra lett volna vagdosva:) így csak a válla rándult meg, persze igényelte a 100%-os táppénzt 2 honapra, aztán ott is hagyta a gyárat… Állítom direkt csinálta, bejött elsõ nap “véletlen” beesett az aknába, aztán 2 hónapig 160 000es fizu… De ám sok okosság van még ott, pl benzines rongyokkal át tisztították a szelõzõ 1 részét, 2 percre rá meg ott hegesztetek, hát nem berobbant a benzingõz XD De a hígító tartályos raktár is lol Rácsos fallal van elkerítve, 40cm távolságra pedig körbe van húzva sárga szalaggal, és akkor ott hegesztenek, 3méterre pattognak a szikrák de elég a 40cm biztonsági határ XD Persze én mindig mindent szóvátettem, hogy ez kurvára de nem jó igy, meg hogy egész nap selejtet gyártunk aztán küldjük tovább a hegeszüknek… meg is lett az eredmény kikurtak:) Amúgy a mérnökök is kitettek magukért, terveztek valami tárolót az új Suzuki elemeihez, több hónap után megérkezett az elsõ kamion szállítmány és hopp kiderült a több 100 millás rendelés mind használhatatlan szemét, mert több cm-vel elnézte az okos mérnök XD azokat az arcokat le kelet volna fényképezni:) Ám mikor kirúgtak, 1órát vártam a rohadt titkár csajra hogy elintézzék papírom, közbe meg pont jött felvételizni vagy 60 ember, én meg nagyba elkezdtem mesélni a baleseteket, meg hogy szar ez a egész ne jöjjenek ide, jobban teszik ha hazamennek XD érdekes módon kapásból ott termett a titkár csaj és elintézték a papíromat aztán biztonságiak kikísértek. Kapuba ilyet szól a biztonsági: ajánlok neked 1 tanácsot (totál azt hittem hogy azt fogja mondani hogy kurvára de ne próbáljak meg többet ide jönni) erre ilyet szól szar ez a meló és pénz sincs benne, tudod mit ajánlok én neked futass kurvákat, abba van a jó pénz és még baszhatod is õket XDD jó fej volt:) Na de szóval suzukit ne vegyetek, fõleg ne magyar suzukit!"
Kairi 2009. december 4. 0 hozzászólás 58842.
szegények :(
Revolution 2009. december 4. 971 hozzászólás 374.
A Dell egy új monitorát véletlenül 15 dollárért hirdette meg 150 helyett. A tévedés nyolc órán keresztül élt a webáruházban, ezalatt 26 000 vásárlótól összesen 140 000 megrendelés érkezett. Miután a webáruházban kijavították az árakat, a Tajvani Fogyasztóvédelmi Egyesület 471 panaszt kapott az esetrõl. A kormány úgy döntött, kötelezi a Dellt, hogy a meghirdetett, 15 dolláros áron adja el az említett monitorokat - aki esetleg többet rendelt, annak az elsõt 15 dollárért, a többit kedvezményekkel. Ha a Dell nem követi a kormány kérését, azt Tajvan úgy veszi, hogy a vállalat megsértette az ország törvényeit a méltányos kereskedelmet illetõen.
Mate 2009. március 26. 229 hozzászólás 1566.
Válasz Revolution üzenetére (#371)valszeg nem egyszerre itta meg a vizet hanem folyamatosan mikor tudott akkor ivott és a sok állando vizbevitel miatt történhetett az az imbalance
Goglhffl
WhySoSerious 2009. március 25. 0 hozzászólás 59154.
Válasz Revolution üzenetére (#385): Oroszoknál vannak mosómedvék? :p
kiwi...
Revolution 2009. március 24. 971 hozzászólás 374.
Régen írtam már ide is, pedig vannak storyk dögivel. Na lássunk is 1-2 Briteknél történt, hogy egy 18 éves srác megdugta a járdát. Steven Marshall ügyködéseire elõbb egy taxisofõr, majd egy járókelõ figyelt fel, akik azt hitték, hogy a fiú rosszul lett. Ekkor azonban a srác a hasára fordult és belekezdett a huzavonába. Stevent öt évnyi felfüggesztett börtönbüntetésre ítélték, miután kiderült, hogy a orvosok által felírt nyugtatókat fél liter vodkával vette be. A srác a szexuális zaklatók közzétett listájára is felkerült, egy bizonyos Karl Watkinsszal együtt, akit 93-ban ítéltek másfél évnyi börtönre, ugyancsak a járdák molesztálásáért. Egy orosz pasi részegen közösülni akart egy mosómedvével, mire a riadt állat leharapta a péniszét - írja a The Sun. A 44 éves Alexander Kirilov a haverjaival mulatozott a hétvégén, amikor találkozott az állattal. "Ahogy megláttam a mosómedvét, arra gondoltam szórakozom egy kicsit." - magyarázta a férfi a moszkvai baleseti sebészeknek. Bár az orvosok valószínûleg újra mûködõképessé tudják tenni a férfi nemi szervét, a leharapott darabot nem tudják visszavarrni.
rambo6 2008. december 10. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Dominator üzenetére (#382): bebaszni = feldolgozni
noname 2008. december 7. 1462 hozzászólás 227.
Válasz Protexinn üzenetére (#380): ha eleg gyorsan issza, akkor nem lesz semmi baja, csak kihanyja
Dominator 2008. december 6. 1010 hozzászólás 356.
meginni != feldolgozni
Ketrecet épits or ban!
rambo6 2008. december 6. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Protexinn üzenetére (#380): hat en sörböl többet is feltudok dolgozni !! Miazhogy !!
Protexinn 2008. december 5. 0 hozzászólás 58961.
egyébként egy átlagos szervezet egy óra alatt 0.5 liter folyadékot tud feldolgozni.
Protexinn 2008. december 5. 0 hozzászólás 58961.
Szerintem szétreped a gyomra és elvérzik. kb a harmadik liternél.
alburnus 2008. december 4. 0 hozzászólás 59081.
Válasz Revolution üzenetére (#371): Hogy tudna meginni 14 liter vizet? Nem hiszem el.
Caleb 2008. november 30. 3855 hozzászólás 42.
Válasz Revolution üzenetére (#371): hazudsz.
global moderator
Revolution 2008. november 29. 971 hozzászólás 374.
Válasz RHCPgergo üzenetére (#375): Hát jah. Hihetetlen, de sajnos igaz :ehh
RHCPgergo 2008. november 29. 809 hozzászólás 460.
Válasz Revolution üzenetére (#371): mind a két sztori elég hihetetlen...
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
Vektor13 2008. november 29. 1178 hozzászólás 298.
Válasz Cumi üzenetére (#370): :D:D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
VOoRTex 2008. november 25. 308 hozzászólás 1225.
Válasz Zack üzenetére (#372): és nem kap darwin díjat:(
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
Zack 2008. november 24. 0 hozzászólás 58879.
legalább 10 kilóval több lett egy nap alatt :DDDDDDDDDDDDDDD
006556C4
Revolution 2008. november 24. 971 hozzászólás 374.
A történet a környékünkönt történt. Egy részeg hajléktalant megkéseltek, hogy kik azt nem lehet tudni. Szerencsére a járókelõk mentõt hívtak. (Vannak még rendes emberek :) ) Kiküldtek egy sima kocsit, nem mentõ autót. Annyira vérzett a faszi hogy mondták õk aztán ebbe be nem teszik. Hívtak egy rendes mentõ autót õk meg leléptek. Kijött a kocsi már pakolták is befele a beteget, de egyszerûen annyira büzlött a piától, + vérzett hogy a mentõs srácok úgy döntöttek, hogy á ezt hagyjuk itt ne szenvedjünk vele. Büdös részeg ömlik belõle a vér. Megfogták vissza rakták a padra és elmentek. Õ szépen meghalt és néhány órával késõbb hívták a halottas kocsit akik már elvitték. Erre konkrétan nem is tudok mit hozzá fûzni, annyira felháborító hogy nc... Na itt vagy még 1 sztori ezt neten találtam: Egy újság hírt adott egy asszonyról, aki a halálba itta magát. Úgy látszik, lenyelt valami közepesen mérgezõt, és mikor felhívta az orvost, hogy mitévõ legyen, az orvos azt tanácsolta neki, hogy igyon rengeteg vizet, és majd másnap megvizsgálja. A nõ nem kevesebb, mint 14 liter vizet ivott meg, mígnem az ozmotikus egyensúly a testében oly mértékben felborult, hogy többé nem volt mûködõképes, és a nõ meghalt. Az egy dolog hogy azt mondják igyál sok vizet... De ki az az a... Na jó inkább nem mondok erre semmit :D
Cumi 2008. október 23. 3114 hozzászólás 66.
Válasz nagyi üzenetére (#369): Hát hogy miafaszt keresnek ott :D
nagyi 2008. október 23. 4567 hozzászólás 27.
Válasz Cumi üzenetére (#367): de mitol volt furcsa?:D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
SzuL 2008. október 23. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Cumi üzenetére (#367): jee :D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Cumi 2008. október 23. 3114 hozzászólás 66.
Tegnap lementem egy punkbuliba, es talalkoztam Kacsaval, Lord_G-vel, Smoke-kal, meg az MCOnline-os Lacaval. Ez elegge vicces fura helyzet volt. :D
Kiwi 2008. október 2. 144 hozzászólás 2203.
Válasz Revolution üzenetére (#362): Az kemény :) , nekem kb 0,3 általában oldalt :p
Why so serious???
rambo6 2008. október 1. 203 hozzászólás 1713.
anyám mikor fodrásznak tanult rajtam gyakorolt,szal kuss, többet nem is mondok....
Zack 2008. október 1. 0 hozzászólás 58879.
hogy kell [url=http://images.cosplay.com/i/costumes/200/62497.jpg]ilyen[/url] halycsit csinálni??
006556C4
smudgeee 2008. szeptember 30. 2 hozzászólás 15704.
tökjó.
Revolution 2008. szeptember 30. 971 hozzászólás 374.
Válasz Kiwi üzenetére (#361): Az kemény :D Amúgy annyira nem lett rossz, felül nincs is gond a hosszával kb ilyenre szerettem volna. Viszont oldalt kurvára felnyírt, jó mondjuk most ez a trend de én nekem azért ez annyira nem tetszik. Szerintem ott nyugodtan maradhat 1,5 centi minimum
Kiwi 2008. szeptember 30. 144 hozzászólás 2203.
Válasz WannaB üzenetére (#360): Nem akarta de a fodrásza rámagyarázta, h igy jobb! Haverom meg megjelenik terembe ilyen atom össze vissza vágott hajjal (kereszt volt vágva bele stb.. beszinezve kb 4 szinfélével ) -Mondom ezt h? :o -Azt mondtam mindegy h milyen lesz , legyen kreativ ! Majd lenõ...xD (fellehet lazán is fogni...sweeping sztem a tehajad még raj volt :D, mi van akkor ha elengedi magát a fodrász? :))
Why so serious???
WannaB 2008. szeptember 30. 236 hozzászólás 1534.
és voltál olyan puha , hogy még kiis fizetted ?
Anti Global Retardator A.K.A CALEBMACI
Revolution 2008. szeptember 30. 971 hozzászólás 374.
Válasz RHCPgergo üzenetére (#358): Az kéne még csak :D