Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

Revolution 2007. október 23. 971 hozzászólás 374.
Amerikában egy fickó be akart törni valakinek a lakásába, de beszorult a kéménybe. Szerencsére sikeresen kimentették, és nem esett baja. Ezekután feljelentette a ház tulajdonosát a szûk kémény miatt, és meg nyerte a pert. Hát lol milyen világban élünk....
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
armithis 2007. október 23. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#314): filmbeli ugye? :) Válasz SosMogyi üzenetére (#315): mi is :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
armithis 2007. október 23. 5151 hozzászólás 21.
de azert milyen erdekes, hogy bociszemekkel odajon es nagyon barsonyos hangon ker 20 ft-ot vagy vonatpenzt. Aztan ha nem adsz, akkor meg elkezd a legszaftosabban karomkodni es minket a pokolra kivan. Azt a nyamvadt froccspenzt keresse meg, gyujtson papirt, vagy franc tudja hogy de ez mar legyen az o baja.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
nagyi 2007. október 22. 4567 hozzászólás 27.
Válasz Breach üzenetére (#320): én csak akkor adok ha piara kell a gyereke korházi kezelésére nem:D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
joeczar 2007. október 22. 1473 hozzászólás 224.
Válasz Vertigo üzenetére (#317): ki tudja ha éhes v veszett azért nem simogattam meg a kis buksiját...
United Universe Clan - Then & Now
Breach 2007. október 22. 1798 hozzászólás 170.
en mindig adok aprot ha van nalam :ehh
Give thanks and praise! Bring closer Ethiopia to Budapest ~~ yo chant fi dat!
Revolution 2007. október 22. 971 hozzászólás 374.
Válasz joeczar üzenetére (#316): Én elözõ héten vasárnap láttam rókát, kb 10 méterröl, meg egy szarvast is láttam, de a szarvast inkább kikerültük nehogy bevaduljon, mert az is veszélyes tud lenni.
Revolution 2007. október 22. 971 hozzászólás 374.
Ez elezõhéten vasárnap történt, reggel 7 óra tájában. Odajött egy részeg öreg cigány, kb 50 éves 160cm. Elkezdett kéregetni, fiúk adjatok már 100 Ft-ot. Mondtuk neki nincsen nálunk pénz, persze ezt nem hitte el, és tovább kéregetett. (Ilyen részeg disznónak egyébként sem adnánk) Ekkor elkezdett ilyeneket dumálni a cigány, hörgö hangon: Megegyelek hülye gyerek? Hol van a Bördzsekitek? Hol van a bördzsekitek nagy fiúk. Ezt a 2 mondatot mondta folyamatosan, miközben a haverom oltotta öt. Én meg egy jót szorakoztam az öregen.
Vertigo 2007. október 22. 1776 hozzászólás 173.
Válasz joeczar üzenetére (#316): mitol feltel? a roka fosik az embertol :o
joeczar 2007. október 22. 1473 hozzászólás 224.
tegnap este sötétben egy róka jött velem szembe amikor befordultam az utcánkba kb 6 m re állt tõlem, a légzésem kihagyott egy kicsit aztán eloldalaztam, még nem voltam ilyen közel ketrecen kívüli ragadozohoz :)
United Universe Clan - Then & Now
SosMogyi 2007. október 12. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#314): mi már jártunk hasonló módon csak piával :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
rambo6 2007. október 12. 203 hozzászólás 1713.
Tegnapelött meselte haver, de ahogy elmondta en hülyere röhögtem magam! Valami verekedes volt a Törökök meg a Kurdok között egy etterem elött! vagy 80-an vertek egymast baseball ütökkel meg kitudja meg mivel. Haverek kaptak a fülest hogy mivan, mivel az egyik török, igy ök is reszt akartak venni, de az afgan srac a haverja leintette, es mondta neki hogy van jofele füve, inkabb menjenek ki a közeli parkba es pippanjanak eggyet. Igy is törtent. Ott szivnak mar vagy fel oraja a domb tetejen, egyszercsak megjelenik körölöttük vagy harminc rohamosztagos rendör geppisztollyal az oldalukon, felettük kettö helikopter köröz, szirena hallatszik mindenhonnan. Ezek meg majd összeszartak magukat 2 gramm spangesszel a tüdejükben. Az egyik rendör hozzajuk lep, majd megkerdezi hogy mitcsinalnak es hogy reszt vettek e a verekedesben. Erre süketelnek valamit a sracok, majd mivel latjak hogy közük sincs a bunyohoz, a zsaruk eltünnek mint a kamfor! Ezek ott ülnek full keszen, erre ennyi zsaru, ááááááá (München, 2007.10.10)
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Dominator 2007. október 12. 1010 hozzászólás 356.
Nagyanyámhoz jönnek vendégek, mivel készül fel a fogadásukra? Vécépapírral T_T
Ketrecet épits or ban!
2007. szeptember 27. hozzászólás .
Az elefánt sose felejt ! Lenyûgözõen megható történet!!! 1986-ban a Northwestern University dimplomaosztó ünnepsége után Mkele Mbembe Kenyában töltötte a nyár nagy részét. Egyik kirándulása során, amikor átverekedte magát egy sûrû bokron, Mbembe egy elefántbikával találta szembe magát amint az állat az egyik mellsõ lábát a levegõbe emeli. Az elefánt elég kimerültnek nézett ki, ezért Mbembe óvatosan megközelítette, és ahogy elétérdelt hogy megvizsgálja az állat lábát, észrevette hogy egy jókora "szálka" van beágyazódva a talpába. Amilyen óvatosan csak lehetett Mbembe kihúzta a szálkát, mire az elefánt óvatosan lerakta a lábát a földre. Az elefánt arccal az ember felé fordult és meglehetõsen nagy kíváncsisággal az arcán bámulta az embert néhány feszült percen keresztül. Mbembe mozdulatlanul állt, és semmi másra nem tudott gondolni, csak hogy most bele lesz tiporva a földbe. Egyszercsak az elefánt egy hatalmasat trombitált, hátat fordított, és elsétált. Mbembe sosem felejtette el ezt a napot... Húsz évvel késõbb Mbembe a kisfiával sétálgatott a chicagoi állatkertben, és ahogy az elefántok kerítéséhez közeledtek az egyik állat egyenesen megindult Mbembe és fia Tapu irányába. A hatalmas állat bámulta Mbembe-t, és az egyik mellsõ lábát a levegõbe emelte, majd lerakta. Ezt egy jónéhányszor megismételte, majd egy hangosat trombitált, végig az ember szemébe nézve. Mbembe visszaemlékezve az 1986-os találkozásra az elefánttal, azon törte a fejét, hogy ez vajon ugyanaz az állat-e. Mbembe összeszedte a bátorságát, és megvárta amig minden látogató odébbáll, majd átmászott a korláton és megindult az elefánt felé. Csodálkozva nézett az állat szemébe, mire az elefánt trombitált újra egy nagyot, körbeölelte az ormányával Mbembe egyik lábát és hozzávágta a korláthoz, majd odament hozzá és halálba tiporta a szerencsétlen balfaszt. Valószínûleg nem ugyanaz az elefánt volt az..........................
Scarface 2007. szeptember 12. 657 hozzászólás 567.
Válasz armithis üzenetére (#308): kedves ismerõseim is attól õrültek meg, vigyázz :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
DonnieDarko 2007. szeptember 12. 106 hozzászólás 2743.
Válasz armithis üzenetére (#303): nem, nem egyetemen volt. Kb 9.es lehettem és év végi magyar vizsgám volt. 5ös lett. :] De nem azért volt kifejezetten rosz a tétel, mert nehéz volt, hanem mert az utolsó tétel volt, amelyikre már nem tanulok annyit. De úgylátszik rövid volt, meghát elsõ vizsga, nem volt még ilyen tapasztalatom, szal azért már korábban elkezdtem rá tanulni.
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
getzi 2007. szeptember 12. 114 hozzászólás 2610.
Válasz armithis üzenetére (#308): Hagyd a faxba, minek szenvedsz vele?
gec
armithis 2007. szeptember 12. 5151 hozzászólás 21.
ma probalom meg felvenni a targyaimat etren. ha sikerul az egy nem mindennapi tortenet lesz :).
Scarface 2007. szeptember 11. 657 hozzászólás 567.
Válasz Mokamester üzenetére (#305): :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
getzi 2007. szeptember 10. 114 hozzászólás 2610.
Válasz Mokamester üzenetére (#305): Te vagy itt a mókamester?
gec
2007. szeptember 10. hozzászólás .
Én történelem érettségin nagyon rossz tételt húztam, egybõl pánikba estem, kapkodtam a levegõért, szétszaggattam a lapot, összegyûrtem és betömtem a számba, elrágtam és lenyeltem erre felháborodtak és megkérdezték hogy mégis melyiket húztam hogy ezt tettem vele és azt mondtam hogy nem néztem meg de az ízébõl itélve a 16os volt, jóízûen böfögtem és megkérdeztem hogy megkóstolhatok-e egy másikat, ezután kizavartak de miközbe rohantam ki, felborítottam egy asztalt, meg felkaptam még néhány adminisztrációs iratot, amit késõbb megettem. A szüleimnek 75.000 forint kártérítést kellett fizetni, most futószalag mellett dolgozom 3 mûszakban. Amúgy a végén kiváncsiságból átnézték a tételeket hogy melyik hiányzik, és a 14es volt (azt a számot annyira nem szeretem de legalább finom volt)
nagyi 2007. szeptember 10. 4567 hozzászólás 27.
Válasz armithis üzenetére (#303): hát gondolom uvn probálkozott:)
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
armithis 2007. szeptember 10. 5151 hozzászólás 21.
Válasz BrianBishop üzenetére (#302): es mi a tortenet vege? :) azert csak elmondtad gondolom
DonnieDarko 2007. szeptember 10. 106 hozzászólás 2743.
Válasz Luxor üzenetére (#300): hehe, ez tetszik. amúgy egy magyar vizsgámon (nem érettségi) én is visszaraktam a tételt amit húztam, amikor a tanár még háttal volt. ilyet szól: -Húztatok már? majdnem mondtam, hogy igen (nem tudtam volna kamuzni) de mielõtt megszólalhattam volna már mondta: nem? akkor húzzatok gyorsan ^^ persze a történethez hozzátartozik, hogy miután elöször kihúztam egy elég szar tételt, utánna kihúztam a legszarabbat, amit még ki sem dolgoztam :kocka.
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
Szenya 2007. szeptember 9. 539 hozzászólás 728.
hát ez lol :D nem is tudtam,hogy van ilyen az érettségin :D
Death Note :kira
Luxor 2007. szeptember 9. 83 hozzászólás 3154.
Egy fiatalember lázasan tanulja a szóbeli érettségi tételeket. Egy nappal az érettségi vizsga elõtt riadtan konstatálja, hogy a történelem tételekre nem maradt ideje. "Mentsük, ami menthetõ!"- alapon EGY tételt azért megtanul, mégpedig a 13-as számút, ettõl rögtön elmúlt a félelme. Másnap, amikor a 8-as számú történelem tételt húzta, egy hirtelen mozdulattal visszadugta a többi közé. - Na-na fiatalember, mit mûvel? Hányas tételt húzta? - A 13-ast, de szörnyen babonás vagyok, ezért ijedtemben visszadobtam. - Ilyen nincs!!! Tessék, mondja csak el a 13-as tételt! A fiatalember jelesre vizsgázott. Gyááááááá hát ez a srác nem semmi :D
Ki a legviccesebb:rambo6 Ki a legjobb arc:NaggyonGonosz Írjátok meg pm-ben, és akire a legtöbben szavaztok annak a neve lesz kiírva. A nevek folyamatosan változnak a szavazatoktól függõen.
SzuL 2007. szeptember 7. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Bade üzenetére (#298): de látom neked se tûnt fel h ott van a "Viccek =)" topic..
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Bade 2007. szeptember 7. 174 hozzászólás 1918.
Válasz SouLbacsi üzenetére (#295): már 1szer leírtam,csak caleb kiszedte...a topci nevébõl csak annyi látszik,h nem mindennapi történetek,vic...ezért azt gondoltam,h ide jöhetnek a viccek is!
A tett halála az okoskodás!
Woodoo 2007. szeptember 7. 2351 hozzászólás 111.
ma megyek fodrászhoz. Ez nem mindennapi történet :kira
"Az élet szar játék de jó a grafikája"
SosMogyi 2007. szeptember 6. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Szenya üzenetére (#289): ezért igazgatóhoz vinni?elég érdekes sulid van :dread
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
SzuL 2007. szeptember 5. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Bade üzenetére (#293): jól láttad, a topic címe [i]nem mindennapi történetek, [b]vicces fura helyzetek[/b][/i]. ebben a viccben nem tudom mi volt a fura helyzet, de te biztos jobban tudod :kira
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Dominator 2007. szeptember 5. 1010 hozzászólás 356.
Oké, akkor kezdheted is, úgyis éppen, éppen.. õõ.. :D
Ketrecet épits or ban!
Bade 2007. szeptember 5. 174 hozzászólás 1918.
[i][general bm; legkozelebb a viccek menjenek a 'Viccek =)' topicba - Caleb][/i]
Szenya 2007. szeptember 5. 539 hozzászólás 728.
Válasz paradoX üzenetére (#289): nem a tanárral intéztem el épp a tanárral beszéltem valamit az anyagrol vagy valamiert megallitottam a folyoson és akkor szolt be :$ Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#290): ez egy jo kérdés de vannak ilyen kis csicskak akik azthiszik ez a jatszotér... ^^
cNd_Red_BennY 2007. szeptember 5. 937 hozzászólás 390.
Válasz Szenya üzenetére (#289): Nemtom hova képzelik magukat az ilyenek. Minek kell feszülni a 3. napon? Meg amúgy is.. minek kell feszülni?
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
paradoX 2007. szeptember 5. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Szenya üzenetére (#289): jónagy buzi vagy :kira ha beszól akkor ne tanárral intézd el mert csicskaság, vagy fogadd el hogy nem te vagy az
MinD You!
Szenya 2007. szeptember 5. 539 hozzászólás 728.
Válasz Bade üzenetére (#286): a vicc topik kettõvel arréb van :$ Gimnáziumba most vagyok másodikos.Ma odajön hozzám egy elsõs és mondja,hogy te kis taknyos nem mész arréb nem látod,hogy magasabb vagyok nállad?A srác 180-190 cm között mozgott és én csak 176 voltam :( Nallunk minden masodikoson van egy nevjegykartya hogyha valami kerdes van akkor az elsos forduljon hozzank.A srác nem látta és bevállalt egy ilyet vállalt... Az ofõmmel beszélgettem az ofõm alig van 160,és én takartam a tanart.A gyerek miutan beszolt,az ofõm fogta a kezét és elvitte az igazgatoiba... :D nekem is menni kellett mert én voltam a tanu... kész bíroság volt.... Utánna még a srác akarta rámbizonyítani,hogy direkt áltam elé... A srác egy osztályfõnöki megrovasban részesült a 3. napon :D
SosMogyi 2007. szeptember 5. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Caleb üzenetére (#286): én soha nemcsináltam olyat :) Válasz Bade üzenetére (#287): ez nem inkább vicc, mint történet?
Bade 2007. szeptember 5. 174 hozzászólás 1918.
lehet már régi vicc,de ma mesélte az etika tanárom... 2 kisgyermek beszélget: -Ti is szoktatok ebéd elõtt imádkozni? -Nem...az én anyukám jól fõz!
Caleb 2007. szeptember 4. 3855 hozzászólás 42.
Nagyban kommentelgetek rshun, erre mit hallok? Kisfius hangon, kb visitva: -Hey Robi, josz le labdazni?! -Nem, most nincs kedvem!!- igy a szomszed kisfiu a 4. emeleti ablakbol -Jo, akkor nem vagyok a baraaatoooood!!!-folytatja a masik. Hat baszdmeg 2sor utan ezt hallva olyan jot mulattam ezen a kis parbeszeden:D Na meg eszembe jutott hogy dekurvareg voltam kolyok:(
global moderator
Caleb 2007. szeptember 4. 3855 hozzászólás 42.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#264): hallod-e, te egy vegtelenul higgadt, es turelmes ember vagy:kira en amugy mar a gitaros resznel megkerdeztem volna a kissractol h tud-e uszni. ha igennel valaszol, akkor a percen hajitottam volna be a Dunaba. ha nemmel, akkor "öreg hiba, kölyök", es szinten repult volna a folyoba.
global moderator
cNd_Red_BennY 2007. szeptember 3. 937 hozzászólás 390.
Válasz Luxor üzenetére (#270): Most volt az említett srác a Kék Fényben (felismertem a mutatott képen). Elkapták rendõrök egy sokadik akciója után, nevelõotthonban tették de onnan meg megszökött, ugyhogy most szabadlábon bizonyára arra vár, hogy valaki megelégelje a fejét és nagyon megverje.
cNd_Red_BennY 2007. augusztus 15. 937 hozzászólás 390.
elõbb :)
rambo6 2007. augusztus 15. 203 hozzászólás 1713.
itt elöbb utobb bann lesz
kaspovics 2007. augusztus 15. 52 hozzászólás 4138.
még jó hogy nem dominator szintre süllyed :kira
Dominator 2007. augusztus 15. 1010 hozzászólás 356.
Kaspovics félétõl mit vársz? Ide süllyed egész rshu kb ...
Ketrecet épits or ban!
rambo6 2007. augusztus 15. 203 hozzászólás 1713.
Most ez kellett??! x|
[i][spam - Caleb][/i]