Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

RHCPgergo 2008. szeptember 30. 809 hozzászólás 460.
Válasz Revolution üzenetére (#357): képet!
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
Revolution 2008. szeptember 30. 971 hozzászólás 374.
Az a nem mindennapi, hogy elmentem fodrászhoz azt a köcsög meg lenyírt majdnem kopaszra. Közben nem ezt mondtam neki. Én is kifogtam egy olyat mint protexin. Aszem õ jegyezte meg 1x valahol meg mekkora fasz fodrásza volt anno.
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Revolution 2008. szeptember 28. 971 hozzászólás 374.
Válasz rambo6 üzenetére (#355): Nem semmi :d
rambo6 2008. szeptember 27. 203 hozzászólás 1713.
ugy 5 perce kb. faszi megy be a hotelbarba, az üvegajto persze csukvavan...... az ajto 0.7 cm vastag, fejjel betörte baz+ !!!! Ez mar a 2. volt ma este(az ajtonak csukva kell maradni, hogy a ricsaj nezavarja a lobby-ban tartozkodo vendegeket), az ajto tele van repedesekkel, erre jön ki az olasz bartulajdonos es tök nyugodtan aztmondja : Krisztian, szerintem hagyjuk nyitva az ajtot ma estere ::DDD u.i : a Hotel 5 percre van az Oktoberfest-töl (mindenki sitt reszeg itt :D) :D
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Saturas 2008. szeptember 7. 717 hozzászólás 531.
Válasz rambo6 üzenetére (#353): ez melyik oldal? jók amúgy :DA:S:d
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
rambo6 2008. szeptember 7. 203 hozzászólás 1713.
hehe, most talaltam egy oldalt.... A "Nagy égések" címû gyûjtemény fingos szekciója Csavokamat (osztalytarsam volt 8. osztaly) basztatta a muterja, hogy ne fingjon mar a lakasba az istenadta. Na erre begurult a gyerek feltepte a budiajtot,(lakotelep egy negyzetmeteres a klozet) kozben harsanyan orditott, miszerint: Jol van akkor idefingok bameg!!! Es a felig nyitott ajton at a segget bepucsitva retyoba, irdatlan kemenyet recsegtetett. Csak azt nem vette eszre a szerencsetlen marha,hogy a fater ott gubbaszt a porcelanon es tereli a barnamedvet. Hat nana hogy a pofajaba rottyantott.... ---------------------------- Fiu vagyok. Két eset, de egy úton történt. Két haverral elhatároztuk hogy hárman elmegyünk az NDK-ba remélem mindenki emlékszik még erre az országra? Az hogy Németország még ketté volt oszva, mutatja, hogy ez nem mai történet. Hárman egy Trabiban. Elsõ alvás Pozsony elõtt (Miskolcról indultunk).Reggel kurva büdös lett a kocsiban, képzelhetitek, három ember döglött benne... Kimásztunk, kurva gyûrötten, meg minden, és önkéntelenül is köptem egy nagyot, de valahogy a hever Trabijának az ajtajára sikerült turháznom. Mondom, bocsika, nem a márka discérete volt, és az ujjammal le akartam ficcenteni a földre, csak nem oda sikerült, hanem a haver nadrágszárára. Ez volt az elsõ égésem az úton, de még itt nincs vége. Egy hét mulva hazafelé megálltunk Brnoban a Gyorsasági motoros VB-t megnézni, és hát elég ramaty volt a kukoricaföldön rögtönzött kempingben az infrastruktúra. Lajtos kocsikban hordták a vizet, de mi hülyék nem tudtuk, hogy az csak tisztálkodásra való volt, és ittunk is bel! õle. Borzasztóan megbuggyant a belünk, el is indultunk hazafelé. Brno belvárosában, mivel valahogy figurára kellett venni a dolgot, már versenyt fingottunk a Trabiban. Éppen én voltam a soros, mikor éreztem, hogy baj lesz. A helyzet a menekülésre kb. olyan volt, mint Pesten csúcsforgalomban a Körúton belsõ sávban. Mondtam volna a havernak, hogy álljon félre, de olyan elemi erõvel fostam össze magam, hogy a reaktív hatás miatt majdnem beleroncsoltunk az elõttünk araszolóba. Mondanom sem kell, hogy addig ültem a levemben, míg ki nem értünk a külvárosba. A szagokat képzeljétek hozzá, augusztus volt 33 fok meleg. Mikor alkalmas helyen megálltunk, egy romos épületbe bementem rendezni a soraimat. Vizünk nem volt, hanem egy üveg valamilyen üdítõital. Azzal mosakodtam meg alulról. Tartalék gatyám még csak csak volt, de akkoriban egyszerre mindig csak egy farmrom. A haverom aki jobban volt eleresztve otthonról, kölcsönadta a nadrágját, mondván, hogy megöl, ha azt is kicifrázom. Az üdít! õ egy kis idõ múlva megszáradt, de úgy összeragasztotta a szõrt a pcsámon, hogy minden lépésnél úgy éreztem, mintha gyantáznák a tökömet. És még egy napot kellett kibírnom hazáig... -------------------------
Ez a sulibezáratós cucc tényleg így van. De benne kell hogy legyen a "school massacre" szó valamint egy késöbbi dátum hogy hatásos legyen. Magyar nyelven nem mûködik a trükk!
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
SzuL 2008. január 20. 1411 hozzászólás 235.
Válasz sweeping üzenetére (#367): omg..
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Revolution 2008. január 20. 971 hozzászólás 374.
[b]Hogyan zárassad be a sulidat a YouTube segítségével?[/b] A válasz nagyon egyszerû, tölts fel egy videót a YouTube-ra és fenyegetõzz terrorista módjára, vedd bele tanáraid és diáktársaidat halálát, és ezt fejtsed ki részletesen! Azt hittük, hogy a (hasonló) hülyék országa amerika, de lassan európába is átszivárog a töménytelen baromság. A norvég rendõrség zárta le azt a középiskolát, melyet egyik diákja egy YouTube-os videóval fenyegetett meg. Ezzel a közel 1 perces "fenyegetõ" videóval olyan pánikot idézett elõ, hogy egybõl bezárták az iskolát, Kjenn (a YouTube-os merénylõ) legalább elérte célját. Mivel szombaton tette fel a videót (igaz vasárnapra törölték), hétfõn õ biztosan nem a suliban unatkozott. Ugyanis arra rátalált a rendõrség és hosszas beszélgetésbe kezdtek, igaz nem tartóztatták le a 15 éves fiút. Kjenn értett a videószerkesztéshez, mivel szép zenei aláfestést is kapott a videó, és az iskola néhány tanárjának a fényképe is feltûnt a videóban és háttérként az iskola volt látható. A rendõrök szerint nem volt semmilyen fegyvere vagy egyéb eszköze amivel véghez vihette volna tervét.
nagyi 2007. december 23. 4567 hozzászólás 27.
Válasz rambo6 üzenetére (#364): tragikus:(
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Antares 2007. december 23. 4109 hozzászólás 35.
nekem meg pont jól alakult az elõzõ hét a szokásoshoz képest :)
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
rambo6 2007. december 22. 203 hozzászólás 1713.
en meg lehanytam a falat a discoban, aztan kidomtak a köcsögök, de mielött ez megtörtent volna hulla reszegen felszedtem egy dagi csajt es azota is folyton irogatnekem nekem meg ez a pechem ß)
Revolution 2007. december 22. 971 hozzászólás 374.
Válasz Vertigo üzenetére (#362): Hát ez van, akkor ezentúl ne olvasd el egyetlen kommentemet se, és akkor biztos nem lesz peched :pussz
Vertigo 2007. december 22. 1776 hozzászólás 173.
Válasz sweeping üzenetére (#361): az én pechem az volt, hogy végigolvastam ezt a kommentet :noo
Revolution 2007. december 22. 971 hozzászólás 374.
Rendeltem egy termék csomagot, hát persze, hogy az egyik flakon hibás, nem jön ki belõle a krém, és természetesen nem cserélik ki. Ez egyébként még nem nagy ügy, bárkivel megeshet, de mégis azért nem kis pénzrõl volt szó. Pénteken meg akart támadni egy kutya, csak azért úsztam meg épp bõrrel, mert pórázon volt, és a gazdája egy nagydarab ember volt. Annyira bevolt vadulva a kutya, hogy az hihetetlen, tuti széttépett volna. A kutyáról meg annyit, hogy ilyen nagydarab kutyát még nem láttam, tõbõl harapta volna le a karomat. Ma kihozták a lézeres nyomtatómat, amit neten rendeltem. Összerakom meg minden, de nem mûködik. Szórakozok vele még egy kicsit, de már egyértelmûen látszik, hogy ez hibás. Felhívtam õket, õk meg csak annyit mondtak, hogy sajnos csak csütörtökön az az karácsony után tudnak kijönni megnézni, és ha tényleg rossz akkor kicserélik. Így a mai napom, meg persze a jövõ hét csütörtököm is elúszott. Itthon kell lennem mivel bármikor jöhetnek. És még mindig nincs vége a pech szériámnak, de többet már nem mesélek. Az elmúlt egy hétben, annyi rossz történt velem, ami mással egész évben nem történik. Remélem ennyi volt, több rossz már nem fog történni velem idén :D Számomra még ez a pár nap is sokat jelentene :D
Saturas 2007. december 13. 717 hozzászólás 531.
Válasz INFERNO üzenetére (#359): Én ugyanezt a történetet 1 nappal hallottam, amit meg azért tartok hihetetlennek, mert az talán túl "kevés".
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
INFERNO 2007. december 13. 982 hozzászólás 369.
Válasz Mokamester üzenetére (#356): Az még hihetõ, hogy nem evett / ivott / aludt, de az, hogy nem pisilt meg nem nagywczett, az elég hihetetlen:)
Saturas 2007. december 13. 717 hozzászólás 531.
Válasz Huan üzenetére (#124): ZOMG!! :D
durvalisk 2007. december 13. 19 hozzászólás 6737.
Válasz Mokamester üzenetére (#356): Lehet, hogy kiszáradt. Vagy meghalt a játékban, és nagyon belélte magát, nem?
2007. december 13. hozzászólás .
Válasz sweeping üzenetére (#349): de nem értem hogy birja, én már simán az álmosságtól összeesnék, ha éhes vagyok akkor meg csak nyûglõdök és elõbbutóbb úgyis otthagyom a gépet, megszakítás nélkül az hülyeség, pisilni bizos elment és inni is kapott
SosMogyi 2007. december 12. 3354 hozzászólás 54.
Válasz sweeping üzenetére (#349): propaganda :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
INFERNO 2007. december 12. 982 hozzászólás 369.
Válasz Dominator üzenetére (#353): de gonosz vagy :)
Dominator 2007. december 12. 1010 hozzászólás 356.
Válasz sweeping üzenetére (#349): én meg leszarnám, aki hülye haljon meg, úgyis túl sok van belõlük.
Ketrecet épits or ban!
Válasz durvalisk üzenetére (#351): ezt énis olvasam már vhol, de így valósítják meg a születés szabályozást a gyakorlatban?:)
durvalisk 2007. december 12. 19 hozzászólás 6737.
Válasz INFERNO üzenetére (#350): Ja Kínában születészabályozás van, és inkább fiú gyereket szeretnének.
Válasz sweeping üzenetére (#349): Osztom a véleményed, ne félj ilyenkor indít a hatóság ellenük eljárást, a legtöbb országban, bár kínában olyan sokan vannak, hogy lehet figyelembe se veszik az ilyesmit:)
Revolution 2007. december 12. 971 hozzászólás 374.
Manapság már az ilyen esetek nem is túlságosan ritkák, én mégis mindig kiakadok töllük: A kislány meghalt World of Warcraft közben 2005-ben egy kínai kislány, aki a Snowly álnév mögé bújt elhunyt teljes kimerültségben, miután megszakítás nélkül három napot World of Warcraft-ozott. Barátai elárulták, hogy az adott idõszakban a Black Dragon Prince (Onyxia?) legyilkolására készült, ezért nem jutott ideje, hogy felálljon a gépe elõl. Értelmetlen halála után virtuális temetést rendeztek számára a virtuális világban, jelentette anno a Yahoo News China. De kérdem én, hogy ezeknek a gyerekeknek akik emiatt halnak meg, nincsenek szülei? Én lecsukatnám a szülõket az biztos, gondatlanságból elkövetett emberölés vádjával.
rambo6 2007. november 23. 203 hozzászólás 1713.
jaj a vizihullas viccröl jutott eszembe egy story melyet haver meselt, aki eppen ott volt: Az eset Vonyarcvashegyen törtent a Balatonparton ugy 3 eve. Kissrac, volt vagy 8 eves es kiabal a partfele ugy 40 meterröl: -Hey vizibiciglis bacsi, talaltam egy vizihullat -Anyaddal szorakozz te kis hülye -De tenyleg itt van Es ekkor belekapaszkodott a 4-5 napos vizihulla hajaba, es kiemelte a lila fejet a hajanal fogva a vizböl :D A vizibrinyos meghökkent, csak bamult elöre. A durva resz csak ezutan jött, mikor meglasszoztak a hulla labat. A faszi a sraccal egy kötelet köttetett a hulla labara, es vizibrinyoval a partra vontatta, de mivel az esetböl a fürdözök nemsokat vettek eszre, a meghökkenes teljes volt mikor a vizen szankazo zöld hullatest elhaladt mellettük a biciglit követve. Haver csak ennyit mondott:latnod kellett volna az arcukat
Kezigranat 2007. november 6. 5 hozzászólás 11603.
van egy I betûd XD
A stats nem azt mutatja meg h hogyan hanem h kikkel játszol.
szóval épp elkészült a storm mikor jöttek a hidrák és 2 tempemnek már megvolt az energiája kijelöltem mindkettõt véletlenül és valahogy egyszerre lõttek de egymás mellé és az összes hidra (legalább 100 volt) meghalt a viharba !!!
HÓDOLJATOK BE TOSAN HERCEG ELÖTT!!!
tankpeti 2007. november 5. 103 hozzászólás 2802.
http://www.youtube.com/watch?v=yWr7puGDpdQ
HÓDOLJATOK BE TOSAN HERCEG ELÖTT!!!
joeczar 2007. november 4. 1473 hozzászólás 224.
United Universe Clan - Then & Now
Naib 2007. november 4. 5216 hozzászólás 19.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#340): Lol :D
Every man lives - not every man truly dies!
tankpeti 2007. november 4. 103 hozzászólás 2802.
ez valoban egy nem mindennapi törtenet, vicces fura helyzet
átjött ma pár haverom pókerezni, és hoztak egy srácot akit még nem ismertem. Valmiért szóba kerültek a számítógépes játékok, és mondta hogy az õ unokatesója bizony játszik egy játékkal "komolyabban", és ezt a játékot starcraftnak hívják. Kérdezem, na és milyen nével játszik unokatesód? Tocika :)
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
tankpeti 2007. november 3. 103 hozzászólás 2802.
Válasz joeczar üzenetére (#316): szar lehet neked ha még nem simogattal se kutyat se macskat!
Szenya 2007. november 3. 539 hozzászólás 728.
Válasz sweeping üzenetére (#337): Mi ennek a filmnek a címe?
Death Note :kira
Revolution 2007. november 3. 971 hozzászólás 374.
Ma láttam egy nagyon érdekes dokumentumfilmet. Mire is számítsunk, vajon milyen lesz a világ 50-100 év múlva? - Lementhetjük a gondolatainkat számítógépekre, így azokat visszanézhessük a késõbbiekben, semmit nem fogunk elfelejteni. - Gondolatokkal is kommunikálhatunk, a másik személy is látni fogja, amire mi éppen gondolunk Többé nem kell majd iskolába járni, egy kis chippet ültetnek majd az agyunkba, aminek a segítségével internetrõl rátölthetünk bármit és azután mi azt már érteni fogjuk. Szóval egy perc alatt perfecten beszélünk bármelyik nyelven, és el tudunk végezni akármilyen munkát. (Ez a chip készülõben van, de hogy mikorra készül el, és hogy mikorra ér erre a szintre a tudomány? Hát, ahogy fentebb említettem 50-100 év múlva)
2007. november 3. hozzászólás .
hobi: bicigli, játák, internet legroszab élmény: odacsugta a kezemet a busz legjob élménz: mekaptam az elsõ bicig limet
Saturas 2007. november 3. 717 hozzászólás 531.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#334): és hogy bici[b]k[/b]lizel? ^^
SzuL 2007. november 2. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Mate üzenetére (#333): [b]ú[/b]gy érted, hogy ná[b]l[/b]atok [b]Sz[/b]entesen?
Mate 2007. november 2. 229 hozzászólás 1566.
ugy értem h nállunk h szentesen... :D igy jobb?:P
Goglhffl
Ezekiell 2007. október 29. 2392 hozzászólás 108.
Válasz Naib üzenetére (#331): Mármint h [b]sokkal[/b] jobb, nem? :D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
Naib 2007. október 29. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Mate üzenetére (#328): Hát, ha a helyesírásodnál jobb az ahogy tekersz, akkor nem lehet baj :kira
Every man lives - not every man truly dies!
armithis 2007. október 29. 5151 hozzászólás 21.
mellete es nallunk :ehh
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
SzuL 2007. október 28. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Mate üzenetére (#328): biciglizel?
Mate 2007. október 28. 229 hozzászólás 1566.
Válasz joeczar üzenetére (#316): nállunk az 1-ik ház mellet este kb 3 hetente 1-szer ugy biciglizek haza, h tudom h megkerget 1 nagy dög, mellete kis fekete töpszli társával :D szerencsére jol tudok tekerni :D
Goglhffl
armithis 2007. október 28. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sweeping üzenetére (#325): dedurva :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
rambo6 2007. október 23. 203 hozzászólás 1713.
Válasz armithis üzenetére (#324): Meseltek ezek mar kemenyebb sztorikat is!