Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4478 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

spacehasys 2016. április 6. 3 hozzászólás 13197.
Válasz spacehasys #4473. hozzászólására
Az Origint még nem raktam újra,egyéb dologot nem telepitettem amivel összeakadhatott volna.De mi az hogy egyszerüen nincs online opció a játékba se!?!??? :siros: Totál ideg vagyok....
Nagy köszönet HunDragnak a segitségért!!!! Origint újra raktam,PB frissitve és minden oké!!!
:vigyor:
spacehasys 2016. április 6. 3 hozzászólás 13197.
Válasz HunDrag #4472. hozzászólására
Probáltad az origint ujra rakni, a játék javitását ,a pb frissítését ,?Esetleg nem raktál fel valami programot amivel össze akad ?
Az Origint még nem raktam újra,egyéb dologot nem telepitettem amivel összeakadhatott volna.De mi az hogy egyszerüen nincs online opció a játékba se!?!??? :siros: Totál ideg vagyok....
HunDrag 2016. március 12. 152 hozzászólás 2112.
Válasz spacehasys #4471. hozzászólására
Sziasztok! Tanácstalanul állok problémám előtt mert még ilyet nem pipáltam...
Originen megvettem a BF 3 Limited Edition. Két napig játszottam vele online,majd egyszer csak eltünt az online és a coop opció. Szóval ha inditom mindegy honnan a gamet,kizárólag campanion.
Ez hogy történhet,hogy lehet,mitől lehet,mi a f@sz folyik az EA gamenál???? (A BF 4-em 2 hónap szünet után szőrén szálán eltünt az Originből és lett helyette BF 2142 amit egy kicsit se érdekelt soha)
Kérem segitségeteket,okos ötleteket.
Probáltad az origint ujra rakni, a játék javitását ,a pb frissítését ,?Esetleg nem raktál fel valami programot amivel össze akad ?
spacehasys 2016. március 10. 3 hozzászólás 13197.
Sziasztok! Tanácstalanul állok problémám előtt mert még ilyet nem pipáltam...
Originen megvettem a BF 3 Limited Edition. Két napig játszottam vele online,majd egyszer csak eltünt az online és a coop opció. Szóval ha inditom mindegy honnan a gamet,kizárólag campanion.
Ez hogy történhet,hogy lehet,mitől lehet,mi a f@sz folyik az EA gamenál???? (A BF 4-em 2 hónap szünet után szőrén szálán eltünt az Originből és lett helyette BF 2142 amit egy kicsit se érdekelt soha)
Kérem segitségeteket,okos ötleteket.
MasterboyXX 2015. szeptember 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Firsthearth #4468. hozzászólására
Sziasztok! Nagyon gyorsan kéne a segitség, remélem itt megtalálom.
Egy barátom szülinapjára kapta meg tőlem a bf3at (auchanban vettem és ez fontos lesz), de mostanra már nálam van. Nem tudta telepiteni és elcsréltük másra. Most nekem sem megy a telepités, pedig a játék kéne jövő hétvégére (kis tudással, szval inkább mát hétfőre :).

A probléma:
Ha berakom a lemezt (a 2 közül a telepitőt), akkor elindul az origin (telepitve van) és kéri a doboz hátulján, leirásban vagy emailben lévő kódot. Van is egy kód a leirásban a dobozon belül: 34QQ-****-****-****-**WL (a kód melletei nyelv cseh szerintem, de van máshol magyarul is). Ez a kód már ránézésre is sántiott nekem, mert az origin nem ilyen fajtát kért. Sajnos igazam lett. Nem fogadja el. Átvizsgáltam én is és a barátom is, de sehol semmi (már ezen kivül). Mit tegyek?

Minden választ előre is köszönök!
(angol billzet és nincs hosszú i-m :(
Balázs
5euroert kaphato bf3 key... ilyen g2a,g2play oldal feleken... Bf3 premium 6-7euro...
http://www.g2play.net/catalogsearch/result/index/?q=battlefield+3
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
paren 2015. szeptember 27. 1 hozzászólás 19506.
Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne hogy mikor elindítom originből a bf3-t akkor nem csinál semmit csak elkezd futni háttérben illetve ha feldobja a http://battlelog.battlefield.com/bf3/ oldalt és onnan indítanám a játékot akkor kiírja hogy please wait for game to exit és hiába várok bármennyit nem csinál semmit.
És ez azért furcsa mert eddig ezt 33 játékóráig nem tette.

Várom válaszotokat!
Firsthearth 2015. szeptember 24. 1 hozzászólás 19502.
Sziasztok! Nagyon gyorsan kéne a segitség, remélem itt megtalálom.
Egy barátom szülinapjára kapta meg tőlem a bf3at (auchanban vettem és ez fontos lesz), de mostanra már nálam van. Nem tudta telepiteni és elcsréltük másra. Most nekem sem megy a telepités, pedig a játék kéne jövő hétvégére (kis tudással, szval inkább mát hétfőre :).

A probléma:
Ha berakom a lemezt (a 2 közül a telepitőt), akkor elindul az origin (telepitve van) és kéri a doboz hátulján, leirásban vagy emailben lévő kódot. Van is egy kód a leirásban a dobozon belül: 34QQ-****-****-****-**WL (a kód melletei nyelv cseh szerintem, de van máshol magyarul is). Ez a kód már ránézésre is sántiott nekem, mert az origin nem ilyen fajtát kért. Sajnos igazam lett. Nem fogadja el. Átvizsgáltam én is és a barátom is, de sehol semmi (már ezen kivül). Mit tegyek?

Minden választ előre is köszönök!
(angol billzet és nincs hosszú i-m :(
Balázs
Gibbon93 2015. június 27. 1 hozzászólás 19436.
Szevasztok!
Tudnátok seegiteni?
a fájlhoz nicns társítva a művelet végrehajtásához szükséges program.Telepítse a megfelelő programot,vagy (ha az már telepítve van) adja meg a társítást a Vezérlőpult Alapértelmezett programok eszközével.
hogy kell megoldani?
gopher68 2015. május 21. 18 hozzászólás 6898.
Válasz Th1sN0Captain #4465. hozzászólására
Heló!
Az lenne a problémám, hogy a campign-ban a legelső résznél (a vonaton) miután eljutok a shotgun-ig amit ki kell húzni az ajtóból, nem engedi megtenni, akármivel próbálkozom, nem lehet.
Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném ha segítene is!
Ha jól emlékszem alapból az E gomb, csak kicsit tartsd tovább lenyomva.
Heló!
Az lenne a problémám, hogy a campign-ban a legelső résznél (a vonaton) miután eljutok a shotgun-ig amit ki kell húzni az ajtóból, nem engedi megtenni, akármivel próbálkozom, nem lehet.
Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném ha segítene is!
alameda 2015. február 19. 2 hozzászólás 15662.
Válasz MasterboyXX #4463. hozzászólására
Vegyel hangkartyat az alaplapit tiltsd le. Aztan nemfog ilyesmi elojonni. Nemkell dragat venni, lehet olcso is,azis megoldja..

alameda: UPnP-t kapcsold ki a windowsba.UAC-t vele egyutt ha nincs.
Kigugliztam, nagyjából hogyan kell kikapcsolni, és eddig működik! Köszönöm szépen!
MasterboyXX 2015. február 18. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Vargars16 #4462. hozzászólására
Üdv!

Még mindig ugyanazzal a problémával fordulnék hozzátok amivel először tettem. Sajnos egyik megoldás sem működött, sem a driver csere, sem a jobb szellőzés. Mikor egyik sem működött feladtam, de most lenne kedvem játszani a játékkal de nem tudok. A problémáról találtam videót: https://www.youtube.com/watch?v=o-wJ4-eAAWw és a fórumokat böngészve elég ismertnek tűnik viszont megoldást azt nem találtam. Kérlek segítsetek. Köszönöm!
Vegyel hangkartyat az alaplapit tiltsd le. Aztan nemfog ilyesmi elojonni. Nemkell dragat venni, lehet olcso is,azis megoldja..

alameda: UPnP-t kapcsold ki a windowsba.UAC-t vele egyutt ha nincs.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Vargars16 2015. február 18. 3 hozzászólás 13410.
Üdv!

Még mindig ugyanazzal a problémával fordulnék hozzátok amivel először tettem. Sajnos egyik megoldás sem működött, sem a driver csere, sem a jobb szellőzés. Mikor egyik sem működött feladtam, de most lenne kedvem játszani a játékkal de nem tudok. A problémáról találtam videót: https://www.youtube.com/watch?v=o-wJ4-eAAWw és a fórumokat böngészve elég ismertnek tűnik viszont megoldást azt nem találtam. Kérlek segítsetek. Köszönöm!
alameda 2015. február 17. 2 hozzászólás 15662.
Hali! Lenne egy olyan problémám, hogy a BF3 nem nagyon akar beengedni egy szerverre sem, általában ezzel a hibával magyarázza: "your connection to the server timed out". A legtöbb esetben töltés közben írja ezt ki, de egyszer-kétszer már volt, hogy játékban voltam 10-15 perce, és akkor dobott ki erre hivatkozva. Pingem jó, a BF4 is megy hiba nélkül, a PB frissítettem, a játékot letöröltem, majd újra letöltöttem és semmi. Rúteres modemem van, lehet hogy azzal kéne valamit csinálni? Tegnap leáramtalanítottam 2 percre, és utána 15 percig nem volt netem. A Bf4 megy rendesen, csak a 3 nem, tudja valaki mi lehet a baj? Köszi!
HunDrag 2015. február 6. 152 hozzászólás 2112.
Válasz Zsozsoka111 #4459. hozzászólására
Szasztok.Lenne egy gondom,valaki tudna segiteni?A Gond:vettem egy Battlefield 3 AFTERMATH cimű játékot a doboz csak a letöltési kódot tartalmazta a cd nem.Az ORIGIN aktiváltam a letöltési kódot.Igen ám de valahogy nem találom a játékot,azaz mindig olyan oldalakra dob ki,vagy mutat ahol még plusszba meg kell hogy vegyem.Most akkor mi van?Előre is köszi a segitséget.
A bf3 képre jobb egér és játék adatok megtekintése fül és ott vannak a dlc felsorolva és elméletileg azon ott lesz a letöltés gomb és letudod tölteni a dlct
Zsozsoka111 2015. február 6. 1 hozzászólás 19342.
Szasztok.Lenne egy gondom,valaki tudna segiteni?A Gond:vettem egy Battlefield 3 AFTERMATH cimű játékot a doboz csak a letöltési kódot tartalmazta a cd nem.Az ORIGIN aktiváltam a letöltési kódot.Igen ám de valahogy nem találom a játékot,azaz mindig olyan oldalakra dob ki,vagy mutat ahol még plusszba meg kell hogy vegyem.Most akkor mi van?Előre is köszi a segitséget.
tealc2014 2015. január 5. 8 hozzászólás 9497.
ujra telepitettem a bf3 es a kovetkezot irja ki DIRECT X ERROR,windows 7 professional 64-bit van telepitve,frissitve es a legujabb videokartya driver,valaki tudna segitenni? koszonom
MasterboyXX 2014. november 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz tealc2014 #4456. hozzászólására
megcsinaltam amit irtal de nem sikerult,telepites kozben ezt irja az amd catalyst telepitokezelo>alkalmazas telepites>telepitocsomag hiba
probald normal windowsbol torolni a catalystot, ujraindit safe mode-ba torlod a programmal mindent kipipalsz masodik. opciora rakattintasz hogy teljessen toroljon mindent. Ujraindit es proba be ujbol... Necces az AMD takaritas...
tealc2014 2014. november 25. 8 hozzászólás 9497.
Válasz MasterboyXX #4455. hozzászólására
En,meg azert irtam mert nagyjabbol tudom mien szarul harmonizal az AMD driverek a windowsal... Csinald meg az alabbit aztan probald ki. Gondolom,hogy a driver telepitessed elotti driver osszeakad a jelenlegivel. a DDU amit lekell szedni,az ezt oldja meg hogy letakarit mindent amit az AMD telepito nemkepes... Ha megcsinalod safe mode-bol ezzel akkor utana a windowsbol felfog menni hiba nelkul az uj driver... Mar,ha jol megcsinalod.

Legkozzelebb meg ajanlom,hogy mindig ezt a programot hasznald driver csere elott.
megcsinaltam amit irtal de nem sikerult,telepites kozben ezt irja az amd catalyst telepitokezelo>alkalmazas telepites>telepitocsomag hiba
MasterboyXX 2014. november 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz tealc2014 #4454. hozzászólására
mikor az ujabb drivert akartam felrakni a kovetkezot irta ki.> alakalmazas telepites:telepitocsomag hiba es ugyancsak ezt irja ki ha a videokartya sajat lemezevel telepitek,a videokartyam gigabyte radeon r9 280x 3gddr5,hasznaltan vettem a videokartyat,milyen programmal tudnam esetleg le tesztelni hogy nem e hibas a videokartya?meg nem csinaltam meg amit leirtal csak ezutan probalom meg a fenti leirt dolgokat csak azert irtam hogy hatha ezek alapjan ra jonnel valamire
En,meg azert irtam mert nagyjabbol tudom mien szarul harmonizal az AMD driverek a windowsal... Csinald meg az alabbit aztan probald ki. Gondolom,hogy a driver telepitessed elotti driver osszeakad a jelenlegivel. a DDU amit lekell szedni,az ezt oldja meg hogy letakarit mindent amit az AMD telepito nemkepes... Ha megcsinalod safe mode-bol ezzel akkor utana a windowsbol felfog menni hiba nelkul az uj driver... Mar,ha jol megcsinalod.

Legkozzelebb meg ajanlom,hogy mindig ezt a programot hasznald driver csere elott.
tealc2014 2014. november 21. 8 hozzászólás 9497.
Válasz tealc2014 #4453. hozzászólására
koszi,megprobalom
mikor az ujabb drivert akartam felrakni a kovetkezot irta ki.> alakalmazas telepites:telepitocsomag hiba es ugyancsak ezt irja ki ha a videokartya sajat lemezevel telepitek,a videokartyam gigabyte radeon r9 280x 3gddr5,hasznaltan vettem a videokartyat,milyen programmal tudnam esetleg le tesztelni hogy nem e hibas a videokartya?meg nem csinaltam meg amit leirtal csak ezutan probalom meg a fenti leirt dolgokat csak azert irtam hogy hatha ezek alapjan ra jonnel valamire
tealc2014 2014. november 21. 8 hozzászólás 9497.
Válasz MasterboyXX #4452. hozzászólására
DirectX-t telepitsd fel a bf3 mappabol. Ha ugyse jo. Inditsd ujra a gepet safe mode(csokkentett)internet kapcsolattos verzioval. Aztan onnet toltsd le: ezt lehetolleg ujabb verziot. Aztan futtasd es likvidald az AMD drivert vele kozepso opciot. Vard meg hogy vegezzen vele, aztan inditsd ujra es rakd fel ujbol az AMD drivert pl. probald meg azt a drivert amit az AMD alairt,hogy tamogatja a videokartyad... Ha a 13.4-nel irja hogy tamogatja a videokartyad akkor rakd fel,ha nem keress vmi. masikat. Miutan felraktad inditsd ujra es probald ki. Elmeletileg mennie kell a jateknak hibanelkul.
koszi,megprobalom
MasterboyXX 2014. november 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz tealc2014 #4451. hozzászólására
sziasztok,64 -bites windows home premium van feltelepitve es a battlefield 3 nal mikor elindul a jatek a kovetkezot irja ki: direct x function "get device removed reason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG:device hung due to badly formed commands... gpu amd radeon r9 series driver:13.9(13.101.8-130829a-161763c-ati),koszom elore is a segitseget
DirectX-t telepitsd fel a bf3 mappabol. Ha ugyse jo. Inditsd ujra a gepet safe mode(csokkentett)internet kapcsolattos verzioval. Aztan onnet toltsd le: ezt lehetolleg ujabb verziot. Aztan futtasd es likvidald az AMD drivert vele kozepso opciot. Vard meg hogy vegezzen vele, aztan inditsd ujra es rakd fel ujbol az AMD drivert pl. probald meg azt a drivert amit az AMD alairt,hogy tamogatja a videokartyad... Ha a 13.4-nel irja hogy tamogatja a videokartyad akkor rakd fel,ha nem keress vmi. masikat. Miutan felraktad inditsd ujra es probald ki. Elmeletileg mennie kell a jateknak hibanelkul.
tealc2014 2014. november 19. 8 hozzászólás 9497.
sziasztok,64 -bites windows home premium van feltelepitve es a battlefield 3 nal mikor elindul a jatek a kovetkezot irja ki: direct x function "get device removed reason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG:device hung due to badly formed commands... gpu amd radeon r9 series driver:13.9(13.101.8-130829a-161763c-ati),koszom elore is a segitseget
Tacsi2012 2014. szeptember 8. 197 hozzászólás 1743.
Válasz etekefnatloz #4449. hozzászólására
Sziasztok problémám akadt a BF3 coop indításánál
http://kepfeltoltes.hu/view/140907/AAsaSaA_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ezzel az üzenettel lép ki mindig ~1-2 perc töltés után
Köszi a segítséget előre is!
Tessék goggle a barátod itt keresgess ! https://www.google.hu/?gfe_rd=cr&ei=yqPJU7fJHMvb8geE-oHwBg&gws_rd=ssl#q=battlefield%203%20co%20op%20game%20was%20cancelled
etekefnatloz 2014. szeptember 7. 8 hozzászólás 9486.
Sziasztok problémám akadt a BF3 coop indításánál
http://kepfeltoltes.hu/view/140907/AAsaSaA_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ezzel az üzenettel lép ki mindig ~1-2 perc töltés után
Köszi a segítséget előre is!
beni37 2014. augusztus 21. 55 hozzászólás 3974.
Már megoldottam :DD
beni37 2014. augusztus 21. 55 hozzászólás 3974.
Hali. Egy olyan problémám lenne, hogy újra lett telepítve a gép viszont csak a C ahol a windows van csak a Battlefield és az origin is egy másik partícion van, leszedtem újra az origint megoldottam hogy lássa a Bf3-mat a Battlelog tudok is vele játszani viszont magába az Orign játékaim között nincs ott a játék ezért nem is tudom letölteni a kiegésztítőket.
Iceman20hun 2014. augusztus 9. 22 hozzászólás 6335.
hali laptopom van és fent van a windows 8.1 64bit és még igy is direcx error-t ir pár perc játék után és nem nagyon szeretném windows 8.1-et lecserélni win 7 re van valamilyen megoldás hogy igy is müködjön rendesen ? elöre is köszi a segitséget
MasterboyXX 2014. augusztus 8. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Vargars16 #4444. hozzászólására
Sziasztok!
Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy pár napja újra lett telepítve a számítógépem. Visszatettem rá a Battlefield 3-at, de azzal a gonddal szembesültem, hogy 10-15 perc játék után megáll a kép, a hang beakad és a gép meghal. Még "resetelni" sem lehet, az egyetlen megoldás áramellátás megszüntetése. Az újra telepítés előtt simán működött a játék, az egyetlen problémája azzal volt, hogy a videokártya drive-re nem volt frissítve, de ettől függetlenül hibátlanul futtatta a játékot. Az újra telepítés során frissítve lett a driver, 13.9-es verzió van rajta. A számítógépen win7 64bit-es operációs rendszer fut és ATI Radeon HD 4830-as videokártya van benne. Előre is köszönöm a segítséget.

Nem melegszik ott tul vmi. azon a gepen, nyar van rengeteg a por. Probalj regebbi drivert felrakni.
Vargars16 2014. augusztus 7. 3 hozzászólás 13410.
Sziasztok!
Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy pár napja újra lett telepítve a számítógépem. Visszatettem rá a Battlefield 3-at, de azzal a gonddal szembesültem, hogy 10-15 perc játék után megáll a kép, a hang beakad és a gép meghal. Még "resetelni" sem lehet, az egyetlen megoldás áramellátás megszüntetése. Az újra telepítés előtt simán működött a játék, az egyetlen problémája azzal volt, hogy a videokártya drive-re nem volt frissítve, de ettől függetlenül hibátlanul futtatta a játékot. Az újra telepítés során frissítve lett a driver, 13.9-es verzió van rajta. A számítógépen win7 64bit-es operációs rendszer fut és ATI Radeon HD 4830-as videokártya van benne. Előre is köszönöm a segítséget.

padree 2014. július 26. 2 hozzászólás 16332.
Válasz MasterboyXX #4442. hozzászólására
driver verzio szamot nezd ki a control panelbol mikor torolned ki. nincs rajta vmi. program amit nem szeret?
Update 2:
Úgy tűnik az xfire programot nem szerette a háttérben

UPDATE:
Újraraktam a VGA drivert újraindítottam és most müxik...
Bocsi a zavarásért :)

14.4 a catalyst
nem tudom milyen programot nem szerethet
MasterboyXX 2014. július 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz padree #4441. hozzászólására
Sziasztok!

Tegnap raktam össze az új gépem akkor kapott friss 64 bites win7-et is és folyamatosan befagy, appcrashel a BF3 minden indításnál, single és multi is.
Újraraktam az origint, nem kellett törölni a tm-et a mappa nevéből mert már benne sem volt, javítottam a játék fájljait originen belül, töröltem a dokumentumokban a beállításokat, de semmi...

Előre is köszönöm

Konfig:
i5 4670
his r9 280x
8gb g.skill 1600mhz ram
Line6 ux2 hangkártya (külső)
vga driver Catalyst 14.4, 2014.04.17.2226.38446

Legutóbbi hibaüzenet:
Problémaesemény neve:BEX
Alkalmazásnév:bf3.exe
Alkalmazásverzió:1.6.0.0
Alkalmazás időbélyegzője:511c9356
Hiba – modul neve:StackHash_0a9e
Hiba – modul verziója:0.0.0.0
Hiba – modul időbélyegzője:00000000
Kivétel – eltolás:71810060
Kivételkód:c0000005
Kivételadatok:00000008
Operációs rendszer verziója:6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító:1038
További információk 1:0a9e
További információk 2:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3:0a9e
További információk 4:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
driver verzio szamot nezd ki a control panelbol mikor torolned ki. nincs rajta vmi. program amit nem szeret?
padree 2014. július 26. 2 hozzászólás 16332.
Válasz MasterboyXX #4440. hozzászólására
Nemkene,hogy laggoljon max. ha nem torrentezzel..(ez alap),de ha ez nem tema, akkor vmi. ott huzza. Ez ultran volt a grafika vagy high-on? Elmeletileg elsimitast ha levenned teljessen minimumra megis oldana.
Sziasztok!

Tegnap raktam össze az új gépem akkor kapott friss 64 bites win7-et is és folyamatosan befagy, appcrashel a BF3 minden indításnál, single és multi is.
Újraraktam az origint, nem kellett törölni a tm-et a mappa nevéből mert már benne sem volt, javítottam a játék fájljait originen belül, töröltem a dokumentumokban a beállításokat, de semmi...

Előre is köszönöm

Konfig:
i5 4670
his r9 280x
8gb g.skill 1600mhz ram
Line6 ux2 hangkártya (külső)
vga driver Catalyst 14.4, 2014.04.17.2226.38446

Legutóbbi hibaüzenet:
Problémaesemény neve:BEX
Alkalmazásnév:bf3.exe
Alkalmazásverzió:1.6.0.0
Alkalmazás időbélyegzője:511c9356
Hiba – modul neve:StackHash_0a9e
Hiba – modul verziója:0.0.0.0
Hiba – modul időbélyegzője:00000000
Kivétel – eltolás:71810060
Kivételkód:c0000005
Kivételadatok:00000008
Operációs rendszer verziója:6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító:1038
További információk 1:0a9e
További információk 2:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3:0a9e
További információk 4:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
MasterboyXX 2014. július 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz TWEntertainment #4439. hozzászólására
Nem hiszem el de semmi nem volt a laggon kívül :Dd pedig 18 megás nettel elég szégyen.. nem nagy de itt az a elgnagyobb és 40-nek kéne max lennie...
Nemkene,hogy laggoljon max. ha nem torrentezzel..(ez alap),de ha ez nem tema, akkor vmi. ott huzza. Ez ultran volt a grafika vagy high-on? Elmeletileg elsimitast ha levenned teljessen minimumra megis oldana.
Válasz MasterboyXX #4438. hozzászólására
ne agaodj majd a pb dobja a kovetkezot.
Nem hiszem el de semmi nem volt a laggon kívül :Dd pedig 18 megás nettel elég szégyen.. nem nagy de itt az a elgnagyobb és 40-nek kéne max lennie...
MasterboyXX 2014. július 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz TWEntertainment #4437. hozzászólására
Most indítom ma a játékot. Az ablakos dolog magától jó lett, várom a mai hibát :D
ne agaodj majd a pb dobja a kovetkezot.
Válasz MasterboyXX #4435. hozzászólására
Nezzel utana a neten a vga kartyadhoz a legstabilabb verzioju drivert amit a bf3-hoz ajanlanak. De meg mielott ujbol leosztasz, szedd le a linkelt DDU-t. Safe Mode letakaritod a drivert complet,aztan normalisba rakd fel a drivert. Az a HUD es tarsai problemak driver miatt szokott lenni. Merthogy mr. DICE tarsult az AMD-vel,de teoretikailag nemtudtak leprogramozni 1jatekot rendessen. Amugy meg megnezve van sokkal tobb mas jatek ami hibatlannul es ingyenes mukodik... Csak egoista "en vagyok a pro","megmondom en neked,h te hulye vagy","raerrek baratkozni meg a csapat elbukja a kort."
Annyira komplikalt rendszerrel megirni egy jatekot,hogy kulsos anti-cheat vedelem legyen benne na meg 1bongeszot futatni a jatek mele hihetetlen.
Most indítom ma a játékot. Az ablakos dolog magától jó lett, várom a mai hibát :D
Válasz MasterboyXX #4435. hozzászólására
Nezzel utana a neten a vga kartyadhoz a legstabilabb verzioju drivert amit a bf3-hoz ajanlanak. De meg mielott ujbol leosztasz, szedd le a linkelt DDU-t. Safe Mode letakaritod a drivert complet,aztan normalisba rakd fel a drivert. Az a HUD es tarsai problemak driver miatt szokott lenni. Merthogy mr. DICE tarsult az AMD-vel,de teoretikailag nemtudtak leprogramozni 1jatekot rendessen. Amugy meg megnezve van sokkal tobb mas jatek ami hibatlannul es ingyenes mukodik... Csak egoista "en vagyok a pro","megmondom en neked,h te hulye vagy","raerrek baratkozni meg a csapat elbukja a kort."
Annyira komplikalt rendszerrel megirni egy jatekot,hogy kulsos anti-cheat vedelem legyen benne na meg 1bongeszot futatni a jatek mele hihetetlen.
Na. Köszönöm szépen az ÉRTELMES választ. Mert ha ezt előbb leírod értem..
MasterboyXX 2014. július 24. 3540 hozzászólás 51.
Válasz TWEntertainment #4432. hozzászólására
KÜlönben nem kell hülyének nézni... Programozónak készülök, tehát nem vagyok full hülye hozzá, de mostanában az origin és a bf nyan-nyanakodik. a Többi játékról nem tudok mit mondani.
Válasz Tacsi2012 #4433. hozzászólására
kondiztasd újra a tápod hidd el megéri !
áá nem ér annyit a táp hogy én most neki álljak....
Tacsi2012 2014. július 24. 197 hozzászólás 1743.
Válasz TWEntertainment #4432. hozzászólására
KÜlönben nem kell hülyének nézni... Programozónak készülök, tehát nem vagyok full hülye hozzá, de mostanában az origin és a bf nyan-nyanakodik. a Többi játékról nem tudok mit mondani.
kondiztasd újra a tápod hidd el megéri !
Válasz Tacsi2012 #4429. hozzászólására
Furcsa hogy nekem ilyen gondok sohase voltak csak néha kifagyott és egy gép újratelepítés megoltotta a problémákat egy darabig amúgy a tápegység tényleg okozhatja a problémákat hány éves a táp ???
Válasz Tacsi2012 #4429. hozzászólására
Furcsa hogy nekem ilyen gondok sohase voltak csak néha kifagyott és egy gép újratelepítés megoltotta a problémákat egy darabig amúgy a tápegység tényleg okozhatja a problémákat hány éves a táp ???
Kb 4 hónapos de az is lehet, hogy 5. Garanciális még. TEhát míg garanciás megtartom aztán majd versek valami XFX-et meg egy új házat meg 2x 8gb 1600-as ramot. Egy Z77-es Sabertooth lapot és még 1db 7750-et.
DnielM 2014. július 24. 1 hozzászólás 19221.
Sziasztok srácok olyan problémám van hogy amikor battlelogban próbálok csatlakozni egy szerverhez akkor a connegting rész után ennyit dob ki :Game disconnected: could not join server.
Van valakinek valami ötlete? A kampány az megy rendesen csak a multirésszel vannak gondok.
Válaszokat előre is köszönöm!
Válasz TWEntertainment #4428. hozzászólására
Nem. Nem a játékossal :Dd vanank játékok ahol igen, de itt nem :Dd Egyszer az origin nyan-nyan és a játékpanel miatt akad, ami full logikátlan. Aztán a HUD tűnik el. Azután pedig meg nem lehet full screen-be rakni. Tehát minden nap van egy gondja.
Nem. Nem a játékossal :Dd vanank játékok ahol igen, de itt nem :Dd Egyszer az origin nyan-nyan és a játékpanel miatt akad, ami full logikátlan. Aztán a HUD tűnik el. Azután pedig meg nem lehet full screen-be rakni. Tehát minden nap van egy gondja.
Válasz TWEntertainment #4426. hozzászólására
Hangnem? Írok. Különben. ÉN csak leírtam, hogy ökörséget írtál. El kell fogadni. Amúgy magától ki kellett kapcsolnom a hudot meg vissz aés jó. csak msot meg teljes képernypbe rakni nem lehet. hiába Alt+ENterezek berakja nagy fekete kép és vissza windows-osba... Ezzel a BF-el egyre több a gond... régen nem volt ennyi aj vele.. Most pedig egyre több.. Azt nem értem miért kellett ingyen adni a játékot? Rengeteg Nokedlivel tele van az összes szerver. Valamelyik nap pl csak úgy ölögetett az Admin minket, mert nagyon nyerésre álltunk és nem értette hogy van 6 öléssel 8000 pontom mikor abból csak 70x revive-oltam meg healeltem... nem értem az ilyen embereket...
Itt sokszor nem a játékkal hanem a játékossal van a gond :mosoly:
Hangnem? Írok. Különben. ÉN csak leírtam, hogy ökörséget írtál. El kell fogadni. Amúgy magától ki kellett kapcsolnom a hudot meg vissz aés jó. csak msot meg teljes képernypbe rakni nem lehet. hiába Alt+ENterezek berakja nagy fekete kép és vissza windows-osba... Ezzel a BF-el egyre több a gond... régen nem volt ennyi aj vele.. Most pedig egyre több.. Azt nem értem miért kellett ingyen adni a játékot? Rengeteg Nokedlivel tele van az összes szerver. Valamelyik nap pl csak úgy ölögetett az Admin minket, mert nagyon nyerésre álltunk és nem értette hogy van 6 öléssel 8000 pontom mikor abból csak 70x revive-oltam meg healeltem... nem értem az ilyen embereket...
MasterboyXX 2014. július 23. 3540 hozzászólás 51.
Válasz TWEntertainment #4424. hozzászólására
A jobb alsó sarokban játék közben hogy menyni az életem, mennyi a lőszerem rész nem látszódik.. Mi lehet a gond? Most is a táp?...
Hardcore szerver pl. vagy kikapcsoltad a HUD-ot.(vagy csak user hiba) De ilyen hangnembe nyugodtan mehetsz sg-re.