Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Protoss taktikák, tippek

Létrehozva: 2011. január 9. Létrehozta: WATERDACA Kategória: 15 hozzászólás

Ide jöhet minden Protoss taktika, kérdésekkel, tippekkel.

rambo6 2011. január 31. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Revolution üzenetére (#13): immortal+speedzela+templar?
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Revolution 2011. január 31. 971 hozzászólás 374.
Gyûlölöm a mech terrant. Replayt nem töltök, mert szégyen de tényleg nem tudok mit kezdeni velük A probléma az volt, hogy keveset derítettem, de nem tudtam a raventõl mert egybõl leszedte obsot, kifostam kb 8 colot volt 3 immo a többi unitom meg stalker+zea+sentry-bõl állt Na mondom ezzel simán átgyalogolok a hülye bio terran De mech fogadott a várt bio helyett, a 13-as tank range és a 9-es viking range-el nem tudtam mit kezdeni. Aprítottak rendesen, visszfordultam, de addigra már megölte a seregem javát, én meg alig okoztam kárt. Gyorsan elkezdtem ontani a zealotokat, és a high temlarokat, de már szarra se mentem velük, mire a tankokhoz értek volna már meghaltak. Szívbõl gyûlölöm a mechet, nem tudom a terranok miért nem tolják többet, a legnagyobb szemétség Igazándiból, ha derítem se tudom mivel kellett volna fognom. Sok immortal kellett volna, de arra meg kapom a emp-t. Szóval nem tudom
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
FaKeToSS 2011. január 16. 51 hozzászólás 4159.
Válasz Revolution üzenetére (#2): 1 marauder is mindent legyõz
Take me to the place I love Take me all the way
Sync 2011. január 15. 151 hozzászólás 2126.
Válasz Cseszka üzenetére (#3): minõségi leírás :DDdddd For the build order, here it is: [b]1. continuously build SCVs 2. at 9(SCVs), have a pylon[/b] 3. at 10, produce 2 probes 4. at 12 - a gateway, and have 2 probes again 5. at 13, have an assimilator, and move 3 probes on it when it is finished 6. at 16, start having zealots if you are up against zerg 7. at 18, start the cybernetics core 8. at 19, build the 2nd assimilator
NEKED A DIVAT MONDJA MEG HOGY KI VAGY
MC HaveR
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
rambo6 2011. január 14. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Revolution üzenetére (#8): miota van neked M-betüd??
Revolution 2011. január 14. 971 hozzászólás 374.
Válasz Mefi- üzenetére (#5): Megsúgok neked egy titkot, bronz/silver szinten a létezõ összes taktika mûködik. A worker rushtól kezdve, az 1 base carrieren át mindennel lehet nyerni.
rambo6 2011. január 14. 203 hozzászólás 1713.
Válasz SosMogyi üzenetére (#6): en annak örülnek ha alapba lenne speedje Válasz Mefi- üzenetére (#5): azt azert megnezem hogy a terrant bantod a rampanal anelkül h a voidok ott lennenek :D ha beakarod ütni az elejen akkor menj 1gate+ robo-ra, majd ledobsz meg 2 gate-et. Mikor kirepteti a cc-t es kimozdul lerohanod immo+zela+stalker+sentry-vel ez akkor jo föleg ha mara+marinja van.(3 rax) ha derited h tankot huz vagy raven+banshee bo akkor dobj inkabb egy nexet mikor latod a keszülö cc-t mert ezzel a komboval nem fogod tudni beverni (csak ha balfasz) es all-in lesz belöle.
SosMogyi 2011. január 12. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Mefi- üzenetére (#5): áh, theorycraft. egyébként remélem az ob árcsökkentésének örülnek a tossok, hátha így már nem csak páran hoznak ki 2-3at
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Mefi2- 2011. január 12. 1327 hozzászólás 261.
Nos silver szinten ez nekem bejött. 2 gate + robo + stargate Ezzel a mixel elég jól lehet szivatni terrant , ha van egy kis multi controllja az embernek egy kis szárazföldi sereg a rámpa fellöl. És pár void meg hátulról. Ha kész van 2 void akkor már is mehet a móka. Persze nagyon kell figyelni arra ,hogy ne haljon meg egy void sem. És akkor felváltva lehet szivatni a terrant. Mert marine kell mindenképp a voidra. De ha a fõ helyrõl elmegy akkor meg amagában a maruder kevés. Ez eddig bejött terran ellen. De ez még alacsony szint. Majd idõvel megtudom ,hogy ez jó player ellen mennyire jön be , vagy hol bukik a dolog.
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
rambo6 2011. január 10. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Cseszka üzenetére (#3): linkeld be az egesz TLnetes protoss tactic forumot es zarhatjuk is a topicot
Cseszka 2011. január 9. 291 hozzászólás 1294.
4 gate kezdõknek, angolul, bo érthetõ igy is simán http://ezinearticles.com/?Best-Starcraft-2-Protoss-4-Gate-Build-Order-Strategy-Guide---Effective-SC2-Shokz-Strategies&id=4856403
Ez jó ötlet. Figyelni fogok, hogy ezeket a taktikai részlegeket senki ne bassza el. Nincs szükség fogyizásra. Az összes többi fórumon fogyizhattok, lehet poénkodni, flamelni, miegymás. De legalább ezeket ne rontsátok el. Ezt a 3 topikot minden nap átolvasom, az idióta taktikákat is kitörlöm. Nincs szükség olyan hozzászólásokra, hogy szerintem vegyél 40 maraudert az mindent legyõz
Ide jöhet minden Protoss taktika, kérdésekkel, tippekkel.
Tell me, why I shouldn't kill you, right now? Because I can offer you, what you've always wanted.