Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem mindennapi történetek, vicces fura helyzetek.

Létrehozva: 2006. augusztus 29. Létrehozta: Revolution Kategória: 9 hozzászólás

Itt megoszthattok egymással érdekes, nem mindennapi történeteket, illetve vicces fura helyzeteket, amik veletek vagy barátaitok-kal, ismeröseitek-kel vagy családtagaitok-kal történtek.
Bele is vágok:

A suliból épp jöttem haza fele, amikor egy férfi odajött hozzám és megkérdezte hol van az xy nevü étterem, mondtam neki fogalmam nincs.
Erre aztan ilyet szol ja ittvan mögöttünk, és tényleg ott volt ezen nagyot röhögtem .

Pár évvel ezelött a Palatinuszon kiraboltak, az a durva hogy mindenünket elvitték így hát egy szál fecskében kelett átkelnem a fél városon.

Ismerösömnek volt 2 teknõse és elmentek üdülni télen, véletlen bekapcsolva hagyták a radiátort ennek köszönhetöen felforrosodott a víz.
Igy hát a teknösök élet halál harcot vivtak ki foglalja el a sziklát.

kaspovics 2007. augusztus 15. 52 hozzászólás 4138.
Luxor 2007. augusztus 14. 83 hozzászólás 3154.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#268): Tényleg simán beléd döfte volna. Egyszer egy haveromat, leszúrták. Hülye volt ennyi az egész, az õ kezükben van az ütõkártya, nem büntethetõek, azt tesznek, amit akarnak. Engem is egyszer bekerítettek, szerencsére ezek a kis nyomorékok beérték párszáz forinttal.
Ki a legviccesebb:rambo6 Ki a legjobb arc:NaggyonGonosz Írjátok meg pm-ben, és akire a legtöbben szavaztok annak a neve lesz kiírva. A nevek folyamatosan változnak a szavazatoktól függõen.
rambo6 2007. augusztus 12. 203 hozzászólás 1713.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#268): gázspré vazz, gázspré!!!! Meg aztan ha tiz eves is, pont ebben a korban kell nevelni öket, mert ha 25 evesen visszajön akkor megkevesebb eselyed van! Meg hozza a 8, 9, meg 10 eves kölykeit magaval ^^
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
cNd_Red_BennY 2007. augusztus 12. 937 hozzászólás 390.
Hát hajszálon múllott hogy szétszedjem a törékeny (Pokemon sapkás :D) testalkatát, csak kb megverni egy tízévest.. Meg féltem is mert azért a szilánk ott volt nála, és simán belémdöfi ha megütöm és nem fogom le a kezét..
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
armithis 2007. augusztus 12. 5151 hozzászólás 21.
a gyerek probalta volna a penztarcamat beodbni a dunaba. Loktem volna utanna. Benny viszont elismeres, hogy igy kezelted a helyzetet. egy hasonlo anno velem is tortent, csak ott szerencsere a ket kis srac nem gondolta komolyan. Ok kessel jottek nekem, hogy adjam od a ket francia piritost, amit epp a szemben levo barbol hoztam. Mondom, bocs de ezt a kettot tesomnak meg magamnak szantam, neztek aztan rohogtek es elmentek. ^^
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
rambo6 2007. augusztus 12. 203 hozzászólás 1713.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#264):bazz , en mar az elsö 3 sor utan kiakadtam! Neked viszont jook az idegeid :D
SzuL 2007. augusztus 11. 1411 hozzászólás 235.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#264): és ezek vannak kiakadva, ha nem kapnak annyi támogatást amit kérnek.. :dread :noo
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
cNd_Red_BennY 2007. augusztus 11. 937 hozzászólás 390.
Ültünk haverral Dunaparton, gitározgattunk, és odajött egy 10(!) éves cigánygyerek. Mondta hogy játszani szeretne, odaadtuk neki (itt a hiba) aztán elvolt vele egy darabig bár játszani nem tudott. Aztán finoman mondtuk neki hogy mennénk, de nem adta vissza a gitárt. Azt mondta adjunk neki 50 forintot különben elvágja a húrokat. Adtam neki 50-et, és kikapta a pénztárcát a kezembõl és elrohant. Utána szaladtam, 1 percig rohantam utána a rakparton aztán elkaptam, õ meg behajította a tárcát a Dunába hamár az övé nem lehet. Bemásztam a tárcáér, tökig vizes lettem, erre meg felszedett egy nagy szilánkot a földröl, és mondta hogy leszúr hogyha nem adom neki oda a táskám. Már azon voltam hogy leverem a fejét mert iszonyatosan kiakadtam, de a békésebb verziót választottam, és ajánlottam még neki pénzt ha lekop (200-at), de még akkor is rá akart kapni a táskámra. Aztán végülis nagy nehezen lekopott, de azért még fenyegetõzött hogy hívja a báttyait.. Szóval komoly, erre mondom hogy nem vagyok elõítéletes, csak tapasztalataim vannak. De nem akarom szítani ezt a témát, csak történetre fókszáljatok :)
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
rambo6 2007. augusztus 3. 203 hozzászólás 1713.
Válasz armithis üzenetére (#261): Hotel Astor - München
Scarface 2007. augusztus 3. 657 hozzászólás 567.
Válasz rambo6 üzenetére (#260): Zidane- ivadék :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
armithis 2007. augusztus 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#260): ehh, hol dolgozol? :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
rambo6 2007. augusztus 2. 203 hozzászólás 1713.
Vazze, ez most törtent 10 perce. Ülök a recepcion, jön 2 arab faszi, leadjak a kulcsot meg minden, majd elindulnak a mozgaserzekelös ajto fele, ami a recepciotol ugy 6 lepes! A faszi tesz 4 lepest, majd megall es hatrafordulva megkerdezi, merre kell menni a...... En mondomneki, ö megköszöni, majd nagy lendülettel megindul elöre, az ajtonak persze nincs eleg ideje kinyilni csak felig. Szal nagyvolt a lendülete,........ akkora hogy fejjel kivitte tokostol a toloajto jobb oldalat komplettan!!!!!! 2percig röhögtem, 7 percig szereltem az ajtot :D
Bludger 2007. július 21. 2524 hozzászólás 97.
Ma megyek haza 1-es villamoson, egyszercsak megáll, kiszól a kapitány, hogy "a sinen állsz félig", kinézek, egy playboy matricás sárga kocsiban egy csaj sminkeli magát és fél kerékkel a sinen áll a piorosba. Nem hall semmit, így a kapitány kiszáll és bekopog, majd apai szelídséggel ezt mondja, "Életem, a sinen állsz!". Jó, csaj fel is fogta pár másodperc alatt, így kapitány visszafordult és egy olyan zamatosat káromkodott, hogy olyat még öreg asszonyoktól is ritkán hallani :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Scarface 2007. július 21. 657 hozzászólás 567.
Válasz Dominator üzenetére (#255): derék anyuka :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
CeasaR 2007. július 21. 14 hozzászólás 7634.
Velem egyszer az történt ,hogy mi falunkban sok paraszt él és van egy knyhó a város végén és azonb kunyhóra minden felvanrajzolva h forrdítot kereszt meg stb..és gondoltuk oda megyünk ésmikor odamentünk (ez éjszaka volt) x| a disznóolból elõugrott három vén buzi aki azt ugatték h kurva anyátok kis férgek és elkezdtek ráncigálni minket és a haverom kicsit nagyobb és a parasztnak lebaszott 1,2,3 pofont és megfogtak minket és elbasztak apicsába mi meg felugrottunk és elszaladtunk és 1 néni mondta h mégegyzsr ide ne gyertek mert kinyirunk szal én arra gondoltam mikor elfutottunk h a Halálos kitérõ** ß)
CeaSar-Abbahagytam sc-t
armithis 2007. július 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sweeping üzenetére (#225): ezt most olvastam vissza, nagyon batalallat :D
Dominator 2007. július 18. 1010 hozzászólás 356.
Válasz Scarface üzenetére (#251): Ez nem mûsor volt, hanem az elõttem lévõ nõ mondta a gyerekének.
Ketrecet épits or ban!
dexkill 2007. július 18. 1403 hozzászólás 240.
Válasz armithis üzenetére (#252): :kocka :D :D :D
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
dexkill 2007. július 18. 1403 hozzászólás 240.
Válasz bOcA üzenetére (#247): perelted a társaságot kártérítésért? lelki sérülés, azóta dadogsz, nem áll fel, vagy valami szinte kivizsgálhatatlan probléma... :$
"...A gyõzni akarás az eredményességtõl, a játéktól, a tudástól függetlenül legyen a lelkedbe, a szívedbe égetve..."
armithis 2007. július 18. 5151 hozzászólás 21.
Uristen gyerekek! Tegnap este RSHUval almodtam. Gyorsan annyit kell a tortenethez tudni, hogy epp fuggoben van egy hir, ami kb 5 sor es vegtelen primitiven van megfogalmazva benne az informacio. :) Az illeto Habaj, aki megkisertett almomban :(. Epp veszekedtem vele ,hogy ez nem hir, ezt nem fogjuk jova hagyni, hacsak nem irja at vagy boviti ki tobb informacioval a hirt. De o makacs volt es nem engedett es mikor en elaludtam hirtelen jovahagyta. Aztan hirtelen arra keltem, hogy felnezek rshura es kint van a hir. Megorultem! :) allat alom
Scarface 2007. július 10. 657 hozzászólás 567.
Válasz Dominator üzenetére (#250): ez milyen mûsor?
Dominator 2007. július 10. 1010 hozzászólás 356.
Moziba hallottam elõlrõl , "Ne egyél, mert megpusztulsz" ^_^
Ketrecet épits or ban!
kaspovics 2007. július 10. 52 hozzászólás 4138.
:)
kaspovics 2007. július 10. 52 hozzászólás 4138.
örülünk hogy ép bõrrel megúsztad és itt mesélhetsz nekünk a nem mindennapi történetek topikban a nem mindennapi történeteiderõl :kira
bOcA 2007. július 7. 5 hozzászólás 11598.
Válasz Mokamester üzenetére (#246): hát figy én is röhögtem meg nem ment oan gyorsan a busz de háistennek ott volt a bokor:D
2007. július 7. hozzászólás .
Válasz bOcA üzenetére (#244): röhögtek hogy leestél a buszról? szétcsaphattad volna a fejed a betonban, vagy vmi kõben, vagy egy tüske kiszúrja a szemed a bokorban... szép kis barátok
kaspovics 2007. július 7. 52 hozzászólás 4138.
:D
bOcA 2007. július 6. 5 hozzászólás 11598.
Én egyszer a buszon találtam magam olyan helyzetben h sz*rul zárult be az ajtó én meg nekiestem a kanyarban és hát a bokorban találtam magam az utolsó kép a buszból haveromnak a feje amint éppen sz**rá röhögi magát xD (nehezen hihetõ de megtörtént)
Mate 2007. július 4. 229 hozzászólás 1566.
Válasz kaspovics üzenetére (#240): velem ez többször is megtörtént :D Bátyám régen mesélte, h oszt kiránduláson buszon felelsz vagy merszeztek, és haverjának az volt a feladata, h buszsoförhöz oda kellet mennie és megpuszilnia. Aznap este tábortüzet is raktak, körülülték, amikor a buszsoför odament a sráchoz és majdnem megcsokolta. :D
Goglhffl
Válasz kaspovics üzenetére (#241): Nem skizofrén a gyerek jó van :D:D :kira
Ketrecet épits or ban!
kaspovics 2007. július 4. 52 hozzászólás 4138.
[quote=kaspovics írta(#240)]én egyszer olyan helyzetben találtam magam hogy a vécén ülök és nincs papír[/quote] lol :D [i][a fogyi cs-s szmajlizas fejezd be mert idegesito - Caleb][/i]
kaspovics 2007. július 4. 52 hozzászólás 4138.
én egyszer olyan helyzetben találtam magam hogy a vécén ülök és nincs papír
tankpeti 2007. július 4. 103 hozzászólás 2802.
én egyszer kakát dobáltam a hülye törvények hülye õrére kiskoromban egy 4 emeletes lépcsõházablakából
Damian 2007. július 3. 0 hozzászólás 58476.
Válasz VOoRTex üzenetére (#236): Nemhogy megkínáltátok volna õket. :)
Válasz VOoRTex üzenetére (#236): Hehe de nagy mákerek vagytok :D
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
VOoRTex 2007. július 3. 308 hozzászólás 1225.
Válasz Caleb üzenetére (#234): minket is meg akartak "közterületen történõ alkohol fogyasztás" de épp bontottuk fel a bort és mutattuk,hogy még nem ittunk bele,visszadugoztuk azt elhuztunk otthonra vedelni. :]
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
Nadril 2007. július 3. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Caleb üzenetére (#234): hehe nob, engem is megbuntettek kottafesztivalon par eve. ^^ (vagyis kb 200m-re a fesztivalterulettol) De amugy le is lehet ulni, vagy kozmunkaval ledolgozni. :)
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Caleb 2007. július 3. 3855 hozzászólás 42.
"Tegnap megittam eletem legdragabb soret. 5220 forint. Megvagtak a rendorok kozteruleten torteno alkoholfogyasztasert" :kira
global moderator
DEATHGUN 2007. július 2. 422 hozzászólás 949.
nemrég történt, hogy jöttünk haza a strandról mire a hülye haverom elkezdte fényképezni a házakat egyszercsak megáll egy kész luxusvillaelõtt teljesen elképett fejjel és kb 5 percig állította a mobilt h jó kép legyen egyszercsak látok jönni egy kurvajó csajt szólok is a haveromnak h nézze amikor közelebbjött csak ott álltunk közbe a haverom még mindig a mobilt basztatta de azért fél szemmel sasolta a csajt is mire a csaj mosolygott egyett aztán felment a házba :D nem tudom de én megszakadtam a röhögéstõl
Szeretet és Béékee!!
Cuminator 2007. június 21. 91 hozzászólás 3008.
Válasz dada007 üzenetére (#226): magasabban legyen az orrod mint a szád azaz pl ne fejen állva okádj és nem lesz gond. :kira
rambo6 2007. június 20. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Gaara üzenetére (#230): ezt most mer? Nekem meg eletemben nem jött ott ki!Meg nem is lattam meg olyat" :O
2007. június 20. hozzászólás .
Válasz rambo6 üzenetére (#227): ha befogod az orrod, nem arra jön ki.
Válasz sweeping üzenetére (#228): ok
Revolution 2007. június 20. 971 hozzászólás 374.
Válasz rambo6 üzenetére (#227): baratikor.com
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Válasz Cuminator üzenetére (#220): Válasz Cuminator üzenetére (#221): nalad minden ugytörtenik mint a filmekben?! ^^ Válasz sweeping üzenetére (#225): Szerintem a vicc topikbol hallhattad, mert regebben beirttam ß)
dada007 2007. június 20. 194 hozzászólás 1781.
Válasz Cuminator üzenetére (#221): Hogy kell tartani a fejem hogy a hányás ne az orromon jöjjön ki? Nekem mindig az orromon is jön, és krvára utálom :D