Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Kérdés!!!

Létrehozva: 2011. október 17. Létrehozta: jamespulyka Kategória: BF1942 32 hozzászólás

HEllo! Az a kérdésem lenne ha megveszem a BBC2 -őt a boltban és felszeretném rakni stemre 1- engedi e 2- frissíti e automatikusan vagy nekem kell a pach-eket rakosgatni?

DaveLanno 2013. december 25. 1397 hozzászólás 240.
Válasz HonestShelf8712 #31. hozzászólására
Sziasztok! bf3 prémium edioton csomagom van, hogy férek hozzá a premium csomaghoz?
Originben aktiváld be a serial-t
"You think this is a motherfucking game?"
Sziasztok! bf3 prémium edioton csomagom van, hogy férek hozzá a premium csomaghoz?
ultradub 2013. december 22. 1 hozzászólás 19969.
Sziasztok.
Nálam egy olyan zavaró dolog van, ami nagyban rontja a játékélmélnyt. Multiban bármerre mozdulok az irányított karakterrel miután a mozgás gombot elengedem még vagy fél métert csúszik az emberem, nyílt terepen is és zárt térben is. Mintha kerekek lennének a bakancsa talpán :) és nem tud időben megállni.

(minden driver a legfrissebb, természetesen eredeti a játék)

Köszönöm a segítséget.
R04CH 2012. július 25. 25 hozzászólás 5864.
Sziasztok!

Bár látom, hogy nem ma volt a legutolsó hozzászólás itt a topikban, de azért megkockáztatom és megkérdezem.
A BF.hu-s BC2-es szerver végleg megszűnt? Csak azért mert érthetetlenül állok a dolog előtt. Hír nem volt róla, vagy csak elkerülte a figyelmem. Az meg, hogy ne lett volna rajta elég látogató azt meg nem hiszem, szinte mindig tele volt a szerver.
Előre is köszönöm a választ emberek!
Devid.off 2012. február 23. 87 hozzászólás 3062.
Válasz MasterboyXX #26. hozzászólására
Igen,azon az oldalon kell megprobalnod.
És van olyan lehetőség de ez már csak amolyan kényelmi helyzet hogy meg van a battlefield-3 is hogy a bad company 2 -nek amire regiztem email.cím-et megváltoztatni arra az emailra mire bf3-om? vagy ilyet nem lehet?
Válasz MasterboyXX #26. hozzászólására
Sikerült Thx a segítséget
MasterboyXX 2012. február 23. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Devid.off #25. hozzászólására
Azt irja: Sajnálattal közöljük, hogy ez a kód itt nem váltható be. Kérjük, a következő honlapon váltsd be a kódot: https://activate.ea.com/applyentitlement.do. Látogass el a GYIK rovatba!

Le kéne törölnöm a gépemről a játékot és ugy meg próbálni? vagy az nem segitene? persze ha nem sikerül akkor meg rakhatom vissza cd-ről ami kb 1-év lenne :D
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #24. hozzászólására
Arra az emailcimre,amivel a bc2-tot hasznalod,beloginolsz az originbe,es ott beadod a dobozban levo kulcsot,akkor elkene hogy fogadja,es Digital Deluxe Editiont valasz ki.
Azt irja: Sajnálattal közöljük, hogy ez a kód itt nem váltható be. Kérjük, a következő honlapon váltsd be a kódot: https://activate.ea.com/applyentitlement.do. Látogass el a GYIK rovatba!

Le kéne törölnöm a gépemről a játékot és ugy meg próbálni? vagy az nem segitene? persze ha nem sikerül akkor meg rakhatom vissza cd-ről ami kb 1-év lenne :D
MasterboyXX 2012. február 23. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Devid.off #23. hozzászólására
Üdv én csak anyit szeretnék kérdezni hogy meg van nekem a bfbc2 eredetiben dvd-n csak hogy idő közben a dvd-írom elégé belasult az mind1 csak az érdekelne hogy van e valamilyen módszer arra hogy a dvd-s lemezes változatot valahogyan originesre váltsam? vagy ezt igy nem lehet? probáltam olyat hogy termék kulcs beváltása és a kodót de nem jó valamilyen ötlet? :D KÖSZÖNÖM ELŐRE IS
Arra az emailcimre,amivel a bc2-tot hasznalod,beloginolsz az originbe,es ott beadod a dobozban levo kulcsot,akkor elkene hogy fogadja,es Digital Deluxe Editiont valasz ki.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Üdv én csak anyit szeretnék kérdezni hogy meg van nekem a bfbc2 eredetiben dvd-n csak hogy idő közben a dvd-írom elégé belasult az mind1 csak az érdekelne hogy van e valamilyen módszer arra hogy a dvd-s lemezes változatot valahogyan originesre váltsam? vagy ezt igy nem lehet? probáltam olyat hogy termék kulcs beváltása és a kodót de nem jó valamilyen ötlet? :D KÖSZÖNÖM ELŐRE IS
DaveLanno 2012. február 23. 1397 hozzászólás 240.
Válasz Relly-hun- #20. hozzászólására
valaki segítene? letöltöttem a ts3mat, ha játékközben beszélgetni szeretnék ahhoz nem kell bekapcsolva lennem és egy szobába se bejelentkeznem, csak ha van külön oldalunk/szobánk a társakkal akikkel játszom? hogy más ne halljon minket...

battlefield.hu szerveren játszom bfbc2 (általában)

előre is köszönöm
ha még aktuális: de fel kell lépned ts-en az OGC ts-re és ott pedig a szerverhez van egy szoba ahol össze szoktak gyűlni a játékosok (szabi, dwyn, jános, gabesz, cami, ...)
"You think this is a motherfucking game?"
vferi65 2012. február 23. 661 hozzászólás 560.
Válasz Relly-hun- #20. hozzászólására
valaki segítene? letöltöttem a ts3mat, ha játékközben beszélgetni szeretnék ahhoz nem kell bekapcsolva lennem és egy szobába se bejelentkeznem, csak ha van külön oldalunk/szobánk a társakkal akikkel játszom? hogy más ne halljon minket...

előre is köszönöm
bevallom nem értem a kérdést. :omg:
Relly-hun- 2012. február 21. 7 hozzászólás 10285.

előre is köszönöm
MasterboyXX 2011. december 16. 3540 hozzászólás 51.
Válasz BALU36 #18. hozzászólására
Segitsééég!!! Hogyan telepítem a karklandot?
1.Rossz helyen tetted fel a kerdest.
2. Aze megvalaszolom, az utobbi patchel letoltotted(3.9GB-s) ami jelenleg fent kene lenni neked is. Vagyis azt az origin telepitette neked. Ha megvetted a dlc-t vagy limited edition-od van akkor kene hogy birj jatszani vele.
BALU36 2011. december 16. 33 hozzászólás 5200.
Segitsééég!!! Hogyan telepítem a karklandot?
axel15 2011. december 16. 5 hozzászólás 11781.
Bad company2-ben hol tudom lekérni a jelszavamat?, mert elfelejtettem :/
MasterboyXX 2011. december 6. 3540 hozzászólás 51.
Válasz FLASHMOB #15. hozzászólására
Hol tudok BF3 csapatot keresni?
FLASHMOB 2011. december 5. 429 hozzászólás 921.
Hol tudok BF3 csapatot keresni?
KOPONYA 2011. december 4. 2 hozzászólás 15261.
Válasz MasterboyXX #13. hozzászólására
pbsvc-t letoltod az evenbalance-rol es lefutattod. Ha win7/Vista rendszergazdakent,ha XP akkor siman. Utana menni fog.
Köszönöm a segitséget. Remélem sikerülni fog. Üdv neked. :D
MasterboyXX 2011. december 4. 3540 hozzászólás 51.
Válasz KOPONYA #12. hozzászólására
Sziasztok! Lenne egy kis próblémám,az hogy a Battlefiled bad company 2 multizok. És a mainap estétöl folyamatosan kidob minden szerveröl a játék. Olyat ir ki hogy kiletél rugva, punkbaster a nevem és 0 minutes. No packet low cimel. Ez miért lehet? Mi lehet az oka? Ha valakinek valamilyen ötlete lenne,vagy ha tud segiteni azt meg köszöném. Üdv.: Koponya
pbsvc-t letoltod az evenbalance-rol es lefutattod. Ha win7/Vista rendszergazdakent,ha XP akkor siman. Utana menni fog.
KOPONYA 2011. december 4. 2 hozzászólás 15261.
Sziasztok! Lenne egy kis próblémám,az hogy a Battlefiled bad company 2 multizok. És a mainap estétöl folyamatosan kidob minden szerveröl a játék. Olyat ir ki hogy kiletél rugva, punkbaster a nevem és 0 minutes. No packet low cimel. Ez miért lehet? Mi lehet az oka? Ha valakinek valamilyen ötlete lenne,vagy ha tud segiteni azt meg köszöném. Üdv.: Koponya
astor 2011. december 1. 2510 hozzászólás 99.
Válasz lamesz #10. hozzászólására
Köszi szépen sikerült a szöveg magyar!!:vigyor:
és neked ez tetszik ? ostrom kaszt?
lamesz 2011. december 1. 6 hozzászólás 10850.
Köszi szépen sikerült a szöveg magyar!!:vigyor:
MasterboyXX 2011. december 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Boscow #8. hozzászólására
Az a baj ,hogy amit csináltak azt warezhoz lett .
ez nem:link
leiras hogyan:
link
Kep.
Boscow 2011. december 1. 72 hozzászólás 3414.
Az a baj ,hogy amit csináltak azt warezhoz lett .
[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/31141efe1abb0da9.png[/img][/url]
MasterboyXX 2011. december 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz lamesz #4. hozzászólására
Sziasztok!
Olyan szeretnék kérdezni h eredeti BFBC2 lehet e magyrositani?
Elöre is kösz a választ!!:mosoly:
Elmeletileg van magyarositas a multihoz, csak persze a szoveges resze van magyarositva nem a hang.
Köszi
Boscow 2011. december 1. 72 hozzászólás 3414.
Singli-t lehet a múltit nem .
[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/31141efe1abb0da9.png[/img][/url]
Sziasztok!
Olyan szeretnék kérdezni h eredeti BFBC2 lehet e magyrositani?
Elöre is kösz a választ!!:mosoly:
jamespulyka 2011. október 21. 32 hozzászólás 5230.
Válasz MasterboyXX #2. hozzászólására
Steamre nemlehet dobozos BC2 felrakni,csak akkor lesz steames ha ott veszed. Frissitest manualissan lebirod szedni,vagy megvarod az automatikus frissitest. Vagy a dobozost megfogod es beaktivalod az Originbe,es o leszedi neked a legfrissebbet.
kösz mind 2-őtöknek
MasterboyXX 2011. október 20. 3540 hozzászólás 51.
Steamre nemlehet dobozos BC2 felrakni,csak akkor lesz steames ha ott veszed. Frissitest manualissan lebirod szedni,vagy megvarod az automatikus frissitest. Vagy a dobozost megfogod es beaktivalod az Originbe,es o leszedi neked a legfrissebbet.
IAMCOCONUT 2011. október 20. 795 hozzászólás 471.
A steam részéhez nem értek, de ha feltelepíted, magától letölti a frissítést hozzá.
Ad rá a tartalékot!!!!